Lubelska Vuelta - Parczew - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE
IRMINA KNIEĆ PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 190
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 309
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 251
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 391
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 16
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 2)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
BARTŁOMIEJ BRODA Tak PL UNIQA LKKG BGŻ 28
PRZEMYSŁAW GIERCZAK PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 219
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 291
ANDRZEJ GUCWA Tak PL SAJ-POL TEAM 7
MACIEJ JAKUBOWSKI Tak PL GKS CARTUSIA KARTUZY 236
JAKUB KABACIŃSKI PL 411
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 160
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 59
KAROL OZIMEK PL LTK LUBLIN
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN 392
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
MACIEJ STANOWICZ Tak PL SAJ-POL TEAM 4
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 168
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 18 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MARCIN BARTOLEWSKI PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 484
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 181
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI PL 390
MICHAŁ BUJAK Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 308
DOMINIK KAPUSTA Tak PL 280
PAWEŁ KAZANOWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 275
ARTUR KOZAK PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 8
MAREK KRZYSIAK PL LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
MICHAŁ KUŚ Tak PL 26
PIOTR ŁABUDZKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 220
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 237
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN 146
GRZEGORZ MAZUR PL WWW.ROWEROWYLUBLIN.ORG 173
MICHAŁ NABIAŁEK PL SCOUT CZĘSTOCHOWA
MARCIN NABIAŁEK PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 507
WOJCIECH NAMOLNIK PL
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE
PAWEŁ SKORUPA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 550
DANIEL TABISZEWSKI Tak PL KK ROZTOCZE 213
ARKADIUSZ TECŁAW Tak PL 483
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 20 (Opłaconych: 8)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MACIEJ BARYCKI PL 553
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 50
ŁUKASZ BOROWSKI Tak PL AMATOR 49
SEBASTIAN BRYGOŁA PL KK ROZTOCZE
ADAM ĆWIEK PL
MICHAŁ DOWCZYŃSKI PL
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 486
ARTUR GACEK Tak PL GVT 485
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 166
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 184
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL WWW.PROXIBUD.PL 297
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR JACH Tak PL 327
EMIL JOŃSKI PL 194
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
PRZEMYSŁAW KRAWCZYK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 191
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM
NORBERT LEWANDOWSKI PL
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 39
MICHAŁ MAŁYSZA PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 200
PATRYK MAZUREK PL
WOJCIECH ODSTERCZYL PL
ROBERT ODSTERCZYL PL
FILIP OWCZAREK PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
PIOTR PAPIEROK PL
PRZEMYSLAW PARTYKA PL STAROGARD GDAŃSKI
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 263
MATEUSZ PIECHNIK PL
TOMASZ PŁONOWSKI PL 31
EMIL POTRĘĆ Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 248
MAREK PROCAJŁO PL 294
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 223
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
ROBERT SAWA PL AUTO MIK TEAM 45
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 318
MARIUSZ TOMASIAK PL 177
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 159
PAWEŁ WAWRZYSZKO PL PETRO TEAM BMC 2
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 41 (Opłaconych: 13)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROBERT BOBKA PL
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL
SŁAWOMIR FRĄCKOWIAK Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 277
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 258
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA PL 149
PIOTR GUTEK PL 230
ARTUR KUBA Tak PL 55
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL
JANUSZ ŁUŻYŃSKI Tak PL HP CYCLING TEAM 96
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 15
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 300
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 212
MIROSLAW JACEK MASLANKA NO SARPSBORG SYKKELKLUBB
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 215
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 488
ALBERT MICNAS Tak PL BGŻ ESKA TEAM 198
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 329
ADAM OLEKSIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 156
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
BOGDAN PIEROŻKIEWICZ PL 535
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 98
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 307
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
ROBERT SIEROCIUK PL 319
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
GRZEGORZ STOLAREK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 259
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 249
GRZEGORZ TOMASIAK PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 231
LESZEK TRACZYK Tak PL 330
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 269
TOMASZ WIŚNIEWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 157
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL TKKF CHEMIK PUŁAWY 487
MARIUSZ ZACHACZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM
KRZYSZTOF ŻUREK Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 56
JAROSŁAW ŻYTA PL 310
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 36 (Opłaconych: 18)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
JERZY ARBUZ Tak PL 299
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
HENRYK BIERNAT PL
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
MAREK DOKUDOWIEC Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 235
JACEK FIGURA PL 298
MAREK JANIK Tak PL 264
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 144
ROBERT KRAWCZYK Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 62
ARTUR MAREK LANDMAN Tak PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 239
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 238
ROMAN PĄCZKA PL ROMAN PACZKA 94
STANISŁAW POTRĘĆ Tak PL 241
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 556
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 227
ZBIGNIEW ROMAŃSKI PL 53
JERZY ROSA PL POLART MOSER SMP TEAM
ZBIGNIEW RYBACKI Tak PL BDC ROAD TEAM 246
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
JAROSŁAW STRUMIŁŁO PL
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 147
MAREK WATRAS Tak PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 267
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
MAREK WIERZCHOŃ PL LTC LUBLIN
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 221
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 28 (Opłaconych: 14)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI Tak PL TTC TORUŃ 80
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL TTC TORUŃ 162
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 171
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
STANISŁAW KOŁODZIEJ PL
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW
ANDRZEJ MAZUR Tak PL 293
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ
JERZY MITURA PL LTC LUBLIN 142
WŁODZIMIERZ OBERDA PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
STANISŁAW PŁONOWSKI PL 226
CEZARY PYZIKOWSKI Tak PL 413
EDWARD SIUDUT PL
JANUSZ SORBIAN Tak PL 222
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 255
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 187
MIROSŁAW WŁODARCZYK PL 292
HENRYK ZAPAŚNIK PL
ZBIGNIEW ZIEMLEWSKI Tak PL 245
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 171 (Opłaconych: 75)