MTB Marathon Złoty Stok: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
KORNELIUSZ BIELIŃSKI Tak PL NEXUS TEAM 1248
EMIL BISEK Tak PL KKW JAMA WAŁBRZYCH 1473
IGOR DACZEWSKI Tak PL 1387
MICHAŁ JANUS Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1708
MICHAŁ N. KOWALSKI Tak PL 149
KAROL KUPCZAK PL 461
JĘDRZEJ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1400
STANISŁAW MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1764
WOJCIECH PAWŁOWSKI Tak PL 664
MIKOŁAJ RADACZYŃSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 1448
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 10 (Opłaconych: 9)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
PAWEŁ CHOJNACKI Tak PL 1453
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1333
PATRYK HELWIG Tak PL ŚRODA RACING TEAM 1305
MATEUSZ KULASZEWICZ Tak PL MTB WALIM 1468
TOMÁŠ LINHART Tak CZ TNF BIKE TEAM 1723
JAN NEUMANN Tak CZ TNF BIKE TEAM 941
PIOTR SĘDZIK Tak PL 1457
TOMASZ ŚLIZAK Tak PL 998
ROBERT WAKULIK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 165
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 1703
OSKAR WITAŃSKI Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 937
MAREK WOLSKI Tak PL 1755
JAKUB ZAWORSKI Tak PL 202
RADOSLAW ZAWORSKI Tak PL 98
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 14)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
MAREK ALCHIMOWICZ PL 683
JACEK BOŻKIEWICZ Tak PL LOBO-TECHNIK 1003
ROBERT BYCZEK Tak PL 65
MACIEJ CHŁODZIK Tak PL 1414
MARCIN DERING Tak PL 97
PIOTR FRANKOWICZ PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 75
FILIP KACZANOWSKI Tak PL RODAN - ROZJECHANI 799
ARTUR KLECHA PL
PIOTR MERMELA Tak PL 896
PIOTR NOWICKI PL
PAWEŁ PŁÓCINICZAK Tak PL 876
ADAM RYBORZ Tak PL 1761
AREK RYDLEWSKI Tak PL \'WROCLOVE\' 275
DANIEL SKÓRA Tak PL 1484
ŁUKASZ SZLENDAK Tak PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 282
PIOTR ŚLEZIONA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 354
GRZEGORZ WICHER Tak PL 670
MARIAN WICHER Tak PL 469
MARCIN WOLSKI Tak PL 1403
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 19 (Opłaconych: 15)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 546
AREK GROSS DE
ARKADIUS GROSS Tak DE 1719
PAWEŁ GRZYBEK Tak PL OKULAR MTB TEAM 16
DARIUSZ HRABIA Tak PL WSZW W KATOWICACH 1772
MACIEJ KOWALCZYK Tak PL 487
ANDRZEJ KOWALSKI Tak PL 148
GRZEGORZ KRAJEWSKI Tak PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 500
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 749
TADEUSZ LISZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 388
MATEUSZ MATYSIEWICZ Tak PL WWW.ZAQPY.COM.PL 1000
PATRICE RICOUR Tak PL 424
TOM RITSCHER Tak DE 1381
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1334
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 14 (Opłaconych: 13)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
DAVID BONER Tak PL MAKRO CYCLING TEAM 661
WOJTEK KUPCZAK PL 462
IRENEUSZ RADOMSKI Tak PL 1962
TOMASZ RYBARCZYK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 4 (Opłaconych: 2)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
ZBIGNIEW ALCHIMOWICZ Tak PL 460
HENRYK ALCHIMOWICZ PL 674
EUGENIUSZ CHRUSZCZ Tak PL 1413
WALDEMAR KULASZEWICZ Tak PL MTB WALIM 277
MACIEJ MAZURKIEWICZ Tak PL OPTYK SILESIA 290
JACEK MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 1763
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 1489
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 6)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
WERONIKA GOGOLEWSKA PL MTB3184 1346
BARTOSZ GRUDZIŃSKI Tak PL 286
KASIA TOPÓR Tak PL MTB3184 482
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 401
WERONIKA KOMOROWSKA Tak PL 160
ELŻBIETA KRUCZEK Tak PL 684
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 1390
PAULINA ORŁOWSKA Tak PL PROCYCLING PROMOTION 832
WIKTORIA PIKUL Tak PL 858
KATARZYNA RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1662
KAMILA SOJKA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 510
PAULINA TUMIN Tak PL 1469
PAULINA WĘGORZEWSKA PL 755
