MTB Marathon Karpacz: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
KORNELIUSZ BIELIŃSKI Tak PL NEXUS TEAM 1248
IGOR DACZEWSKI Tak PL 1387
HENIO JR GOMOLA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 342
MICHAŁ JANUS Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1708
JĘDRZEJ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1400
STANISŁAW MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1764
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 6)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1333
DOMINIK GLAJCAR Tak PL 625
PATRYK HELWIG Tak PL ŚRODA RACING TEAM 1305
KAMIL JANAS Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 1584
RAFAŁ KAROLEWICZ PL
SEBASTIAN PETRUCZYNIK PL
DAMIAN POPADYCZ Tak PL 548
MAKSYM SIEGIENCZUK Tak PL JEDNOKOŁOWA REPREZENTACJA POLSKI 1622
FILIP STANISZEWSKI PL
ROBERT WAKULIK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 165
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 1703
JAKUB ZAWORSKI Tak PL 202
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 12 (Opłaconych: 9)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
JACEK BOŻKIEWICZ Tak PL LOBO-TECHNIK 1003
ROBERT BYCZEK Tak PL 65
TOMASZ CZACHOWSKI Tak PL 1630
BARTOSZ DUL PL BIKE MARATON TEAM
PIOTR FRANKOWICZ PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 75
FILIP KACZANOWSKI PL 799
GRZEGORZ KAWA Tak PL 1640
MIROSŁAW KOŁACKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 93
SZYMON KRZYSZTOFCZYK Tak PL SGR SREBRNA GÓRA 1632
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL AG-ARCHITEKCI.PL 1557
MICHAŁ KUBERA Tak PL 442
MARCIN LORENC Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1275
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL GET-FIT MTB TEAM 1979
DAWID MARKIEL Tak PL SGR SREBRNA GÓRA 1633
PAWEŁ MŰNZGER PL
TOMASZ OSTROWSKI PL
BARTOSZ PAWLIKOWSKI Tak PL STC STARGARD 1663
PAWEŁ PŁÓCINICZAK Tak PL 876
AREK RYDLEWSKI Tak PL 275
MICHAŁ SALWACH Tak PL 1262
DARIUSZ SIEKIERKA Tak PL 1263
DANIEL SKÓRA Tak PL 1484
DARIUSZ SMOLAREK Tak PL STC STARGARD 1601
REMIGIUSZ SZABLEWSKI Tak PL MTB ŻARY TEAM 1253
TOMASZ SZKRABKO PL
ŁUKASZ SZLENDAK Tak PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 282
PIOTR ŚLEZIONA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 354
MICHAŁ WALOCH Tak PL 1605
PIOTR WANTUCH PL PKO BANK POLSKI
MARCIN WIECZORKE Tak PL 1264
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 30 (Opłaconych: 23)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
KRZYSZTOF BURBO Tak PL 1684
PIOTR CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1573
WALDEMAR CICH Tak PL 1655
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 546
AREK GROSS DE
ARKADIUS GROSS Tak DE 1719
PAWEŁ GRZYBEK Tak PL OKULAR MTB TEAM 16
MACIEJ KOWALCZYK Tak PL 487
GRZEGORZ KRAJEWSKI Tak PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 500
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 749
TADEUSZ LISZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 388
MATEUSZ MATYSIEWICZ Tak PL WWW.ZAQPY.COM.PL 1000
WIESŁAW MICHALIK Tak PL 1276
NORBERT POTKAŃSKI Tak PL LECHIA PIECHOWICE 1201
SYLWESTER SĘK Tak PL 1654
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1334
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 16 (Opłaconych: 15)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
IRENEUSZ RADOMSKI Tak PL 1962
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 1 (Opłaconych: 1)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
AURELIUSZ DĄBROWSKI Tak PL STC STARGARD 1606
KRZYSZTOF FILIPIAK Tak PL 1671
MICHAŁ GIERA Tak PL 1690
MACIEJ MAZURKIEWICZ Tak PL OPTYK SILESIA 290
JACEK MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1763
JAN SCHOOL Tak PL 1042
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 6 (Opłaconych: 6)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
WERONIKA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 1346
ALEKSANDRA MALINOWSKA Tak PL 1656
WIKTORIA PIKUL Tak PL 855
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
KAROLINA CIERLUK Tak PL BIOAM RACING TEAM 1631
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 401
AGNIESZKA KRYŃ Tak PL 1692
