Parczew - Lubelska Vuelta - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DARIA SKRZYPEK CITYZEN POZNAŃ
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER UNIMETAL RECYCLING TEAM
JUSTYNA KOGUT PENTEL
ALICJA RÓŻYCKA
LUCYNA WAGNER KOLMARKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
SEBASTIAN BIELECKI MAYDAY TEAM LUBLIN
MARCELI CIURAJ
JAKUB OBITKO WYSPORTOWANI RACING TEAM
MATEUSZ TRELA SPORT SERWIS SANDOMIERZ
SEBASTIAN ŻUREK MAYDAY TEAM LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM
MATEUSZ BIELEŃ HELLMOST - TWÓJ TRENING, MOJA PASJA
MICHAŁ BŁAŻUK SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MICHAŁ KAMIŃSKI GO SPORT AK-SPED TEAM
ARKADIUSZ KONWA Tak
MICHAŁ KUKAŁOWICZ Tak
WOJCIECH MATLAK POLART NUTRAXX TEAM
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS
OSKAR PLUCIŃSKI ERKADO RT KRAŚNIK
JAKUB URBAŃSKI IHR BAECKER SCHUEREN TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 10 (Opłaconych: 3)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
KAMIL ADAMIUK K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
EDUARD ALICKUN DAR-BUD TEAM
KRZYSZTOF ARSENIUK LEGION SERWIS ACTIVE JET
NIKITA BOLDIN SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MAREK CIOK K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF FIEDOR MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ GAJAK CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
TOMASZ GLAZER AGREGATY EPS SYSTEM
JAKUB GOSPODARCZYK
TOMASZ GRABOWY UNIMETAL RECYCLING TEAM
DOMINIK GREGER K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
TOMASZ GRZEGORY GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ KANIA PRO-FAMILIA RZESZÓW
PIOTR KIEŁKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL MAJ LUBELSKI KLUB KOLARSKI
ADAM MIJAKOWSKI MIJAKOWSKI TEAM
TOMASZ NOWOSAD MAYDAY TEAM LUBLIN
MICHAŁ PELISZKO
DAMIAN RYBARCZYK
DARIUSZ SIARKOWSKI K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
ARTUR STANIEC WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM
PAWEŁ WAGNER KOLMARKA
MACIEJ WARMIJAK K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 25 (Opłaconych: 1)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MIROSŁAW BORTEL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
JACEK CHODOŃ BARAN CYCLING TEAM
ROBERT DĘBICKI SPORT SERWIS SANDOMIERZ
DARIUSZ ERBER DARIOBIKE TEAM
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
SŁAWOMIR GRZESIAK GATTA BIKE-RS
PIOTR GUTEK MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ HRYCYK DANIELO SPORTSWEAR DWÓJKA STRYKÓW
ADRIAN JACH OPONEO
JANUSZ KĘDZIERSKI
JAROSŁAW KOBYLIŃSKI IPSWICH BC
ARTUR KUBA MAYDAY TEAM I LUBLIN
MAREK KURLETO DAMECH KURLETO
MIROSŁAW LASKOWSKI
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
FILIP NEESEN Tak PAXX GLOBAL CYCLING
ŁUKASZ PAŃKO WYDOLNOSC.PL
VIKTOR PETROVYCH
MAREK PROCAJŁO MAYDAY TEAM I LUBLIN
ROBERT SIEROCIUK K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
PAWEŁ SZADURO
KRZYSZTOF ŻUREK MAYDAY TEAM LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 22 (Opłaconych: 1)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM
JAN PILCH TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM
LESZEK TRACZYK Tak
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 7 (Opłaconych: 4)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA ROAD MARATON TEAM
JANUSZ CZAJKA
JACEK DZIEWIELA MAYDAY TEAM LUBLIN
TADEUSZ MACIEJCZYK
ROMAN PĄCZKA
MAREK PÓŁCHŁOPEK
KAZIMIERZ ROJEK K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 82 (Opłaconych: 10)