Orzesze - jazda indywidualna na czas_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
JOANNA DUBIENKO Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 519
MICHALINA KUŹMA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 537
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL 525
IWONA MACIEJEWSKA Tak PL KPMG 586
KAROLINA MIKOŁAJEWSKA Tak PL MIKESZ TEAM 510
WIKTORIA PIKUL Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 520
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
EWELINA CIENIECKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 654
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM
BEATA KALEMBA PL 686
JUSTYNA KOGUT PL PENTEL 683
AGNIESZKA KURTYKA Tak PL 541
MALWINA PILARSKA Tak PL LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 523
KATARZYNA POLAKOWSKA PL PENTEL
EWA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 449
LUCYNA WAGNER PL KOLMARKA 609
ANNA WYPYRSZCZYK PL 665
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 404
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 11 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
JOANNA BOREK PL YELLOBIKE
ALEKSANDRA GÓRALSKA Tak PL 575
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM 618
JOASIA LIGĘZA PL UNLIMITED-SPORT.PL 701
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 447
ANNA ROSZCZYK-OGRODNIK Tak PL 553
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 672
MARTA SYRYJCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 579
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 506
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 9 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
TERESA KUBIK Tak PL
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 634
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MAKSYMILIAN BEDLA PL
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 424
KAMIL JADOWSKI PL MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER W KOZIEGŁOWACH
JACEK KADUK PL 640
JAKUB PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 606
KAMIL SATERNUS PL 702
TOMASZ SUFRANOWICZ Tak PL TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 455
JAKUB WESOŁOWSKI PL RGK RACING TEAM
DAWID WYSOCKI Tak PL 530
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 9 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
RAFAŁ AMBORSKI Tak PL
JAKUB BŁONIARCZYK Tak PL 521
PIOTR CEBULA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 526
REMIGIUSZ CHOMIUK PL TOMAZI BIKE TEAM JASTRZĘBIE
PATRYK CHOMIUK Tak PL DECATHLON RYBNIK 549
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI PL KKS SOKÓŁ KĘTY 642
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 422
DOMINIK GRZEGORZYCA PL
PIOTR IWAN PL
KRZESIMIR JILLEK PL
ROBERT KAŁUŻA Tak PL 534
OLEKSII KMETS PL JAS-KÓŁKA 673
MAREK KRAUT Tak PL 576
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 557
ADAM KUKULSKI Tak PL 426
DAMIAN LANGNER Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 547
MACIEJ MANJURKA Tak PL 481
PRZEMYSŁAW MARTEWICZ Tak PL 433
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 799
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL FENIX TYCHY 588
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 555
ROBERT MRÓZ Tak PL 410
KAMIL MUSIOLIK PL ŚLĄSK KOLARSKO
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 413
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 563
DAWID PASTUSZKA PL FENIX TYCHY 676
MATEUSZ PÓŁROLA PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 477
MATEUSZ SZEWCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 546
SZYMON SZPIECH Tak PL FENIX TYCHY 402
TEST TEST PL
KASPER TOCHOWICZ Tak PL 411
DAMIAN TWARDZIK PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 592
TOMASZ WEBER PL
PATRYK WÓJCIK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 669
WOJTEK ZIELIŃSKI Tak PL 415
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 40 (Opłaconych: 25)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DAMIAN BACHNIAK PL JURA BIKE MTB TEAM
SZYMON BANACH PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 697
MAREK BOBAKOWSKI PL
TOMASZ BRODA Tak PL ZABRZAŃSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 581
JAKUB BROŻEK PL 689
WOJCIECH CHYŁEK PL ŁUCZANOWICE KRAKÓW / TRIENGINES
SEBASTIAN CIENIECKI PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 655
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 593
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 571
RAFAŁ CZYRWIK Tak PL 543
TOMASZ DĄBEK PL GATTA BIKE-RS 659
PIOTR DĘBICKI Tak PL 416
JAROSŁAW DUDA PL 629
MAREK FIKUS PL BLACK HORSE TEAM 667
ADRIAN FIREK Tak PL FIRE'K TEAM // HIT THE TRIAL 533
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 590
MARCIN GÓRKA Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 518
PIOTR GÓRKA PL 691
JAN GRZEMPA PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ
TOMASZ JAKUBCZAK Tak PL 414
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 570
RAFAŁ JANUSZ PL 696
RAFAŁ KACZMARCZYK PL
ROMAN KACZMARCZYK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 538
MARIUSZ KALKOWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 651
ŁUKASZ KAŁUŻA Tak PL RM TRI TEAM
MAREK KAPICA Tak PL 438
DOMINIK KAPUSTA PL GATTA BIKE-RS 658
LUKASZ KLONEK PL 674
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 7777
ADRIAN KOSTAREK PL 663
ADRIAN KOWALIK Tak PL
GRZEGORZ KRUPA PL 687
BENJAMIN KUCIŃSKI Tak PL BENQ - COJABIEGNE 595
JAROSŁAW KUŚKA PL MIKESZ TEAM/KM PSP RYBNIK
ADAM KUŚKA PL 694
MARIUSZ LESZCZYNSKI PL SII CYCLING TEAM 647
MARCIN MACIEJCZYK PL
RAFAŁ MACIEJEWSKI Tak PL FENIX TYCHY 587
KAMIL MALINOWSKI PL 681
EVGENY MALYSHEV RU
PAWEŁ MARCINIAK PL K.S. CELIRONMAN S.A.
