PGŚ - Bieg Baby Jagi - 10 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
J-I-K - Junior I K (kobiety, wiek: 16-18)
MAGDA HORABIK TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
MARTA ROKITA Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-K: 2 (Opłaconych: 1)
S-I-K - Senior I K (kobiety, wiek: 19-29)
SYLWIA BARSZCZ
PAULINA BOŻEK Tak
PAULINA BRUDNY Tak HANULAK TEAM
KATARZYNA DUDA Tak BIEGAM BO LUBIĘ
VALENTYNA KILIARSKA CHEMIK NOXY PULAWY
KATARZYNA KOWALSKA
KASIA KOWALSKA
OLIMPIA KOZIOROWSKA Tak
KLAUDIA KUROPATWA Tak
KLAUDIA LASOCKA
AGNIESZKA ŁAPKA Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
IZABELA MATEREK BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
JOANNA SADRAK ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
EWA SKRZYNIARZ
KATARZYNA SOBOŃ Tak ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ
MAGDALENA SYREK Tak
BARBARA WĘGRZYN BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
ELŻBIETA WOŹNICA
EWA WZOREK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-K: 19 (Opłaconych: 9)
S-II-K - Senior II K (kobiety, wiek: 30-39)
KAROLINA BANASIK
MAJA BANASZCZYK Tak
ANNA CYRAN Tak
KATARZYNA DOMOSŁAWSKA-ŻYLIŃSKA Tak
ALICJA GĘBSKA
ANNA GRYNDA
EWA JANUS Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
AGNIESZKA JEDLINSKA Tak
MARTA JĘDRYS BBM KIELCE / ZABIEGANI
WIOLETA JOŃCZYK Tak
ANETA KORNECKA-CIELIBAŁA Tak
RENATA KOŚCIOŁEK Tak
KATARZYNA KOTARBA Tak
EWA MAJER Tak SOLGAR
SYLWIA MARKIEWICZ Tak
ANNA MROŻEK Tak
KAROLINA OPAŁKO Tak
ANNA RESIAK
ALEKSANDRA RYGIEL MAMY-BIEGAMY KIELCE
KAROLINA STEFANOWSKA Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
JOLANTA SZYMONEK Tak
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KINGA ZARÓD BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-K: 23 (Opłaconych: 16)
M-K - Masters K (kobiety, wiek: 40-49)
JOLANTA BARTNIK Tak
ALEKSANDRA BIERNACKA Tak MAMY-BIEGAMY KIELCE
NINA CHMIEL
KATARZYNA DOMAŃSKA
JOANNA DUDA Tak BIEGAM BO LUBIĘ
AGNIESZKA JASZCZYK Tak
URSZULA KARPIŃSKA
RENATA MAZUR Tak
JUSTYNA SMOLAREK BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW.
BEATA MARIA STACHURSKA Tak ASD ATLETICA CITÀ DEI PAPI ANAGNI
ANETA SZNAJDER Tak
IZABELLA WALISZEWSKA-PLEWA Tak
EWA WAWRZYKOWSKA Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DOROTA WÓŁKIEWICZ Tak
ELŻBIETA WYBRANOWSKA BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW.
Ilość zgłoszeń w kategorii M-K: 15 (Opłaconych: 10)
W-I-K - Weteran I K (kobiety, wiek: 50-59)
GRAŻYNA KULESZA Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-K: 1 (Opłaconych: 1)
W-II-K - Weteran II K (kobiety, wiek: 60-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 0
J-I-M - Junior I M (mężczyźni, wiek: 16-18)
NORBERT GRUDZIEŃ Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MARCIN JAKUBOWSKI
DAWID KASPRZYK ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
PIOTREK MISIOREK
MARIUSZ PANKOWSKI Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
BARTŁOMIEJ WÓŁKIEWICZ Tak
PIOTREK WÓŁKIEWICZ Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-M: 7 (Opłaconych: 4)
S-I-M - Senior I M (mężczyźni, wiek: 19-29)
MATEUSZ BĄK BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak
MACIEJ BIELACHA MECHANIK KIELCE
MICHAŁ BIELAT Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KAMIL DZIGMAN BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
TOMASZ GÓRSKI Tak BBM / BBL KIELCE
PAWEŁ HEINICH
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak
TYMOTEUSZ JONCZYK
KAROL KOBUS
MICHAŁ KOSIOR Tak AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
PAWEŁ KULESZA Tak
MARCIN LATAŁA
SEBASTIAN ŁUKASIEWICZ Tak
JACEK MAZUR Tak BLOK EKIPA
TOMASZ MUSIAŁ
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
DANIEL OLESIŃSKI
MATEUSZ PIĄTEK Tak ZGRUPKA LUBOŃ
MATEUSZ PLIŚ Tak BLOK EKIPA
ADAM POCHEĆ Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
