MTB Marathon Stronie Śląskie: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
KORNELIUSZ BIELIŃSKI Tak PL NEXUS TEAM 1248
IGOR DACZEWSKI Tak PL 1387
MICHAŁ JANUS Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1708
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 3)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1333
EMIL GĘBSKI Tak PL 540
RAFAŁ GORZELANY Tak PL 517
KAMIL JANAS Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 1584
DAMIAN POPADYCZ Tak PL 548
ROBERT WAKULIK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 165
RADOSŁAW WASZCZUK Tak PL 519
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 1703
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 8 (Opłaconych: 8)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
JACEK BOŻKIEWICZ Tak PL LOBO-TECHNIK 1003
GRZEGORZ BRYLONEK Tak PL 624
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 75
ROMAN GŁADYSZ Tak PL 632
DAMIAN GORACY Tak PL 503
ROMAN KOZIOLEK Tak PL SAVEEARTH MTB TEAM 523
PAWEŁ KRYSZAK Tak PL 1237
PIOTR MERMELA Tak PL 896
MARCIN MOJKOWSKI Tak PL JAKOOBCYCLOS 996
TOMASZ POKRYWKA Tak PL AEGON CYCLING TEAM 528
MARCIN PYJOS Tak PL 618
AREK RYDLEWSKI Tak PL 275
MARCIN SKOWRON Tak PL 997
DANIEL SKÓRA Tak PL 1484
ŁUKASZ SZUMSKI Tak PL 642
PRZEMYSŁAW WÓJTOWICZ Tak PL 513
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 16 (Opłaconych: 16)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 546
JACEK GBYL Tak PL 502
WOJCIECH GOGOLEWSKI Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 634
ARKADIUS GROSS Tak DE 1719
ROMAN KARWAT Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 358
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 749
TADEUSZ LISZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 388
WIESŁAW MICHALIK Tak PL 1276
ADAM NIEWĘGŁOWSKI Tak PL 626
ARKADIUSZ POPADYCZ Tak PL 549
TOM RITSCHER Tak DE 1381
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1334
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 12 (Opłaconych: 12)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
IRENEUSZ RADOMSKI Tak PL 1962
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 1 (Opłaconych: 1)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
GODZISŁAW WOLICKI Tak PL 872
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 1 (Opłaconych: 1)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
KARINA KRUK Tak PL 532
WIKTORIA PIKUL Tak PL 855
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
DOMINIKA BOSIŃSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 616
BEATA GRUND Tak PL SAVEEARTH MTB TEAM 524
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 401
WERONIKA KOMOROWSKA Tak PL 160
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 1390
WIKTORIA PIKUL Tak PL 858
KATARZYNA RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1662
KAMILA SOJKA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 510
PAULINA TUMIN Tak PL 1469
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 943
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 10)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
JOLANTA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 472
ANNA JANKOWSKA Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 204
SYLWIA KUBALA-SLIWKA Tak PL 529
ANNA KURASZ Tak PL 512
RENATA LIBEREK Tak PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 179
ANNA MICHALIK Tak PL 1278
KATARZYNA ROSIŃSKA Tak PL TEAM EHRLE 454
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
WIESŁAWA STACHAŃCZYK Tak PL 516
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 740
GRZEGORZ MAZUR Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 1585
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1670
WOJCIECH STOL Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 531
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 122
JAKUB ŻUŁAWIŃSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 1446
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 6)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 52
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 215
BARTOSZ BOROWIEC Tak PL 1050
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 212
MICHAŁ DARGACZ Tak PL CYKLO TEAM 547
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 1397
MACIEJ DUDA Tak PL 623
RAFAŁ DUMANOWSKI Tak PL 536
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 163
DANIEL FORMELA Tak PL NEXUS TEAM 695
WIKTOR GINDOROWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 811
DOMINIK GLAJCAR Tak PL 625
PATRYK GOGOLEWSKI Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 631
JAKUB GROCHOWSKI Tak PL 535
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 239
ARTUR JACKIEWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 666
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 70
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 534
MACIEJ KACZMAREK Tak PL KKW JAMA WAŁBRZYCH 539
SZYMON KONICKI Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 629
FILIP KONIECZNY Tak PL GREENDIET MTB TEAM 1459
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 113
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 1045
ALEKSANDER MAREK Tak PL 520
ŁUKASZ MAZIJ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 759
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 851
ŁUKASZ MILEWSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 806
