MTB Marathon Murowana Goślina: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
KORNELIUSZ BIELIŃSKI PL NEXUS TEAM 1248
GRZEGORZ CHLEBOWSKI PL ZS BOLECHOWO 336
MATEUSZ DAKOWSKI PL 136
SEBASTIAN DUDZIAK PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 13
BUKALSKI FILIP PL BUKUSIE 184
MATEUSZ GIS PL 782
JĘDRZEJ JAKUBOWSKI PL 189
MIKOŁAJ KAWA PL LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 191
PRZEMYSŁAW KUCNER PL ZS BOLECHOWO 334
JAKUB LEŚNIAK PL 327
DANIEL LINERT PL ZS BOLECHOWO 330
FILIP LUDOWICZ PL 307
JACEK ŁOWIGUS PL 422
MICHAŁ MARKOWSKI PL 243
FRANCISZEK MORAWSKI PL 231
MATEUSZ NIEDZIELSKI PL 779
PIOTR NOWAK PL ZS BOLECHOWO 339
JACEK POLSKI PL ZS BOLECHOWO 332
PIOTR PRZYBOROWSKI PL 497
TOMASZ RADECKI PL MG TEAM 846
MICHAŁ RATAJCZAK PL ZS BOLECHOWO 338
PATRYK SAWIŃSKI PL ZS BOLECHOWO 331
HUBERT SPŁAWSKI PL 893
WIKTOR TABOR PL 205
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 24 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
ADAM ADAMSKI PL 819
PAWEŁ BIELERZEWSKI PL 244
PIOTR BURDA PL TAPPOL MTB TEAM 790
MACIEJ CZECH PL 320
ROBERT FULCZYŃSKI PL STOWARZYSZENIE BIEDRUSKO 875
RAFAŁ GĘBARA PL 252
ERYK GOMOŃSKI PL TAPPOL MTB TEAM 92
PATRYK HELWIG PL ŚRODA RACING TEAM 1305
JAKUB KĘDZIORA PL COLEX RACING TEAM 753
ADRIAN KLEKOWSKI PL CYKLO KWIDZYN 145
SEBASTIAN KOŁACH PL 134
MICHAŁ KOŁACKI PL 867
ANDRZEJ KUBIAK PL 777
PIOTR LEŚNIAK PL 326
MICHAŁ LEWANDOWSKI PL ZS BOLECHOWO 337
MATEUSZ LEWANDOWSKI PL UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 190
MICHAŁ ŁĘCKI PL ADDICTED2FUN 457
KAROL OLIŃSKI PL 308
SZYMON OLSZEWSKI PL 221
EMIL PIAŚCIK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 1660
PIOTR PIECZYŃSKI PL 199
PAWEŁ POMIN PL ADDICTED2FUN 203
JĘDRZEJ POWELSKI PL 744
MACIEJ PRZYBYLSKI PL 791
BARTOSZ RADECKI PL MG TEAM 1009
ARTUR RAKOWICZ PL 36
PRZEMYSŁAW ROGALA PL 89
ŁUKASZ SAWICKI PL STOWARZYSZENIE BIEDRUSKO 194
HUBERT SEMCZUK PL MTB WYRZYSK TEAM 157
PIOTR SIENKIEWICZ PL 316
ŁUKASZ SITARSKI PL 321
SŁAWOMIR SPŁAWSKI PL 132
TOMASZ STATURSKI PL AGR PODLASIE 162
MATEUSZ STEMPNIEWICZ PL ŚRODA RACING TEAM 248
WOJCIECH SZCZYGIELSKI PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 1661
PAWEŁ ŚCIBISZ PL 761
WIKTOR ŚWIĘTEK PL 138
MICHAŁ TURSKI PL SWARZĘDZ MTB TEAM 188
ROBERT WAKULIK PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 165
KRZYSZTOF WAWRZYNIAK PL DRUŻYNA SZPIKU 37
WOJCIECH WIKTOR PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 448
WOJTEK WIŚNIEWSKI PL SCIM 455
MARCIN WIŚNIEWSKI PL BIKETOP TEAM 186
JAKUB ZAWORSKI PL 202
RADOSLAW ZAWORSKI PL 98
MICHAŁ ZIELIŃSKI PL 69
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 46 (Opłaconych: 0)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
PAWEŁ BARDZIŃSKI PL CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 748
ŁUKASZ BASZCZYŃSKI PL 76
ARKADIUSZ BEDNAREK PL 269
JACEK BOŻKIEWICZ PL 1003
ROMAN BRAUN PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 167
MARCIN BRODZIK PL 729
KRZYSZTOF BRZUCHALSKI PL XC-MTB-INFO 183
ROBERT BYCZEK PL 65
DARIUSZ CICHOWSKI PL 493
WOJCIECH CZAJKA PL AGROCHESTTEAM 863
WAWRZYNIEC CZUBAK PL 241
ADAM DĄBROWSKI PL 328
MARCIN DERING PL 97
CEZARY DMITRZUK PL WIELEŃ TEAM 798
BŁAŻEJ DRAŻBA PL 1271
