Parczew - Lubelska Vuelta: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
MAGDALENA GOŁĘBIEWSKA PL BLISKA TEAM 168
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
RENATA SKROBAS PL 271
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
K M PL KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 403
ANNA WRONA PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB KABACIŃSKI PL 487
KAROL KOMAREK PL MKS LEWART AGS LUBARTÓW 151
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL 437
MACIEJ SIKORSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
MATEUSZ ADAMCZYK PL
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 335
BARTŁOMIEJ BRODA Tak PL BARAN CYCLING TEAM 434
MATEUSZ BRZOZOWSKI PL ABSOLUTE BIKE TEAM
JAN GRZEMPA PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
MACIEJ JAKUBOWSKI Tak PL GKS CARTUSIA KARTUZY 559
DOMINIK KAPUSTA Tak PL SUPREME STYLE MATES 609
PAWEŁ KAZANOWSKI PL MAYDAY TEAM LUBLIN 123
ARKADIUSZ KONWA Tak PL 428
BŁAŻEJ KOPUT PL
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 637
MACIEJ KUBIAK PL TRI-TEAM RUMIA 560
ŁUKASZ MILEWSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 125
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 723
KRZYSZTOF PAZDAN Tak PL KK SPARTACUS DĘBICA 463
MACIEJ PROFICZ PL CICHY KĄCIK 39
PIOTR ZIELIŃSKI PL MAYDAY TEAM LUBLIN 176
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 8)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
KAMIL ADAMIUK Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 359
KONRAD BADUROWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 185
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
ŁUKASZ BOROWSKI Tak PL 242
MICHAŁ BUJAK PL LKK LUBLIN 263
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 546
MACIEJ KACZMAREK PL MAYDAY TEAM LUBLIN 87
KAROL KALISZEWSKI Tak PL UNIQA LKKG BGŻ 515
VOLODYMYR KLEKOTSYUK UA MAYDAY TEAM LUBLIN 275
PRZEMYSŁAW KRAWCZYK PL
RAFAŁ KUNC PL 522
RADOSŁAW LASKOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 278
ŁUKASZ MACZUŁAJTYS PL PKO BANK POLSKI
KAMIL MAJ Tak PL 395
KONRAD MASSALSKI PL 366
TOMASZ NOWOSAD Tak PL 438
PAWEŁ PYZIKOWSKI PL 46
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
MICHAŁ SKIBA PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 274
DANIEL TABISZEWSKI PL KK ROZTOCZE 31
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 245
MACIEJ WARMIJAK Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 356
GRZEGORZ WITKOWSKI PL
LESZEK WUZIAK Tak GB ZYCHLIN 557
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 27 (Opłaconych: 10)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JACEK CHODOŃ PL
KRZYSZTOF CIEŚLA PL
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA PL 374
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 408
PIOTR GUTEK PL MAYDAY TEAM LUBLIN 257
ANDRZEJ GWOŹDZIEJ PL 375
ARTUR KUBA Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 538
NORBERT LEWANDOWSKI PL
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
ANDRZEJ MISZCZUK PL
ADAM OLEKSIEWICZ Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 337
SŁAWOMIR PAZIEWSKI PL
MAREK POKORSKI PL 289
ROBERT SIEROCIUK Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 358
WOJCIECH SOCHOŃ PL CORRADO TEAM 22
LESZEK TRACZYK Tak PL 232
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 715
DARIUSZ WALERIAŃCZYK PL FTI RACING TEAM
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 25
PIOTR WITEK Tak PL 128
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL GTT CYCLING TEAM 205
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL
KRZYSZTOF ŻUREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 558
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 25 (Opłaconych: 10)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
JERZY ARBUZ PL 219
MAREK DOKUDOWIEC PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 266
ALIAKSANDR KALODZITSA PL KLUB DRANYKO 329
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 402
STANISŁAW POTRĘĆ PL 166
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 478
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JORAN SKUPNIK PL
ARTUR SŁOWIKOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 490
JAROSŁAW SOSNOWSKI Tak PL 474
PIOTR WRONA PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 4)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI Tak PL TTC TORUŃ 416
JERZY DĄBROWSKI PL 468
JANUSZ GULA PL LTC LUBLIN
JERZY JURECKI PL 361
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 511
ANDRZEJ MAZUR Tak PL 255
WŁODZIMIERZ OBERDA PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
STEFAN PATEREK Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 154
ROMAN PĄCZKA PL AZALIA BRZOZA KROLEWSKA 449
STANISŁAW PŁONOWSKI PL 145
CEZARY PYZIKOWSKI PL LKK LUBLIN
KAZIMIERZ ROJEK PL ESKA TEAM 209
ZBIGNIEW ROMAŃSKI PL 142
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 407
JANUSZ SUTRYK Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 531
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 287
MIROSŁAW WŁODARCZYK PL LEWART LUBARTÓW 436
MIECZYSŁAW ŻYRO Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 443
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 109 (Opłaconych: 42)