ANIA WYROBEK Tak PL 756
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 943
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 11)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
JOLANTA GOGOLEWSKA PL MTB3184 472
JOANNA KURZAWIŃSKA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 427
KATARZYNA ROSIŃSKA Tak PL TEAM EHRLE 454
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
ALINA BAŁEC Tak PL SPORT GARAGE BY FAN SPORT GLIWICE 1430
MARZENA KUCZYŃSKA Tak PL 724
JOANNA MALER Tak PL 699
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 3)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
PIOTR BAGIŃSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 802
VOJTĚCH BEDNARSKÝ Tak CZ TNF BIKE TEAM 1722
WOJCIECH CZERNOCH PL MTB3184 738
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 740
ADRIAN KAISER Tak PL 931
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1670
ADAM RANDAK Tak PL 1437
KRZYSZTOF STANISZEWSKI Tak PL WWW.LYSAGORA.INFO | JSC JASŁO 465
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 122
PAWEŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 1257
MICHAŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 473
JAKUB ŻUŁAWIŃSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 1446
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 12 (Opłaconych: 11)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 52
KRZYSZTOF BARAN Tak PL WWW.KRISBIKE.PL 296
MAREK BĄK PL
SEBASTIAN BERGER Tak PL GRUPETTO GORLICE 466
PAVEL BEZDEK Tak PL REDPOINT 1436
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 215
FILIP BILECKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 692
DAWID BRUDNICKI Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
MATEUSZ BRYCKI Tak PL 1443
SZYMON BUBAK PL
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 212
DARIUSZ CZERWIONKA Tak PL HEAVY METAL 185
TOMEK CZUCZEŁO Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 112
JAKUB DANIELSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 311
KUBA DANIELSKI PL
MICHAŁ DARGACZ Tak PL CYKLO TEAM 547
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 1397
MATEUSZ DOMINIAK Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 598
MARIUSZ DUDA Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 163
DANIEL FORMELA Tak PL NEXUS TEAM 695
MATEUSZ FRANIEL Tak PL MMBIKE TEAM 1485
MICHAŁ GOLONKA Tak PL KRASNALE MTB TEAM 1435
MACIEJ GOSTOMCZYK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6667
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 239
MICHAŁ GWIŹDZIŃSKI PL QUEST SPORT
DAVID HLADIŠ Tak CZ TNF BIKE TEAM 1721
ARTUR JACKIEWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 666
WOJCIECH JANIA Tak PL 1762
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 70
KAMIL JOŃSKI PL
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 534
FILIP KONIECZNY Tak PL GREENDIET MTB TEAM 1459
MICHAŁ KOWALCZYK PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1428
DAMIAN KUJAWA Tak PL 1748
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 113
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 1045
PIOTR LEŚNIAK Tak PL 326
PETR LINHART CZ TNF BIKE TEAM
JAKUB LIPSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 1666
KUBA LITAWIŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 1310
KAROL MACEK Tak PL 467
MAREK MACIĄG Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 395
MATEUSZ MACIĄŻKA Tak PL 276
MATEUSZ MACUDA Tak PL STREFAMTBGŁUSZYCA 1404
ŁUKASZ MAZIJ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 759
KAROL MICHALSKI Tak PL TRAINWITHWATTS.COM 478
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 851
ŁUKASZ MILEWSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 806
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 349
BARTOSZ NACZK Tak PL NEXUS TEAM 657
BARTOSZ NOWAK Tak PL FOGT BIKES 1701
ROBERT OSIŃSKI Tak PL 1750
MARCIN PASTUSIAK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6669
PATRYK PIESIK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6660
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 736
