Pętla Beskidzka - Wisła - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

MARATON: 154 km, suma podjazdów 2700 m

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 438
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA
MARTYNA KLEKOT Tak PL 535
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL JJ SPORT CENTER 514
SYLWIA OBRYCKA PL
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MICHALINA KASPRZYK-KUŹNIAK PL
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 414
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 1)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
PAWEŁ DEMBIŃSKI Tak PL KOLARSKI.EU 471
MARCIN DYMANUS PL SAM SOBIE
MICHAŁ FICEK Tak PL CYCLO TRENER TEAM 424
JAKUB FRANCZAK PL
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ
RYSZARD JURKOWSKI PL
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 425
MARCIN KONIOR PL
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF KRYCZKA Tak PL KK V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 537
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 467
JAKUB OKŁA Tak PL MYBIKE.PL 437
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 447
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 419
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 432
ARKADIUSZ TORBA Tak PL 403
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 21 (Opłaconych: 9)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL
MICHAŁ BARTOS Tak PL
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 557
MAREK BUJOK PL
SEBASTIAN CHŁANDA PL GRUPETTO GORLICE
SEBASTIAN CHOWANIEC PL INTER CARS S.A.
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 473
MACIEJ HOP PL
GRZEGORZ JAKSENDER PL
DOMINIK KAPUSTA PL
JACEK KOSEWSKI Tak PL AGK PRUSZKÓW 502
JAN KOZDĘBA Tak PL 465
DAWID KUNDZIK PL
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK
KAMIL LUBERDA PL JAS-KÓŁKA
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
PAWEŁ MRÓZEK Tak PL CHRZEŚCIJAŃSKA GRUPA KOLARSKA 406
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA
MACIEJ NIKIEL PL
BARTOSZ NUCIAK PL
DOMINIK OMIOTEK PL 452
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 470
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 409
DAREK SEREMET Tak PL 428
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 411
MAREK STEC PL
JULIUSZ STOCHMAL PL
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 454
ŁUKASZ SZYMA Tak PL
FILIP ŚNIADECKI Tak PL
PAWEŁ TUREK Tak PL AGK PRUSZKÓW 506
WOJCIECH WALASZEK Tak PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW
WOJCIECH WOJTAS PL 407
ADRIAN WOŹNICA PL
PAWEŁ ZBIEŻAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 42 (Opłaconych: 16)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ PL
SZYMON BANACH Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 418
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 544
JAN BOCHNIAK Tak PL 412
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
BARTOSZ BOLEWSKI PL FTI RACING TEAM
PIOTR BUCHWALD Tak PL WE RIDE 542
DOMINIK BUŁAJ Tak PL WEBIT.PL 405
CEZARY CHOWANIEC Tak PL 545
TOMASZ CIOŁEK PL CONSTAL
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 538
KAMIL DĄBROWSKI Tak PL 402
KRZYSZTOF DZIEDZIC PL OŚKA WARSZAWA
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 490
BARTOSZ GAWĘDA Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT
ARTHUR GĄGAŁA NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG
MATEUSZ GLISTA PL GRUPETTO GORLICE
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 433
ANDRZEJ GRUSZCZYK PL
ALEKSANDER GRYNIS PL WE RIDE
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL
ADAM GRZYBEK Tak PL 486
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 526
MACIEJ HABRAT Tak PL 536
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 539
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 547
DAWID JAKUBIAK PL
PIOTR JANUSZ Tak PL 445
PIOTR JARZĄBEK PL
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
ARTUR KARDAŚ PL
MARCIN KARPETA PL
DAMIAN KAUF PL
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 404
SEBASTIAN KOŁDA PL
JACEK KOTRA PL
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 511
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL TINES - BIKEHOLICY
FILIP KUŹNIAK PL GOMOLA TRANS AIRCO
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 429
NORBERT LEWANDOWSKI PL
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY
DARIUSZ ŁOŁKA PL
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PAWEŁ MAJEWSKI PL BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY
TOMASZ MATANIAK Tak PL 464
PATRYK MAZUREK PL
DARIUSZ MIKOS Tak PL CYKLOFAN OPOLE 479
MARCIN MONETA Tak PL ALIGATOR MILOWICE 401
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 540
MARCIN MYSTKOWSKI Tak PL LEGION-SERWIS ACTIVE JET MERIDA TEAM 527
PIOTR NOWACKI PL EKO NAPĘDY 519
WOJCIECH ODSTERCZYL PL
ADAM OKNIŃSKI Tak PL AGK PRUSZKÓW 528
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL
KRZYSZTOF ORLIK PL
MATEUSZ PAJĄK PL
PIOTR PAPIEROK PL
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 421
DARIUSZ POL PL
RAFAŁ POSMAN PL
PAWEŁ POTOCZNY Tak PL AKE ROBOTICS 556
GRZEGORZ PTOK Tak PL CHRZEŚCIJAŃSKA GRUPA KOLARSKA 408
PIOTR RAKIEWICZ PL GVT
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 507
WITOLD RYGAŁŁO PL
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 416
BARTOSZ SOBCZAK Tak PL OŚKA WARSZAWA 476
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION
PAWEŁ STASIAK Tak PL OTR INTERKOL 450
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 442
PIOTR SURMA PL HOBBY KOLIK
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 339
MICHAŁ SZAREK Tak PL 553
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 463
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 468
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 483
PRZEMYSŁAW SZUDER Tak PL WTT WARSZAWA 453
MARCIN TABOŁA PL
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 558
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
