PGŚ - Bieg Górala Świętokrzyskiego - 6 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
J-I-K - Junior I K (kobiety, wiek: 16-18)
MICHALINA BISKUP Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MARTA JĘDRZEJCZYK Tak PL
PAULA KŁUSEK PL
SANDRA KOSZARSKA PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL
ALEKSANDRA KUŚ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN
EDYTA NIEWCZAS Tak PL BODZENTYN
ANGELIKA PYTEL Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
PAULINA SUPERNAT PL
WIKTORIA ŚWIERCZYŃSKA PL
NATALIA ZWOLIŃSKA Tak PL BODZENTYN
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-K: 11 (Opłaconych: 7)
S-I-K - Senior I K (kobiety, wiek: 19-29)
KATARZYNA ANDURA PL
PAULINA BORYCKA PL
PAULINA BOŻEK Tak PL
LIDIA FĄFARA Tak PL
VALENTYNA KILIARSKA UA CHEMIK NOXY PULAWY
KASIA KOWALSKA PL
KLAUDIA LASOCKA PL
AGNIESZKA ŁAPKA Tak PL
IZABELA MATEREK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MILENA MICHNOWSKA PL
JOANNA SADRAK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
EWA SKRZYNIARZ PL
KATARZYNA SOBOŃ Tak PL ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ
IWONA SZLĘZAK PL AKADEMIA HOLISTYCZNA
AMANDA TARNIK Tak PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA
ELŻBIETA WOŹNICA PL PROGRESSUM24.PL
EWA WZOREK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-K: 17 (Opłaconych: 6)
S-II-K - Senior II K (kobiety, wiek: 30-39)
MAAŁGORZATA ARTWIK PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
RENATA BOROWIEC PL MAMY-BIEGAMY KIELCE
ALEKSANDRA FRANIA Tak PL
KAROLINA GŁOGOWSKA PL
ANNA GRYNDA Tak PL
AGNIESZKA JEDLINSKA Tak PL
MARTA JĘDRYS PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
WIOLETA JOŃCZYK Tak PL
MILENA KOSZARSKA PL
EWA MAJER Tak PL SOLGAR
KAROLINA OPAŁKO PL
KATARZYNA PAWŁOWSKA PL
EWELINA PIETROWSKA Tak PL
ALEKSANDRA RYGIEL PL MAMY-BIEGAMY KIELCE
ANNA STĘPIEŃ-ZABOREK PL WKURW_TEAM
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-K: 16 (Opłaconych: 7)
M-K - Masters K (kobiety, wiek: 40-49)
JOANNA ADAMCZYK PL
JOLANTA ANDURA PL
JOLANTA BARTNIK Tak PL MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
ALEKSANDRA BIERNACKA Tak PL MAMY-BIEGAMY KIELCE
RENATA KANIA Tak PL
EWA PAWŁOWSKA PL
BEATA MARIA STACHURSKA IT ASD ATLETICA CITÀ DEI PAPI ANAGNI
Ilość zgłoszeń w kategorii M-K: 7 (Opłaconych: 3)
W-I-K - Weteran I K (kobiety, wiek: 50-59)
ALINA KAZIO Tak PL
MARIA ORNATOWSKA Tak PL
RENATA RADUSZEWSKA PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-K: 3 (Opłaconych: 2)
W-II-K - Weteran II K (kobiety, wiek: 60-99)
BARBARA WÓJCICKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 1 (Opłaconych: 1)
J-I-M - Junior I M (mężczyźni, wiek: 16-18)
WIKTOR GAŁKA PL
NORBERT GRUDZIEŃ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MARCIN JAKUBOWSKI PL ZSP NR 1 BODZENTYN
DAWID KASPRZYK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL
BARTOSZ MIAZGA Tak PL KKL KIELCE
PIOTREK MISIOREK PL
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ADAM POCHEĆ Tak PL
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
PAWEŁ WŁODARCZYK Tak PL
KONRAD WÓJCIK PL KKL KIELCE
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-M: 13 (Opłaconych: 9)
S-I-M - Senior I M (mężczyźni, wiek: 19-29)
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak PL
MICHAŁ BIELAT Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
JAKUB CABAN PL
KAMIL DZIGMAN PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MATEUSZ FĄFARA Tak PL
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL
MICHAŁ KOSIOR Tak PL AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
PAWEŁ KULESZA Tak PL