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 1390
WIKTORIA PIKUL Tak PL 858
KATARZYNA RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1662
EMILIA SADOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 615
KAMILA SOJKA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 510
PAULINA TUMIN Tak PL 1469
KATARZYNA URBANEK PL
ANIA WYROBEK Tak PL 756
KATARZYNA ZĄBEK Tak PL 1669
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 943
KRZYSZTOF ZWATRZKO Tak PL 1697
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 14 (Opłaconych: 13)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
JOLANTA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 472
AGNIESZKA HUMERCZYK Tak PL 1641
ANNA JANKOWSKA Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 204
MONIKA KARAŚ PL MTB ŻARY TEAM
ELWIRA KUZIEL PL
RENATA LIBEREK Tak PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 179
ANNA MICHALIK Tak PL 1278
DAGMARA OCHOT Tak PL 1037
KATARZYNA ROSIŃSKA Tak PL TEAM EHRLE 454
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL STC STARGARD 1682
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 10 (Opłaconych: 8)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
MONIKA GRZESIECKA Tak PL STC STARGARD 1683
MAŁGORZATA HOWIS Tak PL STC STARGARD 1664
MARZENA KUCZYŃSKA Tak PL 724
JOANNA MALER PL 699
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 3)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
WOJCIECH CZERNOCH Tak PL MTB3184 738
ADAM DESKA Tak PL SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 1285
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 740
GRZEGORZ MAZUR PL SULIMA ROWERY TEAM
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1670
ADAM RANDAK Tak PL 1437
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 122
PAWEŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 1257
MICHAŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 473
BŁAŻEJ ZAKRZEWSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 166
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 10 (Opłaconych: 9)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 52
LUKÁŠ BÁRTA Tak CZ 1635
GRZEGORZ BEŃ PL
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 215
MATEUSZ BIELEŃ Tak PL VIMAR 1561
FILIP BILECKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 692
BARTOSZ BŁASZCZYK Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1604
ADRIAN BRYCHCY PL
MATEUSZ BRYCKI PL 1443
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 212
ŁUKASZ CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1657
ADAM CIEŚLAR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 392
MICHAŁ CZAPLA Tak PL 1678
DARIUSZ CZERWIONKA Tak PL HEAVY METAL 185
JAKUB DANIELSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 311
KUBA DANIELSKI PL
MICHAŁ DARGACZ PL 547
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 1397
MATEUSZ DOMINIAK Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 598
ALEKSANDER DOROŻAŁA Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 1562
KAMIL DUDEK PL
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 163
DANIEL FORMELA Tak PL NEXUS TEAM 695
MARCIN GAP Tak PL 1409
ALBERT GŁOWA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 447
MICHAŁ GOLONKA PL KRASNALE MTB TEAM 1435
MATEUSZ GOSZCZYŃSKI Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1464
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 239
KRZYSZTOF GRYCZKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 601
MICHAŁ GRYNIENKO Tak PL MKS JEDENASTKA VKING JELENIA GÓRA 1650
SEBASTIAN GRZEŚKOWIAK Tak PL SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 1203
ARTUR JACKIEWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 666
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 70
PIOTR KALUŻNY PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
MATEUSZ KOKOWSKI Tak PL SUDETY MTB CHALLENGE 1267
FILIP KONIECZNY Tak PL GREENDIET MTB TEAM 1459
TOMASZ KRAWCZYK Tak PL 1572
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 113
WOJTEK KWIATEK Tak PL MILLENIUM HALL PIASECO TEAM 1202
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 1045
KUBA LITAWIŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 1310
