PGŚ - Puchar Gór Świętokrzyskich - 45 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
S-I-K - Senior I K (kobiety, wiek: 19-29)
VALENTYNA KILIARSKA UA CHEMIK NOXY PULAWY
SABINA ŁAWNICZAK PL
EWA MACIEJCZAK Tak PL
EWA WZOREK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-K: 4 (Opłaconych: 1)
S-II-K - Senior II K (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA GÓRECZNY Tak PL MULTISPORT PIASECZNO
ALDONA JAROSZ-PIWONSKA Tak PL
ANNA JEDYNAK Tak PL
ANNA KAPELAN Tak PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
PAULINA KRAWCZAK PL BIEGUSIEM.PL
KARINA KUBARA PL KWP RADOM
DOROTA KUCHTA Tak PL
MONIKA KUŁAKOWSKA Tak PL
ANNA LEŚNIAK Tak PL KB LOK BOCHNIA
EWA MAJER Tak PL SOLGAR
TAMARA MIELOCH PL
KATARZYNA OLENDER-ŚLOŃSKA Tak PL PODKARPACKA SZKOŁA KRAV MAGA
RAMONA PRZYBYŁOWICZ Tak PL
JUSTYNA WRÓBEL Tak PL
MAGDALENA ZARZYCKA-JASIK PL BABY-DOLL.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-K: 15 (Opłaconych: 11)
M-K - Masters K (kobiety, wiek: 40-49)
MALGORZATA KRUK Tak PL
MONIKA MIKOŁAJCZYK-SOWA Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ
AGNIESZKA POLAK PL
RENATA PRZEPIÓRA PL
JULITA SKRZYNIARZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M-K: 5 (Opłaconych: 2)
W-I-K - Weteran I K (kobiety, wiek: 50-59)
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-K: 0
W-II-K - Weteran II K (kobiety, wiek: 60-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 0
S-I-M - Senior I M (mężczyźni, wiek: 19-29)
JANUSZ BRZEZIŃSKI PL
MICHAŁ GŁUSZEK PL
DAWID GROCHOWINA Tak PL
BARTOSZ GROCHOWINA Tak PL
JAKUB GRUDZIŃSKI PL
PAWEŁ HANULAK Tak PL HANULAK TEAM
MICHAŁ KACZOROWSKI Tak PL SOUL ADVENTURE
MATEUSZ KASPRZYK Tak PL
SZYMON KOPCZYŃSKI Tak PL
MICHAŁ KOSIOR Tak PL AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
PAWEŁ KULESZA Tak PL
JACEK MOĆKO Tak PL
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
RUSLAN PECHNIKOV UA
MICHAŁ RUTKOWSKI Tak PL
JAKUB SŁOWIŃSKI Tak PL
MIKOŁAJ SŁOWIŃSKI Tak PL
ANDRZEJ STARZYNSKI UA
KRZYSZTOF WOJCICKI PL
MACIEK WÓJCIK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-M: 20 (Opłaconych: 14)
S-II-M - Senior II M (mężczyźni, wiek: 30-39)
MICHAŁ BĄK Tak PL WKURW_TEAM
JAREK BĄK PL
ARTUR BORCUCH PL
MICHAŁ BÓBSKI PL
PIOTR BRZOZA PL B&B KIELCE TEM
RAFAŁ CHODOROWSKI PL KWP RADOM
PAWEŁ CZERWIAK Tak PL
TOMASZ CZYŻEWSKI PL ADGARFIT
PAWEŁ DALKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DAMIAN DARŁAK PL KB MARATOŃCZYK DĘBICA
PAWEŁ DUDEK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARCIN FARON Tak PL
BOGUMIŁ FOLAND PL
MICHAŁ GAJEWSKI Tak PL SFORA OJCA DYREKTORA
ŁUKASZ GOLBA PL ZABIEGANI MIELEC
