Leśnica - jazda drużynowa na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
ANDRZEJ GUCWA PL SAJ-POL GVT TEAM
KAROL JAWORSKI PL
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW MOCEK PL OTR INTERKOL
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
DANIEL STAJSZCZYK PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
MACIEJ STANOWICZ PL SAJ-POL GVT TEAM
MATEUSZ SZUKOWSKI PL OTR INTERKOL
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 14 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BUCZEK PL GVT
MICHAŁ BUJAK PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
KONRAD CZAJKOWSKI PL GVT
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN
MARCIN FIOŁKA PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
ZBIGNIEW GUCWA PL SAJ-POL GVT TEAM
MATEUSZ JEGIER PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
MATEUSZ KRYK PL RYCERZE ROLANDA
RAFAŁ MAJ PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE
PAWEŁ PAC PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
PAWEŁ SKORUPA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT
ARKADIUSZ TECŁAW PL WHIRLPOOL TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
KRZYSZTOF BACIK PL MMBIKE TEAM
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
JAKUB BOŻEK PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
KRZYSZTOF CIEŚLAK PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM
ARTUR GACEK PL GVT
PIOTR GAKAN PL BIKEHOLICY TINES
TOMASZ GORAUS PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
PAWEŁ GREHL PL GVT
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
BARTOSZ IWASZEK PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
DANIEL KARAŚ PL MMBIKE TEAM
FILIP KASIŃSKI PL
MAREK KŁAPTOCZ PL
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
ADAM KOPEĆ PL BIKESTACJA I SPÓŁKA
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM
NORBERT LEWANDOWSKI PL
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR LUTY PL MMBIKE TEAM
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PATRYK MAZUREK PL
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
SZYMON PASZEK PL
SZCZEPAN PASZEK PL BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA
SEBASTIAN PASZEK PL BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL GVT
ŁUKASZ PELKA PL MMBIKE TEAM
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM
PAWEŁ PIETRZAK PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
SŁAWOMIR RYCHLIK PL GVT
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA
RAFAŁ SEKTA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
KRZYSZTOF SKIBA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
DANIEL SKÓRA PL
DANIEL SKÓRA PL MMBIKE TEAM
ROMAN SMOLEŃSKI PL BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA
ŁUKASZ STASIKOWSKI PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA
MARCIN SZENDERSKI PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
PRZEMYSŁAW SZLAGOR PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES
RAFAŁ WROŻYNA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 54 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
MARIUSZ ANDREJÓW PL GVT
PIOTR ANTCZAK PL GVT
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN
SEBASTIAN BIRUTA PL SAJ-POL GVT TEAM
ROBERT CHYLARECKI PL
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
JERZY KUŚNIERCZYK PL
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 TYTAN
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
TOMASZ SZULCZEWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
TOMASZ TRUSZKIEWICZ PL T-MOBILE CYCLING TEAM
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
MARCIN ŻUROWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 29 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
MIROSŁAW KALINOWSKI PL
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
ZBIGNIEW SOBOŃ PL BGŻ ESKA TEAM
JACEK SZCZYGIEŁ PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
PIOTR SZULC PL
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM
MAREK ZDANOWICZ PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
HENRYK ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 140 (Opłaconych: 0)