Leśnica - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 218
KATARZYNA DUGIEL PL
RENATA GLAZER Tak PL ŁOWCY DRÓG 13
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 98
BARBARA MATCZAK PL
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL GVT 268
BARBARA SOBCZYK Tak PL 142
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 244
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 9 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 273
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 120
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 185
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM 275
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 197
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
ANDRZEJ GUCWA Tak PL SAJ-POL TEAM 222
KACPER JAWORSKI Tak PL 49
KAROL JAWORSKI Tak PL 227
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
MACIEJ KOPYCKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 267
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 176
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 4
PAWEŁ MARCOL Tak PL 170
MATEUSZ MATEJA Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OTR INTERKOL 256
KONRAD NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 290
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
SZYMON OSTRYSZ Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 246
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN 115
PAWEŁ PIECZKA PL
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 151
MACIEJ STANOWICZ Tak PL SAJ-POL TEAM 228
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 210
KACPER ŚWITALSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 7
SZYMON WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 207
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 23 (Opłaconych: 17)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 263
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 46
MATEUSZ BIRECKI Tak PL 30
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 64
MICHAŁ BUCZEK Tak PL 224
MICHAŁ BUJAK PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
MAREK BUJOK PL
KONRAD CZAJKOWSKI Tak PL GVT 223
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 94
MACIEJ ETGENS Tak PL 194
MAREK FIKUS Tak PL ALVA 1 TYTAN 140
KRZYSZTOF FILIPEK Tak PL 129
ZBIGNIEW GUCWA Tak PL SAJ-POL TEAM 221
TOMASZ JĘDRZEJEWSKI Tak PL CYKLOOPOLE 252
DOMINIK KAPUSTA PL
SZYMON KORNAK Tak PL 73
JAN KOZDĘBA PL
MATEUSZ KRYK Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 124
PIOTR KUBICA Tak PL 239
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK
TOMASZ ŁACIAK PL
RAFAŁ MAJ PL
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN 111
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 262
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 209
WOJCIECH OCYLOK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 179
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 75
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 69
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART MOSER SMP TEAM
KAROL RYSZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 280
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 100
ARKADIUSZ TECŁAW Tak PL WHIRLPOOL TEAM 152
WOJCIECH WALASZEK Tak PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW 166
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 2
MARIUSZ ZAREMBA PL
ADAM ZEMŁA PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 41 (Opłaconych: 26)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
KRYSPIN ADAMCZYK Tak PL 298
SZYMON BANACH Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 214
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL 134
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 260
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 116
JAKUB BOŻEK PL
PAWEŁ BURY PL ASTRONTECH CYCLING TEAM
TOMASZ CICHOŃ Tak PL 173
DARIUSZ CIELUCH Tak PL 127
MARCIN CIELUCH Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 137
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 15
ŁUKASZ CISZEK Tak PL CZARUSBLITZ 282
PIOTR CZOPEK Tak PL 250
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 257
PAWEŁ CZYRSKI Tak PL 254
TOMASZ DUDZIAK Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 93
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM
ARTUR GACEK Tak PL GVT 266
PIOTR GAKAN PL BIKEHOLICY TINES
TOMASZ GAŁKA Tak PL 22
BARTOSZ GAWĘDA Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 45
TOMASZ GLAZER Tak PL ŁOWCY DRÓG 12
PAWEŁ GREHL Tak PL GVT 225
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL SHAPE UP FITNESS JAWORZNO 205
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 156
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL
JAROSŁAW GRZEJDZIAK Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 186
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 217
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 130
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
BARTOSZ IWASZEK Tak PL
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 71
PAWEŁ JAMRO Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 277
PIOTR JARZĄBEK PL
PAWEŁ JURKIEWICZ PL
BARTOSZ KACZMARKIEWICZ Tak PL 11
ARKADIUSZ KAŁUŻNY Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 53
JULIAN KAPŁON Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 184
DAMIAN KAUF Tak PL 87
KRZYSZTOF KŁODNICKI Tak PL 243
TOMASZ KNAPIK Tak PL
MARCIN KOPYTKO Tak PL 128
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 96
TOMASZ KOWALSKI Tak PL 272
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 31
RAFAŁ KUBIAK Tak PL 43
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 259
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 9
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 157
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY
SŁAWOMIR LUTY PL
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PAWEŁ MAJEWSKI PL BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY
PATRYK MAZUREK Tak PL 213
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 164
BARTOSZ MYCH PL
WOJCIECH NALEPA Tak PL 208
MARCIN OLEJNICZAK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 62
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 236
KRZYSZTOF ORLIK PL
MATEUSZ PAJĄK PL
PIOTR PAPIEROK PL
ŁUKASZ PAWŁOWSKI Tak PL GVT 226
ŁUKASZ PELKA PL
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 242
ADAM PIETRYK PL
ŁUKASZ PISIEWICZ Tak PL AKTYWNE ZABRZE 192
JAROSŁAW POKORA Tak PL 187
PAWEŁ PRZELIORZ PL CK HOBBY BOHUMIN
PIOTR RAKIEWICZ Tak PL GVT 264
WOJCIECH ROBAKOWSKI Tak PL 149
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
SŁAWOMIR RYCHLIK Tak PL 229
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 231
WITOLD RYGAŁŁO PL
BARTOSZ SIKORA Tak PL BIKEHOLICY TINES 193
DANIEL SKÓRA PL MMBIKE TEAM
TOMASZ SORBIAN Tak PL WHISTLE TEAM KOŃSKIE 77
SYLWESTER SORDYL Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 191
PAWEŁ STASIAK PL OTR INTERKOL
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 158
PIOTR SUŁEK Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 271
MICHAŁ SZAREK PL
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 121
PAWEŁ SZATKOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 220
