Maraton Kolarski MTB ORZESZE: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 5-29)
PAULINA BIKSA CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 266
MAGDALENA DANIEL 113
MONIKA FRYSTACKA 138
EWA KARCHNIWY SCS OSOZ RACING TEAM 168
ALEKSANDRA KOLENDO 154
NATALIA KOŁODZIEJ GOMOLA TRANS AIRCO 324
KLAUDYNA KOWALSKA AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 346
AGNIESZKA SITARZ DOTR KRAKÓW 265
KATARZYNA SZAFRON 350
EWELINA WRÓBEL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 333
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA ADAMCZYK ZDEZORIENTOWANI MTBO TEAM 304
JOANNA BOREK BORTEAM 277
AGNIESZKA FEĆ XC 80 KRAKÓW 124
SŁAWOMIRA GAJDZIK KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 188
GABRIELA JĄCZYK 173
ANNA KLISZ
KATARZYNA ŁAKOMSKA ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
EDYTA SOBCZAK 285
KLAUDIA WIATRAK
ALICJA ZACZYK 181
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40+ (kobiety, wiek: 40-99)
MARTA BIKSA CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 267
BASIA GOSZTYŁA 72D WINDSPORT TEAM 313
KATARZYNA MARTYNOWICZ
MARTA SYRYJCZYK SCS OSOZ RACING TEAM
LIDIA WYCISK SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 5-18 lat (mężczyźni, wiek: 5-18)
FILIP ATŁAS PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 183
TOBIASZ GROMOTKA 111
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 179
SZYMON KRAWCZYK 110
SZYMON KURPAS 301
ŁUKASZ LATUSIK 129
TOMASZ MICHALSKI 130
MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK 347
MACIEJ ŚCIERSKI 117
MATEUSZ WŁODARCZYK 251
KAROL WŁODARCZYK 252
RAFAŁ WYROBEK 274
MICHAŁ ZACHARIASZ MTB PRESSING TEAM 147
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 13 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
WOJCIECH ADAMCZYK 195
BARTŁOMIEJ BENISZ 321
ADRIAN BIKSA CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 268
BOGDAN COPIK 190
PAWEŁ CYROŃ 131
GRZEGORZ DYSZY
MATEUSZ FREIHERR 201
DAWID GAWDA 132
KRZYSZTOF GICZEL 292
PATRYK GRUSZKA BIKERSHOP TEAM
KAMIL GRZEŻUŁKOWSKI 348
JAKUB JACKO TRANSPORT RIDE 202
PIOTR JANDA 102
MARCIN KASPRZAK 261
PIOTR KOSTKA
ADAM KOTAS 356
DAMIAN KOTWICA AEGON CYCLING TEAM
MICHAŁ KRET 340
MICHAŁ KUCEWICZ SPORT PEŁEN PASJI
ADAM KURASZ
SZYMON MAMOŃ 325
JACEK MARKIEL 354
MATEUSZ MIKA 314
MIŁOSZ MIKOŁAJCZYK 316
MACIEJ MYTNIK MIKESZ TEAM 101
PAWEŁ POŁOMSKI 279
DANIEL PORWOLIK YELLOBIKE 335
DENIS SIEWERT 106
MICHAŁ SMYRAK MTB PRESSING TEAM 148
KLAUDIUSZ STAWSKI 308
ADRIAN SZOSTAK DOTR KRAKÓW
DAWID WITA ŚWIERKLANY
ADRIAN WOŹNICA MMBIKE TEAM
SŁAWOMIR ZIELSKI GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 171
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 34 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
STEFAN LEŃCZYK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 281
BARTOSZ ADAMCZYK ZDEZORIENTOWANI MTBO TEAM 306
ARTUR BAŃCZYK SK BOHUMIN SAFRATA 141
PAWEŁ BARON WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 114
MARIUSZ BARTOSZEK 254
PAWEŁ BATKO HRMAX ŻORY 196
PIOTR BIENER LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 174
MARCIN BISKUP 142
ŁUKASZ BLAK 112
TOMASZ BLUSZCZ KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 143
TOMASZ BOCHENEK B3 BIKE 312
TOMASZ CIURAJ 135
MARIUSZ CZAPLA CMJ-PROJECT 155
DARIUSZ CZECHOWSKI
BARTOSZ FETLER AB-MICRO TEAM 118
MARCIN FORAJTER 326
ŁUKASZ FUNDOWICZ 172
ARTUR GAWLICZEK 159
GRZEGORZ GĄSIOR 343
MICHAŁ GLIŃSKI PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 182
MACIEJ GŁOWACKI KSPO ARROW
IRENEUSZ GŁOWNIA 269
DAMIAN GRALAK 276
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI 145
PRZEMYSŁAW HAJDAS WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 294
TOMASZ HALMAN 278
ADAM HANTULIK 264
SZYMON HOPKOWICZ 351
PAWEŁ JAREK 318
WOJCIECH JAROSZ
RAFAŁ JAROSZ
TOMASZ JENDRZEJCZYK
DAMIAN KAGOŃ LEADER FOX MTB TEAM
KAMIL KALAMARZ 288
ARTUR KALINOWSKI PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 187
MARCIN KALITA 128
MARIUSZ KALKOWSKI CYKLOGRU 166
IRENEUSZ KIECAK 270
