Leśnica - wyścig na Górze Świętej Anny : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 80
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 632
IZABELA BLOK Tak PL 517
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL SUPREME STYLE MATES 118
MAŁGORZATA BOROWIK Tak PL 249
TERESA BROŻEK PL WARSZTAT FORMY
JANA CHMUROVÁ Tak CZ TEAM FORMAN CINELLI 267
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 628
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 850
IRMINA KNIEĆ PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROMANA LANTOVÁ Tak CZ CPV KRNOV 254
ANNA LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 154
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 145
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 430
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 109
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
BARBARA SOBCZYK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 175
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 17 (Opłaconych: 14)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
IVANA JAKLOVA Tak CZ LOWELLPRO TEAM SAFRATA BOHUMIN 255
KATARZYNA KOŚCIÓW Tak PL CYKLOFAN OPOLE 415
ROMANA LANTOVÁ Tak CZ CPV KRNOV 17
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
KATARZYNA NIJANDER PL
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
MATEUSZ CHOJNICKI Tak PL 201
SZYMON HAŁADUS Tak PL 550
KAMIL HARNOS Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 210
MARCIN KASIŃSKI Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 205
KAROL MARCINIAK PL FENIX TYCHY
MARTIN POLÁČIK Tak CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 123
MICHAŁ PUSTUŁA Tak PL GVT 151
PAWEŁ SKOWRON Tak PL BIKEHEAD 37
MICHAŁ ZASŁONKA Tak PL JAS-KÓŁKA 171
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 9 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
RAFAŁ AMBORSKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY
ADAM BIENEK Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 292
ŁUKASZ BIENIEK Tak PL
MIŁOSZ BIK PL
ADRIAN BIKSA Tak PL TEAM CART-PACK BRALIN 246
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 502
JAROSŁAW BUDNIK Tak PL 93
LUKÁŠ BYRTUS Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 116
PIOTR CEBULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 999
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 48
MARCIN CIELEPAK Tak PL 289
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL LEGIA CORRATEC TEAM 96
MARCIN DUŻY Tak PL SILESIA TEAM 441
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 419
KRZYSZTOF GALUSKA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 337
ARTUR GOLDMANN PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE
ANDRZEJ GUCWA Tak PL SAJ-POL GVT TEAM 543
ONDRA HOVORKA Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 457
JIŘÍ HRADIL Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 219
TOMASZ JAKUBCZAK Tak PL 440
KACPER JAWORSKI Tak PL 618
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 638
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 717
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 637
KAMIL KOSEK Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 352
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 606
JAN KRHUT Tak CZ TJ FAVORIT BRNO 185
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 436
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL LEGIA CORRATEC TEAM 209
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
MARIUSZ KUSIDŁO PL HOBBY KOLIK
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
MAREK MANDRYSZ PL
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 513
LUKÁŠ MATULA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 162
BARTOSZ MOL Tak PL 298
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA 649
SZYMON OSTRYSZ PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 238
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
DOMINIK PIKORSKI PL
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 354
MARCIN PORĘBA Tak PL 271
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 308
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE 158
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 129
PAWEŁ SKORUPA PL DO:ST:AR:TU
MACIEJ STANOWICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 310
TOMASZ TKACZYK Tak PL 549
WOJCIECH WALASZEK Tak PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW 423
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 51 (Opłaconych: 43)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MICHAŁ ANDROSZ Tak PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""B 541
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 553
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL 375
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
JAKUB BOŻEK PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
FILIP BRODZIŃSKI Tak PL JWK LUBLINIEC 241
MICHAŁ BROJ Tak PL CYKLOFAN OPOLE
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 335
DANIEL BUL PL ANTON TEAM RAJSPORT SIEARADZ ACTIVE TEAM KS DŁUGOD
PAWEŁ BURY Tak PL 421
PRZEMYSŁAW BZDUCHA Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 487
JIŘÍ CHAMRÁD Tak CZ 524
JAKUB CIARA Tak PL 22
TOMASZ CICHOŃ Tak PL
MARCIN CIELUCH Tak PL LEGIA CORRATEC TEAM 243
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 5
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 257
MIKOŁAJ DARMOSZ Tak PL BIKEHEAD
DNAVEDOBERT DNAVEDOBERT US KS ICE-MAT TEAM
RYSZARD DOBOSZ Tak PL 394
JAROSŁAW DUDA Tak PL 365
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 364
JOSEF DUŽÍK Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 467
MARCIN DZIARSKI Tak PL 529
MARCIN DZIUB Tak PL 279
JIŘÍ FOLTYN Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 404
MARIAN GADZIMORA Tak PL 472
ROMAN GALATÍK CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1
ADAM GALMAN Tak PL 559
DARIUSZ GŁÓWCZYK PL
TOMASZ GORAUS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 56
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PL 7
GRZEGORZ GROMEK PL CYKLOFAN OPOLE
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 515
TOMASZ HABER Tak PL 275
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 232
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
