Przełomy Wisłoka - wyścig szosowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 45
ANNA WILCZEK Tak FENIX TYCHY 9
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 90
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 12
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 170
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak HUZAR BIKE ACADEMY 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 135
MAŁGORZATA SUCHA Tak FENIX TYCHY 18
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PTC PRZEMYSL 60
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MATEUSZ BURDA Tak STS JORDAN WOLA MAŁA 111
ADRIAN DUSZKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 83
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 77
MICHAŁ KIJOWSKI Tak ŻBIK-KOMAŃCZA 48
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KONRAD BAŁON Tak 105
TOMASZ BARAN Tak DOTSPORT/DOTFIZJO 141
MATEUSZ BŁAŻ Tak KTC KROSNO 99
TOMASZ DEMBOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI 26
PAWEŁ DOŁŻYCKI Tak ŻBIK-KOMAŃCZA 61
PAWEŁ DZIENDZIEL ADIOSTRY TEAM
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 189
DAMIAN GŁOWNIA POLART NUTRAXX TEAM
MACIEJ GÓRAJ Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA 167
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak 183
DAMIAN GRABOWSKI Tak
WOJCIECH IMIELA Tak CYKLOFAN OPOLE 11
KRZYSZTOF JANAS Tak BIKE2B.PL 25
STANISŁAW JAŹWIECKI Tak JEDLICZE TEAM 107
MAREK JURASZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ŁUKASZ KOGUTOWICZ
JAKUB KOSIŃSKI Tak AXEL SPORT RACING TEAM 138
SŁAWOMIR KRAWCZYK
ARKADIUSZ KRZESIŃSKI Tak ŻBIK-KOMAŃCZA 96
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 19
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 94
KAROL MULARCZYK Tak KTC KROSNO 30
MICHAŁ NAWROCKI COLEX RACING TEAM
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak VELOPAKA RACING TEAM 41
KAMIL PUCHAŁKA Tak ROGELLI TEAM 64
JAROSŁAW RYSZ Tak 137
KRYSTIAN TOCZEK
ANDRZEJ UHL Tak SWIMRUN.PL/DOTFIZJO 63
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
JAKUB WOŹNIAK Tak DOTSPORT/DOTFIZJO 39
PAWEŁ ZACZYK Tak VELOPAKA RACING TEAM 179
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DANIEL AUGUSTYN Tak TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 36
MATEUSZ BARAŃSKI OTR INTERKOL
TOMASZ BŁĄDEK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 155
GRZEGORZ BOJARSKI Tak 151
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA 195
MARCIN DANIEK Tak TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 93
ROBERT DYDO
MICHAŁ FONAŁ XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
KRZYSZTOF GAJDA Tak JEDLICZE TEAM 92
ARTHUR GĄGAŁA Tak FERRARI-EA7-OSLO 37
TOMASZ GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 86
MACIEJ GŁOWACKI DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL
MACIEJ HABRAT Tak KTC KROSNO 171
ERNEST HOROSZKO Tak SWR SOS BIKE SANOK 44
MARIUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 50
ŁUKASZ KMIECIK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 175
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 2
JAKUB KUBICKI BIKEHEAD
PRZEMEK LIEBNER Tak 193
KAMIL MAJ Tak LUBELSKI KLUB KOLARSKI 134
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 65
MICHAŁ PAWĘZKA BSK MIÓD KOZACKI
PRZEMYSŁAW PAWLIK PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
MICHAŁ PIELAK Tak NOWA HUTA CYCLING TEAM 35
PIOTR PIĘTA Tak 120
JAROSŁAW POKORA JAS-KÓŁKA
MACIEJ ROMAŃSKI Tak 182
DANIEL ROZMYSŁOWSKI Tak KTC KROSNO 74
PIOTR SABAT Tak 125
MACIEJ STANO Tak 15
TOMASZ SYBIDŁO Tak SWR SOS BIKE SANOK 154
KRZYSZTOF SZARY Tak BIKE ATELIER TEAM 122
MIKOŁAJ SZEWCZYK BODYICOACH CYCLING TEAM
ŁUKASZ ŚMIETANKA
PIOTR TOMANA Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 24
KRZYSZTOF TUTAJ Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 197