SZYMON SIWONIA ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ
JAKUB SŁAWIŃSKI POCZĄTKUJĄCY
DAMIAN STACHURA Tak LOVEST.PL RUNLIFE
JAKUB STACHURSKI Tak
KAMIL SZYMKIEWICZ
MATEUSZ ŚWIETLIK ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
PAWEŁ TELKA Tak
JAKUB WESOŁOWSKI
KAMIL WILKOSZ
KRZYSZTOF WOJCICKI
DAMIAN WYSOCKI
DANIEL ZABORSKI PROGRESSUM24.PL
MATEUSZ ZEGADŁO
MARCIN ZYGMUNT
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-M: 35 (Opłaconych: 15)
S-II-M - Senior II M (mężczyźni, wiek: 30-39)
ARTUR BIAŁOGOŃSKI
ROBERT BIELECKI Tak
KAROL BŁAJSZCZAK TSA SANDOMIERZ
MICHAŁ BOROŃ
PIOTR BRZOZA Tak
PAWEŁ CZERWIAK Tak
ZBIGNIEW DULEMBA Tak STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
JACEK FILIPEK Tak EZER EZ DA EZINEZKOA
MACIEJ GABARSKI Tak
ERNEST GAŁĘZIOWSKI
DANIEL JAGODZKI Tak
PIOTR JĘDROCHA Tak
PAWEŁ KACPRZAK
PIOTR KARDAS Tak CENTROSTAL-KIELCE
PAWEŁ KOSIN Tak
MATEUSZ KOT Tak 1. OREL
WOJCIECH KOTARBA Tak FEBRISAN
TOMASZ KOZIEŁ Tak
ŁUKASZ KRACZYŃSKI
ADAM KRÓL Tak ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY
ARKADIUSZ KUREK Tak PONIDZIE TEAM
ANDRZEJ LACHOWSKI LACHO TEAM
JACEK LECH Tak ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA
KRZYSZTOF ŁODEJ Tak LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
SŁAWOMIR MAJ Tak
SEBASTIAN MAZUR Tak
PAWEŁ MOCZYŃSKI
MICHAŁ NAWROCKI Tak BYDLAKI
MARCIN NOWAK Tak BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
SŁAWOMIR PASIEKA
PAWEŁ PODGRODZKI
PIOTR PODSIADŁO Tak DREAM RUN
KRZYSZTOF POGORZELSKI Tak
KRZYSZTOF PRUCIAK RUN-LOG.COM
PAWEŁ PRUCNAL Tak
STANISŁAW PYTEL Tak
PIOTR SŁOWIŃSKI BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ANDRZEJ SROKA Tak
GRZEGORZ STEFANOWSKI Tak
ŁUKASZ STĘPIEŃ KIELCE
SEBASTIAN SZABLIŃSKI Tak
KAROL ŚCIGA
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ UNIA MAŁOGOSZCZ/MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMO
PAVEL VERECKYI CHEMIK NOXY PULAWY
TOMASZ WĄDEK Tak
PAWEŁ WOJTYNA Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
RAFAŁ WYDRZYŃSKI
MARCELI ZABOREK BBM KIELCE / ZABIEGANI
TOMASZ ZAJĄC Tak
PIOTR ZALIŃSKI
BARTEK ZAPAŁA
PIOTR ZIĘBA
ŁUKASZ ZYGAROWICZ Tak
PIOTR ŻŁOBECKI
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-M: 54 (Opłaconych: 32)
M-M - Masters M (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ BANASIK ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ
PRZEMYSŁAW BODO Tak
PIOTR CHMIEL Tak NURT MOSTKI
GRZEGORZ DĄBROWSKI
PRZEMYSŁAW DOMAŃSKI
PAWEŁ DZIOPA Tak IPA
TOMASZ GAWOR Tak
DARIUSZ JAGODZIŃSKI Tak ROSSBIEGANI
NORBERT JEDYNAK Tak
RAFAŁ KARPIŃSKI
PIOTR KLISIK Tak
TOMASZ KRUK Tak
MIROSŁAW KRUSZYNA Tak MZD KIELCE
SŁAWOMIR ŁYŻWA
PAWEŁ MEJ
TOMASZ MICHAŁEK Tak
JACEK POLAK BIEGUSIEM.PL
MARCIN RAKOCZY Tak MOTOINTEGRATOR/KKL KIELCE
TOMASZ SIEROŃ
ADAM SIGER
MAREK SMULCZYŃSKI WŁOCHATE BURCHLIKI
PIOTR SOBCZYK Tak
PIOTR STANIEC
JAROSŁAW STAWCZYK BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW.
PIOTR SZANIECKI
MARCIN SZPLIT Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
JAKUB TAKOSOGLU Tak
JACEK WIATROWSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M-M: 28 (Opłaconych: 14)
W-I-M - Weteran I M (mężczyźni, wiek: 50-59)
RAFAŁ DUDA Tak
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak
KRZYSZTOF JAKUBOWSKI Tak
ADAM KUBKA Tak FUNDACJA UDARU MÓZGU
PIOTR KUSIAK Tak KKL SPRAWNI-RAZEM
WIESŁAW LUDWINEK Tak BIEGNĘ Z JACKIEM W
JAROSŁAW MARMUR Tak
PAWEŁ PIĄTEK Tak
WIESŁAW PIÓRO IPA
WIESŁAW RUCHOMSKI Tak
SŁAWOMIR SĘDYBYŁ Tak
JAROSŁAW STANEK Tak SINIAT PONIDZIE MTB
ZENON STĘPIEŃ Tak KKL KIELCE
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-M: 14 (Opłaconych: 13)
W-II-M - Weteran II M (mężczyźni, wiek: 60-99)
JAN GROŃSKI Tak BBM KIELCE
CZESŁAW IWAN Tak
MAREK KOZYRA Tak BBM KIELCE
MIECZYSŁAW SEWERZYŃSKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-M: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 202 (Opłaconych: 119)