PIOTR FRANKOWICZ PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 75
TOMASZ GLEBA PL 741
SEBASTIAN GOLCZAK PL 237
MARCIN GRADKOWSKI PL 133
MARCIN GRUDNIEWSKI PL 238
FILIP KACZANOWSKI PL RODAN - ROZJECHANI 799
KRZYSZTOF KANIEWSKI PL 735
PAWEŁ KASPRZYK PL 229
MARCIN KIZIOREK PL 822
BARTOSZ KOSICKI PL 228
DARIUSZ MADEJA PL 821
WIESŁAW MAJOR PL 318
PAWEŁ MANISZEWSKI PL 159
KRYSTIAN MATUSZYŃSKI PL 317
PIOTR MERMELA PL 896
ADAM MORAWSKI PL 230
ALEKSANDER MORAWSKI PL ZS BOLECHOWO 329
TOMASZ MOSZCZYŃSKI PL 796
JAKUB MUSZYŃSKI PL 827
MARCIN NADER PL 731
RADOSŁAW PAPIEŻ PL 197
DAWID PAUSZEK PL DIABLOCARLITO 805 43
KRZYSZTOF PAWLAK PL 725
ŁUKASZ PISARSKI PL 794
PAWEŁ PŁÓCINICZAK PL 876
TOMASZ POLCYN PL STANLEY MTB TEAM 325
PIOTR RAKOCZY PL LECHIA PIECHOWICE 894
SZCZEPAN REISS PL CYKLO KWIDZYN 139
SZYMON ROJEWSKI PL WIELEŃ TEAM 63
MARCIN SKOWRON PL 997
GRZEGORZ SOBCZYŃSKI PL AGROCHESTTEAM 852
DAMIAN SOBIAK PL 870
WOJCIECH SOBIECH PL MTB WYRZYSK TEAM 433
JAN SPŁAWSKI PL AGROCHESTTEAM 892
PAWEŁ STANKIEWICZ PL 895
ANDRZEJ SYPNIEWSKI PL STOWARZYSZENIE BIEDRUSKO 246
PIOTR SZAMBELAŃCZYK PL 492
RADOSŁAW SZPOT PL 889
SZYMON SZRAMSKI PL 763
MICHAŁ SZTURO PL 767
ŁUKASZ SZUMSKI PL 642
RAFAŁ SZYMAŃSKI PL 432
MACIEJ TADEUSZ PL 1005
MARCIN TERZYK PL PYRCYK PRO 262
HUBERT WALKOWIAK PL 155
WALDEMAR WARGUŁA PL KIBOLSKI KS 1011
BARTOSZ WRÓŻ PL 177
PAWEŁ ZAGOZDA PL 421
MAREK ZATT PL 423
ANDRZEJ ZIAJA PL 766
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 65 (Opłaconych: 0)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
PRZEMYSŁAW BUKALSKI PL BUKUSIE 168
KAROL CHUDZYŃSKI PL SISU-OWB TEAM
ROBERT DAKOWSKI PL 135
SŁAWOMIR DERESZKIEWICZ PL 732
DARIUSZ DRÓŻDŻ PL
TOMASZ FELCYN PL
ROBERT GILEWICZ PL 891
JACEK GNYŚ PL 768
PRZEMYSŁAW GRONOSTAJ PL 788
DARIUSZ GRYCNER PL 250
MARIUSZ GRZYWNIAK PL 871
SEBASTIAN JAKUBOWSKI PL
PIOTR KOPRUCKI PL 856
JACEK KORNACKI PL MTB WYRZYSK TEAM 156
KRZYSZTOF KOWALSKI PL COLEX RACING TEAM 154
GRZEGORZ KRAJEWSKI PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 500
MARIUSZ KRAWIEC PL 251
TADEUSZ LISZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 388
PIOTR ŁUNKIEWICZ PL 62
PRZEMYSŁAW MATŁOSZ PL
MATEUSZ MATYSIEWICZ PL WWW.ZAQPY.COM.PL 1000
PIOTR NIEWIADA PL GREAT POLAND BIKE TEAM
SŁAWOMIR NOWAK PL 158
ZBIGNIEW OSTRASZEWSKI PL
ROBERT PRZYBOROWSKI PL 496
WOJCIECH RYBKA PL 874
JAROSŁAW SCHRAUBE PL ZS BOLECHOWO 1004
RYSZARD TURSKI PL SWARZĘDZ MTB TEAM 200
MARIUSZ WIŚNIEWSKI PL 1007
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 29 (Opłaconych: 0)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
PIOTR KAWA PL 195
SŁAWOMIR KULEWICZ PL 498
ANDRZEJ LEWANDOWSKI PL STREFASPORTU.PL 174
TOMASZ RYBARCZYK PL AGROCHESTTEAM 862
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 4 (Opłaconych: 0)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
LECH ANDRZEJEWSKI PL 751
JERZY DOBAK PL 1008
JAN GRALAK PL 431
ANDRZEJ JOPEK PL 769
RYSZARD KILIAN PL 67
TADEUSZ KŁOS PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 833
BOGDAN KOBUS PL 839
WOJCIECH KORDYS PL PIWIARNIA WARECKA GNIEZNO
EUGENIUSZ NIEDZIELSKI PL 778
ROMAN STRABEL PL 818
GODZISŁAW WOLICKI PL 872
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 11 (Opłaconych: 0)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
