PGŚ - Bieg Zbója Kaka - 22 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
J-I-K - Junior I K (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-K: 0
S-I-K - Senior I K (kobiety, wiek: 19-29)
PAULINA BOŻEK Tak PL
DOMINIKA CIOBAN PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
VALENTYNA KILIARSKA UA CHEMIK NOXY PULAWY
KATARZYNA MĘTRAK Tak PL
ANNA PANKOWSKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
AGNIESZKA SKIBA PL NIGHT RUNNERS
EWA SKRZYNIARZ PL
KATARZYNA SOBOŃ Tak PL
KLAUDIA SZMIGIEL Tak PL
MONIKA SZYDŁOWSKA Tak PL
MAŁGORZATA WICHA Tak PL WKS WAWEL KRAKÓW
EWA WZOREK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-K: 12 (Opłaconych: 8)
S-II-K - Senior II K (kobiety, wiek: 30-39)
GOSIA BĄDZIUL PL
ANNA BOBER Tak PL
KAMILA GALA PL NAPRZÓD MŁOCINY
IWONA GRABOWSKA Tak PL
ALDONA JAROSZ-PIWONSKA PL SMASHING PĄPKINS
WIOLETA KLAMIŃSKA Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
KATARZYNA KORPUS-MIELCZARSKA PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
ANNA KRĘŻOŁEK PL
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ PL NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ PL NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
SYLWIA PALKA Tak PL
MARLENA PIĘTA Tak PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW.
AGATA RAK Tak PL
ANNA SITEK PL KB MARATOŃCZYK DĘBICA
YULIA STRUKOVA Tak RU
MONIKA SZKUTA Tak PL KONDYCJA
AGNIESZKA ŚWINARSKA Tak PL
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
ILONA WERENKOWICZ-WRONA Tak PL
ANNA WOJDYŁ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-K: 20 (Opłaconych: 11)
M-K - Masters K (kobiety, wiek: 40-49)
JOLANTA BARTNIK Tak PL MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
IZABELA KOMAR PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M-K: 2 (Opłaconych: 1)
W-I-K - Weteran I K (kobiety, wiek: 50-59)
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-K: 0
W-II-K - Weteran II K (kobiety, wiek: 60-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 0
J-I-M - Junior I M (mężczyźni, wiek: 16-18)
DAWID KASPRZYK PL
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-M: 2 (Opłaconych: 1)
S-I-M - Senior I M (mężczyźni, wiek: 19-29)
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak PL
ŁUKASZ DĄBROWSKI Tak PL POSECIENAMECIE
MARCIN DULĘBA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KAMIL DZIGMAN PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL
MICHAŁ JANISZ Tak PL
PAWEŁ KARSZNIA Tak PL
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
JACEK MAZUR Tak PL BLOK EKIPA
WOJCIECH MAZUREK Tak PL
BARTOSZ MICHALSKI Tak PL
DOMINIK PIETRASZEK Tak PL ZAGNAŃSK BIEGA
MATEUSZ PLIŚ Tak PL BLOK EKIPA
ADAM POCHEĆ Tak PL
ŁUKASZ RAK Tak PL
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
DAMIAN STACHURA Tak PL LOVEST.PL RUNLIFE
MARCIN STAROMŁYŃSKI Tak PL
MARIUSZ TOMCZYK Tak PL
KAMIL WILKOSZ PL
DANIEL ZABORSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-M: 21 (Opłaconych: 17)
S-II-M - Senior II M (mężczyźni, wiek: 30-39)
BARTŁOMIEJ ADLER Tak PL
MAREK BASĄG PL
MICHAŁ BIAŁĘCKI Tak PL
MICHAŁ CHODNIEWICZ Tak PL
MARCIN CHOJNACKI PL KONDYCJA
GRZEGORZ CYRAN Tak PL
TOMASZ FILAK Tak PL
PAWEŁ FRĄCKIEWICZ PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
MIŁOSZ GAJEK Tak PL
PAWEŁ GRATKA Tak PL
KAMIL JABLONSKI PL
ARTUR JANUS Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PIOTR JĘDROCHA Tak PL
MATEUSZ KOT Tak PL 1. OREL
MARIUSZ KWARCIAK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
TOMASZ ŁABĘDZKI PL
SŁAWOMIR MAJ Tak PL
DAWID MAJEWSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF MAŁYSKA Tak PL
MICHAŁ MULTAN Tak PL BŁĘKITNI KRZECZÓW
ŁUKASZ PAŁKA Tak PL
DAWID PETRÓW Tak PL DREAM RUN
KAROL PRĘDOTA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF PRUCIAK PL RUN-LOG.COM
PAWEŁ PRUCNAL Tak PL
SZYMON SANKOWSKI Tak PL ZABIEGANI MIELEC
ANDRZEJ SROKA Tak PL
ŁUKASZ STAROMŁYŃSKI Tak PL
ŁUKASZ STĘPIEŃ Tak PL KIELCE
MARCIN TOKARSKI PL KS FENIKS OPOCZNO
PAVEL VERECKYI UA CHEMIK NOXY PULAWY
WOJCIECH WĄDER Tak PL
PIOTR ŻŁOBECKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-M: 33 (Opłaconych: 24)
M-M - Masters M (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROBERT BĘBEN PL BBL OSTROWIEC ŚW.
IRENEUSZ BOGUCKI Tak PL BBL OSTROWIEC ŚW.
ARKADIUSZ DUKAŁA Tak PL
PAWEŁ DZIOPA PL
RADEK GOZDEK Tak PL WARSZAWSKI SCYZORYK
SZYMON GÓRSKI PL
JACEK HUBNER Tak PL
ADAM JEZIOREK Tak PL
PIOTR KANIA PL
PIOTR ŁUKASIK PL
KRZYSZTOF MIERNIK Tak PL
SYLWESTER NIEWADZI PL
PIOTR STANIEC PL
JAROSŁAW STAWCZYK Tak PL BBL OSTROWIEC ŚW.
TOMASZ STĘPIEŃ PL BRYGADA ŚWIĘTOKRZYSKA
GRZEGORZ STYCZEŃ PL POGORIA BIEGA
PIOTR SZANIECKI PL
RADOSŁAW SZATKOWSKI PL
JACEK WIATROWSKI PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
PAWEŁ WÓŁKIEWICZ Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M-M: 20 (Opłaconych: 8)
W-I-M - Weteran I M (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW JACKOWSKI PL
KONRAD LUŚCIŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-M: 2 (Opłaconych: 0)
W-II-M - Weteran II M (mężczyźni, wiek: 60-99)
JERZY BORKOWSKI Tak PL BIEGIEM RADOM
JAN GROŃSKI Tak PL
CZESŁAW IWAN Tak PL
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-M: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 116 (Opłaconych: 74)