Orzesze - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
MAGDALENA CHECHELSKA PL KTC KIELCE
ALEKSANDRA DREJ PL GEDORE SKAJ TEAM
SŁAWOMIRA GAJDZIK PL
ANNA GODZIK PL POLART MOSER DONNE TEAM
IRMINA KNIEĆ PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ALEKSANDRA KUBICA PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
KRYSTYNA SABAJ PL CYKLOOPOLE
EWA SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
JOANNA SKUTKIEWICZ PL
JOANNA SYROWIECKA PL SUPREME STYLE MATES
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 11 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM
MICHALINA KASPRZYK-KUŹNIAK PL
DANUTA OLENKIEWICZ-MATYNISZYN PL SKALNIK GRACZE
ANNA WRONA PL BGŻ ESKA TEAM
KAZIMIERA ZAWADZKA PL SKALNIK GRACZE
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 0)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
PIOTR CEBULA PL EPO TEAM ŁAZISKA
PATRYK DOMAGAŁA PL GK BIKE ATELIER GLIWICE
MICHAŁ FICEK PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
MACIEJ FOLTYN PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
KACPER JAWORSKI PL
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
PIOTR KLUKOSZOWSKI PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
MARCIN KONIOR PL
ANDRZEJ KOPEĆ PL
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM
PAWEŁ MARCOL PL
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
KAMIL MOCZEK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
PIOTR NOWAK PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
PATRYK SZYMAŃSKI PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
ŁUKASZ WOLNY PL
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 24 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
KAMIL ALSZER PL
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MACIEJ BRUECK PL
SEBASTIAN CHOJNOWSKI PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN
BARTŁOMIEJ GAJDZIK PL
MATEUSZ GAŁUSZKA PL SYMULA TEAM
MACIEJ HOP PL
KRZESIMIR JILLEK PL
DOMINIK KAPUSTA PL
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK
MICHAŁ LISIEŃSKI PL WWW.M-LISIENSKI.ALL.PL
KAMIL LUBERDA PL JAS-KÓŁKA
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN
DAWID MIŚ PL ORSO CYCLES/MACK HUBS
BARTOSZ MOL PL
TOMASZ MROWIEC PL
PAWEŁ MYSZOR PL ŁAZISKA GÓRNE
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA
MACIEJ NIKIEL PL
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI PL
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO
BARTŁOMIEJ SANAK PL
PAWEŁ SKORUPA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT SŁOWIOCZEK PL SYMULA TEAM
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT
DANIEL TABISZEWSKI PL KK ROZTOCZE
ADRIAN WOŹNICA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
IRENEUSZ BAK PL UKS GIMNAZJUM IMIELIN
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
DAMIAN BARTOSZEK PL AZS AWF SILESIA RACING
SEBASTIAN BRYGOŁA PL KK ROZTOCZE
TOMASZ BRZYCHCZY PL
JAKUB CHARCHUT PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
DARIUSZ CIELUCH PL
TOMASZ CIOŁEK PL CONSTAL
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ
PRZEMYSŁAW CZUGA PL
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM
GRZEGORZ FUS PL
ARTUR GACEK PL GVT
PIOTR GAJDZIK PL
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG
TOMASZ GORAUS PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
JAKUB GOSPODARCZYK PL
PIOTR GRABOWSKI PL
DARIUSZ GRELOWSKI PL
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL
MICHAŁ GUZIK PL
TOMASZ HAJEWSKI PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
DAWID JAKUBIAK PL
PAWEŁ JURKIEWICZ PL
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
DAMIAN KAUF PL
MAREK KŁAPTOCZ PL
MAREK KOSIŃSKI PL BIEGAJZMARKIEM.PL
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KRZYSZTOF KRÓL PL
PAWEŁ KUŚKA PL
ADAM KUŚKA PL
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM
NORBERT LEWANDOWSKI PL
SŁAWOMIR LIGĘZA PL
MICHAŁ LIGOCKI PL GOMOLA TRANS AIRCO
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PATRYK MAZUREK PL
ROBERT MICHURA PL
MAREK MIGDAŁ PL
WOJCIECH NALEPA PL
MICHAŁ NOWOK PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
ADAM ORZEŁ PL OUTOFCTRL.PL
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA TEAM
PAWEŁ PIETRZAK PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