KAROLINA CHYBOWSKA PL ZS BOLECHOWO 335
PATRYCJA IWAŃSKA PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 170
KLAUDIA JANIK PL 754
NIKOLA KAWA PL 438
WIKTORIA PIKUL PL 855
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
PAULINA ANDRZEJEWSKA PL PIWIARNIA WARECKA GNIEZNO 830
NATALIA CZAJKOWSKA PL 845
MARTA GOGOLEWSKA PL MERX TEAM WĄGROWIEC 94
AGATA GRAMACKA PL 268
ZUZANNA JEŻAK PL 99
DOROTA JURANEK PL GOMOLA TRANS AIRCO 401
AGNIESZKA JURGA PL 453
AGNIESZKA KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 884
MARCELINA KWAPISIEWICZ PL 1390
ŻANETA MUJTA PL TAPPOL MTB TEAM 39
DOMINIKA NOWACKA PL 34
PAULINA ORŁOWSKA PL PROCYCLING PROMOTION 832
WIKTORIA PIKUL PL 858
MARIA PRAUSE PL 441
KATARZYNA RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1662
ALEKSANDRA ROMAŃSKA PL 233
ANNA STOCKA PL 42
KINGA STYCZYŃSKA PL 180
PAULINA WĘGORZEWSKA PL 755
ANNA WIELGOSIK PL 752
ANIA WYROBEK PL 756
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 21 (Opłaconych: 0)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
KATARZYNA DUDKIEWICZ PL HUNTERS TEAM MTB
AGNIESZKA HUMERCZYK PL 1641
JOANNA KURZAWIŃSKA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 427
RENATA LIBEREK PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 179
KATARZYNA ŁUKOWICZ PL BIKETOP TEAM
PATRYCJA NIECZYPORUK PL 495
JOLANTA PAJSZCZYK PL 435
KATARZYNA ROSIŃSKA PL TEAM EHRLE 454
ANIA SAKOWSKA PL 198
KAROLINA STEFANIAK PL 1010
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 10 (Opłaconych: 0)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
JOANNA MARKOWSKA PL 242
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
PIOTR BAGIŃSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 802
MICHAŁ BRECZKO PL 5
WOJCIECH CZERNOCH PL MTB3184 738
MICHAŁ JABŁOŃSKI PL MTB3184 740
MICHAŁ N. KOWALSKI PL 149
SZYMON PILCH PL CYCLO TRENER TEAM 1670
MICHAŁ SZEWCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 122
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 7 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI PL NORTHTEC-BIKE TEAM 52
TOMASZ BAKUNOWICZ PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 803
ARTUR BEDYŃSKI PL MAXXBIKE TEAM 254
ARKADIUSZ BICZEWSKI PL KSPO ARROW 215
WOJCIECH BUKOWIECKI PL KSPO ARROW 212
DARIUSZ CZERWIONKA PL HEAVY METAL 185
TOMEK CZUCZEŁO PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 112
JAKUB DANIELSKI PL OKULAR MTB TEAM 311
KUBA DANIELSKI PL OKULAR MTB TEAM
ŁUKASZ DERHELD PL TREK GDYNIA 1397
MATEUSZ DOMINIAK PL ROSSMANN BIKE TEAM 598
TOMASZ DYGACZ PL CYCLO TRENER TEAM 163
PRZEMYSŁAW FILIPEK PL 450
MACIEJ GOSTOMCZYK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6667
MACIEJ GRUDNIEWSKI PL 239
KRZYSZTOF GRYCZKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 601
JAROSŁAW HAŁAS PL WERTYKAL BIKEBOARD 84
MICHAŁ IMIANOWSKI PL 91
PRZEMYSŁAW JANIAK PL MAXXBIKE TEAM 70
PIOTR JAŹWIŃSKI PL FERREX TEAM 825
WOJCIECH JEŻEWSKI PL 860
PIOTR JURCZAK PL AZS WSG BYDGOSZCZ
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC PL IM-MOTION.PL TEAM 534
KRYSTIAN KACZMARCZYK PL
MICHAŁ KACZMAREK PL 95
ADRIAN KANAS PL 850
PAWEŁ KASPRZAK PL 425
MICHAŁ KLIŃSKI PL 853
MARCIN KLIŃSKI PL 854
ARIEL KULAWIAK PL 90
