Orzesze - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA BRUDEREK 294
NATALIA KOŁODZIEJ SILESIABIKES.PL 205
SYLWIA ŁĄKAS 315
KAMILA SOJKA GOMOLA TRANS AIRCO 280
ANNA WILCZEK FENIX TYCHY 402
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
SYLWIA BALICKA
EWELINA BASIAK 276
RENATA GLAZER UNIMETAL RECYCLING TEAM 287
GABRIELA JĄCZYK
JUSTYNA KOGUT PENTEL 340
OKSANA KRYSIUK PIUPIU POŻYWNY CATERING
KRYSTYNA SABAJ CYKLOOPOLE 222
LUCYNA WAGNER KOLMARKA 203
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK KOLMARKA 424
DOMINIKA HANKE KOLMARKA 201
AGNIESZKA KERTH BIKE ATELIER TEAM 237
ANNA MADEJ ROAD MARATON TEAM 223
AGNIESZKA RYGAŁA JAS-KÓŁKA 415
MARTA SYRYJCZYK 379
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA ROAD MARATON TEAM 283
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK KOLMARKA
JAKUB BARTEL 336
BARTOSZ BOŁDOWSKI MK BIKE TREK TEAM 241
MARCIN BURZAWA FENIX TYCHY 321
MATEUSZ CHOJNICKI
STANISŁAW DUDEK MK BIKE TREK TEAM 242
MARCIN HUDOBA JAS-KÓŁKA 244
DANIEL LUKOSZ SILESIAN RIDERS 427
SZYMON OPYD RGK RACING TEAM 378
MICHAŁ PETRONIEC
JAKUB WESOŁOWSKI SILESIAN RIDERS 440
SZYMON WYROBEK 265
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 12 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA ROGELLI TEAM 309
ADAM BESUCH
KAMIL BIAŁOŃCZYK OK RACING DĄBROWA GÓRNICZA 268
ŁUKASZ BOBRYK TRI TEAM PRACUJ.PL 447
SZYMON BORUTA 370
ARKADIUSZ BYLICA
PIOTR CEBULA BIKERSHOP RACING TEAM 297
MARIUSZ DRABIŃSKI 368
PAWEŁ DZIENDZIEL ADIOSTRY TEAM
KAMIL GAWEŁCZYK 215
DAMIAN GŁOWNIA POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GRABOWSKI 272
WOJCIECH IMIELA CYKLOFAN OPOLE 399
MATEUSZ JEGIER CYKLOOPOLE
ROBERT KAŁUŻA 352
KAMIL KŁĘBEK
OLEKSII KMETS JAS-KÓŁKA 325
ADAM KRĄŻYŃSKI
PIOTR KUKLA JAS-KÓŁKA 250
GRZEGORZ MAGNOR TWOMARK TEAM
WOJCIECH MATLAK POLART NUTRAXX TEAM 307
FILIP MATOSZKO TWOMARK CHORZÓW 377
TOMASZ MROWIEC
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS 254
SŁAWOMIR PALA 278
DAWID PASTUSZKA 425
MICHAŁ PIETRZYK
MICHAŁ POLANIN 407
MATEUSZ PORĘBA GATTA BIKE-RS 409
MICHAŁ ROGOSZ ACCENT TEAM 218
ADRIAN SEKUŁA RGK RACING TEAM 375
PAWEŁ SKORUPA
TADEUSZ SKWARCZYŃSKI 206
SZYMON SZPIECH CYCLOHOLICY 312
DANIEL TABACKI AZS UE KATOWICE
PAWEŁ WIECZOREK 239
PATRYK WÓJCIK IN MOGILANY CYCLING TEAM 361
BARTOSZ ZAJĄC QUEST ROAD 386
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 38 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN DAR-BUD TEAM 344
SZYMON BANACH ATAKSPORT C67 RACING TEAM 317
ADAM BIEŃKOWSKI 354
MAREK BOBAKOWSKI
MICHAŁ BOGACZ
TOMASZ BRZYCHCZY
ROMAN BUŁKA 426
TOMASZ CIOŁEK
JAKUB CISZAK FENIX TYCHY 439
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MICHAŁ CWYNAR IN MOGILANY CYCLING TEAM 366
TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE-RS 255
ZBYSZEK CZELNY 343
PRZEMYSŁAW CZUGA KOLMARKA 408
TOMASZ DĄBEK GATTA BIKE-RS 264
INAKI DE LA PARRA WAY2CHAMP 442
DAMIAN DESZYŃSKI
KRYSTIAN DĘBEK JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW DUDA 435
MAREK FIKUS TWOMARK TEAM 373
TOMASZ GAJAK CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
TOMASZ GLAZER AGREGATY EPS SYSTEM 285
ARTUR GŁADYSZ
JAKUB GOSPODARCZYK 369
SŁAWOMIR GÓRSKI 275
TOMASZ GRABOWY AGREGATY EPS SYSTEM 289
TOMEK GRYGLIK 428
TOMASZ GRZEGORY GATTA BIKE-RS 359
TOMASZ HANUSEK TRI TEAM GP 446
TOMASZ HERDA 290
DAWID JAKUBIAK GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