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 349
BARTOSZ NACZK Tak PL NEXUS TEAM 657
MICHAŁ NEUMANN Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1420
MARCIN PASTUSIAK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6669
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 736
WIKTOR PORAKOWSKI Tak PL 1711
ADAM POTOCZNY Tak PL 1047
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 608
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 106
ADAM SIĄKOWSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASK 1268
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 1396
MARCIN SIWY Tak PL ESTILE RACING TEAM 678
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 1415
ŁUKASZ STANKOWIAK Tak PL HUNTERS TEAM MTB 955
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 1243
WOJCIECH STAWARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 544
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 217
ŁUKASZ SZCZĘSNY Tak PL TREK GDYNIA 1394
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 717
MICHAŁ TUJDOWSKI Tak PL 641
MATEUSZ TYGIELSKI Tak PL NEXUS TEAM 685
DARIUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 123
DAMIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 541
SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 1399
JAKUB WOJNA Tak PL TREK GDYNIA 1395
ANDRZEJ WRÓBEL Tak PL TREK GDYNIA 1392
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 7
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 54 (Opłaconych: 54)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
ARKADIUSZ BARANOWSKI Tak PL 201
ROBERT BIAŁECKI Tak PL 1234
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 4
TOMEK BREŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 606
PIOTR BUCKI Tak PL J-LABS C67 RACING TEAM 1425
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 360
ARTUR BYRSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 511
GRZEGORZ CEBULSKI Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 1586
MICHAŁ CZYŻ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 278
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 837
TOMASZ FILIPIUK Tak PL 1675
MARCIN GĘBALA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 1256
MIŁOSZ GLAJCAR Tak PL 1566
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 104
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 836
RAFAŁ IGNACZAK Tak PL OKULAR MTB TEAM 315
SŁAWOMIR JAKUBOWSKI Tak PL 1250
MAKS JANCZARSKI Tak PL 1048
ANDRZEJ JAROSZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 704
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 459
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 4444
MACIEJ KAWALA Tak PL TEAM JAWORZNO 537
TOMASZ KAWKA Tak PL 1228
ADAM KNOP Tak PL AEGON CYCLING TEAM 526
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 140
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 364
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 1766
ŁUKASZ KRZYSZCZAK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1749
KONRAD KUNICKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6661
TOMASZ LIBERA Tak PL 2231
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL TWR 521
WOJCIECH LISZKA PL ZRYCIOLE MTB 1327
MIROSŁAW LUBSZCZYK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 7171
MATEUSZ ŁANGOWSKI Tak PL THULE TEAM 7003
WOJCIECH ŁAPCZYŃSKI Tak PL TWR 1737
MICHAŁ ŁOMNICKI Tak PL NATECK MTB KWIDZYN TEAM 1240
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL GET-FIT MTB TEAM 1979
FILIP MAŃCZAK Tak PL GREAT POLAND BIKE TEAM 1099
TOMASZ MARKIEWSKI Tak PL KSPO ARROW 218
MICHAŁ MICHNOWICZ Tak PL TWR 1716
TOMASZ MIELEWCZYK Tak PL KK WULKAN 780
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 141
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 1393
SZCZEPAN MOSKAŁA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 355
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 108
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 489
ŁUKASZ OLMA Tak PL 694
TOMASZ PIETRAHO Tak PL XC-MTB-INFO 635
BARTOSZ POŁEĆ Tak PL 1451
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 118
MAREK PRĄTNICKI Tak PL THULE TEAM 1226
ŁUKASZ PRUS Tak PL 1313
ADAM PTASIŃSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 800
FILIP RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 612
SZCZEPAN REISS Tak PL CYKLO KWIDZYN 139
GRZEGORZ REK Tak PL 176
ROBERT SENCZEK Tak PL 1348
PRZEMYSŁAW SIECZKA Tak PL 501
ALEKSANDER SIECZKOWSKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 515
ŁUKASZ SITARZ Tak PL TWR 1740
MICHAŁ SKUP Tak PL MAKRO CYCLING TEAM 669
PAWEŁ SOBIERALSKI Tak PL 638
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 7474
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 639
TOMASZ SZCZĘSNY Tak PL NAMAGEZZZOWANI RED-WHITE 506
MARIUSZ SZUKALSKI Tak PL 514
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 103
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 102
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 1410
MICHAŁ ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
TOMASZ TEPER Tak PL ISPORT.PL TEAM 702
JACEK TUBICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1475
PIOTR UHRUSKI Tak PL 633
PAWEŁ WARYAN Tak PL 1717
MATEUSZ WASIELEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 50
ARTUR WAWRZEŃ Tak PL 1038
WOJCIECH WINIARZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 428
PIOTR WOJDYŁO Tak PL 87