DAMIAN POPADYCZ Tak PL 548
BARTOSZ PREKIEL PL IM-MOTION.PL TEAM
TOMASZ PRZYBYŁEK Tak PL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 1752
PRZEMYSŁAW PYREK Tak PL SANTE BSA WHISTLE 1768
TOMASZ RASZTAR PL
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 608
KRZYSZTOF SAPAŁA Tak PL MAXXBIKE TEAM 146
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 106
PETR SCHWARZ CZ
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 1396
MARCIN SIWY Tak PL ESTILE RACING TEAM 678
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 1415
ARKADIUSZ SOŁKIEWICZ Tak PL 930
MARCIN STAŃCZAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 345
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 1243
JERZY STRĘK Tak PL ZU3RY 933
SYLWESTER SWAT Tak PL 966
PAWEŁ SZCZEPANIAK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 217
ŁUKASZ SZCZĘSNY Tak PL TREK GDYNIA 1394
DAWID SZKUTEK Tak PL 1046
JAKUB SZPOREK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 402
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 717
MATEUSZ TYGIELSKI Tak PL NEXUS TEAM 685
MARTIN VEČEŘ Tak CZ TNF BIKE TEAM 942
PAWEŁ WEBER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 151
WOJCIECH WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 448
DARIUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 123
GRZEGORZ WIŚNIEWSKI Tak PL TISKEL 1713
KRZYSZTOF WITEK Tak PL NEXUS TEAM 192
JAKUB WOJNA Tak PL TREK GDYNIA 1395
TOMASZ WOŁYŃSKI Tak PL FOGT BIKES 1702
BARTŁOMIEJ WRÓBEL Tak PL 1407
ADAM ZACHURZOK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 1486
DAREK ZASADA Tak PL OKULAR MTB TEAM 312
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 7
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 92 (Opłaconych: 80)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
DANIEL ANDRYSZCZUK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6663
RADOSŁAW BACH Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 810
RAFAŁ BALAWAJDER Tak PL UKS PELETON NOWA SÓL 35
ALBERT BLEJZYK Tak PL KETTLER BIKE TEAM 161
TOMASZ BLUSZCZ Tak PL 1497
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ Tak PL 1470
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 4
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 110
PIOTR BUCKI Tak PL J-LABS C67 RACING TEAM 1425
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 360
KRZYSZTOF CHRUST Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 1483
GRZEGORZ CIECIERSKI Tak PL 1499
RAFAŁ CYRNY PL 828
MICHAŁ CZYŻ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 278
ŁUKASZ DEJEWSKI Tak PL 658
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 837
WOJTEK DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 838
JAROSŁAW DOBROWOLSKI PL
ANDRZEJ DOKTOR Tak PL ROMET MTB TEAM 8
MARCIN DOMIN Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 445
IRENEUSZ DUDA Tak PL 1471
DAWID DYBAŁA Tak PL 288
MARCIN DYKAS Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1474
PIOTR GAJEWSKI PL
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak PL 77
PRZEMYSŁAW GRUDZIŃSKI Tak PL PG PROMOTION 1700
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 104
TOMASZ GRZYBEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 691
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 836
MARCIN GURLAGA Tak PL WWW.KRISBIKE.PL 297
PAWEŁ HALWA Tak PL 96
SEBASTIAN HORODECKI PL
RAFAŁ IGNACZAK Tak PL OKULAR MTB TEAM 315
KAROL JANUSZKIEWICZ Tak PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 952
PIOTR JASIŃSKI PL
RAFAŁ JĘDRUSIK Tak PL 64
MICHAŁ JĘKOT Tak PL BIKEHOLICY TINES 1767
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 4444
JERZY KAPŁOWSKI Tak PL MAKRO CYCLING TEAM 677
DAMIAN KASPRZYK Tak PL 1698
PAWEŁ KAZIMIERSKI Tak PL 1418
ANDRZEJ KĘDZIERSKI PL
RYSZARD KNYCHAŁA Tak PL TEAM EHRLE 656
MICHAŁ KOCHEL Tak PL 1466
PETR KOHOUTEK Tak CZ REDPOINT 1492
SŁAWOMIR KOPKA Tak PL 283
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 140
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 364
JACEK KOWALSKI Tak PL 1447
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 1766