PIOTR JASIŃSKI JAS-KÓŁKA 342
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ GATTA BIKE-RS
RAFAŁ KACZMARCZYK 253
ROMAN KACZMARCZYK
MARIUSZ KALKOWSKI BIKERSHOP RACING TEAM 334
KAROL KANIA XRUNNERS
DOMINIK KAPUSTA GATTA BIKE-RS 259
MARIUSZ KASTELIK WALECZNI GÓRALE
PIOTR KIEŁKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM 293
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM 207
MARCIN KOPYTKO
JAROSŁAW KOSIŃSKI SCT WROCŁAW 326
GRZEGORZ KRUPA BIKEHOLICY TINES
PIOTR KRZYNOWEK 347
RADOSŁAW KULIK
JAROSŁAW KUŚKA MIKESZ TEAM 219
MICHAŁ LEWALD CYKLOOPOLE 243
ARTUR LOSA LOST-IT.PL
MICHAŁ MAŁEK BIKEBROHERS OSHEE TEAM
SEBASTIAN MARCHLEWSKI JAS-KÓŁKA
MICHAŁ NOWOK JAFI SPORT BIKE TEAM 295
SŁAWOMIR PABIAN GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 348
GRZEGORZ PASUTO
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM 302
WOJCIECH PERDYŁA
KRZYSZTOF PIECZARA 438
LUKASZ PIERZYNOWSKI OŚKA WARSZAWA 229
PIOTR PIONTEK
PAWEŁ PIRÓG HUZAR BIKE ACADEMY
ADRIAN PIWKO 226
JAROSŁAW POKORA JAS-KÓŁKA 251
JACEK RUSZKIEWICZ HUZAR BIKE ACADEMY 238
DAMIAN RYBARCZYK TWOMARK TEAM 231
MARIUSZ SCHNELLA CYKLOOPOLE 301
RAFAŁ SEKTA JAFI SPORT BIKE TEAM 296
PIOTR SITARZ WKK WROCŁAW
KRZYSZTOF SKÓRA BIKEHEAD 271
TOMASZ SŁUPIK 365
GRZEGORZ STABIK 432
PIOTR SURMA JASTEF TEAM RUDY 208
GRZEGORZ SZWAN 335
MAREK SZYMANIEC 437
ŁUKASZ ŚLEZIAK ROGELLI TEAM 308
DARIUSZ ŚPIEWAK 434
JACEK THOMANN 221
MARCIN TWARUSZKA
PAWEŁ WAGNER KOLMARKA 202
WOJTEK WARDZIAK JAFI SPORT BIKE TEAM 292
ADAM WAWOCZNY BIKERSHOP RACING TEAM 291
TOMASZ WAWRECZKA JAS-KÓŁKA 385
KRZYSZTOF WEBERBAUER SUPREME STYLE MATES
MICHAŁ WINIARCZYK 288
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI 214
MAREK WOJNAROWSKI VELOART CYCLING CLUB 406
RAFAŁ WROŻYNA JAFI SPORT BIKE TEAM 298
MICHAŁ ZAJDEL INO JO 443
RAFAŁ ZAPAŚNIK 445
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 88 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK KOLMARKA 423
KAROL ANDERKO JAFI SPORT BIKE TEAM 305
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI JAS-KÓŁKA 421
ARTUR BORATYN BIKE ATELIER TEAM 240
ADAM BUJAK
GRZEGORZ BURZAWA FENIX TYCHY 318
MAREK CIEŚLAK
KRZYSZTOF DĘBSKI
ANDRZEJ FIJAK 267
MACIEJ GIEŁZAK 281
MAREK GOC FENIX TYCHY
GRZEGORZ GOLONKO RETRO BIKEACADEMY.PL TEAM
JAKUB GORCZYCA
ADAM GÓRNIAK TAURON TEAM 391
MARIUSZ GROBORZ
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ TAURUS30 CYCLING TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK GATTA BIKE-RS 380
ADAM GRZYBEK JAS-KÓŁKA 417
KRZYSZTOF GULBA 341
TOMASZ HAJEWSKI TRENUJTRIATHLON.PL 200
JAROSŁAW HERMAN TFF 356
MARCIN HUBCZAK WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ANDRZEJ JAGIEŁŁO JAS-KÓŁKA 420
WOJCIECH JAWOREK JAS-KÓŁKA 228
PAWEŁ KAŁUSZKA GATTA BIKE-RS 261
RAFAŁ KAMPKA TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 232
ANDRZEJ KAMPKA
MAREK KILARSKI
PAWEŁ KIMBORT TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
MAREK KŁAPTOCZ ERGOKANTOR.PL
REMIGIUSZ KOT RM TRI TEAM 346
KRZYSZTOF KRÓL 350
ARTUR KUBA MAYDAY TEAM LUBLIN 316
MAREK KURLETO DAMECH KURLETO 404
HENRYK LAZAR TFF 353
TOMASZ LESIECKI SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 230
TOMASZ MAJCHER FENIX TYCHY 371
TOMASZ MAJCHER FENIX TYCHY
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 256
ROMAN MARCINIAK FENIX TYCHY
PIOTR MARSZAŁEK 381