OSKAR KÜTTNER PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 113
PAWEŁ LASKOWSKI PL MAXXBIKE TEAM 255
KAMIL LESIAK PL MAXXBIKE TEAM 1045
JAKUB LIPSKI PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 1666
MAREK MACIĄG PL GOMOLA TRANS AIRCO 395
ŁUKASZ MAZIJ PL CYCLO TRENER TEAM 759
MARIUSZ MIGDA PL MISZCZE 851
ŁUKASZ MILEWSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 806
TOMASZ MUSIOŁ PL GOMOLA TRANS AIRCO 349
JĘDRZEJ NOWACZYK PL
PIOTR NOWAK PL 68
STEFAN OGORZAŁEK PL K.S. NATALIA <3 878
MATEUSZ OPALA PL 726
MATEUSZ OPALA PL
ŁUKASZ OSOWSKI PL 324
MARCIN PASTUSIAK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6669
KRZYSZTOF PAWŁOWSKI PL 747
PATRYK PIESIK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6660
KAMIL POMARAŃSKI PL CYCLO TRENER TEAM 736
MACIEJ SAMBORSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 608
KRZYSZTOF SAPAŁA PL MAXXBIKE TEAM 146
MARCIN SARKOWICZ PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 106
PETR SCHWARZ CZ
MACIEJ SIEDLECKI PL TREK GDYNIA 1396
DAMIAN SIWEK PL 886
JACEK SKONIECZNY PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 1415
ŁUKASZ STASZKO PL MAXXBIKE TEAM 1243
MARCIN SUPERSON PL CYKLO TEAM
KORNELIUSZ SZCZEŚNIAK PL 227
ŁUKASZ SZCZĘSNY PL TREK GDYNIA 1394
PRZEMYSŁAW SZCZUCKI PL BIKESTACJA.PL/KCNC
JAKUB SZPOREK PL GOMOLA TRANS AIRCO 402
JAKUB SZULCZYK PL 820
MICHAŁ TOMCZYK PL 322
PAWEŁ WEBER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 151
JAKUB WIERTELAK PL 152
DARIUSZ WIŚNIEWSKI PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 123
KRZYSZTOF WITEK PL NEXUS TEAM 192
MAREK WŁODARCZAK PL FOGT BIKES 734
JAKUB WOJNA PL TREK GDYNIA 1395
ANDRZEJ WRÓBEL PL TREK GDYNIA 1392
DAREK ZASADA PL OKULAR MTB TEAM 312
MICHAŁ ZDOŃCZYK PL FLASH TEAM
PIOTR ZELIUS PL 795
TOMASZ ZOZULIŃSKI PL COLEX RACING TEAM 7
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 75 (Opłaconych: 0)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
TOMASZ ANDRZEJEWSKI PL PIWIARNIA WARECKA GNIEZNO 898
RAFAŁ BALAWAJDER PL UKS PELETON NOWA SÓL 35
ARKADIUSZ BARANOWSKI PL 201
KRZYSZTOF BARTOSIK PL
ALBERT BLEJZYK PL KETTLER BIKE TEAM 161
MICHAŁ BOGDZIEWICZ PL NEXUS TEAM 4
ANDRZEJ BOROWCZYK PL
TOMEK BREŚ PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 606
GRZEGORZ BRODA PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 110
MIŁOSZ BUDNIK PL 859
RAFAŁ BUKOWSKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 360
MICHAŁ CHORĄŻYCZEWSKI PL PROMETPLAST OBORNIKI 743
RAFAŁ CYRNY PL STS MARATON 828
MICHAŁ CZEPIŻAK PL 235
KAROL DĄBROWSKI PL SGB-BANK
PAWEŁ DELA PL PROFIDEA S-WORKS 837
WOJTEK DELA PL PROFIDEA S-WORKS 838
ANDRZEJ DOKTOR PL ROMET MTB TEAM 8
MARCIN DOMIN PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 445
PRZEMYSŁAW EBERTOWSKI PL KING OSCAR GNIEWINO 785
MAREK ELZANOWSKI PL
GRZEGORZ FILARY PL
MICHAŁ GOŹDZIEWSKI PL TEAM EHRLE 885
DARIUSZ GRUDNIEWSKI PL 77
ARTUR GRUSZCZYŃSKI PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 104
TOMASZ GRZEGOREK PL RFID SOLUTIONS
PAWEŁ GRZYBOWSKI PL NORTHTEC-BIKE TEAM 789
GRZEGORZ GRZYWA PL PROFIDEA S-WORKS 836
ARKADIUSZ GURSZTYN PL 844
ŁUKASZ HAŁAS PL 258
RAFAŁ IGNACZAK PL OKULAR MTB TEAM 315
ROMAN JAMROZIK PL 256
PIOTR JASTRZEMBSKI PL ROSSMANN BIKE TEAM 55
RAFAŁ JĘDRUSIK PL 64
