Piekoszów - Targi Kielce - FINAŁ: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
SYLWIA GAJDKA Tak PL PTC ALPINA PABIANICE 211
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 266
DARIA SKRZYPEK PL CITYZEN POZNAŃ
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 289
JUSTYNA KOGUT Tak PL PENTEL 292
AGATA MADEJ Tak PL FABRYKA MAZAKÓW
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 275
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 239
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 260
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 281
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 253
MAŁGORZATA SUCHA PL FENIX TYCHY
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 304
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
RADOSŁAW GABRYŚ PL
PAWEŁ GŁADYŚ Tak PL STC SKARŻYSKO 282
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
BARTOSZ BEJM PL BEJM TEAM
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 203
PRZEMYSŁAW BRZOZA Tak PL 235
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 243
KRZYSZTOF JANAS Tak PL 210
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 229
MARCIN KUMISZCZO PL MRS SPORTY RADOM
MIKOŁAJ KUROPATWA Tak PL PTC ALPINA PABIANICE 271
ADRIAN KUSZ PL SII CYCLING TEAM
WOJCIECH MATLAK PL
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 296
OSKAR MROWIŃSKI PL LKS ZIEMIA OPOLSKA
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL ROGELLI TEAM 207
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 221
TOMASZ SZRAJBER Tak PL DEICHMANN CYCLING TEAM 290
HUBERT SZYMONEK PL ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE \"POD BARTKIEM\
BARTOSZ ZAJĄC Tak PL QUEST ROAD 202
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 59
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 245
BARTŁOMIEJ GRODECKI PL
ANDRZEJ GULBA Tak PL PENTEL 272
JAROSŁAW IDZIK Tak PL PENTEL 276
ADRIAN KAPCIAK PL
KRZYSZTOF KARSKI Tak PL KSA POZIOMKA 224
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 256
SZYMON KOGUT PL
PIOTR LIS Tak PL SPORTIMED 267
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 238
IRENEUSZ MIKLER PL
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM
RAFAŁ OLEŚ Tak PL TEAM HUROM 206
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 222
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 214
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL 208
LESŁAW RZADKOWSKI PL
MACIEJ STANO Tak PL 285
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 226
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 217
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 241
MICHAŁ ZĄBCZYŃSKI Tak PL 306
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 25 (Opłaconych: 18)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 302
SZYMON BATKOWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 252
JACEK CHODOŃ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 236
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 212
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL ADIOSTRY TEAM 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 204
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 283
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 268
ZBIGNIEW KUBICKI Tak PL STREFASPORTU.PL MW INVEST 227
TOMASZ MACIAŚ Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 234
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 228
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 298
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 15 (Opłaconych: 12)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 295
LESZEK JANAS Tak PL 278
JACEK JANKOWSKI PL
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 255
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM
SZYMON KOGUT Tak PL 294
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 288
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 237
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 261
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA
ZBIGNIEW PIĄTEK Tak PL 500
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 251
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM
ALEKSANDR SHEVTCOV Tak RU FOLTA 209
STANISLAW SZCZESNY PL
LESZEK TRACZYK Tak PL 305
MARIUSZ WALAS Tak PL 201
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 303
ZBIGNIEW ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 301
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 215
JANUSZ CZAJKA Tak PL 240
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 244
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 205
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 97 (Opłaconych: 74)