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1 211
SEBASTIAN MATUSZAK JAS-KÓŁKA 227
ANDRZEJ MŁYNEK JAS-KÓŁKA 245
WOJCIECH NALEPA JASTEF TEAM RUDY 209
DARIUSZ OSTROWSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 448
BOGDAN PAŁCZYK KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 390
ROBERT PETERCZUK POLART MOSER SMP TEAM 333
MARIUSZ PIASECKI GATTA BIKE-RS 398
MAREK PIERÓG
PAWEŁ PIETRZAK PRO-KAN SUSZEC
DARIUSZ POTONIEC JAS-KÓŁKA 422
RADOSŁAW PROKOPIUK R-PRO CYCLING 349
ADAM PROŃ
TOMASZ PRUBAN DARIO TEAM RADOMSKO 212
ROBERT PRZYSTAJCZUK BIKE ATELIER TEAM 411
DARIUSZ PUZOŃ JAS-KÓŁKA 418
REMIGIUSZ ROLSKI TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 396
KRZYSZTOF RUTKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM 303
DOMINIK RYGAŁA JAS-KÓŁKA 416
DANIEL SADOWSKI AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 311
ALEKSANDER SŁOMKA DBN 382
JANUSZ SZMIDT PARTNER
JANUSZ SZOŁTYSIK 433
ADAM ŚLĄZAK SCS OSOZ RACING TEAM 376
SEBASTIAN WALCZYŃSKI
TOMASZ WALESZKIEWICZ
MACIEJ WILKOWIECKI GUCWA VELO TRAINER 397
JACEK WOLNY
MIROSŁAW WÓJCIAK JAFI SPORT BIKE TEAM 412
KS. RAFAŁ WYLEŻOŁ AMATOR 392
ŁUKASZ ZAGAŁA 210
MARIUSZ ZEMBROŃ 204
TOMASZ ŻORAWOWICZ 269
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 74 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK JAS-KÓŁKA 389
TADEUSZ BYCZKOWSKI GVT
MARCIN BZYMEK
PAWEŁ CHAMCZYK 403
PIOTR CZECH GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PAWEŁ DRAB PROMYK 235
JERZY DZIUB TFF 355
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM 358
JACEK GARDENER
ZBIGNIEW KACZMARCZYK 234
MAREK KAMIŃSKI TWOMARK TEAM 450
ANDRZEJ KASPRZYK TWOMARK TEAM 372
MIROSŁAW KASZUBA CZERNICA MASTERS 324
ROBERT KOPYTO 444
BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM 304
MAREK KUBUSZOK BIKE ATELIER TEAM
MAREK LECHOWSKI ESKA TEAM
DARIUSZ ŁAWICKI CZERNICA MASTERS
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS 360
EUGENIUSZ MAŁYJUREK JAS-KÓŁKA 252
MAREK MARZEC ROGELLI TEAM 306
ANDRZEJ PIĄTEK SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 236
JANUSZ PIECHACZEK MMBIKE TEAM 313
JAN PILCH TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 260
KRZYSZTOF PISZCZ 266
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM 217
JERZY ROSIK 279
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 282
STANISLAW RUMINSKI
SŁAWOMIR SZCZEPANOWSKI JAS-KÓŁKA 383
DARIUSZ SZWEJ CYKLOOPOLE 220
LESZEK TRACZYK 314
PIOTR WĘGRZYK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
PIOTR WRONA ROAD MARATON TEAM 284
DARIUSZ WYLĘŻEK 393
PIOTR ZAJĄC QUEST ROAD 388
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 36 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI 384
ALEKSY BŁĄKAŁA
WACŁAW BYCZKOWSKI KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JAN CEGLAREK FENIX TYCHY
JANUSZ CZAJKA
ADAM GERMAN
LUDWIK ILMAK 387
FRANCISZEK JOWIK DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 394
TADEUSZ KASTELIK WALECZNI GÓRALE
EDWARD LASCIOLI 224
TADEUSZ MACIEJCZYK
PIOTR MISIAK
MAREK MUSIAŁ 441
ZYGMUNT PFEIFER 225
MAREK PÓŁCHŁOPEK 310
RYSZARD RAWSKI RAWEX ENERGY SAVING
JERZY ŚWIDA
WALDEMAR TWARDZISZEWSKI RED-OX CHEMPION PODGÓRZYN
JAN WYDUCH
HENRYK ZAPAŚNIK
MAREK ZDANOWICZ 277
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 21 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 289 (Opłaconych: 0)