TOMASZ KAMIŃSKI PL MISZCZE 4444
TOMASZ KMIECIK PL 899
MACIEJ KMIECIK PL 206
RAFAŁ KOKOTOWSKI PL CUORESPORTIVO 880
MIROSŁAW KOŁACKI PL MERX TEAM WĄGROWIEC 93
MICHAŁ KOŁODZIEJ PL WIEMCOJEM.PL 843
ŁUKASZ KOSSAKOWSKI PL TREZADO BIKETIRES.PL 31
TOMASZ KOSTECKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 140
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 364
WALDEMAR KOTARSKI PL DT4YOU.COM
MACIEJ KRZEWINA PL 226
MICHAŁ KUBERA PL 442
KRZYSZTOF KURASIŃSKI PL ŚRODA RACING TEAM 247
ROBERT LEMBICZ PL 182
TOMASZ LIBERA PL 2231
SŁAWOMIR LIGĘZA PL TWR 521
MATEUSZ ŁANGOWSKI PL THULE TEAM 7003
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 866
PRZEMYSŁAW ŁYSAK PL 153
ADAM MACUGOWSKI PL 555
BARTLOMIEJ MAJEWSKI PL 452
IRENEUSZ MALINOWSKI PL 797
FILIP MAŃCZAK PL 1099
JAKUB MARTYŃSKI PL
KAMIL MASŁOWSKI PL
MICHAŁ MICHNOWICZ PL 1716
TOMASZ MIELEWCZYK PL KK WULKAN 780
IRENEUSZ MIŚKOWIEC PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 141
MATEUSZ MODERHAK PL TREK GDYNIA 1393
NORBERT MORTEK PL
SZCZEPAN MOSKAŁA PL GOMOLA TRANS AIRCO 355
KRZYSZTOF MRUGAŁA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 443
JANUSZ MULLER PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 108
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM 164
MICHAŁ OCH PL 1002
GRZEGORZ ORŁOWSKI PL PROCYCLING PROMOTION 834
MACIEJ PASZKIEWICZ PL MG TEAM 868
MARCIN PASZKIEWICZ PL MG TEAM 196
TOMASZ PAWLIK PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 126
KRYSTIAN PIRÓG PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 444
DARIUSZ POROŚ PL ROMET MTB TEAM 3
TOMASZ PROCEK PL 323
ADAM PTASIŃSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 800
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER
GRZEGORZ REK PL 176
TOMASZ ROCHNA PL 175
PIOTR ROMASZEWSKI PL
JACEK RZODKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 1324
PIOTR SADY PL WSPINANIE.KALISZ.PL 429
SEBASTIAN SAKOWSKI PL 784
ALEKSANDER SIECZKOWSKI PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 515
DAMIAN SŁOWIŃSKI PL 848
JAROSŁAW SOBIESZCZAŃSKI PL 869
MIROSŁAW SOBÓL PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 426
MICHEL STELMASZYK PL 758
RAFAŁ STERBENZ PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 107
DOMINIK STOLIŃSKI PL
ADAM SZAFRANIEC PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 639
KRZYSZTOF SZCZUREK PL FERREX TEAM 831
PAWEŁ SZECHOWSKI PL WERTYKAL BIKEBOARD 249
PIOTR ŚLASKI PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 103
ADAM ŚLĄZAK PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 102
GRZEGORZ ŚLIWIŃSKI PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 208
DARIUSZ TARCZYŃSKI PL POWER FISH BIKE TEAM 236
TOMASZ TEPER PL ISPORT.PL TEAM 702
KONRAD TOMCZAK PL 826
TOMASZ TOMKIEWICZ PL
MICHAŁ URBANKOWSKI PL WERTYKAL BIKEBOARD 1006
ERIC VISENTIN FR
MATEUSZ WASIELEWSKI PL NORTHTEC-BIKE TEAM 50
MICHAŁ WIERZBICKI PL 864
WOJCIECH WINIARZ PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 428
TOMASZ WIŚNIEWSKI PL MAXXBIKE TEAM 74
ŁUKASZ WŁODARCZAK PL FOGT BIKES 723
PIOTR WOJDYŁO PL 87
KAROL WRÓBLEWSKI PL POLONIA WARSZAWA MTB 259
MACIEJ ZBOROWSKI PL 877
PIOTR ZIARKO PL ISPORT.PL TEAM 1694
ROBERT ZIARNIEWICZ PL HEAVY METAL 172
KRZYSZTOF ZIĘTEK PL
