Nowy Wiśnicz - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 531
JUSTYNA CIELUCH Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 228
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 227
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA
ANNA GODZIK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 275
KAROLINA KAMIŃSKA Tak PL LES FEMMES COURANT DANS LES FORÊTS 533
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL 222
BARBARA MATCZAK PL
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM
MAGDALENA KLIMEK Tak PL LES FEMMES COURANT DANS LES FORÊTS 413
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 245
SYLWIA REKOWSKA Tak PL OSIEM59 7
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL OLIMPIONIK 269
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 246
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
KAMIL CYGAN PL WWW.LYSAGORA.INFO | JSC JASŁO 171
MARCIN DYMANUS Tak PL SAM SOBIE 262
MARCIN FILIPEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 86
JAKUB FRANCZAK Tak PL DKK GRYF DEBICA 226
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 394
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ
KACPER JAWORSKI Tak PL 259
RYSZARD JURKOWSKI Tak PL 213
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 155
PIOTR KOŁODZIEJ Tak PL 177
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
ANTONI KUDELSKI PL
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 263
DOMINIK LIS PL
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 199
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 243
WOJCIECH MAZURKIEWICZ PL BIKE CONCEPT STORE 288
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 310
KONRAD NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 69
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ PAŁKA PL
MATEUSZ PIASECKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 115
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 183
KRZYSZTOF RYBA Tak PL 248
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 273
RAFAŁ SADOWY Tak PL LMGKK ZIEMIA BRZESKA 252
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 175
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 266
ARKADIUSZ TORBA PL
KAROL WIERZBA Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 83
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
DAWID ZIEMBA PL 173
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 36 (Opłaconych: 19)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 280
SEBASTIAN CHŁANDA PL GRUPETTO GORLICE
MARIUSZ CUKIERSKI Tak PL 219
KAMIL DUDEK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 178
MACIEJ ETGENS Tak PL 232
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 285
MARCIN GÓRKA Tak PL BIKE CONCEPT STORE 135
GRZEGORZ JAKSENDER PL
RAFAŁ JONIK Tak PL 282
DOMINIK KAPUSTA PL
MARCIN KASPRZYK Tak PL 59
JAN KOZDĘBA Tak PL 130
GRZEGORZ KUBALA Tak PL AMATOR 253
DAWID KUNDZIK Tak PL 166
WOJTEK KWIATEK PL MILLENIUM HALL PIASECO TEAM
PAWEŁ LEWANDOWSKI Tak PL
KAMIL LUBERDA Tak PL JAS-KÓŁKA 340
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
PAWEŁ MYSZOR PL ŁAZISKA GÓRNE
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 328
BARTOSZ NUCIAK PL
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 260
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART MOSER SMP TEAM
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO
DAREK SEREMET Tak PL 279
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
WOJCIECH WOJTAS Tak PL CICHY KĄCIK 9
ADRIAN ZABAGŁO Tak PL 218
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 32 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ PL
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
MACIEJ BOCHENEK Tak PL 254
JAN BOCHNIAK Tak PL 278
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 17
PAWEŁ BRAŚ Tak PL RDP 174
TOMASZ BURNUS Tak PL BIKEHOLICY TINES 149
JAKUB CHARCHUT PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 308
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 94
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ
MICHAŁ CWYNAR PL ISPORT.PL TEAM 181
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 240
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
BARTOSZ FETLER PL
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 8
KONRAD GAŁĄZKA Tak PL BIKEHOLICY TINES 147
ARTHUR GĄGAŁA Tak NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE 4
MATEUSZ GLISTA Tak PL GRUPETTO GORLICE
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 98
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 220
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 318
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 270
PRZEMYSŁAW HRABIA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 223
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
MAREK KŁAPTOCZ PL
MARCIN KORZENIOWSKI PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 307
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL TINES - BIKEHOLICY
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL BIKEHOLICY TINES 560
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak PL 217
WIESŁAW LEGIERSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 96
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 193
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PAWEŁ MAJEWSKI PL BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY
DANIEL MAZUR Tak PL 274
PATRYK MAZUREK PL
IRENEUSZ MIŚKOWIEC PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 87
PIOTR MŁYNARSKI Tak PL BIKEHOLICY TINES 140
WOJCIECH ODSTERCZYL Tak PL 236
ROBERT ODSTERCZYL PL 235
ŁUKASZ OSTROWIECKI Tak PL 212
MATEUSZ PAJĄK PL
PIOTR PAPIEROK PL
