Orzesze - jazda parami na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
KINGA CZAPLICKA PL JAS-KÓŁKA
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 850
MARTA LACH PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
IZABELA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
MAGDALENA ZIELIŃSKA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
BARBARA LIZIS PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM
ANNA ROSZCZYK-OGRODNIK PL MAKÓW TEAM
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 646
EWA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
KATARZYNA SOWA PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM
ANNA WRONA PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
SZYMON KULAS PL DKK GRYF DEBICA
MICHAŁ ZASŁONKA PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
PIOTR CEBULA PL TWOMARK ALVA 1 999
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 717
DOMINIK KAPUSTA PL SUPREME STYLE MATES 609
PAWEŁ KAZANOWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
MATEUSZ KĄDZIELA PL MMBIKE TEAM
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA 648
MICHAŁ LEŚNIEWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 625
FILIP MATOSZKO PL TWOMARK ALVA 1 666
ŁUKASZ MAZIJ PL GTT CYCLING TEAM
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 642
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 723
FILIP PIAŚCIK PL TWOMARK ALVA 1 911
KRZYSZTOF SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK PL
ŁUKASZ WOLNY PL TWOMARK ALVA 1 791
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 16 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ BARCHAŃSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 766
ADAM DANIŁOWICZ PL TRENUJTRIATHLON.PL
TOMASZ GORAUS PL PRO-KAN SUSZEC
JAKUB GOSPODARCZYK PL
DARIUSZ GRELOWSKI PL SHAPEUP FITNESS JAWORZNO
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 716
TOMASZ HAJEWSKI PL TRENUJTRIATHLON.PL
JAROSŁAW HAŁAS PL PRO-KAN SUSZEC
KONRAD HERBA PL SUPREME STYLE MATES
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 888
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 810
SŁAWOMIR LUTY PL BIKE ATELIER TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
PAWEŁ PIETRZAK PL
EMIL POTRĘĆ PL
TOMASZ PYKA PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK ALVA 1 667
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
PAWEŁ STASIAK PL
PIOTR SUGIER PL
PIOTR SURMA PL PRO-KAN SUSZEC
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 604
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
DAMIAN USZCZYK PL GATTA BIKE-RS 712
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 701
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ALEKSANDER ZAJĄC PL BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ŻOŁNA PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 31 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 762
JACEK BAZAK PL
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 620
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 610
PIOTR CZOPEK PL
MAREK FASTRIOK PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY
ADAM GRZYBEK PL JAS-KÓŁKA 651
ARTUR KUBA PL
MAREK KULAS PL DKK GRYF DEBICA
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 889
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI PL GRUPA MARAT 601
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 669
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 640
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 720
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 647
MAREK PROCAJŁO PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 644
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 645
GRZEGORZ TOMASIAK PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 715
TOMASZ WIŚNIEWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
PAWEŁ CHAŁAŚKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 719
MAREK CIASTOŃ PL BIKE ATELIER TEAM 627
ZBIGNIEW CZACHURA PL
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK ALVA 1 670
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC PL
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 892
JACEK PIĄTEK PL
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 624
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
PIOTR SZULC PL ESKA TEAM 883
PIOTR WRONA PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 15 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL 909
ANDRZEJ OGRODNIK PL MAKÓW TEAM
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY 617
MAREK ZDANOWICZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 5 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 104 (Opłaconych: 0)