ARTUR ZRAŃSKI PL
ZBIGNIEW ZUGEHOER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 147
MICHAŁ ŻUREK PL MYBIKE.PL 260
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 117 (Opłaconych: 1)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
TOMASZ ADRYAN PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 1213
ROŻEK ARTUR PL 835
ARTUR BATURO PL BRAVE BIKE TEAM
KRZYSZTOF BERCZUK PL OKULAR MTB TEAM 313
JERZY BRIKS PL THULE TEAM 7007
JAROSLAW CHRUŚCICKI PL 742
PIOTR CISOWSKI PL KSPO ARROW 213
MAREK DANIELAK PL 257
MAREK DOLNY PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 234
JAROSŁAW DRELUCH PL
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 142
STANISŁAW GIERLIK PL 319
MARIAN GRZEŻUŁKOWSKI PL 861
MARCIN HEMPEREK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6664
ARTUR JABŁOŃSKI PL TEAM EHRLE 66
JACEK JABŁOŃSKI PL MTB3184 542
ANDRZEJ JACKOWSKI PL 85
MIROSŁAW KAPSKI PL 6
PRZEMYSŁAW KNAP PL GOMOLA TRANS AIRCO 400
TOMASZ KOCHANOWSKI PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 86
PAWEŁ KOSMOWSKI PL TAPPOL MTB TEAM
ANDRZEJ KOWALSKI PL 148
MACIEJ KUBICZ PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 209
DARIUSZ KUCZYŃSKI PL 749
JACEK KULESZA PL 792
HUBERT KWIATKOWSKI PL COLEX RACING TEAM 137
TOMASZ ŁĘCKI PL 1001
ADAM ŁĘGOWSKI PL 225
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM 207
JAROSŁAW MARKOWSKI PL 245
ARTUR MAZUR PL GOMOLA TRANS AIRCO 415
TOMASZ MICHALAK PL 787
PIOTR MILLER PL STS MARATON 829
DANIEL OLSZEWSKI PL TEAM EHRLE 1978
JAROSŁAW PŁOŃCZAK PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1724
DARIUSZ PODGÓRSKI PL
GRZEGORZ PÓŁTORAK PL ISPORT.PL TEAM 711
MARCIN RECZYŃSKI PL KSPO ARROW 214
PATRICE RICOUR PL 424
MARCIN ROSIŃSKI PL TEAM EHRLE 1741
MARIUSZ RÓŻAŃSKI PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 80
KONRAD RYKAŁA PL ISPORT.PL TEAM 703
TOMASZ SKOWROŃSKI PL 849
PIOTR STARCZUKOWSKI PL 300
JACEK SUFIN PL GOMOLA TRANS AIRCO 361
JACEK SWAT PL 964
WIESŁAW ŚMIGIELSKI PL 79
GRZEGORZ TYMPALSKI PL KSPO ARROW 216
DAREK WIERZBICKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 377
PIOTR WOJTKOWIAK PL BIKETOP TEAM 173
PRZEMYSLAW WOLICKI PL 873
MAREK WOLSKI PL 793
WITOLD WOŹNICKI PL
ROBERT ZIĘBA PL
PIOTR ŻYGŁOWICZ PL ISPORT.PL TEAM 708
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 55 (Opłaconych: 0)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI PL MTB OP 847
PIOTR CZERNOCH PL MTB3184 737
ROBERT DZIUBANOWSKI PL OKULAR MTB TEAM 314
TOMASZ KACZMAREK PL THULE TEAM 7070
MAREK KNOPIK PL 879
LESZEK KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 882
BOHDAN KRAWCZYK PL MATURZYŚCI KOSZALIN
ROBERT KUBAT PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 566
GRZEGORZ WALECZEK PL ONECOMBERKNER 193
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 121
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 10 (Opłaconych: 0)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
MIECZYSŁAW BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO 369
WIESŁAW FIDURSKI PL 131
RYSZARD KOŁACKI PL MERX TEAM WĄGROWIEC
CZESŁAW KRAUZE PL 728
ZBYSZEK KRUGIEŁKA PL 781
BOGDAN PSZENICA PL CYCLO TRENER TEAM 722
ANDRZEJ TUJDOWSKI PL 439
JACEK WICHŁACZ PL GOMOLA TRANS AIRCO 383
