MTB Marathon Istebna: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
ŁUKASZ BADURA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1329
KORNELIUSZ BIELIŃSKI Tak PL NEXUS TEAM 1248
ADAM BUBELÍNY Tak SK 584
MARCEL CHUDY Tak PL TYLICZ 1017
WOJCIECH CZERNOCH Tak PL MTB3184 738
IGOR DACZEWSKI Tak PL 1387
PIOTR DUBOWSKI Tak PL BLISKA TEAM 263
JAN GŁOWACKI Tak PL 1013
ARKADIUSZ HAZUKA Tak PL 1372
MICHAŁ JANUS Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1708
MAKSYMILIAN KAWULOK PL
PATRYK KRAWCZYK PL
DAMIAN ŁACEK Tak PL 587
JĘDRZEJ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1400
STANISŁAW MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1764
BARTOSZ ODZIOMEK Tak PL MTB3184
WOJCIECH STOL Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 531
MAKSYMILIAN SZROT PL
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak PL 22
MATEUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 1365
MARCIN ŻMUDKA Tak PL 1358
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 21 (Opłaconych: 18)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
MACIEJ ABSALON Tak PL 1363
MARCIN ADAMSKI PL
GRZEGORZ BORKAŁA Tak PL 1361
SZYMON CELAK PL
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1333
RAFAŁ FUS Tak PL 1376
MATEUSZ GOLIK Tak PL 588
PATRYK HELWIG Tak PL ŚRODA RACING TEAM 1305
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
BARTŁOMIEJ KUCHARCZYK Tak PL 1377
MIKOŁAJ KUKURBA PL J-LABS C67 RACING TEAM
DOMINIK LEGIERSKI Tak PL 1353
PIOTR MALINKA Tak PL 583
MACIEJ MAREK Tak PL 1340
MAREK PISKORNIK Tak PL 1018
DANIEL PŁATEK Tak PL 1342
MARTIN TÓTH Tak SK 1019
ROBERT WAKULIK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 165
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 1703
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 19 (Opłaconych: 15)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
JACEK BOŻKIEWICZ PL LOBO-TECHNIK 1003
MARCIN CHOLEWA Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 1362
ŁUKASZ CHORNIKOWSKI Tak PL JEDNOKOŁOWA REPREZENTACJA POLSKI 1270
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 75
ADAM FRĘCHOWICZ PL
BARTOSZ GAJOWSKI Tak PL 1347
IRENEUSZ HAZUKA Tak PL 1371
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 459
DAMIAN KAMCZYK Tak PL 1338
MACIEJ KAWALA Tak PL TEAM JAWORZNO 537
MARCIN KNAPCZYK PL CT TEAM TORUŃ
WOJCIECH KRAWCZYK PL
PAWEŁ KRYSZAK Tak PL ZRYCIOLE MTB 1237
ŁUKASZ KUBICA Tak PL 1312
PAWEŁ KUŚKA Tak PL 651
LADISLAV LIPECKY Tak SK 595
MIROSŁAW LUBSZCZYK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 7171
PAWEŁ ŁUKASIK Tak PL 1311
MAREK MANDOWSKI Tak PL ZRYCIOLE MTB 1349
PIOTR MERMELA Tak PL 896
KRYSTIAN MICHALSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 571
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 592
AREK RYDLEWSKI Tak PL 275
GRZEGORZ SIERPIŃSKI Tak PL 1356
MARCIN SKOWRON Tak PL 997
PAWEL SZPAIDEL Tak PL 1115
MARCIN ŚWIDER Tak PL 1323
MIROSŁAW TWARDOWSKI Tak PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 1370
PRZEMYSŁAW WAŃHA Tak PL 1354
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 29 (Opłaconych: 25)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
TOMASZ BRYCKI Tak PL 1368
RAFAŁ CHMIELEWSKI PL IGOSPORT/SKLEP BIEGACZA BIELSKO -BIAŁA
MAREK ĆWIOK PL
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 546
DARIUSZ DUDZIK PL
DARIUSZ HRABIA Tak PL WSZW W KATOWICACH 1772
GRZEGORZ KAMPA PL
KRYSTIAN KAPIAS PL
MAREK KONOPKA Tak PL 581
GRZEGORZ KRAJEWSKI Tak PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 500
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 749
ANDRZEJ LEGIERSKI Tak PL
MATEUSZ MATYSIEWICZ Tak PL WWW.ZAQPY.COM.PL 1000
TOMASZ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 4700
LESZEK NOWOCZEK Tak PL 1315
ARKADIUSZ PAJĄK Tak PL 125
ANDRZEJ PIOTROWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 346
JACEK POKRYWKA Tak PL SRIT 1337
JAN POTOCAR Tak SK 1379
TOM RITSCHER Tak DE 1381
BOGDAN SADECKI Tak PL 1375
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1334
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 22 (Opłaconych: 17)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
ZBIGNIEW ABSALON Tak PL GRUPA MARAT 1111
MIROSŁAW CZECH Tak PL 1341
WIESŁAW KUCZAK PL EDF KRAKÓW
JAROSLAW ZAJAC Tak PL BSR TEAM BYTOM 559
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 4 (Opłaconych: 3)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