PAWEŁ JAMRO Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 50
PIOTR JARZĄBEK Tak PL 71
PIOTR JASIŃSKI PL TANDEM LWÓW
MICHAŁ JASIŃSKI Tak PL 402
PETR JAVOREK Tak PL WWW.MASAZPROZENY.CZ 451
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 393
FILIP KASIŃSKI Tak PL 187
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
MAREK KŁAPTOCZ PL
MARCIN KOPYTKO Tak PL 127
SZYMON KORNAK Tak PL 252
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 307
ADAM KOWALSKI PL
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 360
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 476
RADOSŁAW KUDŁA Tak PL GUCWA VELO TRAINER 437
PIOTR KURCZYK Tak PL 62
MARTIN KVAPULINSKÝ Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 469
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 888
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 508
MICHAŁ LIGOCKI Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 434
PIOTR LIS Tak PL SPORTIMED ODŻYWKI OSTRÓW-KROTOSZYN 445
SŁAWOMIR LISIECKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 443
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 718
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 810
PAWEŁ MAŁY Tak PL CYKLOFAN OPOLE 168
ŁUKASZ MICHALSKI PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI Tak PL 97
MAREK MIGDAŁ Tak PL 16
DARIUSZ MIKOS Tak PL CYKLOFAN OPOLE 547
PETR MITRENGA Tak CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 290
PATRIK MOTYKA CZ A BIKE CLUB OSTRAVA
WOJCIECH NALEPA Tak PL 545
DAREK NOGA PL INSERT TEAM
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
WOJCIECH OCYLOK Tak PL 411
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
FILIP OWCZRAEK PL
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 428
JAROSŁAW POKORA Tak PL 190
ŁUKASZ POLACZEK Tak PL 87
DARIUSZ POROŚ Tak PL ROMET RACING TEAM 128
TOMASZ PYKA PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
PIOTR RAKIEWICZ Tak PL GVT 468
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
ADAM SAJ Tak PL SAJ-POL GVT TEAM 450
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
JAN ŠENKEŘÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN
KRZYSZTOF SKIBA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 555
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS 218
JIŘÍ SLAVÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 115
MARIUSZ SOJA PL JWK LUBLINIEC
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL
TOMASZ STĘPIEŃ Tak PL CYKLOOPOLE 427
PIOTR SURMA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 207
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 340
MICHAŁ SZAREK PL
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
MARCIN SZENDERSKI Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 261
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 635
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 328
TOMASZ ŚCISŁO PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 368
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 1
MARCIN TOMECKI PL
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL MTB TEAM RMF FM 15
GRZEGORZ WITKOWSKI PL
GRZEGORZ WITKOWSKI PL
MARCIN WRÓBEL Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 422
MARCIN WRÓBEL PL IM-MOTION.PL TEAM
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 557
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 139
KLAUDIUSZ ZIĘBA Tak PL 447
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 117 (Opłaconych: 92)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL 546
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 762
PIOTR ANTCZAK Tak PL 538
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
WIESŁAW BANDROWSKI Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 287
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 359
ANDRZEJ BIENEK Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 46
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL GVT TEAM 516
RADEK BLAHUT Tak CZ SK MAXBIKE OSTRAVA 282
MAREK BONECKI Tak PL DIVERSEY TEAM 536
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
PIOTR BORSZLAK PL
ARKADIUSZ BROJ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 446
ARTUR BUCKI PL
GRZEGORZ BURDA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 416
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
ROBERT BYRSKI Tak PL 55
SEBASTIAN CEBULA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 488
MAREK CHLIPAŁA Tak PL 329
MAREK CIEŚLAK Tak PL 39
PIOTR CZECH PL POLART NUTRAXX TEAM
PIOTR CZOPEK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 358
JAROSŁAW DRELUCH PL
LESZEK DUTCZAK Tak PL 511
ANDRZEJ DZIAMBOR Tak PL 38
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL TEAM EQUINOX-LEMONBIKE.EU 245
DARIUSZ FILIPCZAK Tak PL 531
JAROSŁAW FILUS Tak PL 242
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 891
TOMÁŠ GALUŠKA Tak CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 157
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL 507
MAREK GOC Tak PL FENIX TYCHY 614
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 159
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 880
ADAM GÓRNIAK Tak PL 258
JAROSŁAW GRZEJDZIAK Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 474
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
TOMASZ HOLINEJ Tak PL CYKLOOPOLE 509
MARCIN JEKEL Tak PL 399
ZDENĚK KAISER Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 475
MAREK KALITA Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 407
GRZEGORZ KAMPA Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 392
ROBERT KAMPA Tak PL 463
TOMASZ KĘPCZYŃSKI Tak PL 212
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 300
MARIUSZ KOLORZ PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A
MACIEJ KONOPKA Tak PL 231
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 155
GRZEGORZ KRĘŻEL Tak PL DOMATOR 224
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKEHOLICY TINES 186
JERZY KUŚNIERCZYK Tak PL 121
TOMASZ LAUNER Tak PL RUN TOLA RUN
ROBERT LAZIK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 449
DARIUSZ LEDWIG Tak PL CYKLOFAN OPOLE 376
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
DARIUSZ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 619