MAREK WITKIEWICZ PL COLEX RACING TEAM 887
DARIUSZ WOJTAS PL 530
JAN ZAŁUSKI PL MATURZYŚCI-KOSZALIN
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 11 (Opłaconych: 0)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
ZUZANNA SOBOLEWSKA PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 809
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
MAGDALENA FEJFER PL TREZADO BIKETIRES.PL 590
MAŁGORZATA GUMIENNIK PL GOMOLA TRANS AIRCO 396
KINGA JANIAK PL MAXXBIKE TEAM 71
ALDONA JĄDER PL 840
IZABELA KŁOSOWSKA PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 805
KAROLINA KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 883
KORNELIA KOZŁOWSKA PL 841
KAROLINA KUKUŁA PL KSPO ARROW 211
OLGA NIEWIAROWSKA PL TREK GDYNIA 1391
PAULINA PORCZYK PL MAXXBIKE TEAM 72
GIZELA RAKOWSKA PL NORTHTEC-BIKE TEAM 53
MARTA RYŁKO PL KSPO ARROW 210
MONIKA WRONA PL MYBIKE.PL
ELŻBIETA WYDROWSKA PL DIVERSEEXTREMETEAM 786
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 14 (Opłaconych: 0)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
MAGDALENA HAŁAJCZAK PL 451
ANETA IMIELSKA PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1659
ANNA JANKOWSKA PL TOYOTA NOWAKOWSKI 204
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 171
BARBARA MATCZAK PL 4SKATING.PL
ALEKSANDRA MISTERSKA PL ROMET MTB TEAM 9
AGNIESZKA NOWICZKOW PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 808
MAGDALENA PIRÓG PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 449
SYLWIA PISZCZATOWSKA PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 600
AGNIESZKA SOBCZAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 379
ANNA WYSOKIŃSKA PL NORTHTEC-BIKE TEAM 51
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 11 (Opłaconych: 0)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
KATARZYNA ANTOSZ PL 762
KAROLINA KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 881
MAŁGORZATA KRAJEWSKA-PÓŁTORAK PL TWR 700
MARZENA KUCZYŃSKA PL 724
EDYTA SWAT PL 965
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 5 (Opłaconych: 0)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
PIOTR BERDZIK PL IM-MOTION.PL TEAM 129
JAKUB BŁACHOWIAK PL STREFASPORTU.PL 721
TOMASZ CZERNIAK PL COLEX RACING TEAM 1224
TOMASZ HOPPE PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 178
KRZYSZTOF JANKOWIAK PL ASE TEAM 1461
BARTOSZ JANOWSKI PL ROMET MTB TEAM 2
PIOTR MARCINIAK PL
PAWEŁ NIECHWIEDOWICZ PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 807
KRZYSZTOF PAJSZCZYK PL 436
TOMEK PAWELEC PL COLEX RACING TEAM 28
SZYMON SIKORA PL TWOMARK SPECIALIZED 224
SEBASTIAN SWAT PL 979
SYLWESTER SWAT PL 966
TOMASZ SZYMAŃSKI PL TREZADO BIKETIRES.PL 591
MARCIN URBANIAK PL 518
ZBIGNIEW WIKTOR PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 430
MACIEJ ZIELONKA PL ASE TEAM 558
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 17 (Opłaconych: 0)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
MICHAŁ BADOWSKI PL COLEX RACING TEAM 253
PIOTR BEREŹNICKI PL OKULAR MTB TEAM 310
MIROSŁAW BORYCKI PL TWOMARK SPECIALIZED 47
PAWEŁ BUKALSKI PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 81
MICHAŁ CESARCZYK PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1125
ROBERT CIECHACKI PL ASE TEAM 1231