MIROSLAV DANIEL Tak PL 596
JAN KAPUŚCIK PL
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL BERKNER TEAM 552
MACIEJ MAZURKIEWICZ Tak PL OPTYK SILESIA 290
JACEK MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1763
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 722
HENRYK STASZEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 5)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
WERONIKA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 1346
STANISLAVA MLYNARCIKOVA Tak SK CZ ENERGIA 1352
WIKTORIA PIKUL Tak PL 855
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
DOMINIKA BOSIŃSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 616
NATALIA BURY Tak PL 1328
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 401
ANNA KACZMARZYK Tak PL 1246
WERONIKA KOMOROWSKA PL BVINTERNET.PL NOCNY PATROL 160
SYLWIA KRUCZEK PL
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 1390
WIKTORIA PIKUL Tak PL 858
NATALIA PUSTIOWSKA Tak PL 901
KATARZYNA RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1662
KAMILA SOJKA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 510
PAULINA TUMIN Tak PL 1469
DAGMARA WŁODARCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 958
ANIA WYROBEK Tak PL 756
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 943
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 15 (Opłaconych: 12)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
JOLANTA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 472
ELEONORA KAMIŃSKA PL MEGA BEŁŻYCE
SYLWIA KUBALA-SLIWKA Tak PL 529
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
MARZENA KUCZYŃSKA Tak PL 724
ISTVAN TOTH Tak PL 551
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
PIOTR BAGIŃSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 802
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 740
MIKOŁAJ MICHAŁEK Tak PL 984
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1670
PAWEŁ PRUDŁO Tak PL GOODMAN MTB TEAM 1317
TIMOTEJ ROSA Tak SK 569
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 122
PAWEŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 1257
MICHAŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 473
JAKUB ŻUŁAWIŃSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 1446
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 10 (Opłaconych: 10)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 52
MYKOLAS BARTKEVIČIUS Tak LT MINT LIETUVA 1061
ARTUR BEDYŃSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 254
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 215
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL
MICHAŁ BROCŁAWIK Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 271
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 212
DAWID CHUDYBA Tak PL 1360
MARCIN CZERWIŃSKI Tak PL 902
BARTOSZ CZERWIŃSKI PL LUXOFT POLAND BIKE TEAM
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 1397
MATEUSZ DOMINIAK Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 598
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 163
MICHAŁ FICEK Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1326
DANIEL FORMELA PL NEXUS TEAM 695
WIKTOR GINDOROWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 811
DOMINIK GLAJCAR Tak PL 625
MICHAŁ GOLONKA Tak PL KRASNALE MTB TEAM 1435
MACIEJ GOSTOMCZYK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6667
JAKUB GROCHOWSKI Tak PL 535
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 239
KRZYSZTOF GRYCZKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 601
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 84
ARTUR JACKIEWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 666
BENEDIKTAS JANKAITIS LT
VLADIMÍR JELÍNEK Tak SK PHASE ITSOL 1244
GRZEGORZ JEMIOŁO Tak PL 1369
MACIEJ KOBIELA Tak PL KROSS FACTORY TEAM 1364
ŁUKASZ KOŚNIEWSKI Tak PL KS-ZWARDOŃ 550
DARIUSZ KRAWIEC Tak PL 1309
PIOTR KUJAWA Tak PL 572
PAWEŁ KURZYCA Tak PL 1314
ADAM KUŚKA Tak PL 1389
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 113
PAWEŁ LASKOWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 255
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 1045
TOMASZ LEWANDOWSKI Tak PL 1308
JAKUB LIPSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 1666
KUBA LITAWIŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 1310