KRZYSIEK ŁOPATA Tak PL MILLENIUM HALL PIASECO TEAM 1266
MICHAŁ ŁUDOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 1625
MAREK MACIĄG Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 395
ADAM MADEJ Tak PL 1280
MICHAŁ MAKOWSKI Tak PL 1567
MICHAŁ MARCINIAK Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1206
SZYMON MATUSZAK Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1252
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 851
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 349
MARIUSZ NIŻNIK PL
DANIEL OLIWA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1685
MARCIN PASTUSIAK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6669
KRZYSZTOF PILCH Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 356
LESZEK PŁUDOWSKI Tak PL GTECH MTB TEAM 1643
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 736
MICHAŁ POŻOGA Tak PL 1617
MICHAŁ RUDEL Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 1279
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 608
KRZYSZTOF SAPAŁA PL MAXXBIKE TEAM 146
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 106
ADAM SIĄKOWSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 1268
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 1396
GRZEGORZ SKIBIŃSKI Tak PL 1200
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 101
ŁUKASZ SKULICZ PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 1243
PAWEŁ SZCZEPANIAK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 217
ŁUKASZ SZCZĘSNY Tak PL TREK GDYNIA 1394
DAWID SZKUTEK Tak PL 1046
STANISŁAW SZLACHETKA Tak PL 1620
KRZYSZTOF SZOPA Tak PL 1676
JAKUB SZPOREK PL GOMOLA TRANS AIRCO 402
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 717
MICHAŁ TUJDOWSKI Tak PL 641
JAKUB WACHAŁOWICZ Tak PL 1615
PAWEŁ WEBER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 151
MARCIN WERY PL SAFRATA BOGUMIN
MARCIN WERY PL
WOJCIECH WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 448
KRZYSZTOF WITEK Tak PL NEXUS TEAM 192
MAREK WŁODARCZAK Tak PL FOGT BIKES 734
SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 1399
JAKUB WOJNA Tak PL TREK GDYNIA 1395
DAREK ZASADA Tak PL OKULAR MTB TEAM 312
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 7
MARCIN ŻOŁADKOWSKI Tak PL ŻARY MTB TEAM 1628
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 88 (Opłaconych: 73)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
PAWEŁ ADAMUS Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1621
PIOTR AMANOWICZ Tak PL MGG BIKE TEAM 1686
DANIEL ANDRYSZCZUK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6663
TOMASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL PIWIARNIA WARECKA GNIEZNO 898
RAFAŁ BALAWAJDER Tak PL UKS PELETON NOWA SÓL 35
PAWEŁ BARDZIŃSKI PL 748
PIOTR BIENENDA Tak PL KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 1652
KONRAD BINEK Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 1644
ALBERT BLEJZYK Tak PL KETTLER BIKE TEAM 161
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ PL 1470
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 4
TOMEK BREŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 606
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 110
DANIEL BRYK Tak PL 1704
PIOTR BUCKI PL J-LABS C67 RACING TEAM 1425
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 360
RAFAŁ BUSZKIEWICZ Tak PL 1638
GRZEGORZ CEBULSKI Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 1586
ŁUKASZ CHORNIKOWSKI Tak PL JEDNOKOŁOWA REPREZENTACJA POLSKI 1270
MARCIN CHRZANOWSKI Tak PL 1665
ADAM CIECHOMSKI Tak PL 1693
MICHAŁ CZYŻ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 278
KACPER DAKSZEWICZ Tak PL MTB OLSZTYN TEAM 1695
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 837
WOJTEK DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 838
ANDRZEJ DOKTOR Tak PL ROMET MTB TEAM 8
BŁAŻEJ DRAŻBA Tak PL 1271
IRENEUSZ DUDA Tak PL 1471
MARCIN DYKAS Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1474
TOMASZ FILIPIUK Tak PL 1675
MARCIN GĘBALA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 1256
MIŁOSZ GLAJCAR Tak PL 1566
GRZEGORZ GROSICKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 1649
PRZEMYSŁAW GRUDZIŃSKI Tak PL PG PROMOTION 1700