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 303
ŁUKASZ GIDEL PL 261
JACEK GIL PL GOMOLA TRANS AIRCO 420
ADAM GŁOWACKI PL EVO-BIKE
ADAM GRABARA PL ROSSMANN BIKE TEAM 25
DOMINIK GRZĄDZIEL PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 45
RAFAŁ JANKOWSKI PL TOYOTA NOWAKOWSKI 78
ROBERT JARZYNKA PL ASE TEAM 302
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 609
FILIP KUŹNIAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 387
DANIEL LORENZ PL KIBOLSKI KS 58
MATEUSZ MACULEWICZ PL GOMOLA TRANS AIRCO 366
KAMIL MARCZAK PL TREZADO BIKETIRES.PL 26
MATEUSZ NIEDBAŁA PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
DAMIAN PERTEK PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 40
STANISŁAW RUCHLICKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 610
TOMASZ SODOWSKI PL TWOMARK SPECIALIZED 1330
TOMASZ STARCZYŃSKI PL 746
TOMASZ STUDZIŃSKI PL 128
ARKADIUSZ SUŚ PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 169
MICHAŁ ŚWIDERSKI PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
BARTOSZ WACŁAWSKI PL
MARCIN WICHŁACZ PL GOMOLA TRANS AIRCO 371
JACEK ZABŁOCKI PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 48
PAWEŁ ŻEBROWSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 602
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 31 (Opłaconych: 1)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
KRZYSZTOF GIERJATOWICZ PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 730
WOJCIECH KOZŁOWSKI PL SUDETY MTB CHALLENGE 59
JERZY MAĆKÓW PL TREZADO BIKETIRES.PL 30
WOJCIECH MARKIEWKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 414
PIOTR SCHONDELMEYER PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 38
PRZEMYSŁAW SKRZYNIARZ PL 1742
RAFAŁ SZCZEPUCH PL QUEST TEAM 745
ŁUKASZ TUPKO PL MTB OP 842
JACEK WILK PL 56
MACIEJ ZABŁOCKI PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 562
SZYMON ZACHARSKI PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 88
PIOTR ŻEBROWSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 603
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 12 (Opłaconych: 0)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
JACEK GŁOWACKI PL LEWA WOLNA 824
MACIEJ PASZKIEWICZ PL 823
MIROSŁAW PUCIŁOWSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 611
ARMAND SURWIŁO PL 857
GRZEGORZ ŚWIĘTEK PL 890
GERARD WLEKŁY PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 181
JAREK WÓJCIK PL ROWEROWY KAMPINOS 1020
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 7 (Opłaconych: 0)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
KRZYSZTOF MARCINIAK PL 83
JANUSZ PRZYBYSZ PL THULE TEAM 7004
CZESŁAW WOŁUJEWICZ PL POLART MOSER SMP TEAM 865
JAN ZOZULIŃSKI PL 187
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 4 (Opłaconych: 0)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL GOMOLA TRANS AIRCO 343
IZABELLA CIENIUSZEK PL TREZADO BIKETIRES.PL 32
KATARZYNA GALEWICZ PL TWOMARK SPECIALIZED 49
ADRIANA NIEDBAŁA PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 897
EWELINA ORTYL PL TWOMARK SPECIALIZED 60
EWA REBANE - SODOWSKA PL TWOMARK SPECIALIZED 1331
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 0)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 599 (Opłaconych: 2)