Parczew - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA
LIDIA PYCIARZ PL GATTA BIKE-RS
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 555
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
IZABELA WŁOSEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 343
ANNA WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 338
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 0)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
RADOSŁAW ARCISZEWSKI PL 277
BARTŁOMIEJ BRODA PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 307
DOMINIK CYBURT PL 439
RAFAŁ DOMAŃSKI PL TEATR PALLADIUM
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM
RADOSŁAW KĘDZIORA PL
ARKADIUSZ KONWA PL 278
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 514
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 366
ADAM PALUCH PL 274
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
MACIEJ STANOWICZ PL
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 525
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 16 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 269
MICHAŁ BUJAK PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 422
DAWID GRYGORUK PL BIKELAB DANIELO TEAM 428
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 456
MAREK KRZYSIAK PL LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 549
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN
WOJCIECH NAMOLNIK PL
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE
MICHAŁ PĘGOWSKI PL ATLAS TEAM SIEDLCE 534
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
DAMIAN USZCZYK PL GATTA BIKE-RS
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 12 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MACIEJ BARYCKI PL BEST CYCLING TEAM 530
MICHAŁ CHUDERSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 556
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
RAFAŁ JACZYŃSKI Tak PL 251
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
TOMASZ KNAPIK Tak PL 297
WOJCIECH KOSZUT Tak PL 446
PRZEMYSŁAW KRAWCZYK PL BARAN CYCLING TEAM 280
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 1
NORBERT LEWANDOWSKI PL
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 395
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
WOJCIECH ODSTERCZYL PL
PIOTR PAPIEROK PL
MAREK PROCAJŁO PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 266
PAWEŁ PYZIKOWSKI PL LKK LUBLIN 557
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW SZLAGOR PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE 296
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 256
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 25 (Opłaconych: 4)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
BARTŁOMIEJ BARYCKI PL BEST CYCLING TEAM 298
MICHAŁ BIŃCZAK PL 336
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM 467
JACEK JANKOWSKI PL
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL
SZYMON KOZIATEK PL
ARTUR KUBA PL 472
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM 354
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 423
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 344
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO 245
ADAM OLEKSIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 527
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
HUBERT SEMPOCH PL ŻTC 263
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM 554
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 392
PIOTR TURSKI PL 255
TOMASZ WIŚNIEWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 253
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL TKKF CHEMIK PUŁAWY
KRZYSZTOF ŻUREK PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 333
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 27 (Opłaconych: 1)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
JERZY ARBUZ Tak PL 267
KRZYSZTOF BARAN PL AGROCEM IŁŻA 371
ZBIGNIEW BARAN PL AGROCEM IŁŻA 548
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
JACEK FIGURA PL 437
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 402
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT KRAWCZYK PL 254
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 442
STANISŁAW POTRĘĆ PL 374
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
KAZIMIERZ ROJEK PL BGŻ ESKA TEAM 531
ZBIGNIEW ROMAŃSKI PL 252
JERZY ROSA PL POLART MOSER SMP TEAM
ZBIGNIEW RYBACKI Tak PL BDC ROAD TEAM 248
ANDRZEJ RZEŹNIK PL
JAROSŁAW SOSNOWSKI PL 268
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 455
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 2)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
ADAM CIOCH PL 532
JANUSZ CZAJKA PL OLIMPIONIK
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 444
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW
LONGIN KUSAL PL STC SKARŻYSKO 535
ANDRZEJ MAZUR Tak PL 308
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ
WŁODZIMIERZ OBERDA Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA
STEFAN PATEREK PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 246
STANISŁAW PŁONOWSKI PL 424
CEZARY PYZIKOWSKI PL LKK LUBLIN 550
EDWARD SIUDUT PL
JANUSZ SORBIAN PL 526
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 270
HENRYK ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 126 (Opłaconych: 12)