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 196
RADOSŁAW WASILEWSKI BSK MIÓD KOZACKI
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak ACCENT TEAM 68
MARIUSZ WOJNAR Tak STS JORDAN WOLA MAŁA 145
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 41 (Opłaconych: 29)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DAMIAN BARTOSZEK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 129
SZYMON BATKOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI 13
MICHAŁ BIŃCZAK
JACEK CIECIERĘGA Tak DKK GRYF DEBICA 131
CYPRIAN CZARNIECKI Tak 7
MACIEJ GIEŁZAK
DARIUSZ GRELOWSKI Tak 8
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 43
ROBERT KOSIŃSKI Tak
MAREK KOZŁOWSKI Tak SST LUBCZA 119
ARKADIUSZ KRASKA ATOLBIKE.PL PUŁAWY
HUBERT LASKOWSKI Tak KTC KROSNO 47
JERZY LIPPA Tak MIKESZ TEAM 87
JANUSZ ŁODEJ ZKS STAL RZESZÓW
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 38
DAMIAN MANIOS Tak 75
MICHAŁ MATUSIAK Tak 33
ROBERT MIZIA Tak 166
MATEUSZ PAJĄK
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 98
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 108
GABRIEL SOWA Tak DKK GRYF DEBICA 174
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak VIVABICI 177
PIOTR SZCZEPANIK Tak NO LIMITED 159
MAREK SZYMAŃSKI Tak 4
PIOTR ŚLASKI Tak SCS OSOZ RACING TEAM 52
ADAM ŚLĄZAK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 59
TOMASZ ŚMIETANA Tak POC DIVISION POLAND 118
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 21
MARCIN TOMECKI
ROBERT WALCZAK
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 32 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 46
DARIUSZ BORUCZKOWSKI
ZBIGNIEW CZACHURA TWOJA MERIDA IMIELIN
KAZIMIERZ CZARKOWSKI FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
MIROSŁAW DOŁŻYCKI Tak ŻBIK-KOMAŃCZA 95
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM 69
MARIUSZ HOPEK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 79
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak TEAM HUROM 20
SZYMON KOGUT
SŁAWOMIR KOZICKI Tak 109
LESZEK KRZYWICKI ELMAR TEAM
ROBERT KUCAB Tak KTC KROSNO 32
RYSZARD LEŚNIAK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 51
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak 168
DARIUSZ ŁUKOWSKI
ANDRZEJ MAŁYSA Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 29
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 78
STANISŁAW OKOŃSKI Tak JASTRZĘBIE ŁASKIE 16
JACEK PIĄTEK Tak TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 84
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM 22
TOMASZ RADZKI Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 53
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 55
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 34
JANUSZ SIWIEC Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE KROSNO 91
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak 49
MAREK SMOŁKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 100
JACEK SZCZYGIEŁ Tak ROAD MARATON TEAM 72
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PTC PRZEMYSL 56
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 80
ZBIGNIEW ZIELONKA Tak SCS OSOZ RACING TEAM 82
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 24)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 89
JANUSZ CZAJKA Tak OLIMPIONIK PRZEMYŚL 3
ADAM GERMAN
JERZY HABRAT Tak KTC KROSNO 176
JERZY HADUCH
TADEUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 66
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 88
ROMAN PĄCZKA
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 5
JÓZEF ROKOSZ Tak SARONI-JAGU TEAM 147
MACIEJ SZTENDEL Tak JASTRZĘBIE ŁASKIE 14
RYSZARD ŚMIGLEWICZ NYSA CYCLING TEAM
STEFAN WÓJCIK KTC KROSNO
JERZY ŻUBER Tak ROWEROMANIA 67
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 161 (Opłaconych: 123)