MTB Marathon Piwniczna Zdrój: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
BARTŁOMIEJ CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1188
WOJCIECH CZERNOCH Tak PL MTB3184 738
IGOR DACZEWSKI Tak PL 1387
PIOTR DUBOWSKI Tak PL BLISKA TEAM 263
TOMASZ KURZAK Tak PL 19
BARTŁOMIEJ MIGDA Tak PL 1199
JĘDRZEJ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1400
STANISŁAW MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1764
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 8 (Opłaconych: 8)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
MARCIN CHORĄŻY PL
KAMIL CYGAN PL
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1333
RAFAŁ GORZELANY Tak PL 517
KRZYSZTOF GRYCZKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 601
ADAM SZCZEPANIAK Tak PL 1460
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 1703
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 7 (Opłaconych: 5)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
JACEK BOŻKIEWICZ Tak PL LOBO-TECHNIK 1003
SZYMON CHROMIK PL
PIOTR FRANKOWICZ PL 75
MACIEJ GŁOWACKI Tak PL 1756
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL AG-ARCHITEKCI.PL 1557
PAWEŁ KUŚKA Tak PL 651
MARIUSZ LASKO Tak PL 916
MICHAŁ PAWŁOWSKI PL
AREK RYDLEWSKI Tak PL 275
ŁUKASZ SITARZ Tak PL TWR 1740
WOJCIECH STAWOWCZYK Tak PL 1258
WIESŁAW TENDAJ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 12 (Opłaconych: 8)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
EMIL BĄK Tak PL 640
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 546
DARIUSZ DUDZIK PL
KRZYSZTOF GULBA PL PENTEL
DARIUSZ HRABIA Tak PL WSZW W KATOWICACH 1772
ADAM KOŚCIÓŁEK Tak PL ISPORT.PL TEAM 716
GRZEGORZ KRAJEWSKI Tak PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 500
TADEUSZ LISZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 388
MARIUSZ MACIUŁA PL
RAFAŁ MAZUR Tak PL 1754
WIESŁAW SOWIŃSKI PL
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1334
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 12 (Opłaconych: 7)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
WIESŁAW KUCZAK PL EDF KRAKÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 1 (Opłaconych: 0)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
MACIEJ MAZURKIEWICZ Tak PL OPTYK SILESIA 290
JACEK MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1763
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 2 (Opłaconych: 2)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
WERONIKA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 1346
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
PAULINA CAPANDA Tak PL 637
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 401
BARBARA KMIECIK Tak PL MTB KIELCE 15
WERONIKA KOMOROWSKA Tak PL 160
AGNIESZKA KRYŃ Tak PL 1692
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 1390
GABRYSIA MACIUŁA PL
KATARZYNA RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1662
KAMILA SOJKA PL BIKE TEAM PSZCZYNA 510
PAULINA TUMIN Tak PL 1469
DAGMARA WŁODARCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 958
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 943
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 9)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
NERIJA ANDZIULIENĖ Tak LT DVIRATAI-THERMOWAVE 918
JOLANTA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 472
DOROTA STAWOWCZYK Tak PL 1225
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
JOANNA MALER Tak PL 699
MONIKA ROGOŻ PL NA USTRONIU
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 1)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
PIOTR BAGIŃSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 802
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 740
DOMINIK KACZMARCZYK Tak PL 1024
WOJCIECH MAZURKIEWICZ Tak PL BIKE CONCEPT STORE 264
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1670
KRZYSZTOF STANISZEWSKI PL WWW.LYSAGORA.INFO | JSC JASŁO 465
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 122
PAWEŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 1257
MICHAŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 473
JAKUB ŻUŁAWIŃSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 1446
MICHAŁ ŻYWIEC Tak PL ROWEROWANIE.PL 1449
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 11 (Opłaconych: 9)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
ARTUR BEDYŃSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 254
GABRYŚ BORO Tak PL 1236
MICHAŁ BROCŁAWIK Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 271
MATEUSZ BUJDASZ Tak PL MAXISPORT MTB TEAM RZESZÓW 654
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 212
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 1189
ŁUKASZ CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1657
SEBASTIAN CHOWANIEC Tak PL 270
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 1397
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 163