FILIP MAIN Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1187
MARIUSZ MICHAŁEK Tak PL JBG-2 TEAM 999
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 851
ŁUKASZ MILEWSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 806
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 349
MICHAŁ NEUMANN Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1420
MICHAŁ NEUMANN PL CYCLO TRENER TEAM
STANISŁAW NOWAK Tak PL 1367
MARCIN PASTUSIAK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6669
PATRYK PIESIK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6660
MACIEJ PITACH Tak PL 1316
MATEUSZ PODOS Tak PL TTC MPEC TARNÓW 1193
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 736
WIKTOR PORAKOWSKI Tak PL 1711
JOZEF ROZNIK Tak SK PHASE ITSOL 1245
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 608
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 106
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 1396
MARCIN SIWY Tak PL ESTILE RACING TEAM 678
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 1415
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 1243
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 217
WOJCIECH SZCZYGIELSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 1661
SŁAWOMIR SZKARADNIK PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
DAWID SZKUTEK Tak PL 1046
JAKUB SZPOREK PL GOMOLA TRANS AIRCO 402
TOMASZ SZYMAŃSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 591
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 717
MICHAŁ TUJDOWSKI Tak PL 641
DARIUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 123
SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 1399
ANDRZEJ WRÓBEL Tak PL TREK GDYNIA 1392
MARCIN ZAWADZKI Tak PL 1302
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 7
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 73 (Opłaconych: 67)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
PAWEŁ ADAMUS Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1621
PIOTR AMANOWICZ Tak PL MGG BIKE TEAM 1686
MAREK BAKUŁA Tak PL MGG BIKE TEAM 553
RAFAŁ BALAWAJDER PL UKS PELETON NOWA SÓL 35
TOMASZ BARADZIEJ Tak PL 1745
TOMAS BENKO Tak SK VELOSVET 1325
DAMIAN BIERZA Tak PL 1335
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ PL 1470
MARCIN BOBA PL
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 4
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 110
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 360
ARTUR BYRSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 511
MARIAN BYSTRIANSKY Tak SK 563
MARCIN CHRUŚLAK Tak PL MGG BIKE TEAM 554
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL 1078
MICHAŁ CZYŻ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 278
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 837
WOJTEK DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 838
ANDRZEJ DOKTOR PL 8
IRENEUSZ DUDA Tak PL 1471
DAWID DYBAŁA Tak PL 288
PETER GALOVICH Tak SK 1382
KRZYSZTOF GAWRON Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM
MARTYNAS GEDIMINAS Tak LT MINT LIETUVA 1023
GRZEGORZ GROSICKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 1649
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 104
PAWEŁ GRZYBOWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 789
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 836
JAROSLAV HVOREČNÝ PL
PIOTR JANUSZ PL
KRZYSZTOF KACHEL Tak PL 576
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 4444
GRZEGORZ KARWETA Tak PL 1374
MACIEJ KASPRZAK Tak PL 1355
PAWEŁ KAZIMIERSKI Tak PL WEGETARIAŃSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 1418
MARCIN KĘDZIORA Tak PL 1318
ANDRZEJ KIEŁBOWICZ Tak PL 72D FREESPORT TREK TEAM 1618
KRZYSZTOF KNAPIK PL
MAREK KORZAN PL
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 140
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 364
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 1766
MICHAŁ KRYSTOSIAK Tak PL 1388
MACIEJ KRZAK Tak PL 578
KONRAD KUNICKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6661
TOMASZ LIBERA Tak PL 2231
KRZYSZTOF LIGĘSKA Tak PL 648
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL TWR 521
WOJCIECH LISZKA Tak PL ZRYCIOLE MTB 1327
MATEUSZ ŁANGOWSKI Tak PL THULE TEAM 7003
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL GET-FIT MTB TEAM 1979
ADAM MAŁEK Tak PL NETAPP ARROW ONE TEAM 1366