ŁUKASZ GOŁĄB Tak PL
RAFAŁ GÓRECKI Tak PL
DAMIAN GRABOWSKI PL NIGHT RUNNERS
PIOTR GROMADA PL TSA SANDOMIERZ
KAMIL JABLONSKI PL
DANIEL JAGODZKI Tak PL
ŁUKASZ JANKOWSKI Tak PL
SZYMON JANKOWSKI Tak PL
PAWEŁ JAŃCZYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ŁUKASZ JASTRZĘBSKI Tak PL
KAMIL JUREK PL
MARIUSZ JURKOWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
BARTOSZ KAMIŃSKI Tak PL
PIOTR KARDAS Tak PL CENTROSTAL-KIELCE
MAREK KASZA Tak PL RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
MARCIN KĘPOWICZ Tak PL
KONRAD KISIELEWSKI Tak PL
GRZEGORZ KOŃCZYK PL
PIOTR KOPYRA Tak PL
WOJCIECH KOTARBA Tak PL
ANDRZEJ KRASOŃ PL TSA SANDOMIERZ
KAMIL KRAWCZAK PL BIEGUSIEM.PL
GRZEGORZ KUŁAKOWSKI Tak PL
ARKADIUSZ KUREK Tak PL
KRZYSZTOF KUTER Tak PL
MARIUSZ KWARCIAK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRZYSZTOF KWASEK PL
ANDRZEJ LACHOWSKI PL LACHO TEAM
JACEK LECH Tak PL ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA
MARCIN LEŚNIAK Tak PL KB LOK BOCHNIA
KRZYSZTOF ŁODEJ Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DAWID MAJEWSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DAWID MASNY PL TRUCHTACZ.PL
ANDRZEJ MIEDZIEJEWSKKI Tak PL WPRUNNING
JACEK MIĘDZIK Tak PL SĄSIAD TEAM
TOMASZ MLOST PL ENDORFINY WADOWICE
TOMASZ NOWAK PL AMATOR
MICHAŁ OLSZEWSKI PL
MACIEJ OTAWSKI PL
TOMASZ PAJĄK Tak PL VEGE RUNNERS
PRZEMEK PAUL PL
SZYMON PODSIADŁY Tak PL
MACIEJ POGOCKI Tak PL
KRZYSZTOF POGORZELSKI Tak PL
ŁUKASZ POLITOWSKI Tak PL HPE SPORTS
PATRYK PRZYBYLSKI Tak PL
STANISŁAW PYTEL Tak PL
TOMASZ RUSZNICA Tak PL PTTK RZESZÓW
RAFAŁ SĘKOWSKI Tak PL
RADOSŁAW SKOWRON Tak PL
GNIEWOMIR SKRZYSIŃSKI Tak PL BYĆ JAK RARAMURI
PAWEL STEPNIK Tak PL ŚMIGASIĘ
SŁAWOMIR STYKOWSKI PL
ŁUKASZ SZUBA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ANDRZEJ SZWAGIERCZAK Tak PL BIEGUSIEM.PL
MICHAŁ ŚCIUBEŁ Tak PL
DAMIAN ŚLĘCZKA PL DIT PRO
CEZARY ŚLIWKA Tak PL
KAMIL TOBIASZ Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARCIN TOKARSKI PL KS FENIKS OPOCZNO
GRZEGORZ TRAPCIA Tak PL
TOMASZ TWARDOWSKI Tak PL
PAVEL VERECKYI UA CHEMIK NOXY PULAWY
MACIEJ WĘCŁAŚ Tak PL
MARCIN WŁODARCZYK Tak PL
TOMASZ WNĘK Tak PL
PAWEŁ WOJTYNA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ROBERT WOŹNICZKO Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARCIN ZAJĄC Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-M: 84 (Opłaconych: 53)
M-M - Masters M (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ BANASIK PL ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ
MICHAŁ BROŻYNA PL
PIOTR CHMIEL Tak PL NURT MOSTKI
PRZEMYSŁAW CZUBA Tak PL WALCZ JAK MIMI!