ANDRZEJ WASILEWSKI PL
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI PL KETTLER BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 92 (Opłaconych: 39)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
WIT BENSARI Tak PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 459
PIOTR BIELIŃSKI PL 455
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 518
PIOTR BORSZLAK Tak PL MULTISTAL POZNAŃ
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 460
MAREK CIEŚLAK PL
GRZEGORZ CYGAN Tak PL CHRZEŚCIJAŃSKA GRUPA KOLARSKA 554
JAROSŁAW CZAPOROWSKI PL
ROMAN CZEPA DE
BOGUSŁAW DAMEK PL
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI Tak PL 525
DARIUSZ DUDA Tak PL 469
MAREK DZIWOKI PL
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 546
JAROSŁAW FILUS Tak PL 560
MARIUSZ GANCARZ PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM
MAREK GOC Tak PL FENIX TYCHY 532
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 475
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 480
GRZEGORZ GÓRNIAK PL SKOCZÓW CYCLING TEAM
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 559
MARCIN JABŁOŃSKI Tak PL SKARŻYSKO-KAMIENNA 435
JACEK JANKOWSKI Tak PL 456
MARCIN KACZMARCZYK Tak PL 482
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 451
ANDRZEJ KOMINEK PL
KRYSTIAN KOTARBA PL
KRZYSZTOF KOWALIK Tak PL STC SKARŻYSKO 434
SZYMON KOZIATEK PL
ROBERT KUPIEC Tak PL 423
DARIUSZ KURLAND Tak PL OPONEO-ACTIVEJET 524
SŁAWOMIR KWIECIEŃ PL
PIOTR KWIECIEŃ Tak PL 508
DANIEL LINDNER PL KALISZ
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 550
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 443
MICHAŁ MALAK Tak PL 439
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 444
PIOTR MARANDA PL 512
TOMASZ MATUSIK Tak PL 485
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 530
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 531
MACIEJ NOSEK PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL
KRZYSZTOF PIECHACZEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 548
MARCIN PIEKARSKI PL
MAREK POKORSKI Tak PL 427
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
PAWEŁ PYZIK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA
SLAWOMIR RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 446
PIOTR REMBAK Tak PL STC SKARŻYSKO 436
DAREK ROMANSKI PL
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 509
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 488
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM
ROBERT SZYMAŃSKI PL BIKEHEAD
SŁAWOMIR SZYMCZAK PL VELMAR.PL
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
EUGENIUSZ WALCZAK Tak PL 458
MARCIN WASILEWSKI PL
SŁAWOMIR WĄGROWSKI PL KALISZ
DARIUSZ WOJCIECHOWSKI PL 523
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 515
RYSZARD ZAWIERUSZYŃSKI Tak PL OPONEO-ACTIVEJET 457
PIOTR ZIELONKA PL
JACEK ŻYDEK Tak PL 466
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 72 (Opłaconych: 40)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
MIROSŁAW BACZYŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 516
RYSZARD BEDNARCZYK Tak PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 513
HENRYK BIERNAT PL
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 413
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
ANDRZEJ GOŁĄB Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 420
ANDRZEJ GRABOWICZ PL AMATOR
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 449
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN 422
SZYMON KOGUT Tak PL 520
MAREK KORPAS Tak PL 517
ZBIGNIEW KOWALCZYK PL OTR INTERKOL
MACIEJ KOWALCZYK PL
MARIUSZ KOWALCZYK PL
MAREK KRÓLIKOWSKI PL
MAREK LECHOWSKI PL
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 472
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
SŁAWOMIR MASLONKOWSKI Tak PL 521
JAN MATEJA PL
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY
LEON NOCOŃ PL LEONTEAM
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 431
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM
LESZEK PIJANOWSKI PL
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 448
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 474
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 489
PIOTR RATAJCZYK PL
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM
WOJCIECH SŁUP PL UKS SOKÓŁ KĘTY
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 541
STANISŁAW SZCZĘSNY Tak PL 529
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 487
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL GTC GRACZE 555
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK
GRZEGORZ WAWOK PL
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
JANUSZ WÓJCIK PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 484
PIOTR ZASTAWNY PL
MAREK ZDANOWICZ PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 48 (Opłaconych: 18)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 522
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK PRZEMYŚL 440
WIESŁAW JANISZEWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
JAN KAPUŚCIK PL
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 441
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY
EDWARD SIUDUT PL
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 510
HENRYK ZAPAŚNIK PL
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 3)

PRO: 96 km, suma podjazdów 2400 m

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 232
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE 244
JUSTYNA CIELUCH PL 269
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 231
ANNA GODZIK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 534
ELŻBIETA KACA Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 10
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 249
ANNA LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 145
MAGDALENA PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 7
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL BIKEHOLICY TINES 121
