Rajcza TOUR - finał cyklu RoadMaraton: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 632
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 119
BEATA FILAREK Tak PL 130
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 261
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 183
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 488
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 267
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 275
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
IZABELA WŁOSEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL 22
MARTIN POLÁČIK Tak CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 232
JAN SZARY Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 165
MICHAŁ ZASŁONKA Tak PL JAS-KÓŁKA 48
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
RAFAŁ AMBORSKI Tak PL
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 361
MAREK CZUDEK Tak PL 193
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak PL GRENA LTD & IN MOGILANY TEAM
MARCIN DYMANUS PL ERG BIERUŃ FOLIE
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 294
MARCIN FIOŁKA Tak PL 87
DAWID GRYGORUK PL
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
GRZEGORZ JAKSENDER Tak PL 221
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 638
MAREK JURASZEK Tak PL 86
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 637
ADAM KORYCZAN PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
MARIUSZ KUSIDŁO Tak PL
MACIEJ KUSINA Tak PL ISPORT.PL TEAM 523
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 476
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 554
MACIEJ MENTEL Tak PL 31
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
SZYMON OSTRYSZ Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 15
PAWEŁ PAC Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 20
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL ISPORT.PL TEAM 471
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 633
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL 93
KRYSTIAN ROGALSKI Tak PL BLISKA TEAM 37
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX TEAM
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 457
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
ROBERT TROSZOK Tak PL 531
MARCIN WALUSIAK Tak PL 409
WIKTOR WŁODARCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 17
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 186
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 184
PATRYK WÓJCIK Tak PL GRENA LTD & IN MOGILANY TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 38 (Opłaconych: 34)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL 96
JAN BOCHNIAK Tak PL 300
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 634
TOMASZ BRZYCHCZY PL
ROMAN BUŁKA Tak PL 282
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 546
ANDRZEJ CHMIELEWSKI PL OCR BG FIT OPOLE
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 62
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 478
PAWEŁ DROBEK Tak PL 297
MARCIN DZIARSKI PL
ARTHUR GĄGAŁA NO FERRARI-EA7 ARMANI-MARANELLO
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 540
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL
MACIEJ GUGAŁA PL
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 83
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL PRO-KAN SUSZEC
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
DAWID JAKUBIAK Tak PL 455
PIOTR JANUSZ Tak PL 14
PIOTR KANIK Tak PL
JULIAN KAPŁON Tak PL
MINDAUGAS KASIETA LT
PIOTR KĄKOL Tak PL 482
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOPYTKO PL
SZYMON KORNAK Tak PL 439
ŁUKASZ KOŚNIEWSKI Tak PL KS-ZWARDOŃ 269
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 459
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
DAWID KRZEPINA PL
MARIUSZ KRZYSZTOFIK Tak PL 303
RADOSŁAW LENARD Tak PL 513
MARCIN LIRSKI Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 224
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 718
MICHAŁ LISTWAN Tak PL ROWEROWANIE.PL 360
KAMIL MAJ Tak PL LKK LUBLIN 520
PATRYK MAZUREK Tak PL KTS TYCHY 179
WOJCIECH NALEPA PL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
JAROSŁAW POKORA Tak PL 55
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 97
ŁUKASZ PRZYBEK PL NOWA HUTA TEAM
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 667
DAREK SEREMET Tak PL 117
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 336
DAWID STWORA Tak PL
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 194
KRZYSZTOF SZARY Tak PL 556
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
MARCIN SZENDERSKI Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 39
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 635
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 395
PAWEŁ SZULIM Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 178
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 7
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 271
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 434
MARCIN TOMECKI PL
ANDRZEJ WASILEWSKI Tak PL 534
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 307
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 508
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 69 (Opłaconych: 54)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 668
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 152
ROBERT BOBKA PL 56
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 70
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
RAFAŁ CHMIELEWSKI PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
MAREK CIEŚLAK Tak PL 507
PIOTR CZECH Tak PL POLART NUTRAXX TEAM
DARIUSZ DUDA Tak PL 466
JAROSŁAW FILUS PL
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 891
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 12
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 228
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
GRZEGORZ KAMPA Tak PL 296
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 94
KRZYSZTOF KĘPA PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 2
RAFAŁ KLAMA Tak PL 490
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 99
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 602
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 337
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 669
TOMASZ MATUSIK PL
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 484
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
PIOTR PYSZIK Tak PL 431
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 366
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 485
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 515
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 427
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 146
MIROSŁAW TOKARZ Tak PL 279
LESZEK TRACZYK Tak PL MICHAEL / STRÖM DOM MAKLERSKI 447
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 650
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL 159
ROBERT WRÓBLEWSKI PL
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 45 (Opłaconych: 37)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 446
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 612
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL 444
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
ZBIGNIEW FAL Tak PL 470
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL SILVINI TEAM POLSKA 30
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 519
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 154
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 670
SZYMON KOGUT Tak PL 365
PIOTR KOPERNIK Tak PL 249
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 402
ANDRZEJ KRAWCZYK Tak PL 547
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 259
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 541
SŁAWOMIR MASLONKOWSKI Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 254
RYSZARD NAGLIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 464
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 506
JANUSZ PAŻDZIORKO Tak PL OLDBOJE RAJCZA 160
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 892
ALEKSANDER PIECZKA Tak PL 473
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 144
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 1
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 252
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 428
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 605
PIOTR SERAFINOWSKI PL OPONY-SERAFINOWSKI
JACEK SZARY Tak PL 238
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 33 (Opłaconych: 28)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 71
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 131
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ 909
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 285
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 115
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 787
JAN KAPUŚCIK PL
JÓZEF KOŁODZIEJCZAK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
CZESŁAW KOPERNIK Tak PL 270
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 111
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 343
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 458
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 486
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 120
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER 436
JERZY ŻUBER Tak PL 268
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 18 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 219 (Opłaconych: 182)