ŁUKASZ KRZYSZCZAK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 1749
MARCIN KUBOSZEK Tak PL 1450
KONRAD KUNICKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6661
MICHAŁ KUROWSKI Tak PL POLA-K 689
KRYSTIAN KWAŚNY Tak PL WZGÓRZA STRZELIN MTB TEAM 1467
TOMASZ LIBERA Tak PL 2231
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL TWR 521
WOJCIECH ŁAPCZYŃSKI Tak PL TWR 1737
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 866
ŁUKASZ ŁYSEK Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 486
ADAM MACUGOWSKI Tak PL 555
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL GET-FIT MTB TEAM 1979
BERNARD MALWIC Tak PL 1738
TOMASZ MARKIEWSKI Tak PL KSPO ARROW 218
MICHAŁ MICHNOWICZ Tak PL TWR 1716
TOMASZ MIELEWCZYK Tak PL KK WULKAN 780
ALEKSANDER MIESZCZAK PL BIKEHEAD
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 141
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 1393
SZCZEPAN MOSKAŁA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 355
KAMIL MROWIEC Tak PL 477
KRZYSZTOF MRUGAŁA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 443
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 108
MAREK MÜLLER Tak CZ KAH SPORT VRCHLAVI 936
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 164
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 489
MACIEJ NOWAK Tak PL 1729
BARTOSZ NOWICKI Tak PL 1714
DOMINIK OGLĘDZIŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 935
ŁUKASZ OLMA Tak PL 694
GRZEGORZ ORŁOWSKI Tak PL PROCYCLING PROMOTION 834
TOMASZ PASIK Tak PL TEAM EHRLE 696
DANIEL PASZEK Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1488
SZYMON PASZEK Tak PL BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA 1405
SZCZEPAN PASZEK Tak PL BIKESTACJA.PL/KCNC 1465
TOMASZ PAWLIK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 126
JITKA PESINOVA Tak CZ REDPOINT
ADAM PIECZYŃSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 33
TOMASZ PIETRAHO Tak PL XTR-TEAM-BIKE 635
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 444
DOMINIK POKRYWKA PL SGR SREBRNA GÓRA
BARTOSZ POŁEĆ Tak PL 1451
DARIUSZ POROŚ Tak PL ROMET MTB TEAM 3
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 118
ŁUKASZ PRUS Tak PL 1313
FILIP RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 612
PIOTR RASZTAR PL KKW JAMA WAŁBRZYCH
GRZEGORZ REK Tak PL 176
ANDRZEJ ROZPŁOCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 1097
JACEK RZODKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 1324
WOJCIECH SARNA Tak PL 1402
ROBERT SENCZEK Tak PL 1348
ALEKSANDER SIECZKOWSKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 515
ŁUKASZ SITARZ Tak PL 1740
MARCIN SKOCZEŃ Tak PL 471
MICHAŁ SKUP Tak PL MAKRO CYCLING TEAM 669
RAFAŁ SŁOMCZEWSKI Tak PL CYKLO TEAM 693
PAWEŁ SOBCZAK Tak PL 1458
MIROSŁAW SOBÓL Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 426
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 7474
ADRIAN STANCLIK Tak PL 1427
WOJCIECH STYCZEŃ Tak PL 1408
GRZEGORZ SYGUT PL GET-FIT MTB TEAM
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 639
KONRAD SZCZERBATKO PL
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 103
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 102
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 1410
TOMASZ TEPER Tak PL ISPORT.PL TEAM 702
KRZYSZTOF TOMŻYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 119
JACEK TUBICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1475
BORYS TYSZECKI Tak PL 1421
PIOTR UHRUSKI Tak PL 633
MICHAL VRBSKÝ Tak CZ REDPOINT 1491
PAWEŁ WARYAN Tak PL 1717
MATEUSZ WASIELEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 50
KRZYSZTOF WAŚLICKI Tak PL 1715
PIOTR WESOŁY Tak PL 1760
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 74
MICHAŁ WŁOSZCZOWSKI PL QUEST TEAM
PIOTR WOJDYŁO Tak PL 87
ANDRZEJ WÓJCIK Tak PL 1735
ANDRZEJ WRONA Tak PL 1747
JACEK WRÓBEL Tak PL 280
TOMASZ WYROBEK Tak PL 287
KIEJSTUT ZAGUN Tak PL 663
MACIEJ ZAJKO Tak PL 150
PIOTR ZIARKO Tak PL ISPORT.PL TEAM 1694
ROBERT ZIARNIEWICZ Tak PL HEAVY METAL 172
PAWEŁ ZIĘBA Tak PL 1705
