Nowy Sącz - maraton/wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 365
ALEKSANDRA BOROŃ PL POLART MOSER DONNE TEAM
JUSTYNA CIELUCH Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 209
ALEKSANDRA DREJ Tak PL 186
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA
ANNA GODZIK PL POLART MOSER DONNE TEAM 232
MARTA LAMPART PL
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL BIKEHOLICY TINES 15
LIDIA PYCIARZ Tak PL GATTA BIKE-RS 20
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 460
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 1)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
KONRAD BAR PL
DOMINIK CYBURT PL 146
KAMIL CZERW Tak PL JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 197
MARCIN DYMANUS PL SAM SOBIE
JAKUB FRANCZAK Tak PL DKK GRYF DEBICA 223
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ 183
RYSZARD JURKOWSKI PL
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM
DOMINIK LIS PL
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 120
ADRIAN OLEŚNIEWICZ Tak PL 271
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 159
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE
KRZYSZTOF RYBA PL
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 355
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 11
ŁUKASZ WARZECHA PL
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 474
DAWID ZIEMBA PL MTB MOSIR DUKLA 363
ARTUR ZIĘBA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 25 (Opłaconych: 9)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 119
KRZYSZTOF CELARY PL
SEBASTIAN CHŁANDA PL GRUPETTO GORLICE
MACIEJ ETGENS Tak PL 135
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN
RAFAŁ GLINKA Tak PL 428
ŁUKASZ GŁÓD Tak PL MTB MOSIR DUKLA 404
JAN GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 394
DOMINIK KAPUSTA Tak PL 104
SZYMON KORNAK Tak PL 70
JAN KOZDĘBA Tak PL 105
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF MICHNO Tak PL ŁAŃCUT 175
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 356
WITOLD NOWAK PL
BARTOSZ NUCIAK PL
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 44
PIOTR PAWLIK Tak PL 413
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA
MACIEJ PROFICZ Tak PL BRAK 80
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 318
KAROL RYSZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 48
DAREK SEREMET Tak PL 482
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL
JULIUSZ STOCHMAL PL
BARTOSZ SZYDŁOWSKI PL MYBIKE.PL
FILIP ŚNIADECKI Tak PL BASZTA ŻNIN 455
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 17)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
MARCIN BINIEK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 296
JAN BOCHNIAK Tak PL 230
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 177
NORBERT CHARHOULI PL 441
SEBASTIAN CIEŚLACHOWSKI PL 433
BARTOSZ CZARNIK Tak PL 337
PRZEMYSŁAW CZUGA PL
DAREK DUDZIŃSKI PL BIKEBROTHERS OSHEE TEAM
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 153
GRZEGORZ FUS PL
BARTOSZ GAWĘDA Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 266
ARTHUR GĄGAŁA NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE
MAKSYMILIAN GIERACH PL KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE 201
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG
MATEUSZ GLISTA PL GRUPETTO GORLICE
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 278
ANDRZEJ GRUSZCZYK Tak PL 484
PAWEŁ GRZEGORCZYK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 131
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL WWW.PROXIBUD.PL 208
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
WALDEMAR JABŁOŃSKI Tak PL STC NOWY SĄCZ 509
PIOTR JANUSZ PL
MARCIN JEKEL Tak PL ALVA 1 TYTAN 358
ANDRZEJ JOJCZYK Tak PL STC NOWY SĄCZ 298
PRZEMYSŁAW JUREK PL 398
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 21
MICHAŁ KOŹBIAŁ PL
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 129
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL BIKEHOLICY TINES
DOMINIK KUŁAGA Tak PL KKSW KRAK 126
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
ROBERT LENIART Tak PL BIKEHEAD 339
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 440
RAFAŁ LEŚNIARA PL
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 431
MICHAŁ LISTWAN Tak PL 450
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PATRYK MAZUREK PL
REMIGIUSZ MIŚKOWIE PL
WOJCIECH ODSTERCZYL PL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 145
MATEUSZ PAJĄK PL
PIOTR PAPIEROK PL
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 199
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA TEAM
KRZYSZTOF PORĘBA PL 471
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 476
RAFAŁ POSMAN PL
MARCIN RESZKA PL BIKEHEAD
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 243
MICHAŁ STRUG PL MBR TEAM 364
MICHAŁ SZAREK PL
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 125
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 371
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 475
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 458
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 43
ŁUKASZ TOMALA PL BIKEHEAD
MARIUSZ TOMASIAK PL 10
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
TOMASZ TRZESZCZOŃ Tak PL STC NOWY SĄCZ 108
MARIUSZ WALANIA Tak PL 335
GRZEGORZ WITKOWSKI Tak PL BIKEHEAD 438
WOJCIECH WOLSKI PL
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 237
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 73 (Opłaconych: 32)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE 368
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 205
SZYMON BATKOWSKI Tak PL RWKS SPARTA BIŁGORAJ 408
ROBERT BOBKA PL
RAFAŁ BOGACKI PL SPEED KĘDZIERZYN
ROBERT BUGAJSKI Tak PL 419
SŁAWOMIR BUGAJSKI PL STC NOWY SĄCZ 448
DARIUSZ BULANDA Tak PL 194
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 55
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL
MAREK GOC PL FENIX TYCHY
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 489
KRZYSZTOF KĘPA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 292
KRYSTIAN KOTARBA PL
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 465
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 141
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 269
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 28
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN
TOMASZ MATUSIK Tak PL 366
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO
KAZIMIERZ MRÓWKA PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT
MACIEJ NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 127
WODZIMIERZ NOWAK Tak PL 307
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 212
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 231
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 395
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 336
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
MAREK SOBOLEWSKI PL
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 300
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 488
PIOTR SURMA Tak PL 483
MARIUSZ SYCHOWSKI PL 429
ADAM SYNOWSKI PL FENIX TYCHY
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM
WITOLD SZAŁYGA Tak PL 443
PIOTR SZCZEPANIK PL 246
ARTUR SZYMBORSKI PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK
LESZEK TRACZYK Tak PL 447
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
ARTUR TYMCZYSZYN PL
KRZYSZTOF WASILEWSKI PL JAS-KÓŁKA
SEBASTIAN WINNICKI PL 445
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM
ADAM WYTRWAŁ PL 272
PIOTR ZWONEK PL EXROWEROWANIE.PL KRAKÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 53 (Opłaconych: 22)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 456
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 354
WIESŁAW GASZYŃSKI PL 154
PAWEŁ JANUKANIS PL
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
MACIEJ KOZIEŁ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 219
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 399
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY
HENRYK OLSZOWSKI Tak PL 227
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
STANISŁAW RADZIK Tak PL BIKEHOLICY TINES 359
JÓZEF ROKOSZ PL
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 102
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 542
JANUSZ SIWIEC Tak PL
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 93
WIESŁAW SONDEJ PL
JACEK SZARY Tak PL 420
JACEK SZCZYGIEŁ PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK
JERZY ŚWIDA Tak PL 463
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY
GRZEGORZ WAWOK PL
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
ANNA WRONA Tak PL 412
KAZIMIERZ ZIEMIANEK PL 290
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 34 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK PRZEMYŚL 267
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 121
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 439
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 360
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 293
ANDRZEJ KARPIEL Tak PL 334
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 139
WŁODZIMIERZ OBERDA PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 252
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY
EDWARD SIUDUT PL
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 409
HENRYK ZAPAŚNIK PL
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 18 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 247 (Opłaconych: 107)