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 11 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 227
MARTA KOLCZYŃSKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 260
KATARZYNA KOŚCIÓW Tak PL CYKLOFAN OPOLE 86
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 97
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
JAKUB BIERNADSKI Tak PL KOLARSKI.EU 263
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 166
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 185
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 353
DOMINIK GRZEGORZYCA Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 64
ROBERT GUZY Tak PL 177
KACPER JAWORSKI Tak PL 237
PIOTR KLUKOSZOWSKI Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 198
CEZARY KOŁODZIEJSKI Tak PL 242
MACIEJ KOPYCKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 125
ADAM KORYCZAN Tak PL 107
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 430
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 94
KACPER ŁOCHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 268
MIKOŁAJ MICHAŁEK Tak PL 369
NIC NIC Tak PL MTB SILESIA RYBNIK 235
DOMINIK ORZEŁ Tak PL MTB SILESIA RYBNIK 245
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 250
PRZEMYSŁAW PYREK Tak PL SANTE BSA WHISTLE 30
MARCIN ROGOWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 259
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 274
JAKUB STRUCH PL BODYICOACH CYCLING TEAM 279
PATRYK SZYMAŃSKI Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 53
ROBERT TROSZOK Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 135
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 14
SZYMON WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 93
DAWID ZIEMBA Tak PL MTB MOSIR DUKLA 187
MACIEJ ŻABSKI Tak PL AKTYWNE ZABRZE 210
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 28 (Opłaconych: 25)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL 71
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 111
MAREK BOGUSIAK Tak PL CYKLOMANIACY 267
JAKUB BUDA Tak PL OŚKA WARSZAWA 4
MAREK CZUDEK Tak PL 368
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL 370
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 212
MACIEJ ETGENS Tak PL 207
MAREK FIKUS Tak PL ALVA 1 TYTAN 100
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak PL SYMULA TEAM 181
MACIEK GŁOWACKI Tak PL AKTYWNE ZABRZE 209
BARTOSZ GRUBKA Tak PL 25
TOMASZ JAKUBCZAK Tak PL 264
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 37
KONRAD KOŁODZIEJSKI Tak PL 251
SZYMON KORNAK Tak PL 48
PIOTR KUBICA Tak PL 160
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL 70
MAREK MANDRYSZ Tak PL 136
ŁUKASZ MICHALAK PL 191
ŁUKASZ MICHALSKI Tak PL 229
MARIUSZ MICHAŁEK Tak PL JBG-2 TEAM 373
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 137
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 105
TOMASZ OSUCH Tak PL OŚKA WARSZAWA 354
RAFAŁ PAKUŁA Tak PL 307
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 241
PAWEŁ PTASZYŃSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 50
BARTŁOMIEJ SANAK Tak PL 101
ROBERT SŁOWIOCZEK Tak PL SYMULA TEAM 147
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL PTC PABIANICE 239
WOJCIECH SZYMOSZEK Tak PL 294
SEBASTIAN ŚWIERCZYŃSKI Tak PL 310
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL 215
ADAM WÓJCIK Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 46
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 35 (Opłaconych: 34)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ BARTNIK Tak PL OŚKA WARSZAWA 364
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 56
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 344
MARCIN BINIEK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 171
WOJCIECH BORAL Tak PL 360
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 190
TOMASZ CICHOŃ Tak PL 27
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 248
MARCIN DOMIN Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 139
TOMASZ DUDZIAK PL 146
MARCIN DZIARSKI Tak PL 396
KRZYSZTOF EBERLE Tak PL 31
GRZEGORZ FUS Tak PL 220
MIŁOSZ GLAJCAR PL 291
TOMASZ GORAUS Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 197
JAN GROSICKI Tak PL 330
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 22
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 196
KRZYSZTOF JARZYNA Tak PL 5
MICHAŁ KAŁASKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 363
JULIAN KAPŁON Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 282
PIOTR KĄKOL Tak PL 278
ARKADIUSZ KIEŁBASA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 96
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL PSZCZYNA 270
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 295
KRZYSZTOF KOBIAŁKA Tak PL WE RIDE 59
MARCIN KOPYTKO Tak PL 65
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 230
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 543
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 287
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL 157
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL J-LABS C67 RACING TEAM 193
DOMINIK KUŁAGA Tak PL 9
MARCIN LATOSZEK PL LEGNICKI KLUB KOLARSKI WULKAN 194
KAMIL MALINOWSKI Tak PL MALINA RACE 173
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 98
FRANCISZEK MANIKOWSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 221
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 285
BARTOSZ MYCH Tak PL 28
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 238
RAFAŁ NOGOWCZYK PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 78
MICHAŁ NOWOK Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 108
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 117
ŁUKASZ OSTROWIECKI PL 13
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 73
ŁUKASZ PISIEWICZ Tak PL AKTYWNE ZABRZE 205
JAROSŁAW POKORA Tak PL 275
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL CK HOBBY BOHUMIN 162
SEBASTIAN RUBIN Tak PL CYKLOMANIACY 200