DARIUSZ POL PL
ŁUKASZ PRZYBEK PL NOWA HUTA TEAM
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
KRZYSZTOF SALA PL
RAFAŁ SEKTA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
SZYMON SIKORA PL SKOCZÓW CYCLING TEAM
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
MICHAŁ SITARZ PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT)
KRZYSZTOF SKIBA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ STRZAŁA PL HAVE A NICE DAY
DAWID STWORA PL POLICJA BIELSKO-BIAŁA
BARTŁOMIEJ STYRYLSKI PL ORSO CYCLES/MACK HUBS
PIOTR SURMA PL HOBBY KOLIK
MICHAŁ SZAREK PL
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES
MIROSŁAW WÓJCIAK PL IC KATOWICE
RAFAŁ WROŻYNA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
ALEKSANDER ZAJĄC PL
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
BOLESŁAW ZARAŚ PL UKS SOKÓŁ KĘTY
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 81 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN
ARTUR BORATYN PL GEDORE SKAJ TEAM
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY
MAREK CIEŚLAK PL
JAROSŁAW CZAPOROWSKI PL
PIOTR CZECH PL GRUPA KOLARSKA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
MAREK DRÓŻDŻ PL
ANDRZEJ DZIAMBOR PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
MAREK DZIWOKI PL
JAROSŁAW FILUS PL
MARIUSZ GANCARZ PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
MAREK GOC PL FENIX TYCHY
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ZBIGNIEW KACZMARCZYK PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
MAREK KUBUSZOK PL
JERZY KUŚNIERCZYK PL
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN
TOMASZ MATUSIK PL
MAREK MAZUR PL AZS AWF SILESIA RACING
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO
JACEK PIĄTEK PL DKK GRYF DEBICA
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
DAREK ROMANSKI PL
PIOTR RUCZKA PL KS KOZIOŁEK
JACEK SKORNIEWSKI PL
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN
ADAM SYNOWSKI PL FENIX TYCHY
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM
JAROSŁAW ŚWIĄTEK PL
MIROSŁAW TOKARZ PL
LESZEK TRACZYK PL
TOMASZ TRUSZKIEWICZ PL T-MOBILE CYCLING TEAM
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
TOMASZ WILCZEWSKI PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 49 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
HENRYK BIERNAT PL
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY
DARIUSZ CHUDOWSKI PL FENIX TYCHY
KAZIMIERZ CIWIŚ PL
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
PAWEŁ JANUKANIS PL
MIROSŁAW KALINOWSKI PL
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT
ZBIGNIEW LISIAK PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MATERS
DAMIAN MAKOWSKI PL
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY
LEON NOCOŃ PL LEONTEAM
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM
JACEK PIECHOCKI PL
LESZEK PIJANOWSKI PL
SZCZEPAN PŁUSA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
ADAM PRZEJCZOWSKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES
KAZIMIERZ ROJEK PL BGŻ ESKA TEAM
JÓZEF ROKOSZ PL
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK
JACEK SZCZYGIEŁ PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM
ANDRZEJ SZWEDA PL
JERZY ŚWIDA PL
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM
MAREK ZDANOWICZ PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 41 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
ALEKSY BŁĄKAŁA PL PSZCZYNA
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ
LUCJAN GARCORZ PL
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW
ZBIGNIEW GRZESICA PL
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
ZDZISŁAW KEMPA PL DROP OSTRZESZOW
KAZIMIERZ KORCALA PL BIKEHOLICY TINES
ZDZISŁAW KRAWIEC PL SKALNIK GRACZE
EDWARD LASCIOLI PL STOWARZYSZENIE KLUB LECHIA
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO
JÓZEF MAGDA PL BIKEHOLICY TINES
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY
EDWARD SIUDUT PL
JERZY SOJKA PL
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA
STANISŁAW WALASEK PL BTC BUSKO-ZDRÓJ
STANISŁAW ZAJFERT PL KOZIOŁEK-KĘDZIERZYN-KOŻLE
HENRYK ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 23 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 265 (Opłaconych: 0)