WOJCIECH ZYCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 607
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 142 (Opłaconych: 129)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 1213
ZBIGNIEW BARAN Tak PL 682
SŁAWEK BARTNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 408
KRZYSZTOF BERCZUK Tak PL OKULAR MTB TEAM 313
JERZY BRIKS Tak PL THULE TEAM 7007
PIOTR CISOWSKI Tak PL KSPO ARROW 213
JAROSŁAW DRELUCH PL
MAREK FASTRIOK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 7373
TOMASZ FIDYTEK Tak PL 672
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 142
LECH GONDOROWICZ Tak PL 1529
TOMASZ HEFCZYC Tak PL 1753
MARCIN HEMPEREK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6664
ARTUR JABŁOŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 66
ANDRZEJ JACKOWSKI Tak PL 85
TOMASZ JAKUBIEC Tak PL WZGÓRZA STRZELIN MTB TEAM 1422
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 665
PRZEMYSŁAW KNAP Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 400
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 86
ARTUR KOROL Tak PL 1730
ADAM KOŚCIÓŁEK Tak PL ISPORT.PL TEAM 716
TOMASZ KRUPSKI Tak PL 675
TOMASZ KRZEMIŃSKI Tak PL 1771
ROBERT KUBIK Tak PL MTB3184 939
ANDRZEJ KULA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1487
JACEK KULESZA Tak PL 792
BOGUSŁAW KULON PL
MARCIN KUŚNIERZ Tak PL 1769
HUBERT KWIATKOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 137
TOMASZ LUBOWIECKI PL
JAROSŁAW ŁOBODA Tak PL 1481
RAFAŁ ŁUKAWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 476
TOMASZ MAJCHER Tak PL HP CYCLING TEAM 207
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 415
KRZYSZTOF MĄKOL Tak PL DALEKO JESZCZE? 1498
KRZYSZTOF MICIAK Tak PL 1472
DARIUSZ MIESZKO Tak PL TEAM EHRLE 687
PIOTR MILLER Tak PL STS MARATON 829
TOMASZ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 4700
ALES MORAVEK Tak CZ REDPOINT 1490
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 1978
WOJCIECH PALEJ Tak PL 1417
MAREK PARZYSZEK Tak PL 680
JACEK PAWŁOWSKI Tak PL 667
JAROSŁAW PŁOŃCZAK Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1724
GRZEGORZ PÓŁTORAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 711
PIOTR PYSZIK Tak PL 1319
SYLWESTER RANDAK Tak PL 1438
MARCIN RECZYŃSKI Tak PL KSPO ARROW 214
MARCIN ROSIŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 1741
MARIUSZ RÓŻAŃSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 80
HENRYK RUBIŚ Tak PL ISPORT.PL TEAM 713
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 703
PIOTR SIEBERT PL FTI RACING TEAM
JACEK SUFIN Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 361
JACEK SWAT Tak PL 964
RIK TIELEMANS Tak NL 671
MARIUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 480
GRZEGORZ TYMPALSKI Tak PL KSPO ARROW 216
MICHAŁ WANDOR Tak PL TWR 490
JAROSŁAW WĄSIEL Tak PL 690
DAREK WIERZBICKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 377
TOMEK WINEK Tak PL VENEZIA MTB 1648
MAREK WOLSKI Tak PL 793
TOMEK WYSOCZAŃSKI Tak PL 733
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 407
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 914
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 1332
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK Tak PL BSR TEAM BYTOM 1611
PIOTR ŻYGŁOWICZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 708
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 70 (Opłaconych: 66)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 51-54)
ZBIGNIEW ABSALON Tak PL GRUPA MARAT 1111
EDWARD BAŁEC Tak PL SPORT GARAGE BY FAN SPORT GLIWICE 1431
GRZEGORZ BRZOZOWSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 688
TOMAS CADA Tak CZ REDPOINT 1495
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak PL MTB OP 847
PIOTR CZERNOCH PL MTB3184 737
MICHAL DEMJANOVIC Tak CZ REDPOINT 1494
ROBERT DZIUBANOWSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 314
ZBIGNIEW GROCHOWSKI PL
RYSZARD HUPAJŁO Tak PL 299
TOMASZ KACZMAREK Tak PL THULE TEAM 7070
MAREK KNOPIK Tak PL 879
ZBIGNIEW KOMOROWSKI Tak PL CRAZY RACING TEAM 659