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 179
RAFAŁ SEKTA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 43
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 297
BARTOSZ SIKORA Tak PL BIKEHOLICY TINES 158
MIROSŁAW SOBÓL Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 144
LESŁAW STEFFEK Tak PL 222
RAFAŁ SZAJCZYK Tak PL OŚKA WARSZAWA 356
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 99
PAWEŁ SZYMCZAK Tak PL CYKLOMANIACY 375
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 252
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 176
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 376
DANIEL WOJTYNA PL 246
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 134
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 223
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 123
ADAM ŻUBER Tak PL OŚKA WARSZAWA 365
PIOTR ŻUBER PL OŚKA WARSZAWA 366
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 67 (Opłaconych: 59)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL 296
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 289
SZYMON BATKOWSKI Tak PL 357
ROBERT BOBKA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 17
ROBERT BONDARYK Tak PL OPONMAX BONDRYK CYBINKA 343
ARTUR BORATYN PL GEDORE SKAJ TEAM 23
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 228
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL 118
JACEK DUTKA Tak PL 126
MICHAŁ FOGLER PL 290
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 352
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL ŁÓDŹ 199
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL 80
GRZEGORZ KAMPA Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 39
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL 243
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 87
ROBERT KOWALSKI Tak PL GTC GRACZE 374
WITOLD KRAJEWSKI Tak PL CYKLOMANIACY 128
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 62
DARIUSZ LEDWIG Tak PL CYKLOFAN OPOLE 124
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 77
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 11
JERZY MAĆKÓW Tak PL 361
MICHAŁ MAJ Tak PL OŚKA WARSZAWA 355
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM 178
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 129
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 168
RADOSŁAW MIĄGOWSKI Tak PL 102
ROBERT MISZTAL Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 217
KAZIMIERZ NOWAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 15
DARIUSZ OSTROWSKI PL 224
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 288
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 34
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 341
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 218
PIOTR PYSZIK Tak PL 280
RAFAŁ RAJEWSKI Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 261
JACEK SIBIŃSKI Tak PL CYKLOMANIACY 75
BARTOSZ SOPATA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 201
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 109
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 120
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 2
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 130
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 358
LESZEK TRACZYK Tak PL 104
ROBERT TURAK Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 12
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 272
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 298
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 159
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL TKKF CHEMIK PUŁAWY 254
GRZEGORZ ZABIELSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 371
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 68
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 52 (Opłaconych: 47)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL 154
JACEK BRZÓZKA Tak PL 367
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 21
MAREK CIASTOŃ Tak PL TRANSPORT RIDE 140
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 55
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 213
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 208
JERZY GREŃ Tak PL 112
RYSZARD GRYGONIS Tak PL DIVERSEY TEAM 342
ZYGMUNT KAPALA PL 156
RYSZARD KĄKOL Tak PL 219
JÓZEF KOSIEC Tak PL GTC GRACZE 151
MACIEJ KOZIEŁ Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 44
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 184
DARIUSZ LEDUCHOWSKI PL 127
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 155
WOJCIECH ŁABĘDZKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 142
ADAM MACHNIK Tak PL KTC KIELCE 175
MAREK MARCHEWA PL 119
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH 293
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 141
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 186
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 478
ANDRZEJ SADŁECKI Tak PL KETTLER BIKE TEAM 165
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 262
JACEK SZARY Tak PL 38
JERZY ŚWIDA Tak PL 131
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 292
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI Tak PL 255
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 29 (Opłaconych: 25)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 74
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE 359
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 372
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 153
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 329
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 183
HENRYK HRYNOWIECKI Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 277
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 266
STANISŁAW KWIECIEŃ Tak PL 225
HENRYK STRASZAK PL POLIMER - MYSZKÓW 152
JERZY WIŚNIEWSKI Tak PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM 362
JERZY ŻUBER Tak PL 16
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 536 (Opłaconych: 344)