Rajcza TOUR - finał cyklu RoadMaraton: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1 (kobiety, wiek: 15-35)
KAMILA BIERNAT Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 632
ALEKSANDRA DREJ Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 119
BEATA FILAREK Tak 130
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak SCS OSOZ RACING TEAM 261
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak ROMET RACING TEAM
AGNIESZKA ROLA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 183
KRYSTYNA SABAJ Tak ESKA TEAM 608
IZABELA SIKORA Tak SUPREME STYLE MATES 488
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2 (kobiety, wiek: 36-75)
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 267
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 275
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
IZABELA WŁOSEK KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 M (mężczyźni, wiek: 15-18)
KRZYSZTOF KRÓL Tak 22
MARTIN POLÁČIK Tak CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 232
JAN SZARY Tak TWOJA MERIDA IMIELIN 165
MICHAŁ ZASŁONKA Tak JAS-KÓŁKA 48
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 A (mężczyźni, wiek: 19-29)
RAFAŁ AMBORSKI Tak
KRZYSZTOF CELARY Tak 361
MAREK CZUDEK Tak 193
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak GRENA LTD & IN MOGILANY TEAM
MARCIN DYMANUS ERG BIERUŃ FOLIE
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak
MACIEJ ETGENS Tak KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 294
MARCIN FIOŁKA Tak 87
DAWID GRYGORUK
JAN GRZEMPA Tak TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
GRZEGORZ JAKSENDER Tak 221
RAFAŁ JONIK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 638
MAREK JURASZEK Tak 86
MACIEJ KOPYCKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 637
ADAM KORYCZAN DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
MARIUSZ KUSIDŁO Tak
MACIEJ KUSINA Tak ISPORT.PL TEAM 523
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 476
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
TOMASZ MATOGA Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 554
MACIEJ MENTEL Tak 31
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 642
SZYMON OSTRYSZ Tak FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 15
PAWEŁ PAC Tak FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 20
GRZEGORZ PAŁKA Tak ISPORT.PL TEAM 471
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 633
KAMIL PUCHAŁKA Tak 93
KRYSTIAN ROGALSKI Tak BLISKA TEAM 37
KRZYSZTOF ROGOWSKI POLART NUTRAXX TEAM
KRZYSZTOF SIKORA Tak SUPREME STYLE MATES 457
KRZYSZTOF STELMACH Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
ROBERT TROSZOK Tak 531
MARCIN WALUSIAK Tak 409
WIKTOR WŁODARCZYK Tak JAS-KÓŁKA 17
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 186
WOJCIECH WOJTAS Tak 184
PATRYK WÓJCIK Tak GRENA LTD & IN MOGILANY TEAM
TOMASZ ZIERNICKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 39 (Opłaconych: 35)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak 96
JAN BOCHNIAK Tak 300
BARTOSZ BOLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 634
TOMASZ BRZYCHCZY
ROMAN BUŁKA Tak 282
JAKUB CHARCHUT Tak KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 546
ANDRZEJ CHMIELEWSKI OCR BG FIT OPOLE
SEBASTIAN CIENIECKI Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
JAKUB CISZAK Tak FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak 62
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak 478
PAWEŁ DROBEK Tak 297
MARCIN DZIARSKI
ARTHUR GĄGAŁA FERRARI-EA7 ARMANI-MARANELLO
DARIUSZ GRELOWSKI Tak 540
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA
MACIEJ GUGAŁA
MACIEJ HABRAT Tak KTC KROSNO 83
JAROSŁAW HAŁAS Tak PRO-KAN SUSZEC
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 652
DAWID JAKUBIAK Tak 455
PIOTR JANUSZ Tak 14
PIOTR KANIK Tak
JULIAN KAPŁON Tak
MINDAUGAS KASIETA
PIOTR KĄKOL Tak 482
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOPYTKO
SZYMON KORNAK Tak 439
ŁUKASZ KOŚNIEWSKI Tak KS-ZWARDOŃ 269
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA 459
ŁUKASZ KRAMARCZYK KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
DAWID KRZEPINA
MARIUSZ KRZYSZTOFIK Tak 303
RADOSŁAW LENARD Tak 513
MARCIN LIRSKI Tak KK CYKLON WARSZAWA 224
ŁUKASZ LISOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 718
MICHAŁ LISTWAN Tak ROWEROWANIE.PL 360
KAMIL MAJ Tak LKK LUBLIN 520
PATRYK MAZUREK Tak KTS TYCHY 179
WOJCIECH NALEPA
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 622
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 765
JAROSŁAW POKORA Tak 55
PAWEŁ PRZELIORZ Tak CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 97
ŁUKASZ PRZYBEK NOWA HUTA TEAM
DAMIAN RYBARCZYK Tak TWOMARK ALVA 1 667
DAREK SEREMET Tak 117
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak WAVEAMIGOS
MARCIN STEFANIAK Tak JAS-KÓŁKA 336
DAWID STWORA Tak
PIOTR SZAJTER Tak JAS-KÓŁKA 194