PAWEŁ GRZYBOWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 789
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 836
MICHAŁ HOŃKA Tak PL 954
RAFAŁ IGNACZAK Tak PL OKULAR MTB TEAM 315
SŁAWOMIR JAKUBOWSKI Tak PL 1250
PAWEŁ JAMRO PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
DANIEL JANECKI Tak PL 1251
KAROL JANUSZKIEWICZ Tak PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 952
ARTUR JASŁOWSKI Tak PL STC STARGARD 1681
MAREK JESZKA Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1602
RAFAŁ JĘDRUSIK Tak PL 64
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 4444
PIOTR KASPRZYCKI Tak PL 1041
DAMIAN KASPRZYK Tak PL 1698
PAWEŁ KAZIMIERSKI Tak PL 1418
PIOTR KĄKOL Tak PL 1642
ANDRZEJ KIEŁBOWICZ Tak PL FREESPORT TREK TEAM 1618
SŁAWOMIR KLANOWSKI Tak PL TWR 1647
KRZYSZTOF KLEMENTOWSKI Tak PL 1255
RYSZARD KNYCHAŁA Tak PL TEAM EHRLE 656
JAN KOLAJA Tak CZ SPECIALIZED MTBTRILOGY.CZ 1636
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 140
MICHAŁ KOWALSKI PL
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 1766
ŁUKASZ KRZYSZCZAK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1749
KONRAD KUNICKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6661
MARCIN KUSYK PL TWR 1689
HUBERT LEWANDOWSKI Tak PL ROWERY TUROWSKI TEAM 1699
TOMASZ LIBERA Tak PL 2231
SŁAWOMIR LIGĘZA PL TWR 521
WOJCIECH ŁAPCZYŃSKI Tak PL TWR 1737
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 866
ADAM MACUGOWSKI Tak PL 555
BARTOSZ MALIK Tak PL 1733
KAMIL MASŁOWSKI PL
MICHAŁ MICHNOWICZ Tak PL TWR 1716
TOMASZ MIELEWCZYK Tak PL KK WULKAN 780
ARKADIUSZ MIELŻYŃSKI PL ARMADUR TEAM
ALEKSANDER MIESZCZAK PL BIKEHEAD
DARIUSZ MIROSŁAW Tak PL VIMAR 1560
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 141
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 1393
SZCZEPAN MOSKAŁA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 355
KRZYSZTOF MRUGAŁA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 443
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 108
MAREK MÜLLER Tak CZ KAH SPORT VRCHLAVI 936
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 164
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 489
DOMINIK OGLĘDZIŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 935
PRZEMEK OWCZARZAK Tak PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 1672
TOMASZ PASIK Tak PL TEAM EHRLE 696
DANIEL PASZEK Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1488
SZCZEPAN PASZEK Tak PL BIKESTACJA.PL/KCNC 1465
KONRAD PEŁCZYŃSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1254
PAWEŁ PERKOWSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
WOJCIECH PESTKOWSKI PL
ADAM PIECZYŃSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 33
TOMASZ PIETRAHO Tak PL XC-MTB-INFO 635
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 444
MICHAŁ PLEBANEK PL SOKÓŁ TARNÓW
MICHAŁ PLUCHA Tak PL 1607
PRZEMYSŁAW PŁUDOWSKI Tak PL GTECH MTB TEAM 1688
MARCIN POJASEK Tak PL 1040
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 118
ŁUKASZ PRUS Tak PL 1313
MICHAŁ PRYĆ Tak PL 1608
FILIP RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 612
GRZEGORZ REK Tak PL 176
ANDRZEJ ROZPŁOCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1097
SEBASTIAN SAKOWSKI PL 784
WOJCIECH SARNA Tak PL 1402
ROBERT SENCZEK Tak PL 1348
ALEKSANDER SIECZKOWSKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 515
TOMASZ SMOLKA Tak PL 1287
PAWEŁ SOBCZAK Tak PL 1458
SŁAWOMIR SOWA Tak PL 1299
MARCIN SPYCHAŁA PL
GRZEGORZ SROKA PL
ADRIAN STANCLIK Tak PL 1427
MARIUSZ STENCEL Tak PL STC STARGARD 1600
WOJCIECH STYCZEŃ Tak PL 1408
PIOTR SUŁEK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
PIOTR SUŁEK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 639
MARCIN SZAFRAŃSKI Tak PL KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 1639
DANIEL SZCZUCKI PL
PAWEŁ SZECHOWSKI Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD 249
PIOTR SZWEDOWSKI Tak PL KELLYS ZEIT ROCKSTAR 1204
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 103
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 102
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 1410
TOMASZ TEPER Tak PL ISPORT.PL TEAM 702
EMIL TOKARSKI Tak PL 1286