DANIEL FORMELA PL NEXUS TEAM 695
MICHAŁ GOLONKA Tak PL KRASNALE MTB TEAM 1435
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 239
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 70
MICHAŁ KAŃKOWSKI Tak PL 14
DANIEL KMIECIK Tak PL MTB KIELCE 18
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 113
PAWEŁ LASKOWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 255
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 1045
KUBA LITAWIŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 1310
FILIP MAIN Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1187
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL 1233
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 851
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 349
PRZEMYSŁAW NOWAKOWSKI Tak PL 1066
MATEUSZ PODOS Tak PL TTC MPEC TARNÓW 1193
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 736
WIKTOR PORAKOWSKI Tak PL 1711
PIOTR SABAT Tak PL LUXOFT TEAM 1071
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 608
KRZYSZTOF SAPAŁA Tak PL MAXXBIKE TEAM 146
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 106
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 1396
MARCIN SIWY Tak PL ESTILE RACING TEAM 678
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 1415
MARCIN STANUSZEK PL
MARCIN STAŃCZAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 345
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 1243
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 217
ŁUKASZ SZCZĘSNY Tak PL TREK GDYNIA 1394
DAWID SZKUTEK Tak PL 1046
DAWID SZKUTEK PL 1306
JAKUB SZPOREK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 402
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 717
ŁUKASZ TATAREK PL
SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 1399
BARTOSZ ZIEMSKI Tak PL BBRIDERZ 643
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 7
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 48 (Opłaconych: 43)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
TOMASZ BARADZIEJ Tak PL 1745
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ Tak PL 1470
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 4
TOMEK BREŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 606
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 110
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 360
ARTUR BYRSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 511
SEBASTIAN CZEKAŃSKI PL
MICHAŁ CZYŻ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 278
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 837
WOJTEK DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 838
RAFAŁ DYCHTOŃ Tak PL 12
PIOTR GROŃ Tak PL MEYER-HOLSEN 1186
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 104
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 836
SŁAWOMIR JAKUBOWSKI Tak PL MANGO GLIWICE 1250
ANDRZEJ JAROSZ PL 704
KRZYSZTOF KACHEL Tak PL 576
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 4444
MACIEJ KASPRZAK Tak PL 1355
PAWEŁ KAZIMIERSKI PL 1418
MICHAŁ KOCHEL Tak PL 1466
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 140
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 1766
FILIP LENART Tak PL 267
TOMASZ LIBERA Tak PL XBOX BIKE TEAM 2231
KRZYSZTOF LIGĘSKA Tak PL 648
SŁAWOMIR LIGĘZA PL TWR 521
MIROSŁAW LUBSZCZYK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 7171
WOJCIECH ŁAPCZYŃSKI Tak PL TWR 1737
TOMASZ MARKIEWSKI Tak PL KSPO ARROW 218
MICHAŁ MICHNOWICZ Tak PL TWR 1716
ALEKSANDER MIESZCZAK PL BIKEHEAD
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 1393
SZCZEPAN MOSKAŁA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 653
KRZYSZTOF MRUGAŁA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 443
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 108
PIOTR NICIEJEWSKI Tak PL MANGO GLIWICE 647
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 489
PAWEŁ NOSAL Tak PL 1587
MAREK OBERWAN Tak PL 1194
SEBASTIAN OPALA Tak PL 1259
ADAM PIECZYŃSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 33
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL 41
MICHAŁ PLEBANEK PL
PAWEŁ POWROŹNIK Tak PL 1065
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 118
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 612
SEBASTIAN REMBISZ Tak PL 265
MARIUSZ ROGULA Tak PL ISPORT.PL TEAM 701
TOMASZ ROŻEN Tak PL 915
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 1423
SZYMON SARAPATA Tak PL 1191
PAWEŁ SASNAL PL
ROBERT SENCZEK Tak PL 1348
BARTOSZ SKRĘTNY Tak PL 274
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 7474
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 639
PAWEŁ SZUBERT PL
RAFAŁ SZULC Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1197
RADOSŁAW SZYMBORSKI Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 272
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 103