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 566
MACIEJ PASZKIEWICZ Tak PL 823
ADAM PRZEJCZOWSKI PL
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 193
MAREK WYDMUCH Tak PL 1751
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 121
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 19 (Opłaconych: 16)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 55-99)
MIECZYSŁAW BEREZIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 369
LESZEK GRABIAŃSKI Tak PL TWR 679
ANDRZEJ KANDZIORA PL 1951
ROBERT KROK PL
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 932
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 722
JIRI SLABY Tak CZ REDPOINT 1493
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 718
TADEUSZ SPILOK Tak PL 621
ANDRZEJ TUJDOWSKI PL TOROSPORT 439
JACEK WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 383
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL QUEST TEAM 1411
JAN ZIENKIEWICZ Tak PL CRAZY RACING TEAM 660
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 10)
K1 - Kategoria K1 (kobiety, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 19-30)
MAGDALENA FEJFER Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 590
MAŁGORZATA GUMIENNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 396
JOANNA JABŁCZYŃSKA Tak PL COMPRESSPORT TRIATHLON TEAM 1439
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 71
IZABELA KŁOSOWSKA Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 805
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 211
KATARZYNA ŁYSEK Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 485
TERESA MARKIEWSKA Tak PL 220
OLGA NIEWIAROWSKA Tak PL TREK GDYNIA 1391
ANNA OLEJNIK Tak PL STREFASPORTU.PL 1496
PAULINA PORCZYK Tak PL MAXXBIKE TEAM 72
GIZELA RAKOWSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 53
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 210
KATARZYNA SOBSTYL Tak PL 697
STEPANKA STANKOVA CZ TNF BIKE TEAM
MAGDALENA ULMAN Tak PL KRASNALE MTB TEAM 1765
MONIKA WRONA PL MYBIKE.PL 458
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 786
NATALIA ZUBRZYCKA PL 934
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 19 (Opłaconych: 16)
K3 - Kategoria K3 (kobiety, wiek: 31-40)
AGNIESZKA BOLESTA-ZARZECZNA Tak PL THULE TEAM 7000
MAGDALENA HAŁAJCZAK Tak PL 451
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 1659
MONIKA JANIK Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 295
ANNA JANKOWSKA Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 204
KATARZYNA KLIMALA Tak PL THULE TEAM 7001
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET MTB TEAM 9
AGNIESZKA NOWICZKOW Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 808
PATRYCJA PETROCZKO Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 504
MAGDALENA PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 449
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 600
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 379
JOANNA WIŚNIEWSKA Tak PL 1482
ANNA WYSOKIŃSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 51
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 14 (Opłaconych: 14)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 41-99)
MAŁGORZATA CYBULSKA Tak PL ESTILE RACING TEAM 668
MAŁGORZATA KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Tak PL TWR 700
LUCYNA PRZYBYCIEŃ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 344
IZABELA SEKULSKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 405
EDYTA SWAT Tak PL 965
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 5 (Opłaconych: 5)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1 (mężczyźni, wiek: 1-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 19-30)
JAKUB BŁACHOWIAK Tak PL STREFASPORTU.PL 721
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 1224
JULEN ELGUEA Tak PL 1442
MARCIN GAP Tak PL 1409
MACIEJ GILEWSKI Tak PL 293
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 1718
LUKÁŠ HERMAN Tak CZ 1726
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 1461
MICHAŁ KACZOROWSKI Tak PL SOUL ADVENTURE RACING TEAM 1454