JAKUB WÓŁKIEWICZ Tak PL HP CYCLING TEAM​ 1242
DANIEL WYRZUCKI Tak PL LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM 628
MACIEJ ZAJKO Tak PL 150
WOJCIECH ZYCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 607
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 82 (Opłaconych: 81)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 1213
SŁAWEK BARTNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 408
EMIL BĄK Tak PL 640
JERZY BRIKS Tak PL THULE TEAM 7007
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 636
PIOTR CISOWSKI Tak PL KSPO ARROW 213
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 142
CZAREK GIERSZEWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 617
MARIUSZ HAJZLER Tak PL JASTRZĘBIE ŁASK 913
MARCIN HEMPEREK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6664
JACEK JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 542
ANDRZEJ JACKOWSKI Tak PL 85
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 665
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 86
ADAM KOŚCIÓŁEK Tak PL ISPORT.PL TEAM 716
TOMASZ KRZEMIŃSKI Tak PL 1771
MACIEJ KUBICZ Tak PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 209
ANDRZEJ KULA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1487
HUBERT KWIATKOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 137
RAFAŁ ŁUKAWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 476
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 415
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 1978
JACEK PAWŁOWSKI Tak PL 667
GRZEGORZ PÓŁTORAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 711
PIOTR PYSZIK Tak PL 1319
MARCIN RECZYŃSKI Tak PL KSPO ARROW 214
MARCIN ROSIŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 1741
WOJCIECH RYBKA Tak PL 874
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 703
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 1238
MARIUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 480
SŁAWOMIR WARCHOŁ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 120
DAREK WIERZBICKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 377
PRZEMYSLAW WOLICKI Tak PL BIKETOP TEAM 873
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 407
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 914
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1332
JAROSŁAW ZIMNAL Tak PL ROWEROWE OPOLE 620
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK Tak PL BSR TEAM BYTOM 1611
PIOTR ŻYGŁOWICZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 708
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 40 (Opłaconych: 40)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
ZBIGNIEW ABSALON Tak PL GRUPA MARAT 1111
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak PL MTB OP 847
PIOTR CZERNOCH Tak PL MTB3184 737
MICHAL DEMJANOVIC Tak CZ REDPOINT 1494
ROBERT DZIUBANOWSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 314
ZBIGNIEW KOMOROWSKI Tak PL CRAZY RACING TEAM 659
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 566
PETER SELKRIG Tak AU 1230
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 193
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 121
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 10 (Opłaconych: 10)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 1951
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 932
ANDRZEJ MISINA Tak PL 627
SŁAWOMIR OBUCHOWSKI Tak PL 538
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 722
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 718
TADEUSZ SPILOK Tak PL 621
WACŁAW SZWARC Tak PL BGŻ ESKA TEAM 533
ANDRZEJ TUJDOWSKI Tak PL TOROSPORT 439
JACEK WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 383
MAREK WITKIEWICZ Tak PL COLEX RACING TEAM 887
DARIUSZ WOJTAS Tak PL 530
JAN ZIENKIEWICZ Tak PL CRAZY RACING TEAM 660
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 13)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
KINGA WYRZUCKA Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 525
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
PAULINA CAPANDA Tak PL 637
MARTA GOGOLEWSKA Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 94
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 71
IZABELA KŁOSOWSKA Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 805
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 391
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 211
TERESA MARKIEWSKA Tak PL 220
PAULINA PORCZYK Tak PL MAXXBIKE TEAM 72
GIZELA RAKOWSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 53
KATARZYNA SOBSTYL Tak PL VITARADE 697
NATALIA WOJCIECHOWSKA Tak PL TREK GDYNIA 1398
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 786
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 12)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
AGNIESZKA BOLESTA-ZARZECZNA Tak PL THULE TEAM 7000
ALICJA DANAJ-KNOP Tak PL AEGON CYCLING TEAM 527
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1659
MARZENA JANCZARSKA Tak PL 1049
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 171
AGNIESZKA NOWICZKOW Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 808
DAGMARA OCHOT Tak PL 1037
PATRYCJA PETROCZKO Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 504
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 600
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 379
JOANNA SOBIERALSKA Tak PL 543
DOROTA SZUL Tak PL 1569