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 102
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 1410
MICHAŁ ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
BORYS TYSZECKI Tak PL 1421
JAREK UCZKIEWICZ PL WWW.ROWEREK.EU GRUPA DSF MAXXIS TEAM
PAWEŁ WARYAN Tak PL 1717
MATEUSZ WASIELEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 50
WOJCIECH WINIARZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 428
MARCIN WYRZYKOWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1196
MACIEJ ZAJKO Tak PL 150
WOJCIECH ZYCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 607
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 73 (Opłaconych: 62)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 1213
MATEUSZ BOJARSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 650
PIOTR CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1573
PIOTR CISOWSKI Tak PL KSPO ARROW 213
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 142
PAWEŁ GOMOLA PL GOMOLA TRANS AIRCO 348
LECH GONDOROWICZ Tak PL 1529
JACEK GRABARZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 705
ARTUR JABŁOŃSKI PL TEAM EHRLE 66
JACEK JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 542
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 665
PRZEMYSŁAW KNAP Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 400
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 86
MIROSŁAW KRYCZKA Tak PL 54
TOMASZ KRZEMIŃSKI Tak PL 1771
LESZEK KSIĄŻEK PL
MACIEJ KUBICZ PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 209
ROBERT KUBIK Tak PL XBOX BIKE TEAM 939
RAFAŁ ŁUKAWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 476
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 415
TOMASZ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 4700
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 1978
WOJCIECH PALEJ Tak PL 1417
MAREK PARZYSZEK Tak PL 680
ROMAN PŁATKOWSKI Tak PL 1223
GRZEGORZ PÓŁTORAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 711
MARCIN RECZYŃSKI Tak PL KSPO ARROW 214
KRZYSZTOF ROGOŻ Tak PL LUXOFT TEAM 1198
MARIUSZ RÓŻAŃSKI Tak PL 80
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 703
JACEK SUFIN Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 361
JACEK SWAT Tak PL 964
ANDRZEJ TOMALCZYK Tak PL 959
JACEK TOPÓR Tak PL MTB3184 481
DAREK WIERZBICKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 377
TOMEK WINEK Tak PL VENEZIA MTB 1648
SŁAWOMIR WYDRA Tak PL XBOX BIKE TEAM 266
DARIUSZ WYLĘŻEK PL
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 407
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 914
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1332
WOJCIECH ZIEMSKI Tak PL 1064
PIOTR ŻYGŁOWICZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 708
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 43 (Opłaconych: 38)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak PL MTB OP 847
PIOTR CZERNOCH Tak PL MTB3184 737
DARIUSZ GRUDNIAK Tak PL 655
ADAM JAROSZ PL
ZBIGNIEW KOMOROWSKI Tak PL CRAZY RACING TEAM 659
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 566
ANDRZEJ PAWLINSKI Tak PL 1239
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 193
SŁAWOMIR WYSOCKI Tak PL PATNET TEAM 1185
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 9 (Opłaconych: 8)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
ROMAN GRACZYK Tak PL 273
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 1951
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 932
MAREK MALARZ PL
PAWEŁ NOWACKI Tak PL 727
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 718
TADEUSZ SPILOK Tak PL 621
MACIEJ SZATAN Tak PL 649
WACŁAW SZWARC Tak PL BGŻ ESKA TEAM 533
JERZY VEREY PL
JAN ZIENKIEWICZ Tak PL CRAZY RACING TEAM 660
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 11 (Opłaconych: 9)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
ZOFIA AMBROŻY Tak PL 957
MAGDALENA FEJFER Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 590
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 71
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 211
TERESA MARKIEWSKA Tak PL 220
OLGA NIEWIAROWSKA Tak PL TREK GDYNIA 1391
MONIKA PODOS Tak PL TTC MPEC TARNÓW 1192
MAGDALENA ULMAN Tak PL KRASNALE MTB TEAM 1765
NATALIA WOJCIECHOWSKA Tak PL TREK GDYNIA 1398
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 786
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 10)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1659
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 171
ALEKSANDRA MISTERSKA PL ROMET MTB TEAM 9
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 600
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 379
MARTA SZAŁAJ Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 1195
ANNA WYSOKIŃSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 51
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 6)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
