Makowica - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
ALEKSANDRA BOROŃ PL POLART MOSER DONNE TEAM 531
ALEKSANDRA DREJ PL GEDORE SKAJ TEAM
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL 222
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 245
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 246
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 215
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 3)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
MICHAŁ BITNER PL
MARCIN DYMANUS PL SAM SOBIE
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ
KACPER JAWORSKI Tak PL 259
RYSZARD JURKOWSKI Tak PL 213
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
DAWID KOCIOŁEK PL 56
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 263
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 199
WOJCIECH MAZURKIEWICZ PL 288
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 310
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
RAFAŁ SADOWY Tak PL 252
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 266
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
PAWEŁ ZAPALSKI Tak PL
DAWID ZIEMBA PL MTB MOSIR DUKLA
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 24 (Opłaconych: 9)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 280
KAMIL DUDEK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 178
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 285
DOMINIK KAPUSTA Tak PL
DAWID KUNDZIK Tak PL 166
PAWEŁ LEWANDOWSKI Tak PL
KAMIL LUBERDA PL JAS-KÓŁKA 340
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN
DAWID MIŚ PL ORSO CYCLES/MACK HUBS
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO
MICHAŁ SIKORA Tak PL INKANTOR.PL
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT
ADAM WÓJCIK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 12)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAKUB CHARCHUT PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 308
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
GRZEGORZ FUS PL
ARTUR GACEK PL GVT
ARTHUR GĄGAŁA Tak NO 4
MATEUSZ GLISTA PL GRUPETTO GORLICE
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL
DARIUSZ GRELOWSKI PL
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL
ADAM GRZYBEK PL 318
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
PRZEMYSŁAW HRABIA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 223
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 307
WIESŁAW LEGIERSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 96
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PATRYK MAZUREK PL
IRENEUSZ MIŚKOWIEC PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 87
PIOTR MŁYNARSKI PL
WOJCIECH ODSTERCZYL Tak PL 236
ROBERT ODSTERCZYL PL 235
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
ŁUKASZ OSTROWIECKI Tak PL 212
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 411
WITOLD RYGAŁŁO Tak PL 214
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 238
BARTOSZ SIKORA Tak PL BIKEHOLICY TINES 152
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ STRZAŁA PL HAVE A NICE DAY
MICHAŁ SZAREK PL
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 144
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 50
TOMASZ SZLACHTA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 257
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 55
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL BIKEHOLICY TINES 153
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 53
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 44 (Opłaconych: 21)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN
MICHAŁ BIŃCZAK PL
ROBERT BOBKA Tak PL
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 191
GRZEGORZ GÓRNIAK PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 237
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 18
JACEK JANKOWSKI PL
REMIGIUSZ KOT PL
PIOTR KOTIK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 287
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 190
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 197
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 196
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 156
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN
TOMASZ MATUSIK PL
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 309
LESZEK PIASECKI PL
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 224
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 250
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 327
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 145
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 258
JAROSŁAW STOKŁOSA PL
ARTUR SZYMBORSKI PL
LESZEK TRACZYK PL 272
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE Tak PL BIKEHOLICY TINES 146
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 36 (Opłaconych: 19)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
MIECZYSŁAW BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 251
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 255
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
STANISŁAW RADZIK Tak PL BIKEHOLICY TINES 142
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 62
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 534
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 151
JACEK SZARY Tak PL 244
JACEK SZCZYGIEŁ PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 401
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
JANUSZ WÓJCIK Tak PL
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 187
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 25 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 300
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 28
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 249
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 507
STANISŁAW KOŁODZIEJ PL
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 239
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA
HENRYK ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 173 (Opłaconych: 82)