Rajcza Tour - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1 (kobiety, wiek: 16-35)
KAMILA BIERNAT Tak PL 554
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 277
KATARZYNA BREWIŃSKA PL POLART MOSER DONNE TEAM
MAGDALENA CHECHELSKA PL KTC KIELCE
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 228
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA
ANNA GODZIK PL POLART MOSER DONNE TEAM
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL 444
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES
LIDIA PYCIARZ PL GATTA BIKE-RS 449
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 267
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 553
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 13 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K1 (kobiety, wiek: 36-200)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 472
MICHALINA KASPRZYK-KUŹNIAK PL
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 356
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 371
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 227
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 4)
H - Mężczyźni 16-23 H (mężczyźni, wiek: 16-23)
MARCIN DYMANUS Tak PL SAM SOBIE 556
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 372
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ
KACPER JAWORSKI Tak PL
KAROL JAWORSKI Tak PL GVT 287
RYSZARD JURKOWSKI Tak PL 294
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 246
DAWID KOCIOŁEK Tak PL 295
MARCIN KONIOR PL
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 427
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 1
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 249
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 534
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
SZYMON OSTRYSZ Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 418
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN
MARCIN POTĘPA PL
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
DANIEL STAJSZCZYK Tak PL 280
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
ROBERT TROSZOK Tak PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 307
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS 403
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 27 (Opłaconych: 13)
A - Mężczyźni 24-29 A (mężczyźni, wiek: 24-29)
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 439
MACIEJ BRUECK PL
ADRIAN BRZÓZKA JBG-2 TEAM 456
MICHAŁ BUJAK PL LKK LUBLIN
MAREK BUJOK PL
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 298
SEBASTIAN CHOWANIEC PL INTER CARS S.A.
MAREK CZUDEK Tak PL 272
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 269
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN
MARCIN FIOŁKA Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 268
MARCIN GOŁUSZKA PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE
JAN GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 548
GRZEGORZ JAKSENDER PL
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 264
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 450
DOMINIK KAPUSTA PL
SZYMON KORNAK Tak PL 354
MACIEJ KUSINA Tak PL ISPORT.PL TEAM 336
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL 451
KAMIL LUBERDA Tak PL JAS-KÓŁKA 262
RAFAŁ MAJ Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 437
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 279
ŁUKASZ MICHALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 430
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 446
SŁAWOMIR PABIAN PL
ŁUKASZ PAWŁOSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 522
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART MOSER SMP TEAM
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO
DAREK SEREMET Tak PL 244
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL
JULIUSZ STOCHMAL PL
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 258
MARCIN WALUSIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 409
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 541
ADRIAN WOŹNICA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 41 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 B (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AZS AWF SILESIA RACING
JAN BOCHNIAK Tak PL 527
SZYMON BOCHNIAK Tak DE 404
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
JACEK CHMIELARCZYK PL
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL IGOSPORT.PL 288
CEZARY CHOWANIEC PL
MARCIN CIELUCH Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 359
TOMASZ CIOŁEK PL CONSTAL
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 360
ŁUKASZ CISZEK Tak PL CZARUSBLITZ 424
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 392
PAWEŁ DROBEK Tak PL TRI4FUN 243
MARCIN DZIARSKI Tak PL 375
KRZYSZTOF EBERLE PL
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM
GRZEGORZ FUS Tak PL 282
BARTOSZ GAWĘDA Tak PL 549
ARTHUR GĄGAŁA NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG
MATEUSZ GLISTA PL GRUPETTO GORLICE
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 231
ANDRZEJ GRUSZCZYK PL
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 536
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL WWW.PROXIBUD.PL 297
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 393
TOMASZ HAJEWSKI PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
JAROSŁAW HAŁAS PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 540
DAWID JAKUBIAK Tak PL 442
PIOTR JANUSZ Tak PL 517
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
MINDAUGAS KASIETA Tak LT 507
MAREK KŁAPTOCZ PL
TOMASZ KNAPIK Tak PL 502
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 445
ROBERT KONIECZNY PL
MARCIN KOPYTKO Tak PL 511
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 238
MARCIN KRONER Tak PL 457
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL TINES - BIKEHOLICY
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKEHOLICY TINES 537
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 396
ANDRZEJ KULA Tak PL 253
JAKUB LATAJKA Tak PL 266
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 300
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN
PAWEŁ MAJEWSKI PL BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY
PATRYK MAZUREK Tak PL 401
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL 513
WOJCIECH NALEPA PL
PAWEŁ NOWAK PL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 535
ŁUKASZ OSTROWIECKI Tak PL 271
MATEUSZ PAJĄK PL
PIOTR PAPIEROK PL
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 547
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA TEAM
SZCZEPAN PIETRUSZKA Tak PL 293
JAROSŁAW POKORA Tak PL
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM
RAFAŁ POSMAN PL