MARCIN KLIK 341
IWO KLISZ
MACIEJ KLOC 167
ŁUKASZ KOCUREK 315
ŁUKASZ KOPISZKA 200
JACEK KOSTKA JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 352
ŁUKASZ KOZUBEK 186
PIOTR KRZYSTECZKO 291
GRZEGORZ KUBACZKA AG-ARCHITEKCI.PL 334
RAFAŁ KUBIAK 140
PAWEŁ KUBICKI 295
MATEUSZ KUCHTA 353
MICHAŁ LEWANDOWSKI
MICHAŁ MIKSIK 296
PIOTR MŁOCEK 185
ARTUR MRÓWKA
ROBERT NEUMANN BIKE ATELIER TEAM
BARTŁOMIEJ NOWACKI 287
KRZYSZTOF NOWAKOWSKI
ADAM NOWOMIEJSKI 290
ARKADIUSZ PASZENDA 137
SEBASTIAN PAŹDZIERNY 176
DAMIAN PIESZKO MTB PRESSING TEAM 126
PAWEŁ PIĘTA RAFAKO ORBEA MTB TEAM 263
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI PGD GRUPA 299
PAWEŁ PIWOWARSKI 175
PAWEŁ POWROŹNIK 121
MARCIN PRONCZUK
ROBERT PUZOŃ 271
TOMASZ PYKA BIKE ATELIER TEAM 293
MICHAŁ RANIK GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
JACEK ROMANOWSKI 91
DAMIAN RYKALSKI
MICHAŁ SERAFIN AMBITNI AMATORZY 127
MARIUSZ SOBOTA
MICHAŁ SONTAG 198
PIOTR STANISZEWSKI BIKEHEAD
MACIEJ STANKOWIAK
PAWEŁ STARZYCKI CHOMA SPORT TRENER
ADAM STERNAL
PIOTR STRZODKA 297
MICHAŁ STYPUŁA 322
KAROL SULOWSKI 355
PIOTR SURMA PRO-KAN SUSZEC 323
MIROSŁAW SZAMBURSKI 284
PAWEŁ SZEWC
ŁUKASZ SZOSTAK 170
ŁUKASZ SZWEDA 194
MARCIN SZYMURA 256
BOGDAN TRZNADEL
KRZYSZTOF URBANEK GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 151
ŁUKASZ WALIGÓRA 260
MICHAŁ WEŻGOWIEC
TOMASZ WILK MOMNATOCAŁEŻYCIE 310
PRZEMYSŁAW WIŚNIEWSKI
MARCIN WOJTCZAK
ŁUKASZ WOJTYSIAK 344
DANIEL WÓJCIK 272
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 96 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK ZETRA TAPE 122
ROMAN BADURA ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 165
KRZYSZTOF BARTOSIEWICZ FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
KAZIMIERZ BOJDOŁ
GRZEGORZ BRACKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
TOMASZ BUCHWAK 189
ADAM BUJAK 120
JACEK CZECH W SKALE 342
TOMASZ DANIŁOWSKI 307
MACIEJ ESNEKIER O RETY TEAM 303
MAREK FASTRIOK FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 180
ROMAN FRANKIEWICZ ZVL KREIDLER SPORTIVA
MAREK GALOWY
MACIEJ GIEŁZAK
GRZEGORZ GŁODEK
DARIUSZ GNAT BIKE ATELIER TEAM 136
TOMASZ HARKAWY XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
JAROSŁAW HERMAN TFF
SYLWESTER JACHNA 116
JACEK JACKO TRANSPORT RIDE 255
MARCIN JEKEL
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
ZBIGNIEW KISZKA MTB PRESSING TEAM 146
WITOLD KOPEĆ 115
PIOTR KOSTRZEWA 109
TOMASZ KUBALA MTB PRESSING TEAM 302
PIOTR KUBICKI 280
STANISŁAW LASOTA B3 BIKE 311
MAREK MARSZOŁEK 149
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1
KRZYSZTOF MAZUR 336
SŁAWOMIR MIGUŁA PEDALUJE.BO.LUBIE 199
WALDEMAR MIKA 105
WOJCIECH NALEPA JASTEF TEAM RUDY 108
ARKADIUSZ NAWROCKI 197
ANDRZEJ PIOTROWSKI GOMOLA TRANS AIRCO 163
ROBERT POŚPIECH 100
ADAM PTAK 134
ANDRZEJ RUDNER 193
BOGDAN SADECKI 43
JACEK SAŁACIŃSKI 139
MAREK SOJKA 286
WOJCIECH SPAŁEK O\'RETY TEAM 305
ROMAN SZWESTA 125
ROBERT SZYMAŃSKI BIKEHEAD 257
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI 161
TOMASZ WYROBEK 275
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK BSR TEAM BYTOM 157
TOMASZ ŻORAWOWICZ
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 49 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-99)
STEFAN BLUSZCZ 144
MAREK CIASTOŃ BIKE ATELIER TEAM 192
ZBIGNIEW DOMŻALSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
CZESŁAW GRZEGORZEK KTK WANDRUS ŻORY
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM
GRZEGORZ KAMPA 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 282
MAREK KUBUSZOK BIKE ATELIER TEAM
MIROSŁAW LEWIŃSKI 107
ZBIGNIEW LISIAK 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 283
ANDRZEJ MARTYNOWICZ
ADAM MUSIOŁ MMBIKE TEAM
JANUSZ PIECHACZEK MMBIKE TEAM
WIESŁAW RUSIN UKS SOKÓŁ KĘTY 119
MARIUSZ SKOWRON BIKEHEAD 317
TADEUSZ SPILOK STS FOKUS TRON 164
JACEK TOMCZYK AGR VICTORIA
WITOLD WIĘCEK NUDEL TEAM
RYSZARD WYSTEMP 169
JAROSLAW ZAJAC BSR TEAM BYTOM 156
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 236 (Opłaconych: 0)