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM
MICHAŁ PIELAK Tak PL NOWA HUTA TEAM 241
KRZYSZTOF PORĘBA PL 2
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 179
MARIUSZ ROGULA Tak PL ISPORT.PL TEAM 221
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 411
WITOLD RYGAŁŁO Tak PL 214
MARCIN SIEŃKO PL BSK BIŁGORAJ
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 238
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
JAKUB SOBIEŃ Tak PL 158
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 198
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 319
MICHAŁ SZAREK PL 229
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 144
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 329
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 50
TOMASZ SZLACHTA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 257
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 154
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 215
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 55
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
ANDRZEJ WASILEWSKI PL
MARCIN WĘGRZYN PL
DANIEL WOJTYNA PL
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 53
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
PIOTR ZIARKO PL ISPORT.PL TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 78 (Opłaconych: 43)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE 92
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 160
ROBERT BOBKA PL
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 46
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL
WOJCIECH GAŁ PL
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM
MAREK GOC PL FENIX TYCHY
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 75
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 191
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 237
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 18
JACEK JANKOWSKI Tak PL 289
MARCIN KACZMARCZYK Tak PL 159
REMIGIUSZ KOT Tak PL 268
KRYSTIAN KOTARBA Tak PL
PIOTR KOTIK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 287
KRZYSZTOF KRÓL-MAGIEL PL 165
MAREK KULAS Tak PL 225
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak PL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 190
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 197
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 196
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 156
TOMASZ MATUSIK Tak PL 277
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 271
ROBERT MISZTAL PL 194
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 309
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 261
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 224
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 250
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL 5
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 327
SLAWOMIR RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 185
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 145
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 258
JAROSŁAW STOKŁOSA PL
ADAM SYNOWSKI PL FENIX TYCHY
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 210
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 256
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 80
LESZEK TRACZYK PL 272
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS
ARTUR TYMCZYSZYN Tak PL 157
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA
STANISŁAW WŁUDYKA Tak PL 64
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM
ROBERT WRÓBLEWSKI PL ROADRACINGTEAM.COM 192
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 55 (Opłaconych: 37)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
MIECZYSŁAW BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO
ANTONI BRZUSKI Tak PL SOKÓŁ TARNÓW 231
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 251
DARIUSZ CHUDOWSKI PL FENIX TYCHY
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 176
PAWEŁ GODULA Tak PL BIKEHOLICY TINES 141
PAWEŁ JANUKANIS PL
PRZEMYSŁAW JÓZEFCZYK PL
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI
MACIEJ KOZIEŁ Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 242
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 255
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 162
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
STANISŁAW RADZIK Tak PL BIKEHOLICY TINES 142
ZDZISŁAW REJZA PL KLTC KONIN
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 62
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 534
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 186
JANUSZ SIWIEC PL
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 151
EUGENIUSZ STEC Tak PL NOWY WIŚNICZ 65
JACEK SZARY Tak PL 244
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PSK OLIMPIONIK 267
JERZY ŚWIDA Tak PL 15
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY
ZYGMUNT WALIGÓRSKI PL
GRZEGORZ WAWOK PL
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 187
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 39 (Opłaconych: 18)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 300
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 28
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 249
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 16
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 507
ANDRZEJ KUKUŁKA Tak PL SOKÓŁ TARNÓW 230
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY
EDWARD SIUDUT PL
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 239
HENRYK ZAPAŚNIK PL
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE
JERZY ŻUBER Tak PL 168
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 273 (Opłaconych: 155)