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL CK HOBBY BOHUMIN 515
ŁUKASZ PRZYBEK Tak PL NOWA HUTA TEAM 230
KRZYSZTOF RAJDA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 518
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 559
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 421
WITOLD RYGAŁŁO PL
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 366
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES
MAREK SKOWROŃSKI PL
NORBERT STANEK Tak PL 255
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION
PAWEŁ STASIAK Tak PL 486
LESŁAW STEFFEK PL
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
PIOTR SURMA PL HOBBY KOLIK
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 292
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 447
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 278
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA
MARCIN SZENDERSKI PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 252
MIKOŁAJ SZEWCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 414
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 237
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 275
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 259
PAWEŁ TOMALA PL
PIOTR TOMANA Tak PL 523
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 335
ALEKSANDER ZAJĄC PL
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 103 (Opłaconych: 55)
C - Mężczyźni 40-49 C (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 343
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 557
ROBERT BOBKA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 524
MAREK CIEŚLAK PL
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL
DARIUSZ DUDA Tak PL 558
MARCIN DURMAN PL
JACEK DUTKA Tak PL 509
MAREK DZIWOKI PL
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL
JAROSŁAW FILUS PL
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL SBM 525
MAREK GOC PL FENIX TYCHY
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 510
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 514
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
JACEK JANKOWSKI PL
KRZYSZTOF KĘPA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 538
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL
KONRAD KORZENIOWSKI Tak PL 248
REMIGIUSZ KOT PL
SZYMON KOZIATEK PL
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 545
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 261
JERZY MAĆKÓW PL
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM​
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 528
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN
TOMASZ MATUSIK Tak PL 365
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 406
MACIEJ NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 402
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 516
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
MAREK POKORSKI Tak PL 374
MACIEJ POŃC Tak PL AKE ROBOTICS 289
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 308
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
PIOTR PYSZIK Tak PL 531
RAFAŁ RACHALEWSKI Tak PL 476
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
PIOTR REMBAK PL STC SKARŻYSKO
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 519
JAROSŁAW STOKŁOSA PL
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 455
ARTUR SZYMBORSKI PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 555
MIROSŁAW TOKARZ Tak PL 436
LESZEK TRACZYK Tak PL 458
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 229
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 290
TOMASZ WILCZEWSKI PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE Tak PL BIKEHOLICY TINES 423
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL TKKF CHEMIK PUŁAWY 242
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM
ROBERT WRÓBLEWSKI PL JJ SPORT CENTER 395
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 68
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 66 (Opłaconych: 30)
D - Mężczyźni 50-59 D (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 530
JERZY ARBUZ Tak PL
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
JACEK BRZÓZKA PL 344
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 485
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 560
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 390
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 274
BOGUSŁAW GAWEŁ PL 506
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN
SZYMON KOGUT Tak PL 508
MACIEJ KOZIEŁ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 240
ZBIGNIEW LISIAK PL
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 526
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 235
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 467
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 539
LESZEK PIJANOWSKI PL
PIOTR PILAK Tak PL TEAM 360 285
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 474
ADAM PRZEJCZOWSKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL
JÓZEF ROKOSZ Tak PL
JERZY ROSA PL POLART MOSER SMP TEAM 232
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 546
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 254
JACEK SZARY Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 529
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 361
ANDRZEJ SZWEDA PL
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL GTC GRACZE
JERZY ŚWIDA Tak PL 263
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY
CZESŁAW WOŁUJEWICZ PL POLART MOSER SMP TEAM 342
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 544
MAREK ZDANOWICZ PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 44 (Opłaconych: 20)
E - Mężczyźni 60+ E (mężczyźni, wiek: 60-200)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 488
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL TTC TORUŃ 245
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 419
ADAM GERMAN PL
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 338
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 428
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 470
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ
JERZY POPIOŁEK Tak PL TTC TORUŃ 422
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY
EDWARD SIUDUT PL
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 296
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 241
JERZY WIŚNIEWSKI Tak PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM
HENRYK ZAPAŚNIK PL
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER OPOLE 550
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 21 (Opłaconych: 13)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 321 (Opłaconych: 160)