Orzesze - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
EWELINA BASIAK Tak PL 553
MAŁGORZATA BOROWIK Tak PL 207
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 850
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 364
DARIA RADCZUK Tak PL 548
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
JOANNA SYROWIECKA Tak PL SUPREME STYLE MATES 555
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
ALEKSANDRA GÓRALSKA PL
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 607
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
EWA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 537
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 4)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
KAMIL BAR Tak PL 14
MICHAŁ BIELAT PL
MICHAŁ GARUS Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 15
DOMINIK GRZEGORZYCA Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 21
SZYMON KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 101
MICHAŁ SZKLANNY Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 508
MICHAŁ ZASŁONKA Tak PL JAS-KÓŁKA 13
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 547
PIOTR CEBULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 999
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 178
MARCIN DUŻY Tak PL 392
KAMIL GRAJCAREK Tak PL 340
JAKUB GRANEK Tak PL 359
WOJCIECH GRECZKA Tak PL 335
KACPER JAWORSKI PL 618
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 717
DOMINIK KAPUSTA Tak PL SUPREME STYLE MATES 609
PAWEŁ KAZANOWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 336
ADRIAN KLEKOTKO PL
JAROSŁAW KOCUR Tak PL ALPE BIKE 97
ANDRZEJ KOPEĆ Tak PL 417
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 606
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
MICHAŁ LISIEŃSKI Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 158
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 449
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 666
ŁUKASZ MAZIJ Tak PL GTT CYCLING TEAM 443
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL 450
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
TOMASZ MROWIEC Tak PL FUNDACJA-AKTYWNI 439
DAMIAN NANDZIK Tak PL 526
MICHAŁ NEUMANN Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 376
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 723
DAWID PASTUSZKA Tak PL SZOSSER 210
PAWEŁ PĘCHERZ Tak PL 129
FILIP PIAŚCIK Tak PL TWOMARK ALVA 1 911
MATEUSZ PIERZCHAŁA Tak PL 371
DOMINIK PIKORSKI Tak PL OLSHCOACHING 104
PAWEŁ RADZIKOWSKI PL
MATEUSZ SANETRA Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 507
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 365
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OTR INTERKOL 329
ROBERT TROSZOK Tak PL 219
ANDRZEJ UHL Tak PL 375
PAWEŁ WIECZOREK Tak PL 198
ŁUKASZ WOLNY PL TWOMARK ALVA 1 791
SZYMON WRÓBEL Tak PL GTT CYCLING TEAM 39
KONRAD ZDUN Tak PL UKS 9 KALISZ 287
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 42 (Opłaconych: 38)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL 472
TOMASZ BARCHAŃSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 766
PAWEŁ BARON Tak PL 28
MICHAŁ BOGACZ PL
SEBASTIAN BRYGOŁA Tak PL KK ROZTOCZE 423
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 185
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK PL
ZBYSZEK CZELNY Tak PL 100
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK ALVA 1 20
RAFAŁ FLORCZYK Tak PL 368
PIOTR GAJDZIK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 136
TOMASZ GORAUS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 117
WOJCIECH GOROL Tak PL 238
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 546
DOMINIK GÓRAL Tak PL OLSHCOACHING 159
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 716
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA Tak PL FUNDACJA-AKTYWNI 197
TOMASZ HABER PL
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TRENUJTRIATHLON.PL 374
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 116
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA 652
ARTUR JANISZEWSKI Tak PL 446
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 777
ŁUKASZ KOCUREK Tak PL 419
MARCIN KOWOL PL JAS-KÓŁKA
ADAM KUŚKA Tak PL 38
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 888
SZYMON LEW PL
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE
TOMASZ LOBA Tak PL SZOSSER 205
MAREK LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 810
SEBASTIAN MARCHLEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 510
PIOTR MARKOWSKI PL
WOJCIECH NALEPA Tak PL 437
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
WOJCIECH OCYLOK Tak PL 223
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 421
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 128
KRZYSZTOF PIJANOWSKI Tak PL 220
PIOTR PIONTEK Tak PL 411
EMIL POTRĘĆ Tak PL 297
TOMASZ PYKA PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
RAFAŁ RAKOCZY Tak PL DO:ST:AR:TU 208
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 252
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 502
KRZYSZTOF SKIBA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 31
GRZEGORZ STRZAŁA Tak PL HAVE A NICE DAY 360
PIOTR SUGIER Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 179
PIOTR SURMA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 199
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
GRZEGORZ SZWAN Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 131
ADAM ŚLĄZAK PL CHASZCZOJEŹDŹCY
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 94
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak PL 153