TOMASZ MARKIEWSKI Tak PL KSPO ARROW 218
TOMASZ MATANIAK Tak PL BBRIDERZ 1219
ALEKSANDER MIESZCZAK PL BIKEHEAD
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL 141
STANISLAV MLYNARCIK Tak SK CZ ENERGIA 1351
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 1393
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 108
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 164
PIOTR NICIEJEWSKI Tak PL MANGO GLIWICE 647
JANUSZ NIEBORAS Tak PL 597
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 489
MAREK OBERWAN Tak PL 1194
ARTUR OLSZAK Tak PL 575
ĽUBOMÍR ONDRUŠ Tak SK HC-VEDORA 1339
ŁUKASZ PAWIKOWSKI PL
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 444
MARCIN POJASEK Tak PL 1040
PAWEŁ POWROŹNIK Tak PL 1065
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 118
MAREK PRĄTNICKI Tak PL THULE TEAM 1226
ADAM PTASIŃSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 800
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 612
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 980
TOMASZ ROCHNA Tak PL 175
MARIUSZ ROGULA Tak PL ISPORT.PL TEAM 701
TOMASZ ROŻEN Tak PL 915
JACEK RZODKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 1324
ROBERT SENCZEK Tak PL 1348
MARCIN SIEMIENIUK Tak PL 586
MIROSŁAW SOBÓL PL 426
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 7474
MARIUSZ STILLER PL ONECOMBERKNER
IRENEUSZ STILLER PL ONECOMBERKNER
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 639
RADOSŁAW SZYMBORSKI Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 272
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 103
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 102
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 1410
GRZEGORZ ŚLĘCZEK Tak PL 1380
MICHAŁ ŚLIWKA Tak PL 1321
MICHAŁ ŚWIDERSKI PL 23
TOMASZ TEPER Tak PL ISPORT.PL TEAM 702
JACEK TUBICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1475
BORYS TYSZECKI Tak PL 1421
MICHAŁ URBANKOWSKI Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD 1006
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 74
ADAM WŁODARZ Tak PL 582
TOMASZ WYROBEK Tak PL 287
MARCIN WYRZYKOWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1196
MACIEJ ZAJKO PL BVINTERNET.PL NOCNY PATROL 150
WOJCIECH ZYCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 607
SEBASTIAN ŻMUDA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 105 (Opłaconych: 88)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 1213
PRZEMYSŁAW BAJEW Tak PL DHM POST PUNK GROUP 556
VIRGILIJUS BARTKEVIČIUS Tak LT MINT LIETUVA 1062
EMIL BĄK Tak PL 640
PETER BENKO Tak SK CZ ENERGIA 1350
PAWEŁ BIELA Tak PL 1320
SEBASTIAN BOGACKI PL
JERZY BRIKS Tak PL THULE TEAM 7007
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 636
KRZYSZTOF CIEŚLA PL
TOMASZ FIDYTEK Tak PL 672
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 142
CZAREK GIERSZEWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 617
JANUSZ GŁOWACKI Tak PL 1014
LECH GONDOROWICZ Tak PL 1529
TOMASZ HEFCZYC Tak PL 1753
MARCIN HEMPEREK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6664
JACEK JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 542
ANDRZEJ JACKOWSKI PL 85
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 665
MIROSŁAW JARCZYK Tak PL 1303
PRZEMYSŁAW KNAP Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 400
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 86
ADAM KOŚCIÓŁEK Tak PL ISPORT.PL TEAM 716
RADOSŁAW KOTOWSKI Tak PL 1383
ROBERT KUBIK Tak PL XBOX BIKE TEAM 939
ANDRZEJ KULA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1487
HUBERT KWIATKOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 137
VITALIS LISAUSKAS Tak LT MINT LIETUVA 1022
RAFAŁ ŁUKAWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 476
TOMASZ MAJCHER Tak PL HP CYCLING TEAM 207
JACEK MASIAK Tak PL 1322
WOJCIECH MAZIJ Tak PL 917
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 415
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 1978
GLEN OSMOND Tak PL T2A 1343
WOJCIECH PALEJ Tak PL 1417
ROMAN PŁATKOWSKI Tak PL 1223
TOMASZ POZNAŃSKI PL HAPPY TRI FRIENDS
PIOTR PYSZIK Tak PL 1319
MAREK PYŚ Tak PL 1344
MAREK RAUCHFUSS Tak CZ 573
MARIUSZ RÓŻAŃSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 80
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 703
PETER SALINGER Tak SK 565
NORBERT STEFKO Tak SK 564
JACEK SUFIN Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 361