KRZYSZTOF TOMŻYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 119
JAROSŁAW TOMŻYŃSKI Tak PL 1712
JACEK TUBICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1475
BORYS TYSZECKI Tak PL 1421
PIOTR UHRUSKI Tak PL 633
MICHAL VRBSKÝ Tak CZ REDPOINT 1491
MATEUSZ WASIELEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 50
MICHAŁ WASIELEWSKI Tak PL 1653
ARTUR WAWRZEŃ Tak PL 1038
BARTŁOMIEJ WĘGLEWSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 709
MARCIN WIECHOWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1624
PAWEŁ WIENDLOCHA PL 1277
ARTUR WINIARSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1241
WOJCIECH WINIARZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 428
WOJCIECH WIRKIJOWSKI Tak PL 1260
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 74
PAWEŁ WITEK PL
ŁUKASZ WŁODARCZAK Tak PL FOGT BIKES 723
PIOTR WOJDYŁO Tak PL 87
JAKUB WÓŁKIEWICZ Tak PL HP CYCLING TEAM 1242
TOMASZ WYROBEK Tak PL 287
GRZEGORZ WYROBEK Tak PL 1687
LARY ZĘBATKA Tak PL 1571
PIOTR ZIARKO Tak PL ISPORT.PL TEAM 1694
ROBERT ZIARNIEWICZ Tak PL HEAVY METAL 172
JAROSŁAW ŻUREK Tak PL 9999
MICHAŁ ŻUREK Tak PL MYBIKE.PL 260
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 155 (Opłaconych: 134)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 1213
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 57
JACEK BARTKOWIAK Tak PL 1558
SŁAWEK BARTNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 408
ARKADIUSZ BAUER PL
KRZYSZTOF BENDKOWSKI Tak PL 1039
KRZYSZTOF BERCZUK Tak PL OKULAR MTB TEAM 313
ADAM VENUTTO BIEWALD DE VENUTTO
MATEUSZ BOJARSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1281
JERZY BRIKS Tak PL THULE TEAM 7007
MACIEK CHMIELEWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1623
WACŁAW CIROCKI Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1658
PIOTR CISOWSKI Tak PL KSPO ARROW 213
GRZEGORZ CZERWIŃSKI PL VENUTTO
JAROSŁAW DRELUCH PL
TOMASZ FIDYTEK Tak PL 672
MARIUSZ GAJAK PL BIKEHEAD 333
PAWEŁ GOMOLA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 348
MARIUSZ HAJZLER Tak PL JASTRZĘBIE ŁASK 913
SŁAWOMIR HATLAŚ Tak PL 1568
MARCIN HEMPEREK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6664
ARTUR JABŁOŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 66
JACEK JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 542
ANDRZEJ JACKOWSKI Tak PL 85
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 665
MARIUSZ KASPRZYCKI Tak PL 1043
KRZYSZTOF KLICH PL
PRZEMYSŁAW KNAP Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 400
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 86
GRZEGORZ KOLODZIEJ PL
ARTUR KOROL Tak PL 1730
TOMASZ KRZEMIŃSKI Tak PL 1771
ROBERT KUBIK Tak PL MTB3184 939
ANDRZEJ KULA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1487
MARIUSZ KULBIDA Tak PL ŻARY MTB TEAM 1645
HUBERT KWIATKOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 137
JAROSŁAW ŁOBODA Tak PL 1481
JAROSŁAW ŁOBODA PL
ROBERT ŁUCZYŃSKI Tak PL GTECH MTB TEAM 1646
PIOTR ŁUNKIEWICZ Tak PL 62
TOMASZ MAJCHER Tak PL HP CYCLING TEAM 207
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 415
DARIUSZ MIESZKO Tak PL TEAM EHRLE 687
TOMASZ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 4700
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 1978
ARKADIUSZ PAJĄK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 125
MAREK PARZYSZEK PL 680
TOMASZ PAWŁUSIEWICZ Tak PL TRANSALP.PL 1269
SYLWESTER RANDAK Tak PL 1438
MARCIN RECZYŃSKI Tak PL KSPO ARROW 214
MARCIN ROSIŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 1741
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 703
ADAM SAREŁO Tak PL 1555
TOMASZ SOBOTKO Tak PL OKULAR MTB TEAM 17
JACEK SUFIN Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 361
JACEK SWAT Tak PL 964
PIOTR SZMYT PL BIKETOP TEAM
MARIUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 480
JACEK TOPÓR Tak PL MTB3184 481
DARIUSZ TUMANIEC Tak PL KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 1651
MICHAŁ WANDOR Tak PL TWR 490
JAROSŁAW WĄSIEL Tak PL 690
DAREK WIERZBICKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 377
TOMEK WINEK Tak PL VENEZIA MTB 1648
TOMEK WYSOCZAŃSKI Tak PL 733