DOMINIK DANKOWSKI Tak PL
MARCIN DOMAGAŁA Tak PL
GRZEGORZ GAŁĘZIA PL SPARTANIE DZIECIOM
SZYMON GÓRSKI Tak PL BBM KIELCE
PAWEŁ GRABSKI PL
MACIEJ HEJMAN PL WKURW_TEAM
ARTUR KACZYŃSKI PL
RAFAŁ KANIA PL
PIOTR KNOP Tak PL
GRZEGORZ KOSMALA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARIUSZ KRASOŃ PL TSA SANDOMIERZ
TOMASZ KRUK Tak PL
ANDRZEJ MAJKUT Tak PL RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
MAREK MATYSIAK Tak PL GAPMONT RUNNING TEAM
KRZYSZTOF MAZUREK Tak PL
TOMASZ MILER Tak PL
KUBA NOWAK PL
MICHAŁ NURZYŃSKI Tak PL
MARTIN PAPE Tak PL
TOMASZ PLEWA Tak PL
JACEK POLAK Tak PL BIEGUSIEM.PL
SEBASTIAN PRZYBYŁOWICZ PL ARTISMACHINAE
MARIUSZ RAPACZ Tak PL
TOMASZ RĘBIŚ Tak PL KOCHAMSIERADZ.PL
RADEK RUCIŃSKI PL
WOJCIECH SIKORA Tak PL
GRZEGORZ SIKORA PL T-MOBILE RUNNING TEAM
GRZEGORZ SKALSKI Tak PL
KAZIMIERZ SŁAWIŃSKI PL
WOJCIECH SOBCZYK Tak PL NIEZRZESZONY
GRZEGORZ SOKALSKI PL
DONINIK SROKA Tak PL
KAMIL STAWSKI Tak PL
PRZEMYSLAW STROKON PL
MACIEJ STRZELECKI Tak PL
ARTUR SZEWCZYK Tak PL DOKĄD TAK CIĄGLE BIEGNĘ?
ZBIGNIEW SZPAKOWSKI Tak PL KLUB JEDNEGO BIEGACZA
WŁODZIMIERZ SZYSZKOWSKI Tak PL
MARCIN WĄSIK PL
KRZYSZTOF WIĄCEK PL
PIOTR WOJNAROWSKI PL
PAWEŁ WOSIEK Tak PL
TOMASZ WYPYCH Tak PL
ADAM ZAMOJSKI Tak PL ICHTIS
LESŁAW ZIELNIK PL
WALDEMAR ŻYLIŃSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M-M: 50 (Opłaconych: 31)
W-I-M - Weteran I M (mężczyźni, wiek: 50-59)
PIOTR BOLEBA Tak PL
WOJCIECH CWIAKALA Tak PL
SŁAWOMIR HORBOWY Tak PL
ANDRZEJ KISZKURNO PL
KRZYSZTOF KOMAR PL
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM
PIOTR KUTA Tak PL
WIESŁAW LUDWINEK Tak PL
KONRAD LUŚCIŃSKI Tak PL
DARIUSZ JACEK ŁABUDZKI Tak PL TSA SANDOMIERZ
ANDRZEJ MARCZEWSKI Tak PL
PIOTR OPARA Tak PL
PIOTR PUDZIANOWSKI PL
SŁAWOMIR SĘDYBYŁ Tak PL RUNGALL MIEDZIANA GÓRA
JAROSŁAW STANEK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB
BOGUMIŁ STAWOWSKI Tak PL
ZENON STĘPIEŃ Tak PL KKL KIELCE
WOJCIECH SZYDA Tak PL
JACEK WĄSIK PL CBFS
TOMASZ WOLSZAKIEWICZ PL
ANDRZEJ ZATORSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-M: 21 (Opłaconych: 15)
W-II-K - Weteran II M (mężczyźni, wiek: 60-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 199 (Opłaconych: 127)