PGŚ - Bieg Zbója Kaka - 22 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
J-I-K - Junior I K (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-K: 0
S-I-K - Senior I K (kobiety, wiek: 19-29)
PAULINA BOŻEK Tak
DOMINIKA CIOBAN PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
VALENTYNA KILIARSKA CHEMIK NOXY PULAWY
KATARZYNA MĘTRAK Tak
ANNA PANKOWSKA Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
AGNIESZKA SKIBA NIGHT RUNNERS
EWA SKRZYNIARZ
KATARZYNA SOBOŃ Tak
KLAUDIA SZMIGIEL Tak
MONIKA SZYDŁOWSKA Tak
MAŁGORZATA WICHA Tak WKS WAWEL KRAKÓW
EWA WZOREK Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-K: 12 (Opłaconych: 8)
S-II-K - Senior II K (kobiety, wiek: 30-39)
GOSIA BĄDZIUL
ANNA BOBER Tak
KAMILA GALA NAPRZÓD MŁOCINY
IWONA GRABOWSKA Tak
ALDONA JAROSZ-PIWONSKA SMASHING PĄPKINS
WIOLETA KLAMIŃSKA Tak NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
KATARZYNA KORPUS-MIELCZARSKA SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
ANNA KRĘŻOŁEK
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
SYLWIA PALKA Tak
MARLENA PIĘTA Tak BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW.
AGATA RAK Tak
ANNA SITEK KB MARATOŃCZYK DĘBICA
YULIA STRUKOVA Tak
MONIKA SZKUTA Tak KONDYCJA
AGNIESZKA ŚWINARSKA Tak
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ILONA WERENKOWICZ-WRONA Tak
ANNA WOJDYŁ
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-K: 20 (Opłaconych: 11)
M-K - Masters K (kobiety, wiek: 40-49)
JOLANTA BARTNIK Tak MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
IZABELA KOMAR
Ilość zgłoszeń w kategorii M-K: 2 (Opłaconych: 1)
W-I-K - Weteran I K (kobiety, wiek: 50-59)
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-K: 0
W-II-K - Weteran II K (kobiety, wiek: 60-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 0
J-I-M - Junior I M (mężczyźni, wiek: 16-18)
DAWID KASPRZYK
MARIUSZ PANKOWSKI Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-M: 2 (Opłaconych: 1)
S-I-M - Senior I M (mężczyźni, wiek: 19-29)
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak
ŁUKASZ DĄBROWSKI Tak POSECIENAMECIE
MARCIN DULĘBA BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KAMIL DZIGMAN BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak
MICHAŁ JANISZ Tak
PAWEŁ KARSZNIA Tak
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
JACEK MAZUR Tak BLOK EKIPA
WOJCIECH MAZUREK Tak
BARTOSZ MICHALSKI Tak
DOMINIK PIETRASZEK Tak ZAGNAŃSK BIEGA
MATEUSZ PLIŚ Tak BLOK EKIPA
ADAM POCHEĆ Tak
ŁUKASZ RAK Tak
KONRAD RDZANEK Tak ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
DAMIAN STACHURA Tak LOVEST.PL RUNLIFE
MARCIN STAROMŁYŃSKI Tak
MARIUSZ TOMCZYK Tak
KAMIL WILKOSZ
DANIEL ZABORSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-M: 21 (Opłaconych: 17)
S-II-M - Senior II M (mężczyźni, wiek: 30-39)
BARTŁOMIEJ ADLER Tak
MAREK BASĄG
MICHAŁ BIAŁĘCKI Tak
MICHAŁ CHODNIEWICZ Tak
MARCIN CHOJNACKI KONDYCJA
GRZEGORZ CYRAN Tak
TOMASZ FILAK Tak
PAWEŁ FRĄCKIEWICZ SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
MIŁOSZ GAJEK Tak
PAWEŁ GRATKA Tak
KAMIL JABLONSKI
ARTUR JANUS Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PIOTR JĘDROCHA Tak
MATEUSZ KOT Tak 1. OREL
MARIUSZ KWARCIAK Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
TOMASZ ŁABĘDZKI
SŁAWOMIR MAJ Tak
DAWID MAJEWSKI BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF MAŁYSKA Tak
MICHAŁ MULTAN Tak BŁĘKITNI KRZECZÓW
ŁUKASZ PAŁKA Tak
DAWID PETRÓW Tak DREAM RUN
KAROL PRĘDOTA Tak BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF PRUCIAK RUN-LOG.COM
PAWEŁ PRUCNAL Tak
SZYMON SANKOWSKI Tak ZABIEGANI MIELEC
ANDRZEJ SROKA Tak
ŁUKASZ STAROMŁYŃSKI Tak
ŁUKASZ STĘPIEŃ Tak KIELCE
MARCIN TOKARSKI KS FENIKS OPOCZNO
PAVEL VERECKYI CHEMIK NOXY PULAWY
WOJCIECH WĄDER Tak
PIOTR ŻŁOBECKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-M: 33 (Opłaconych: 24)
M-M - Masters M (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROBERT BĘBEN BBL OSTROWIEC ŚW.
IRENEUSZ BOGUCKI Tak BBL OSTROWIEC ŚW.
ARKADIUSZ DUKAŁA Tak
PAWEŁ DZIOPA
RADEK GOZDEK Tak WARSZAWSKI SCYZORYK
SZYMON GÓRSKI
JACEK HUBNER Tak
ADAM JEZIOREK Tak
PIOTR KANIA
PIOTR ŁUKASIK
KRZYSZTOF MIERNIK Tak
SYLWESTER NIEWADZI
PIOTR STANIEC
JAROSŁAW STAWCZYK Tak BBL OSTROWIEC ŚW.
TOMASZ STĘPIEŃ BRYGADA ŚWIĘTOKRZYSKA
GRZEGORZ STYCZEŃ POGORIA BIEGA
PIOTR SZANIECKI
RADOSŁAW SZATKOWSKI
JACEK WIATROWSKI BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
PAWEŁ WÓŁKIEWICZ Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M-M: 20 (Opłaconych: 8)
W-I-M - Weteran I M (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW JACKOWSKI
KONRAD LUŚCIŃSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-M: 2 (Opłaconych: 0)
W-II-M - Weteran II M (mężczyźni, wiek: 60-99)
JERZY BORKOWSKI Tak BIEGIEM RADOM
JAN GROŃSKI Tak
CZESŁAW IWAN Tak
MAREK KOZYRA Tak BBM KIELCE
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-M: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 116 (Opłaconych: 74)