KRZYSZTOF SZCZEPINA PL
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 1238
MARIUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 480
JACEK TOPÓR PL MTB3184 481
NEIL VEITCH Tak PL 567
TOMEK WINEK Tak PL VENEZIA MTB 1648
DANIEL WOLF Tak SK 561
WIESŁAW WOLNY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 1336
SŁAWOMIR WYDRA Tak PL XBOX BIKE TEAM 266
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 407
MACIEJ ZABŁOCKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 562
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 914
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1332
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK Tak PL BSR TEAM BYTOM 1611
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 61 (Opłaconych: 55)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
TOMASZ KACZMAREK Tak PL THULE TEAM 7070
ZBIGNIEW KOMOROWSKI Tak PL CRAZY RACING TEAM 659
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 566
VYTIS SADAUSKAS Tak LT MINT LIETUVA 1021
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 193
SŁAWOMIR WYSOCKI PL PATNET TEAM
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 121
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 7 (Opłaconych: 6)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 1357
EMIL GROFČÍK Tak SK 585
ANDRZEJ KANDZIORA PL 1951
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 932
MAREK MALARZ PL
ADAM MUSZ Tak PL 1015
PAWEŁ NOWACKI PL MULTI SPORT HASKI 727
SŁAWOMIR OBUCHOWSKI Tak PL 538
VILIAM PÁLENÍK SK
JACEK PAPIERZ Tak PL 1359
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 718
TADEUSZ SPILOK Tak PL 621
ANDRZEJ TUJDOWSKI Tak PL TOROSPORT 439
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 9)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
ZOFIA AMBROŻY Tak PL 957
MAGDALENA FEJFER Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 590
IZABELA KŁOSOWSKA Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 805
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 211
OLGA NIEWIAROWSKA Tak PL TREK GDYNIA 1391
MONIKA PODOS Tak PL TTC MPEC TARNÓW 1192
GIZELA RAKOWSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 53
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 210
NATALIA WOJCIECHOWSKA Tak PL TREK GDYNIA 1398
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 786
NATALIA ZUBRZYCKA Tak PL 934
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 11)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
AGNIESZKA BOLESTA-ZARZECZNA Tak PL THULE TEAM 7000
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1659
IWONA KARWETA Tak PL 1373
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 171
AGNIESZKA NOWICZKOW Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 808
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 600
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 379
MARTA SZAŁAJ Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1195
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 8)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
MAŁGORZATA CYBULSKA Tak PL ESTILE RACING TEAM 668
JANA WOLFOVÁ Tak SK 560
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
SIMAS BIELSKIS LT
JAKUB BŁACHOWIAK PL STREFASPORTU.PL 721
ADRIAN BRZÓZKA Tak PL JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 1079
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 1189
ADAM CIEŚLAR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 392
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 1224
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 1718
MARTIN IMRICH Tak SK 579
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 1461
KRZYSZTOF KUBIENIEC Tak PL 298
PAULIUS NATALEVIČIUS Tak LT FOCUS VILNIUS 1746
PIOTR OSTACHOWSKI Tak PL MTB3184 1345
MARCIN PAPROCKI Tak PL 557
TOMEK PAWELEC PL COLEX RACING TEAM 28
DAWID PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 351
KRZYSZTOF PILCH Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 356
VYGANDAS RAPŠEVIČIUS Tak LT 986
JAKUB SEDLÁŘ PL NOVATOP
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 224
JONASZ STELMASZYK Tak PL RENAULTECO2TEAM
SEBASTIAN SWAT Tak PL 979
SYLWESTER SWAT Tak PL 966
ARTUR WYDRA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 399
MACIEJ ZIELONKA Tak PL ASE TEAM 558