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN 631
PAWEŁ MATYASIK PL 582
DARIUSZ MICHALEWSKI PL TRIATHLON GOGOLIN
DAWID MROZOWSKI PL
LUKASZ MYNARSKI PL
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 406
MARCIN NYCZ Tak PL 528
ŁUKASZ ORZYSZEK CZ
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 589
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 545
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 492
MICHAŁ PIELAK Tak PL NOWA HUTA CYCLING TEAM 704
GRZEGORZ PILARZ Tak PL 514
PIOTR PIONTEK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 539
KRZYSZTOF PLAC PL
MATEUSZ PORĘBA PL GATTA BIKE-RS 690
KAMIL RADOMSKI Tak PL TRIATHLON TRAINING CENTER
KRZYSZTOF RAMCZYK PL 604
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 403
OLEKSII RYTOV Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 515
PIOTR SITARZ Tak PL WKK WROCŁAW 451
MACIEJ SMOCZYŃSKI PL SAINT-GOBAIN SQUAD
WOJCIECH SPYRA PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
GRZEGORZ STABIK Tak PL 432
PAWEŁ STĘCLIK PL ŚLĄSK KOLARSKO
WOJCIECH STUCHLIK PL
PIOTR SURMA PL JASTEF TEAM RUDY
PAWEŁ SZOŁDRUK PL MIKESZ TEAM 509
RAFAŁ SZYMURA Tak PL HEL TRIATHLON CENTER 431
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM 578
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak PL 591
JACEK THOMANN Tak PL GOULTRA.PL 544
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 504
MARCIN TWARUSZKA PL 664
JAKUB TYSZECKI PL 685
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 608
TYMOTEUSZ WALKOWIAK Tak PL 428
ADAM WAWOCZNY Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 482
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 450
MAREK WOJNAROWSKI PL 72D WINDSPORT TEAM 698
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 82 (Opłaconych: 37)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 408
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 628
MICHAŁ BUKOWSKI PL ONNINEN TEAM 627
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 630
MAREK CIENCIAŁA Tak PL 440
MICHAL CZESULA PL 699
KRYSTIAN DĘBEK PL TOMAZI BIKE TEAM 625
KRZYSZTOF DĘBSKI PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 643
TOMASZ FICA PL
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 507
JAROSŁAW FILUS PL
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 439
TOMASZ GLAJCAR Tak PL 434
JAKUB GORCZYCA Tak PL 574
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 536
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL ODKRYWCY TAURUS
TOMEK GRYGLIK PL 622
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 503
KRZYSZTOF GULBA PL PENTEL 684
RYSZARD HODURA PL AGR VICTORIA 453
MAREK HYS Tak PL 418
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA 695
WOJCIECH JAWOREK Tak PL JAS-KÓŁKA 558
PIOTR KADUK PL 641
DAMIAN KAGOŃ Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 423
DAMIAN KAJFASZ PL
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 662
RAFAŁ KAMPKA PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 602
DANIEL KARAŚ PL SII CYCLING TEAM
DAMIAN KAUF Tak PL 580
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 621
MAREK KILARSKI PL 637
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL
REMIGIUSZ KOT PL RM TRI TEAM 653
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL 548
ARTUR KUBA Tak PL 486
TOMASZ KULA Tak PL MIKESZ TEAM 511
MAREK KURLETO PL 688
JERZY KUŚNIERCZYK PL 678
TOMASZ KUŹNAR Tak PL 560
HENRYK LAZAR PL TFF
ADAM LEBIODA Tak PL 513
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 700
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 437
PAWEŁ LEWICKI PL 567
MARIUSZ LIS PL MAGNETI MARELLI POLAND SOSNOWIEC
ARTUR LOSA PL LOST-IT.PL 648
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 542
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 577
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 660
ROMAN MARCINIAK PL FENIX TYCHY
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 550
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 559
ROBERT MATYSIAK Tak PL NEONTEAM 429
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 556
WOJCIECH NALEPA PL
DARIUSZ OSTROWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 652
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL 532
TOMASZ PAJAK PL
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 562
