Puchar Gór Świętokrzyskich na 44km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Senior I - K (kobiety, wiek: 16-29)
KARINA BIAŁOBŁOCKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 1 (Opłaconych: 0)
K30 - Senior II - K (kobiety, wiek: 30-39)
BOŻENA CZERWIŃSKA Tak PL TSA SANDOMIERZ
IZABELA KUCHTA PL
EWA MAJER Tak PL NORAFSPORT
AGATA MATEJCZUK Tak PL KS ALASKA ŁÓDŹ/ SPARTEZ
BARBARA MITOSEK PL
ANIA PAŁACHA Tak PL
LIDIA PYTEL PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
JULITA SKRZYNIARZ Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 8 (Opłaconych: 5)
K40 - Masters K (kobiety, wiek: 40-49)
YURIY BLAHODIR Tak UA KS ICE-MAT TEAM
EWA JACKOWSKA PL
MARIOLA JAMRÓZ Tak PL
AGNIESZKA KOZŁOWSKA Tak PL
JOANNA OLCHAWA PL
RENATA PRZEPIÓRA Tak PL
BEATA WIERZBICKA Tak PL TSA SANDOMIERZ
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 7 (Opłaconych: 5)
K50 - Weteran I - K (kobiety, wiek: 50-59)
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 0
K60 - Weteran II - K (kobiety, wiek: 60-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 0
M20 - Senior I - M (mężczyźni, wiek: 16-29)
KRZYSZTOF ANIOŁ PL KU AZS UJK KIELCE
MARIUSZ BUGAJNIAK PL
PAWEŁ CZERWIAK PL
MARCIN DULĘBA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
SYLWESTER FIUK PL 4RUNPIŃCZÓW
MICHAL FOREMNIAK PL
BARTOSZ GORCZYCA Tak PL BUFF TEAM POLSKA
MATEUSZ GUZY PL
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL
MICHAŁ JAGIEŁO PL
KAMIL KOŁODZIEJSKI PL BBM KIELCE
PAWEŁ KULESZA Tak PL KIELCE
KAMIL LEŚNIAK PL
JAROSŁAW LUBIŃSKI PL KKL KIELCE
WOJTEK MACH PL
KRZYSZTOF MACIEJSKI PL
MATEUSZ MIZERA PL
MICHAŁ OLESIEJUK PL TSA SANDOMIERZ
DANIEL OLESIŃSKI PL
MICHAŁ OLSZEWSKI PL
MARCIN POŻOGA PL KIELCE
MICHAŁ SNOPCZYŃSKI PL DECATHLON KIELCE
MIŁOSZ SZCZEŚNIEWSKI Tak PL SALCO SPORT TEAM
KRZYSZTOF WÓJCICKI Tak PL
MATEUSZ WÓJCIK Tak PL
MICHAŁ ZUGAJ PL KIELCE
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 26 (Opłaconych: 6)
M30 - Senior II - M (mężczyźni, wiek: 30-39)
RAFAŁ BARAŃSKI Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW.
BARTOSZ BERNACKI Tak PL
ARTUR BORCUCH Tak PL
PIOTR BRZOZA Tak PL B&B KIELCE TEM
RAFAŁ CZARNECKI PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
PRZEMYSŁAW DZIEWIERZ PL
RAFAŁ GACZYŃSKI Tak PL
DANIEL JAGODZKI PL
WALDEMAR JANCZAK PL KAK
MICHAŁ JARCZYŃSKI Tak PL KW TORUŃ
SZYMON JARZYNA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KONRAD KISIELEWSKI PL
MARCIN KOŁOCH PL
PIOTR KOPYRA PL
DARIUSZ KOZUBEK PL
ANDRZEJ LACHOWSKI Tak PL LACHO TEAM
MARCIN MATYSIAK Tak PL GAPMONT RUNNING TEAM
PAWEŁ MICHALSKI PL AGA-REH
MICHAŁ OBARA PL
DAMIAN ORZECHOWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
KRYSTIAN PARANDYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PRZEMEK PAUL PL
SZYMON PODSIADŁY Tak PL
KRZYSZTOF POGORZELSKI PL
PRZEMYSŁAW PRONOBIS PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW
PATRYK PRZYBYLSKI Tak PL
TOMASZ RACZYŃSKI Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU
GRZEGORZ RAKOCZY Tak PL
PAWEL STEPNIK PL ŚMIGASIĘ
TOMASZ STĘPIEŃ PL BRYGADA ŚWIĘTOKRZYSKA
MARCIN STOKOWIEC PL KKL KIELCE
KONRAD SWAŁDEK PL
MICHAŁ ŚCIUBEŁ PL
RAFAŁ ŚLIWIŃSKI PL
CEZARY ŚLIWKA PL
MARCIN TOKARSKI Tak PL CERAMIKA PARADYŻ
MARCIN WALDON PL HRMAX ŻORY
PAWEŁ WOSIEK Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW.
DANIEL WOSIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 39 (Opłaconych: 16)
M40 - Masters M (mężczyźni, wiek: 40-49)
JACEK BANAK PL B&B KIELCE TEM
KAMIL BERNACKI Tak PL DAWID OSTROWIEC
MARCIN BIL Tak PL
JAKUB BŁĘDOWSKI PL TRUCHTACZ.PL
WOJTEK BRYJA PL
MACIEJ BUJAK Tak PL M M B U J A K
PIOTR CHMIEL Tak PL
ROBERT FARON Tak PL SALCO SPORT TEAM
MARIUSZ GÓRA PL BBM KIELCE
JACEK JACKOWSKI PL
BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI Tak PL KKL KIELCE
ROBERT KUMAŃSKI Tak PL
MAREK MATYSIAK PL GAPMONT RUNNING TEAM
PAWEŁ MEJ Tak PL BOSY BIEGACZ
ARTUR MIZDRAK PL ELEKTRIMONT KRAKÓW
WALDEMAR PISIAŁEK Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
KAROL POSZALSKI Tak PL ŚKA
JACEK SADŁOCHA Tak PL
WOJCIECH SIKORA Tak PL
GRZEGORZ SKALSKI PL
MAREK SKRZYNIARZ PL FITNESS CLUB TAO KIELCE
KAROL SOBULSKI Tak PL KALIŃSKA TEAM
KRZYSZTOF WALDON PL HRMAX ŻORY
KRZYSZTOF WIĄCEK Tak PL
KRZYSZTOF WIĄCEK PL
PAWEŁ WIERZBICKI Tak PL TSA SANDOMIERZ
MARIUSZ ZAGAJEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 27 (Opłaconych: 15)
M50 - Weteran I - M (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH CZEKAJ Tak PL
WIESŁAW GAŁKA Tak PL
RYSZARD GÓRECKI PL NIESTOWARZYSZONY
KRZYSZTOF JABŁOŃSKI Tak PL
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM
KONRAD LUŚCIŃSKI Tak PL
ANDRZEJ MARCZEWSKI Tak PL
MARIAN NIZIOŁ Tak PL
MIROSLAW NOWAK PL
DARIUSZ PLUCIŃSKI PL
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL
ANDRZEJ ZATORSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 12 (Opłaconych: 9)
M60 - Weteran II - M (mężczyźni, wiek: 60-99)
PIOTR FARON PL RACING OLEŠNÁ ""A
MIECZYSŁAW NAPORA PL
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROMAN TRZCIELIŃSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 4 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 124 (Opłaconych: 57)