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 407
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 914
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1332
PIOTR ŻYGŁOWICZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 708
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 69 (Opłaconych: 59)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
EDWARD BAŁEC PL SPORT GARAGE BY FAN SPORT GLIWICE 1431
GRZEGORZ BRZOZOWSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 688
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak PL MTB OP 847
PIOTR CZERNOCH Tak PL MTB3184 737
MICHAL DEMJANOVIC Tak CZ REDPOINT 1494
ROBERT DZIUBANOWSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 314
TOMASZ KACZMAREK Tak PL THULE TEAM 7070
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 566
PAWEŁ PUCHALSKI PL
DARIUSZ RZEPECKI Tak PL 1626
GRZEGORZ ŚWIĘTEK Tak PL 890
JERZY TAŁPASZ Tak PL 1265
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 193
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK Tak PL NAWIGATOR-OLSZTYN 1680
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 121
BARTŁOMIEJ ŻOŁĄDKOWSKI Tak PL 1629
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 16 (Opłaconych: 14)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
WIESŁAW GASZYŃSKI PL
HENRYK GOMOLA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 341
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 1951
MARIAN KOZŁOWSKI Tak PL 1619
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 932
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 722
JIRI SLABY Tak CZ REDPOINT 1493
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 718
ANDRZEJ TUJDOWSKI Tak PL 439
JACEK WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 383
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 10 (Opłaconych: 8)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
EWA DUSZYŃSKA Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1273
ALEKSANDRA DZIĄDZIAK Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1637
MAGDALENA FEJFER Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 590
MAŁGORZATA GUMIENNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 396
JOANNA JABLCZYNSKA PL COMPRESSPORT TRIATHLON TEAM
JOANNA JABŁCZYŃSKA Tak PL COMPRESSPORT TRIATHLON TEAM 1439
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 71
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 211
OLGA NIEWIAROWSKA Tak PL TREK GDYNIA 1391
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 210
MAGDALENA ULMAN PL KRASNALE MTB TEAM 1765
NATALIA WOJCIECHOWSKA Tak PL TREK GDYNIA 1398
MONIKA WRONA Tak PL MYBIKE.PL 458
KATARZYNA WRZESZCZ Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 1563
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 786
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 15 (Opłaconych: 13)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
KASIA GRANDZICKA Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1261
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1659
MONIKA JANIK Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 295
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 171
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET MTB TEAM 9
AGNIESZKA NOWICZKOW PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 808
PATRYCJA PETROCZKO Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 504
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 600
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 379
DOROTA SZUL Tak PL 1569
JOANNA WELKE Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1227
ANNA WYSOKIŃSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 51
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 12 (Opłaconych: 11)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
MAŁGORZATA CYBULSKA PL ESTILE RACING TEAM 668
LUCYNA PRZYBYCIEŃ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 344
IZABELA SEKULSKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 405
EDYTA SWAT Tak PL 965
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 3)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
MICHAŁ ANTOSZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1564