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 24 (Opłaconych: 20)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 989
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 27
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 47
TOMEK BREŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 606
DANIEL BRYK Tak PL 1704
PAWEŁ BUKALSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 81
MICHAŁ CESARCZYK PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1125
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 1231
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 303
ADAM GRABARA Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 25
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 45
KAREL HARTL Tak CZ KELLYS BIKE RANCH TEAM 294
VENA HORNYCH Tak CZ SPECIALIZED MTBTRILOGY.CZ 1720
PIOTR JANICKI PL 1476
RAFAŁ JANKOWSKI Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 78
ROBERT JARZYNKA Tak PL ASE TEAM 302
PETER JASENOVEC Tak SK ŠPORTOVÝ KLUB DEVÍNSKA KOBYLA 1060
TAMAS KALDI Tak HU 594
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 609
ANDRZEJ KRUSZEC Tak PL AUGUSTA 1982
TOMASZ KUBALA Tak PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 570
FILIP KUŹNIAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 393
PRZEMYSŁAW MACIEJOWSKI Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD 1667
MATEUSZ MACULEWICZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 366
KAMIL MARCZAK Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 26
TOMÁŠ MARTINEK Tak SK 580
MACIEJ MIARKA Tak PL 568
DARIUSZ MIROSŁAW PL VIMAR 1560
MACIEK OLESIŃSKI Tak PL 991
VOJTĚCH PETŘEK Tak CZ DIVINA RACING TEAM 1301
STANISŁAW RUCHLICKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 610
MARTIN SINDELAR Tak CZ 574
BARTŁOMIEJ SKRZYPEK PL 1232
ARKADIUSZ SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 169
WOJCIECH WALCZAK Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 903
ROMAN WOLSKI PL
KAROL WRÓBLEWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 259
PAWEŁ ŻEBROWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 602
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 38 (Opłaconych: 32)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
JACEK BADURA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 386
ROBERT CHUDY Tak PL TYLICZ 1016
MARCIN CZAJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 381
TOMÁŠ KANTOR CZ TJ TŽ TŘINEC
WOJCIECH KOZŁOWSKI Tak PL SUDETY MTB CHALLENGE 59
JOSEF LELEK Tak CZ INS-NÁCHOD 1727
JERZY MAĆKÓW Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 30
WOJCIECH MARKIEWKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 414
ROBERT MICHAL Tak CZ 577
ANDRZEJ ONYŚKO Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 1710
PIOTR REMBAK PL 1603
PETR SEDLACEK PL AMATOR
PRZEMYSŁAW SKRZYNIARZ Tak PL 1742
JAROSŁAW WĄSIEL Tak PL 690
DAREK WIERZBICKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 377
SZYMON ZACHARSKI Tak PL 3R RADOMSKI RUCH ROWEROWY 88
PIOTR ŻEBROWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 603
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 17 (Opłaconych: 14)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
JACEK BRZÓZKA Tak PL 985
MAREK DUDKIEWICZ Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 1307
LUDĚK KOLESA Tak CZ SK KBELY 1012
MIROSŁAW PUCIŁOWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 611
TOMASZ PUSTIOWSKI Tak PL 1304
JAREK WÓJCIK Tak PL ROWEROWY KAMPINOS 1020
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 6 (Opłaconych: 6)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 599
BOGUSŁAW LOREK Tak PL 11
KRZYSZTOF MARCINIAK Tak PL 83
VLADIMÍR PALÚCH Tak SK 987
JANUSZ PRZYBYSZ Tak PL THULE TEAM 7004
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 5 (Opłaconych: 5)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
SZILVIA CSERI Tak HU 593
KATARZYNA PAJĄK PL
WIOLETA PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 350
BARBARA SKANDIKOVA Tak SK CK SVATY JUR 1300
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
KATARZYNA GALEWICZ Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 49
EWELINA ORTYL Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 60
EWA REBANE - SODOWSKA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 1331
DASA SVERAKOVA Tak CZ CYKLOTRENINK.COM 589
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 514 (Opłaconych: 442)