MAŁGORZATA CYBULSKA Tak PL ESTILE RACING TEAM 668
MAŁGORZATA KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Tak PL TWR 700
IZABELA SEKULSKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 405
EDYTA SWAT Tak PL 965
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 4)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
JAKUB BŁACHOWIAK Tak PL STREFASPORTU.PL 721
ALEKSANDER BRICH PL BIKEBROTHERS OSHEE TEAM BRICH.PL
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 1224
MATEUSZ DOMINIAK Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 598
MATAS DUMČIUS Tak LT VELOMANIJA - NISKAMA 1758
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 1461
BARTOSZ JANOWSKI PL ROMET MTB TEAM 2
KRZYSZTOF KUBIENIEC Tak PL 298
WOJCIECH MAZURKIEWICZ PL BIKE CONCEPT STORE
PAULIUS NATALEVIČIUS Tak LT FOCUS VILNIUS 1746
TOMEK PAWELEC Tak PL COLEX RACING TEAM 28
DAWID PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 351
KRZYSZTOF PILCH Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 356
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 224
SEBASTIAN SWAT Tak PL 979
SYLWESTER SWAT Tak PL 966
TOMASZ SZYMAŃSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 591
MATEUSZ WOŹNIAK PL 468
KASPARAS ŽIŪRAITIS Tak LT DVIRATAI-THERMOWAVE 960
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 19 (Opłaconych: 15)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 47
DANIEL BRYK Tak PL 1704
PAWEŁ BUKALSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 81
MICHAŁ CESARCZYK PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1125
SŁAWOMIR CICHOŃ Tak PL POGOŃ DELPHI 1282
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 1231
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 303
JACEK GIL Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 420
ADAM GRABARA Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 25
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 45
RAFAŁ JANKOWSKI Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 78
ROBERT JARZYNKA Tak PL ASE TEAM 302
RIDAS KARASKA Tak LT VELOMANIJA - NISKAMA 1759
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 609
ANDRZEJ KRUSZEC Tak PL AUGUSTA 1982
MARIUSZ KULAWIK PL EPICTEAM.PL
PRZEMYSŁAW MACIEJOWSKI Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD 1667
MATEUSZ MACULEWICZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 366
KAMIL MARCZAK Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 26
BARTŁOMIEJ SKRZYPEK Tak PL 1232
EINARAS ŠULSKUS Tak LT INTERNATIONAL THE BALTIC TEAM 900
ARKADIUSZ SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 169
WOJCIECH WALCZAK PL IM-MOTION.PL TEAM 903
MARCIN WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 371
MIROSŁAW WÓJCIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 410
KAROL WRÓBLEWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 259
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 26 (Opłaconych: 23)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
JACEK BADURA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 386
MARCIN CZAJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 381
WOJCIECH KOZŁOWSKI Tak PL SUDETY MTB CHALLENGE 59
ADAM MACIASZEK Tak PL 1734
WOJCIECH MARKIEWKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 414
ANDRZEJ ONYŚKO Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 1710
ANDRZEJ ONYŚKO PL IM-MOTION.PL TEAM
PIOTR REMBAK PL STC SKARŻYSKO 1603
PIOTR SCHONDELMEYER PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 38
PRZEMYSŁAW SKRZYNIARZ Tak PL 1742
JACEK WILK Tak PL 56
MAREK ZAJĄC Tak PL 1743
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 12 (Opłaconych: 9)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
LESŁAW PODOLECKI PL ROWEROWANIE.PL
MIROSŁAW PUCIŁOWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 611
ARMAND SURWIŁO Tak PL 857
GERARD WLEKŁY PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 181
JAREK WÓJCIK Tak PL ROWEROWY KAMPINOS 1020
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 5 (Opłaconych: 3)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
BOGUSŁAW LOREK Tak PL 11
KRZYSZTOF MARCINIAK Tak PL 83
JAN ZOZULIŃSKI Tak PL BGŻ ESKA TEAM 187
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 3 (Opłaconych: 3)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
WIOLETA PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 350
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 1)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
KATARZYNA GALEWICZ Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 49
EWELINA ORTYL Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 60
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
KRYSTYNA MACIASZEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 380
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 345 (Opłaconych: 290)