MICHAL KANĚRA Tak CZ 1732
KLAUDIUSZ KOBZIAKOWSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER
JAROSŁAW KOCUR PL
KRZYSZTOF KUBIENIEC Tak PL 298
MICHAŁ NEUMANN Tak PL CYCLO TRENER TEAM 1420
PAWEŁ NIECHWIEDOWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 807
WOJCIECH NOWAK Tak PL 291
KRZYSZTOF PAJSZCZYK Tak PL 436
TOMEK PAWELEC Tak PL COLEX RACING TEAM 28
DAWID PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 351
KRZYSZTOF PILCH Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 356
MICHAŁ PRZEKOP Tak PL APG UKS WYGODA BIAŁYSTOK 463
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 224
TOMASZ STAWIARZ Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 6668
SANDRO SURWIŁO Tak PL 1424
SEBASTIAN SWAT Tak PL 979
PAWEŁ SZWARC Tak PL 292
TOMASZ SZYMAŃSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 591
KAROL TAYLOR Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 289
ZBIGNIEW WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 430
MATEUSZ WOŹNIAK Tak PL WWW.LYSAGORA.INFO | JSC JASŁO 468
MACIEJ ZIELONKA Tak PL ASE TEAM 558
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 31 (Opłaconych: 29)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 31-40)
MICHAŁ BADOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 253
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 27
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 47
DANIEL BRYK Tak PL 1704
PAWEŁ BUKALSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 81
MICHAŁ CESARCZYK Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1125
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 1231
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 303
MICHAŁ DASZKIEWICZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 309
ŁUKASZ GIDEL Tak PL 261
JACEK GIL Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 420
ADAM GRABARA Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 25
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 45
KAREL HARTL Tak CZ KELLYS BIKE RANCH TEAM 294
VENA HORNYCH Tak CZ SPECIALIZED MTBTRILOGY.CZ 1720
PIOTR JANICKI Tak PL 1476
RAFAŁ JANKOWSKI Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 78
LUKAS JANSKY Tak CZ HQBC REDPOINT 1416
ROBERT JARZYNKA Tak PL ASE TEAM 302
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 609
PIOTR KOTIK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 1770
ANDRZEJ KRUSZEC Tak PL AUGUSTA 1982
FILIP KUŹNIAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 387
MARIUSZ LISOWSKI Tak PL DALEKO JESZCZE? 1441
MATEUSZ MACULEWICZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 366
BARTOSZ MALIK Tak PL 1733
KAMIL MARCZAK Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 26
MACIEJ MICHALSKI Tak PL BDC RETRO MTB TEAM 464
MACIEJ MISZUK PL
MATEUSZ NIEDBAŁA PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
MACIEJ OCHENDAL Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 499
MICHAŁ OSUCH Tak PL 474
JACEK PASZKE Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1452
MACIEJ RĄCZKIEWICZ Tak PL TWR 491
STANISŁAW RUCHLICKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 610
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 1423
TOMASZ SODOWSKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 1330
TOMASZ STUDZIŃSKI PL 128
ARKADIUSZ SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 169
MICHAŁ ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
WOJCIECH WALCZAK Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 903
MARCIN WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 371
MIROSŁAW WÓJCIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 410
JACEK ZABŁOCKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 48
PAWEŁ ŻEBROWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 602
MATEUSZ ŻURAWSKI Tak PL 1757
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 46 (Opłaconych: 43)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 41-50)
KAREL BERNARD Tak CZ 1728
MARCIN CZAJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 381
PIOTR CZAPSKI Tak PL 698