MARCIN LATAŁA PL
MARIUSZ MATEREK PL
JACEK MAZUR Tak PL BLOK EKIPA
MATEUSZ PLIŚ Tak PL BLOK EKIPA
SZYMON SIWONIA Tak PL ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ
KAROL SOKOŁOWSKI Tak PL SAID
DAMIAN STACHURA Tak PL
JAKUB STACHURSKI PL ASD ATLETICA CITÀ DEI PAPI ANAGNI
ANDRZEJ STARZYNSKI UA
MARCIN SYKULSKI PL
KAMIL SZYMKIEWICZ PL
ŁUKASZ SZYMONEK Tak PL
MATEUSZ ŚWIETLIK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ/MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMO
KAMIL WIĄCEK Tak PL
KAMIL WILKOSZ PL
KRZYSZTOF WOJCICKI PL
DANIEL ZABORSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-M: 26 (Opłaconych: 13)
S-II-M - Senior II M (mężczyźni, wiek: 30-39)
KAROL BŁAJSZCZAK PL TSA SANDOMIERZ
PIOTR BRZOZA Tak PL B&B KIELCE TEM
PAWEŁ CZERWIAK Tak PL
ARKADIUSZ ĆWIEK PL SKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHA
PIOTR GAWIOR Tak PL BIURO PROJEKTOWE ARCAD KIELCE
DANIEL JAGODZKI Tak PL
PIOTR JĘDROCHA Tak PL
PAWEŁ KACPRZAK PL
PIOTR KARDAS Tak PL CENTROSTAL-KIELCE
TOMASZ KOMAR Tak PL
PAWEŁ KOSIN Tak PL
MATEUSZ KOT Tak PL 1. OREL
WOJCIECH KOTARBA Tak PL FEBRISAN
TOMASZ KOZIEŁ Tak PL
ŁUKASZ KRACZYŃSKI PL
ADAM KRÓL Tak PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY
ARKADIUSZ KUREK Tak PL PONIDZIE TEAM
PIOTR KWAŚNIEWSKI PL
ANDRZEJ LACHOWSKI PL LACHO TEAM
JACEK LECH Tak PL ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA
KRZYSZTOF ŁODEJ Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF MAGDZIARZ Tak PL AKADEMIA HOLISTYCZNA
SŁAWOMIR MAJ Tak PL
MICHAŁ MAJKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARCIN NOWAK Tak PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
WOJCIECH PIETROWSKI Tak PL TEAM HERBALIFE
KRZYSZTOF POGORZELSKI Tak PL
PAWEŁ PRUCNAL PL
STANISŁAW PYTEL Tak PL
PIOTR SABAT Tak PL SAID
DAMIAN SIWONIA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL
DAWID SOKOŁOWSKI Tak PL SAID
GRZEGORZ SOLARZ PL
ANDRZEJ SROKA Tak PL
PIOTR STANIEC Tak PL
ŁUKASZ STĘPIEŃ PL KIELCE
PAVEL VERECKYI UA CHEMIK NOXY PULAWY
PAWEŁ WOJTYNA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARCELI ZABOREK PL BBM KIELCE / ZABIEGANI
PIOTR ŻŁOBECKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-M: 40 (Opłaconych: 29)
M-M - Masters M (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ BANASIK PL KIELECKIBIEGACZ.PL
MARIUSZ BIAŁEK Tak PL MZD KIELCE
PIOTR CHMIEL Tak PL NURT MOSTKI
PRZEMYSŁAW DOMAŃSKI PL
PAWEŁ DZIOPA Tak PL IPA
PIOTR KLISIK Tak PL
SEBASTIAN KOWALSKI Tak PL KIELCE
TOMASZ KRUK Tak PL
MIROSŁAW KRUSZYNA Tak PL MZD KIELCE
PAWEŁ MEJ PL
SYLWESTER NIEWADZI PL
JACEK POLAK PL BIEGUSIEM.PL
ROBERT RÓZGA Tak PL
SŁAWOMIR SĘDYBYŁ Tak PL
MAREK SIDORCZUK PL
GRZEGORZ SKIBA PL
PIOTR SZANIECKI PL
JAKUB TAKOSOGLU Tak PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA
JACEK WIATROWSKI PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M-M: 19 (Opłaconych: 10)
W-I-M - Weteran I M (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM
WALDEMAR KWIECIEŃ Tak PL
WIESŁAW LUDWINEK Tak PL
WIESŁAW PIÓRO Tak PL IPA
MAREK SOKOŁOWSKI Tak PL SAID
JAROSŁAW STANEK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB
ZENON STĘPIEŃ Tak PL KKL KIELCE
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL
MARIAN WŁODARCZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-M: 10 (Opłaconych: 10)
W-II-M - Weteran II M (mężczyźni, wiek: 60-99)
JAN GROŃSKI Tak PL BBM KIELCE
CZESŁAW IWAN Tak PL
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE
PAWEŁ WÓJCICKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-M: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 167 (Opłaconych: 101)