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 605
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL 529
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 619
RADOSŁAW PROKOPIUK PL R-PRO CYCLING 612
ROBERT PRZYSTAJCZUK PL BIKE ATELIER TEAM 682
KRZYSZTOF RAJTAR Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 540
REMIGIUSZ ROLSKI PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 646
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 405
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 420
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 671
SŁAWOMIR SATERNUS PL 703
ALEKSANDER SŁOMKA PL KIWI KLUB MTB 675
TOMASZ SŁUPIK Tak PL 435
SŁAWOMIR SOCHA PL ŚLĄSK KOLARSKO
PAWEŁ SOJECKI Tak PL JAS-KÓŁKA 535
ANDRZEJ SOWA PL
MICHAŁ STACIWA Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 421
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 566
SŁAWOMIR SZUREK Tak PL 573
JANUSZ WIADERNY Tak PL 419
SLAWOMIR WIECHEC PL 636
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL
JACEK WOLNY PL
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 409
MARCIN WÓJCIK PL
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 407
ŁUKASZ ZAGAŁA PL WAY2CHAMP 693
PRZEMEK ZAWADA PL QUEST ROAD
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 527
DANIEL ZMYSŁOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 644
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 93 (Opłaconych: 42)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
MAREK CIASTOŃ PL BIKE ATELIER TEAM
JAROSŁAW CZAPOROWSKI PL 677
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 470
PAWEŁ DRAB PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 626
TADEUSZ DUDZIAK Tak PL 583
JERZY DZIUB PL TFF 620
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 452
ADAM GÓRNIAK PL HARPAGAN SOSNOWIEC 670
BOGUSŁAW IZYDORCZYK Tak PL 445
ZBIGNIEW KACZMARCZYK PL 601
ANDRZEJ KASPRZYK PL BLACK HORSE TEAM 632
ROBERT KOPYTO PL 603
ADAM KOZAK Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU 572
BOGDAN KOZIOŁ PL 615
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 668
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MASTERS 692
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 584
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 585
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 639
WOJCIECH MUŚ PL GK VIKTORIA RYBNIK
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 512
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 436
JERZY PIERZCHALSKI Tak PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
MIROSŁAW PILARSKI Tak PL
JAN PILCH Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 561
SZCZEPAN PŁUSA PL 617
JAN PODOWSKI PL
ADAM POSTULKA Tak PL CCSISW 524
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 623
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 635
PAWEŁ STRZELCZOK Tak PL 441
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLO OPOLE 446
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 594
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 661
MAREK WŁODARCZYK Tak PL 568
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 633
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 607
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 39 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 569
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM 638
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 610
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM 649
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL 613
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
ADAM GERMAN PL 657
JERZY GOJ Tak PL 501
EDWARD JURZYCA PL 624
HENRYK MUCHA PL
ANDRZEJ OGRODNIK Tak PL 554
ZYGMUNT PFEIFER PL 611
KRZYSZTOF PISZCZ PL 650
TADEUSZ POLAKOWSKI PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 614
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 417
JERZY SUFRANOWICZ Tak PL TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 468
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL NYSA CYCLING TEAM
TADEUSZ WOJTYŁA PL 656
HENRYK ZAPAŚNIK PL 645
MAREK ZARZYCKI PL
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 551
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 21 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 312 (Opłaconych: 147)