ANNA WYSOKIŃSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 51
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 13 (Opłaconych: 13)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
MAŁGORZATA CYBULSKA PL ESTILE RACING TEAM 668
MAŁGORZATA GOGOLEWSKA Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 630
MAŁGORZATA KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Tak PL TWR 700
IZABELA SEKULSKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 405
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 3)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
SZYMON KUŁAGOWSKI Tak PL TTC TORUŃ 508
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 1 (Opłaconych: 1)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
LUKÁŠ BÁRTA Tak CZ 1635
JAKUB BŁACHOWIAK Tak PL STREFASPORTU.PL 721
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 1224
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 1718
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 1461
MICHAŁ KACZOROWSKI Tak PL SOUL ADVENTURE RACING TEAM 1454
PRZEMYSŁAW KIESIO Tak PL MYBIKE.PL 888
DANIEL LIPINSKI Tak PL SALON ROWEROWY TORUŃ 622
PAULIUS NATALEVIČIUS Tak LT FOCUS VILNIUS 1746
PAWEŁ NIECHWIEDOWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 807
TOMEK PAWELEC Tak PL COLEX RACING TEAM 28
MARCIN URBANIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 518
MACIEJ ZIELONKA Tak PL ASE TEAM 558
KASPARAS ŽIŪRAITIS Tak LT DVIRATAI-THERMOWAVE 960
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 14)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 27
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 47
DANIEL BRYK Tak PL 1704
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 1231
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 303
MICHAŁ DASZKIEWICZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 309
MARCIN DYKAS Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1474
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 45
MICHAŁ HOŃKA Tak PL 954
VENA HORNYCH Tak CZ 1720
PIOTR JANICKI Tak PL 1476
RAFAŁ JANKOWSKI Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 78
ROBERT JARZYNKA Tak PL ASE TEAM 302
MAREK KACZMAREK Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 1235
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 609
ANDRZEJ KRUSZEC Tak PL AUGUSTA 1982
KAMIL MARCZAK Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 26
MACIEJ RĄCZKIEWICZ Tak PL TWR 491
SEBASTIAN ROGALSKI Tak PL BIKESPORT DZIAŁDOWO 505
ANDRZEJ ROZPŁOCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1097
MICHAŁ RZECZYCKI Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 1249
MACIEJ SUCHECKI Tak PL 922
EINARAS ŠULSKUS Tak LT INTERNATIONAL THE BALTIC TEAM 900
KRZYSZTOF WAŚLICKI Tak PL 1715
ROBERT ZEMBROŃ Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 284
MATEUSZ ŻURAWSKI Tak PL 1757
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 26 (Opłaconych: 26)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
JACEK BADURA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 386
MARCIN CZAJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 381
ANDRZEJ DZIAMBOR Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 1616
WOJCIECH JEGLIŃSKI Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 285
JERZY KALETA Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 281
GRZEGORZ KONIECZNY Tak PL 1419
WOJCIECH KOZŁOWSKI Tak PL SUDETY MTB CHALLENGE 59
JOSEF LELEK Tak CZ INS-NÁCHOD 1727
JAN ŁUKASIAK Tak PL SALON ROWEROWY TORUŃ 507
ADAM MACIASZEK Tak PL 1734
JERZY MAĆKÓW Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 30
WOJCIECH MARKIEWKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 414
ANDRZEJ ONYŚKO Tak PL 1710
KRZYSZTOF PIOTROWSKI Tak PL BIKESPORT DZIAŁDOWO 619
PIOTR SCHONDELMEYER Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 38
JACEK WILK Tak PL 56
SZYMON ZACHARSKI Tak PL 3R RADOMSKI RUCH ROWEROWY 88
PIOTR ŻEBROWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 603
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 18 (Opłaconych: 18)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
MAREK DUDKIEWICZ Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 1307
GARRY JAMES Tak AU 1229
MIROSŁAW PUCIŁOWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 611
TOMASZ PUSTIOWSKI Tak PL 1304
ARMAND SURWIŁO Tak PL 857
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 5 (Opłaconych: 5)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
KRZYSZTOF MARCINIAK Tak PL 83
JANUSZ PRZYBYSZ Tak PL THULE TEAM 7004
MAREK TARNAWSKI Tak PL 1098
JAN ZOZULIŃSKI Tak PL BGŻ ESKA TEAM 187
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 4 (Opłaconych: 4)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
AGNIESZKA PAWELEC Tak PL SOUL ADVENTURE RACING TEAM 1455
KAMILA PŁOSZCZYCA Tak PL WWW.KAMILA-PLOSZCZYCA.PL 1556
MICHALINA ZIÓŁKOWSKA Tak PL KROSS RACING TEAM 522
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 343
KATARZYNA GALEWICZ Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 49
EWELINA ORTYL Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 60
EWA REBANE - SODOWSKA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 1331
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
KRYSTYNA MACIASZEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 380
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 372 (Opłaconych: 370)