MATEUSZ TADEUSZ Tak PL BRAK 141
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 701
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
PIOTR WYSOCKI PL
ALEKSANDER ZAJĄC PL BIKE ATELIER TEAM 623
ŁUKASZ ZAJĄC PL
RAFAŁ ZAPAŚNIK Tak PL 408
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 545
GRZEGORZ ŻOŁNA Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 27
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 69 (Opłaconych: 54)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 762
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
JACEK BAZAK PL
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak PL 154
PIOTR CZECH PL POLART NUTRAXX TEAM
PIOTR CZOPEK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 86
JAROSŁAW FILUS Tak PL 190
DARIUSZ FLORCZAK PL
MARIUSZ FOLEK PL
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 891
MICHAŁ GLIŃSKI PL
MAREK GOC Tak PL FENIX TYCHY 614
JAKUB GORCZYCA PL OLSHCOACHING
ADAM GÓRNIAK Tak PL 543
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 361
ADAM GRZYBEK PL JAS-KÓŁKA 651
PIOTR GUTEK Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 528
RYSZARD HODURA PL
MARCIN JEKEL Tak PL 120
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 165
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 166
ROBERT KOPYTO Tak PL 212
ARTUR KUBA Tak PL 137
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 184
MICHAŁ KURPAS PL
JERZY KUŚNIERCZYK Tak PL 425
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
JANUSZ LEW-MIRSKI Tak PL AKS POLONIA WARSZAWA 393
NORBERT LEWANDOWSKI PL
JAROSŁAW LIBERACKI PL GRUPA MARAT 602
TOMASZ LIGOCKI Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 343
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 601
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 669
TOMASZ MATUSIK PL
JAKUB MATUSZ PL GMG GLIWICE
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 640
GRZEGORZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 105
TOMASZ NALEPA Tak PL 177
SERGIUSZ NAWROCKI PL
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 600
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 720
ADAM POSTULKA Tak PL 87
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 523
RADOSŁAW PROKOPIUK Tak PL R-PRO ALD-STUDIO TEAM 509
RADOSŁAW PUSTUŁKA Tak PL 213
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 644
PIOTR RUCZKA Tak PL KS KOZIOŁEK 64
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
RAFAŁ SCHMIDT Tak PL 358
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL 342
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 616
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 473
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 394
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 221
LESZEK TRACZYK Tak PL 444
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 715
TOMASZ WILCZEWSKI Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 474
MACIEJ WIORA Tak PL 530
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 390
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL GTT CYCLING TEAM 268
KRZYSZTOF ZAMASZ Tak PL 370
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 48)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 418
ZBIGNIEW ABSALON PL GRUPA MARAT
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 127
PAWEŁ CHAŁAŚKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 719
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 612
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 627
KAZIMIERZ CIWIŚ Tak PL 237
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL 218
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 227
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL 427
PIOTR JASTRZĘBSKI Tak PL 258
MAREK KAMIŃSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN 372
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 341
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 670
PIOTR KOPERNIK PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 93
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 263
RYSZARD NAGLIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 17
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 231
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL 124
SZCZEPAN PŁUSA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 255
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JORAN SKUPNIK Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 550
ANDRZEJ SŁOMKA Tak PL 125
PIOTR SZULC PL ESKA TEAM 883
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
RYSZARD TROCIŃSKI PL
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 32 (Opłaconych: 25)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 909
JANUSZ CZAJKA PL PRZEMYSKIE STOWARZYSZENIE KOLARSKIE \"PSK OLIMPION
WIESŁAW DZIARSKI Tak PL STOWARZYSZENIE KOLARSKIE VICTORIA RYBNIK 126
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 142
ANDRZEJ KOWALCZYK PL
KRZYSZTOF LORENOWICZ Tak PL 201
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 517
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 617
ZDZISŁAW SEMANYSZYN Tak PL 196
JERZY SOJKA Tak PL 538
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 277
STANISŁAW WALASEK Tak PL 438
STANISŁAW ZAJFERT Tak PL 108
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 176
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 395
JAN ZIĘCIAK Tak PL 119
JERZY ŻUBER Tak PL 10
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 16)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 248 (Opłaconych: 197)