KRZYSZTOF SZARY Tak 556
MAREK SZATANIK Tak GRUPA MARAT 604
MARCIN SZENDERSKI Tak FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 39
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 635
KRZYSZTOF SZUDER Tak MOVISTAR 395
PAWEŁ SZULIM Tak KK CYKLON WARSZAWA 178
PIOTR ŚLASKI Tak SCS OSOZ RACING TEAM 7
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 271
ROBERT TOBOLSZEWSKI MEGA BEŁŻYCE
PIOTR TOMANA Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA 434
MARCIN TOMECKI
ANDRZEJ WASILEWSKI Tak 534
MAREK WOJNAROWSKI Tak 307
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak 508
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 69 (Opłaconych: 54)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
JANUSZ BANASIAK Tak TWOMARK ALVA 1 668
MICHAŁ BIŃCZAK Tak 152
ROBERT BOBKA 56
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 70
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
RAFAŁ CHMIELEWSKI TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
MAREK CIEŚLAK Tak 507
PIOTR CZECH Tak POLART NUTRAXX TEAM
DARIUSZ DUDA Tak 466
BOGUSŁAW FABIAN Tak TEAM EQUINOX-LEMONBIKE.EU 412
JAROSŁAW FILUS
ŁUKASZ FRYDEL Tak ROAD MARATON TEAM 891
MACIEJ GIEŁZAK Tak 12
ROMAN GODLEWSKI Tak 228
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 651
GRZEGORZ KAMPA Tak 296
RAFAŁ KAMPKA Tak BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 94
KRZYSZTOF KĘPA NKK - IGLOO - JMP.RACE 2
RAFAŁ KLAMA Tak 490
PRZEMYSŁAW KOPER Tak GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 99
TOMASZ LESIECKI Tak ROAD MARATON TEAM 889
JAROSŁAW LIBERACKI Tak GRUPA MARAT 602
TOMASZ MACIAŚ Tak ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJCHER Tak FENIX TYCHY 337
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1 669
TOMASZ MATUSIK
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 484
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
PIOTR PYSZIK Tak 431
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK Tak 366
MIROSŁAW SÓLNICA Tak SUPREME STYLE MATES 485
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak 515
MAREK SZYMAŃSKI Tak 427
ARTUR SZYMBORSKI Tak 146
MIROSŁAW TOKARZ Tak 279
LESZEK TRACZYK Tak MICHAEL / STRÖM DOM MAKLERSKI 447
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak JAS-KÓŁKA 650
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak 159
ROBERT WRÓBLEWSKI
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 38)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 446
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak FENIX TYCHY 612
ZBIGNIEW CZACHURA Tak 444
KAZIMIERZ CZARKOWSKI FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
ZBIGNIEW FAL Tak 470
OSKAR FILIPOWICZ Tak SILVINI TEAM POLSKA 30
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak 519
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak OTR INTERKOL 154
ANDRZEJ KASPRZYK Tak TWOMARK ALVA 1 670
SZYMON KOGUT Tak 365
PIOTR KOPERNIK Tak 249
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 402
ANDRZEJ KRAWCZYK Tak 547
ZBIGNIEW LISIAK Tak 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 259
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 541
SŁAWOMIR MASLONKOWSKI Tak STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 254
RYSZARD NAGLIK Tak KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 464
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak 506
JANUSZ PAŻDZIORKO Tak OLDBOJE RAJCZA 160
ANDRZEJ PIĄTEK ROAD MARATON TEAM 892
ALEKSANDER PIECZKA Tak 473
SZCZEPAN PŁUSA Tak 144
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak 1
ADAM PRZEJCZOWSKI BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak 252
JERZY ROSA Tak POLART NUTRAXX TEAM 428
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 605
PIOTR SERAFINOWSKI OPONY-SERAFINOWSKI
JACEK SZARY Tak 238
JACEK SZCZYGIEŁ Tak 631
JERZY ŚWIDA Tak 878
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 33 (Opłaconych: 28)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-75)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 71
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 131
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
RYSZARD CHUDYKOWSKI TTC TORUŃ 909
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 285
GRZEGORZ GRZEMPA Tak TC ORZEŁ SPYTKOWICE 115
ZBIGNIEW GRZESICA Tak 787
JAN KAPUŚCIK
JÓZEF KOŁODZIEJCZAK DOBRE SKLEPY ROWEROWE
CZESŁAW KOPERNIK Tak 270
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak GNIEWKOWO 111
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 343
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 458
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 486
ANDRZEJ WAPIŃSKI TEAM TOSZEK
MAREK ZDANOWICZ Tak 120
JAN ZIĘCIAK Tak INTEROWER 436
JERZY ŻUBER Tak 268
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 18 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 221 (Opłaconych: 184)