MARCIN SZENDERSKI Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 249
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 118
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 34
PIOTR SZPILA Tak PL AMATOR 146
MAREK SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 50
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MARCIN TOMECKI Tak PL CZIKONI GROUP 288
ŁUKASZ TREPKA Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 270
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak PL
ROBERT ZABOROWSKI PL
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 269
RAFAŁ ZAPAŚNIK Tak PL 105
ADRIAN ZIMERMAN Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 56
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 102 (Opłaconych: 74)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL 274
MARIUSZ ANDREJÓW PL
PIOTR ANTCZAK PL
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak PL 135
ANDRZEJ BIENEK Tak PL 83
MICHAŁ BIŃCZAK PL
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL TEAM 230
KRZYSZTOF BISKUP PL GVT 251
RAFAŁ BOGACKI Tak PL SPEED KĘDZIERZYN 27
RAFAŁ BOGUS Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 74
ROBERT BONDARYK Tak PL OPONMAX BONDRYK CYBINKA 255
ARTUR BORATYN Tak PL 139
PIOTR BORSZLAK PL MULTISTAL POZNAŃ
ARTUR BUCKI Tak PL 219
MICHAŁ BUKOWSKI Tak PL ONINEN 171
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 14
ROBERT CHYLARECKI Tak PL
MAREK CIEŚLAK Tak PL
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL
JAROSŁAW DRELUCH PL
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL
JAROSŁAW FILUS Tak PL 101
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL 147
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 38
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 181
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 199
JACEK JANKOWSKI PL
KORDIAN KALTBACH Tak PL JLL 248
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL
ANDRZEJ KOMINEK Tak PL 291
ARTUR KORNOBIS Tak PL
KRYSTIAN KOTARBA PL
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
ADAM KOWALÓW Tak PL 136
GRZEGORZ KRĘŻEL Tak PL 285
JERZY KUŚNIERCZYK PL
JERZY LIPPA Tak PL 144
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 183
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 165
TOMASZ MAJCHER Tak PL HP CYCLING TEAM​ 294
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 154
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL 123
JANISZEWSKI MAREK PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 108
TOMASZ MATUSIK PL
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 159
ALBERT MICNAS Tak PL BGŻ ESKA TEAM 145
ROBERT MISZTAL Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 97
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
MACIEJ NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 289
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL 293
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL 109
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 153
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL RMF FM ADRENALINE MOUNTAIN DEW MTB TEAM 65
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 131
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 174
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL 168
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 175
ROBERT RASAŁA Tak PL
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
JACEK SKORNIEWSKI Tak PL 169
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 238
DARIUSZ STAWIARZ Tak PL 99
ADAM SYNOWSKI Tak PL 18
JAROSŁAW SZABLA Tak PL 28
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 241
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 196
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
MAREK SZYMAŃSKI PL 201
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
ANDRZEJ ŚLEDZIONA Tak PL CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA 80
DARIUSZ TAROCIŃSKI PL
MIROSŁAW TOKARZ Tak PL 39
TOMASZ TRUSZKIEWICZ PL T-MOBILE CYCLING TEAM
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 155
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 200
ROBERT WENCEL Tak PL KS KOZIOŁEK 296
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM 278
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 141
WOJCIECH WRONA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 178
MARIUSZ ZACHACZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 162
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL 3
MIROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 59
MARCIN ŻUROWSKI Tak PL GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 91 (Opłaconych: 68)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
HENRYK BIERNAT PL
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 17
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL 240
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
MIROSŁAW KALINOWSKI PL
MAREK KAMIŃSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN 112
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN 107
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 261
MARIUSZ KOWALCZYK Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 340
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
RYSZARD KRYK Tak PL RYCERZE ROLANDA 125
JÓZEF LEPPICH Tak PL AMATOR 198
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 37
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 5
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 44
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 25
ADAM PRZEJCZOWSKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 70
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 237
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 235
ZBIGNIEW RYBACKI Tak PL BDC ROAD TEAM 102
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
ANTONI SŁABOŃ Tak PL STORCK 160
ZBIGNIEW SOBOŃ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 245
JACEK SZARY Tak PL 212
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 55
ANDRZEJ SZWEDA Tak PL 190
JERZY ŚWIDA Tak PL 48
RYSZARD TALAGA Tak PL FENIX TYCHY 16
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL TEAM TOSZEK 126
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
TADEUSZ WOJTYŁA Tak PL 295
ANDRZEJ WOŚ Tak PL 119
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 215
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE 57
MAREK ZDANOWICZ Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 177
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 41 (Opłaconych: 29)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 279
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE 232
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI PL
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 117
ANDRZEJ GRYZIECKI Tak PL 86
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 78
WIESŁAW JANISZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 253
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
JAN KAPUŚCIK Tak PL 92
MAREK KOCOŃ Tak PL 26
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 287
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 21
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
JERZY WIŚNIEWSKI PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 104
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 332 (Opłaconych: 236)