JERZY LIPPA Tak PL 183
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
JERZY MAĆKÓW Tak PL 14
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 601
JANISZEWSKI MAREK PL
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 669
PAWEŁ MICHALAK Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 471
ALBERT MICNAS Tak PL 363
PETR MITRENGA Tak CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 297
MRCEMALC MRCEMALC US HC-VEDORA
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL 177
ADRIAN NAWROCKI Tak PL 142
ROBERT NOCOŃ Tak PL 478
IVO ODVÁRKA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 230
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 99
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 600
PAWEŁ PESZ Tak PL INSERT TEAM 556
DARIUSZ PIETRAS Tak PL KUMPLE GRZMOTKA 544
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL 342
LEONARDO POLI PL CICLISMO WROCŁAW
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 514
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 621
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
PIOTR PYSZIK Tak PL 558
JAROMÍR PYTEL Tak CZ CYCLING BRNO BAGBIKE 153
KRZYSZTOF RACKI PL
DAMIAN REINERT Tak PL 18
TOMASZ ROSIEK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 362
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
MARTIN SCHNERCH Tak CZ 527
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 424
SYLWESTER SORDYL Tak PL 444
GRZEGORZ SOWA PL DOBRA STRONA MOCY
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 2
DARIUSZ STAWIARZ Tak PL STAJNIA LIPOWIEC 537
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 616
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 534
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 221
DARIUSZ SZWEJ Tak PL 278
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL 356
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 650
ANDRZEJ WĄSALA Tak PL 540
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA
SEBASTIAN WOJTYSIAK PL MLUKS AS BIADKI
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 120
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL MTB SILESIA RYBNIK 235
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL 330
ROBERT ZIĘBA Tak PL 25
DAREK ZIĘTEK Tak PL 124
MAREK ŻELAZNY PL IRONMAN
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 114 (Opłaconych: 96)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 266
MIROSŁAW BACZYŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 339
PETR CHMURA Tak CZ TEAM FORMAN CINELLI 146
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 612
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 627
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL 522
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 366
MOJMIR DANHEL Tak CZ CPV KRNOV 262
ZBIGNIEW FAL Tak PL 460
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL SILVINI TEAM POLSKA 248
TOMÁŠ GALUŠKA Tak CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 141
STANISŁAW GAWRON Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 160
JIŘÍ HOLEŠ Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 165
JIŘÍ JAKL Tak CZ TRIATLON KLUB OSTRAVA 295
JACEK JĘDRZEJCZYK Tak PL 12
JAROSŁAW JĘDRZEJEWSKI Tak PL JWK LUBLINIEC 395
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 134
MAREK KAMIŃSKI PL
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 510
LESLAW KOMISARUK Tak PL GVT 438
PIOTR KOPERNIK PL
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 409
MARIUSZ KOWALCZYK Tak PL 31
KRZYSZTOF KRUPA Tak PL GVT 554
RYSZARD KRYK Tak PL DOMATOR 519
BOGDAN KURKIEWICZ PL DIVERSEY TEAM
JÓZEF LEPPICH Tak PL TEAM CART-PACK BRALIN 442
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 535
WOJCIECH ŁABĘDZKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE
MAREK MARZEC Tak PL 223
JAN MATEJA Tak PL ACTIVE BIKE CLUB 208
TOMÁŠ MOTYKA Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 482
WOJCIECH MUZYK Tak PL 435
KONEČNÝ PAVEL Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 401
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
ANTONI PIETRUKANIEC Tak PL CYKLOFAN OPOLE 403
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 294
BOGUSŁAW PRUCIAK PL
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 624
PIOTR RADOŃ Tak PL CYKLOOPOLE 70
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 20
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 473
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
STANISLAW RUMINSKI PL
PIOTR SIEDLAK Tak PL 374
ROBERT SKŘEČEK Tak CZ CYCLING BRNO BAGBIKE 408
JOSEF SLEZÁK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 125
ZBIGNIEW SOBOŃ PL ESKA TEAM
JACEK SZARY PL
STANISLAW SZCZESNY PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL 439
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
PIOTR WRONA PL ESKA TEAM 881
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE 525
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak PL 417
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 58 (Opłaconych: 47)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-99)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 194
ANDRZEJ BĄKOWSKI Tak PL 136
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 343
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 197
PAVEL DANĚČEK Tak CZ CPV KRNOV 518
ADAM GERMAN Tak PL 199
MARIAN GRUCHEL Tak PL SPORT UNION TIGRIS E.V. 229
GRZEGORZ GRZEMPA PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 787
PETR HOMOLA Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 2 285
WIESŁAW JANISZEWSKI Tak PL 268
HIERONIM JĘDRZEJCZYK Tak PL FENIX TYCHY 615
EDWARD JURZYCA Tak PL 539
JAN KAPUŚCIK Tak PL 523
KRZYSTOFL LENKOWSKI Tak PL GVT 528
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 263
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 617
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 490
TOMÁŠ TEŠNAR Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 166
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL TEAM TOSZEK 560
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 355
JAN ZIĘCIAK Tak PL 361
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 23 (Opłaconych: 22)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 396 (Opłaconych: 328)