PIOTR BERDZIK PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 129
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 1224
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 1718
LUKÁŠ HERMAN Tak CZ 1726
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 1461
BARTOSZ JANOWSKI Tak PL ROMET MTB TEAM 2
MICHAŁ KACZOROWSKI Tak PL SOUL ADVENTURE RACING TEAM 1454
PRZEMYSŁAW KIESIO PL MYBIKE.PL 888
JERZY KRZEMIŃSKI Tak PL HORIZON BIKES 1673
ONDŘEJ MAREK Tak CZ 1634
MICHAŁ NEUMANN Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1420
PAVEL NOSEK CZ
TOMEK PAWELEC Tak PL COLEX RACING TEAM 28
DAWID PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 351
MICHAŁ PRZEKOP Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 463
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 224
KRZYSZTOF SUCHECKI Tak PL 1205
SEBASTIAN SWAT Tak PL 979
SYLWESTER SWAT Tak PL 966
TOMASZ SZYMAŃSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 591
ZBIGNIEW WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 430
TOMEK ZAJĄC Tak PL ULTIMASPORT.PL SPORT TIMING 1677
MACIEJ ZIELONKA Tak PL ASE TEAM 558
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 24 (Opłaconych: 21)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
MICHAŁ BADOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 253
PIOTR BEREŹNICKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 310
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 47
PAWEŁ BUKALSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 81
MICHAŁ CESARCZYK Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1125
SŁAWOMIR CICHOŃ Tak PL POGOŃ DELPHI 1282
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 1231
MICHAŁ DASZKIEWICZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 309
ŁUKASZ GIDEL Tak PL 261
JACEK GIL Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 420
ADAM GRABARA Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 25
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 104
DOMINIK GRZĄDZIEL PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 45
VENA HORNYCH Tak CZ 1720
ADAM HRESZCZYK Tak PL 1463
RAFAŁ JANKOWSKI Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 78
ROBERT JARZYNKA Tak PL ASE TEAM 302
GRZEGORZ KASINSKI PL
GRZEGORZ KASIŃSKI Tak PL 1559
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 609
PIOTR KOTIK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 1770
MARCIN KOTLARSKI PL
FILIP KUŹNIAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 393
MICHAŁ KWIATKOWSKI Tak PL PKO BANK POLSKI 1674
TOMASZ ŁUKAWSKI Tak PL XTRABIKE.PL 1679
MIROSŁAW ŁUKAWSKI Tak PL XTRABIKE.PL 1272
PRZEMYSŁAW MACIEJOWSKI Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 1667
MATEUSZ MACULEWICZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 366
KAMIL MARCZAK Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 26
MICHAŁ OSUCH Tak PL 474
JACEK PASZKE Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1452
MACIEJ RĄCZKIEWICZ Tak PL TWR 491
GABOR SASS Tak PL GREAT POLAND BIKE TEAM 1207
BARTŁOMIEJ SKRZYPEK PL 1232
TOMASZ SODOWSKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 1330
ANDRZEJ STADNICKI Tak PL 1696
TOMASZ STUDZIŃSKI PL 128
ARKADIUSZ SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 169
TOMASZ SZLACHTA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 1583
MARCIN WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 371
MIROSŁAW WÓJCIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 410
PAWEŁ ŻEBROWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 602
MATEUSZ ŻURAWSKI Tak PL 1757
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 43 (Opłaconych: 38)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
JACEK BADURA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 386
KAREL BERNARD CZ INS-NÁCHOD 1728
MARCIN CZAJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 381
PIOTR CZAPSKI Tak PL 698
ANDRZEJ DZIAMBOR Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 1616
TOMASZ FRĄCZEK Tak PL 1581
KRZYSZTOF GIERJATOWICZ Tak PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 730
GRZEGORZ KALENKO Tak PL BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL 1570
PIOTR KLONOWICZ PL GOMOLA TRANS AIRCO