Nowy Sącz - maraton: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
LILIYA BARANOWSKA Tak UA 556
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 632
AGATA DURDZIŃSKA Tak PL JAS-KÓŁKA 487
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 393
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
OLGA SHEKEL Tak PL 466
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 55
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
MARZENA ANNA ŁYPIK PL
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 607
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 152
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
IZABELA WŁOSEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
KONRAD BALON PL SZUKAM SPONSORA:)
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 394
TOMASZ GAJAK Tak PL 457
KEITH GALEA Tak PL BIRKIRKARA ST JOSEPH SPORTS CLUB 70
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
NORBERT HARSCHE Tak PL 459
PIOTR JANUSZEWSKI Tak PL BIKEBROTHERS OSHEE TEAM 478
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
MARCIN KASPRZYK Tak PL SZUKAM SPONSORA:) 458
JAROSŁAW KĘDZIOR Tak PL 125
MACIEJ KOPYCKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 637
JAN KOZDĘBA PL
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
ŁUKASZ KUNC PL
MATEUSZ KUŹMIK Tak PL 404
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak PL 100
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 37
KRZYSZTOF MICHNO Tak PL 407
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 649
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE
KRZYSZTOF PAZDAN PL KK SPARTACUS DĘBICA
MACIEJ POŁYS Tak PL PROMED CYCLING TEAM 440
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
RAFAŁ SADOWY Tak PL 83
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 130
ŁUKASZ WOLNY PL TWOMARK ALVA 1
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 27 (Opłaconych: 18)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
KONRAD BACZEWSKI PL
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 468
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
TOMASZ BRZYCHCZY PL
SEBASTIAN CIEŚLACHOWSKI Tak PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 293
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 441
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 476
DERMOT GALEA Tak PL BIRKIRKARA ST JOSEPH SPORTS CLUB 30
RAFAŁ GLINKA PL KK SPARTACUS DĘBICA
WALDEMAR JABŁOŃSKI Tak PL 484
MICHAŁ JANISZEK Tak PL 3R RADOMSKI RUCH ROWEROWY 157
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
SZYMON KORNAK Tak PL 414
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ADAM KRUPA Tak PL 178
MYKHAILO KRYZHANOVSKYI Tak PL 470
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 888
MICHAŁ LISTWAN Tak PL ROWEROWANIE.PL 252
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
KRZYSZTOF PORĘBA Tak PL 396
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK ALVA 1 667
WOJCIECH SOWA Tak PL 449
MICHAŁ STRUG Tak PL MBR TEAM 436
MICHAŁ SZAREK PL
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 443
KRZYSZTOF SZUDER PL MOVISTAR
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 290
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 417
MARCIN TOMECKI PL
ARKADIUSZ TRACIAK PL
TOMASZ TRZESZCZOŃ Tak PL 430
GRZEGORZ ZIEBRO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 33 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 415
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY
DARIUSZ FARON PL
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 5
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 891
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 641
TOMASZ MATUSIK PL
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 93
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
ARTUR RASZPUNDA Tak PL 146
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 31
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 421
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 294
LESZEK TRACZYK Tak PL 121
ROBERT WRÓBLEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 21 (Opłaconych: 14)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BULANDA PL
MARCIN BZYMEK Tak PL 86
ZBIGNIEW CZACHURA PL
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
ZBIGNIEW FAL Tak PL 434
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 424
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 486
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 1
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ PL
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 144
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 16 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
WŁODZIMIERZ BIŁAT Tak PL 488
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 96
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 224
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 787
PIOTR MISZCZAK PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 439
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 431
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER 395
JERZY ŻUBER Tak PL 427
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 10 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 119 (Opłaconych: 80)