Rajcza Tour - FINAŁ klasyfikacji górskiej: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CK HOBBY BOHUMIN
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 740
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 743
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 689
DOROTA PAWŁOWICZ Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU 683
KRYSTYNA SABAJ PL
PAULINA SZARYŃSKA PL
LUCYNA WAGNER PL KOLMARKA 684
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 754
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 610
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 770
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 635
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 742
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MICHAŁ HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 778
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 793
JAN SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 701
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN PL DOTSPORT RACING TEAM 782
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 783
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 676
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 710
SEBASTIAN DURAJ Tak PL 639
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
ARTUR GOLDMANN Tak PL 672
DAMIAN GRABOWSKI PL ŚLĄSK KOLARSKO
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM
DAWID KORNAK Tak PL DA-KOR CYCLING 618
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 602
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM
ŁUKASZ KUŚ Tak PL 624
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 603
FILIP MAMOT PL SII CYCLING TEAM
ŁUKASZ MARCZAK Tak PL EAZYMUT.PL 654
MACIEJ MENTEL PL POLANA LACHOWICKA BT
KAMIL MIESZCZAK PL
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 660
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 748
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 795
WOJCIECH WOJTAS PL 708
TOMASZ ZIERNICKI PL SZMYD COACHING TEAM 765
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL SKI TEAM POLSKA 706
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 25 (Opłaconych: 15)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAROSŁAW BRYŚ Tak PL 763
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM 709
JAKUB CHARCHUT Tak PL 637
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 690
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 779
JAKUB DAJMUND Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 619
PAWEŁ DĘBIŃSKI PL
MARCIN FIOŁKA Tak PL 606
JAKUB GAŁĘSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 731
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 781
TOMASZ GRUBKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 788
MAREK JURASZEK Tak PL 674
MAREK KAPICA Tak PL 615
MICHAŁ KAŹMIERCZAK Tak PL 694
PAWEŁ KĘDZIERAWSKI Tak PL
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 723
SZYMON KORNAK Tak PL 717
GRZEGORZ KRUPA PL BIKEHOLICY TINES
MACIEJ KRZAK PL
PAWEŁ LENCZEWSKI PL
TOMASZ MACIUSZEK Tak PL 629
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 798
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 633
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
GRZEGORZ PAWŁOWSKI PL EWODD TEAM 670
PAWEŁ PERCZYŃSKI PL KK CYKLON WARSZAWA 677
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 732
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 703
MARCIN PORĘBA PL GATTA BIKE-RS
ROBERT PUZOŃ PL
SEBASTIAN SIWIAK Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 733
MICHAŁ STACHOWICZ Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 719
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 769
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT
MARCIN SZENDERSKI Tak PL 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 784
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 705
PIOTR TOMANA PL MAJKA DAYS 729
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 785
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 651
PAWEŁ WAGNER PL KOLMARKA 648
ADAM WAWOCZNY Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak PL 613
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL 726
GRZEGORZ ZIEBRO PL BIKEHEAD
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 48 (Opłaconych: 34)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
LUKASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 667
DAMIAN BARTOSZEK PL SCS OSOZ RACING TEAM 734
ARTUR CAPUTA PL SPORTS CAMP
WOJTEK CHLEBEK Tak PL RAJBIT TEAM 775
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 799
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 800
JAN CHUDÝ CZ CK FESO PETŘVALD
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 787
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 789
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 634
BARTOSZ FERLIN PL CYKLON
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 746
JAROSŁAW FILUS PL
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 555
BARTOSZ GAWĘDA PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 790
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL 628
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 728
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 696
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 767
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
MICHAL JANIKOWSKI Tak PL BURCAK TEAM 745
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
KRZYSZTOF KĘPA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 796
MARCIN KNAPCZYK PL
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA
MAREK KOZŁOWSKI PL SST LUBCZA
TOMASZ KUŹNAR Tak PL JACACOACH 715
ADAM KWAŚNIEWSKI Tak PL BURCAK TEAM 614
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 607
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
WOJCIECH MARKIEWKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 611
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 768
JAROSŁAW MICHALEC PL 753
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL 714
ALEKSANDER MILER PL
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 716
DARIUSZ OSTROWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 794
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 792
ROBERT POŚPIECH Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 727
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA
ADRIAN POZNACHOWSKI PL
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 747
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA
JANUSZ SIEDLAK Tak PL SAY MORE 681
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 761
BŁAŻEJ STACHOWIAK Tak PL BURCAK TEAM
KAMIL STACHOWICZ Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 713
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
JAROSŁAW STOKŁOSA PL -
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 663
JANUSZ SZOŁTYSIK PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 673
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 730
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 751
MICHAŁ WLAZŁO Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
TOMASZ WOJTKOWSKI PL MY BIKE ROAD TEAM
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL 704
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 752
JACEK ZABŁOCKI Tak PL - 616
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 762
JACEK ŻYDEK PL ----
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 65 (Opłaconych: 43)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WIT BENSARI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 627
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 661
ADAM GRABEK PL KK CYKLON WARSZAWA 688
PAWEŁ JANUKANIS PL ADIOSTRY TEAM
TADEUSZ KISZA Tak PL 682
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 655
DANIEL LINDNER Tak PL GILICKI BIKE 707
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 605
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 744
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 631
STANISLAW SZCZESNY PL
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
WIESŁAW ZAWADA Tak PL 702
EMIL ŻYSZKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 725
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 750
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 609
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 797
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 668
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 698
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 749
SZYMON KOGUT PL HUROM TEAM
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 760
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
KAZIMIERZ ROJEK PL VERGE ESKA TEAM
ANDRZEJ WÓJCIGA Tak PL 678
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 188 (Opłaconych: 129)