Rajcza TOUR - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak JAS-KÓŁKA 310
SYLWIA ŁĄKAS Tak SARONI-JAGU TEAM 266
ANNA WILCZEK Tak FENIX TYCHY 499
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 353
OKSANA KRYSIUK Tak 272
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 356
KRYSTYNA SABAJ Tak CYKLOOPOLE 358
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 494
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak HUZAR BIKE ACADEMY 313
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 318
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 493
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 302
MAŁGORZATA SUCHA Tak FENIX TYCHY 394
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MATEUSZ BRYŁA Tak 264
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 269
MARCIN HUDOBA Tak JAS-KÓŁKA 346
SZYMON OPYD Tak RGK RACING TEAM 408
WOJCIECH PIEKŁO Tak ŁAŃCUT 456
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN
MARCIN BARTOLEWSKI Tak 480
ADAM BESUCH
KRZYSZTOF BROL Tak 297
PRZEMYSŁAW BUBIAK A BERGER PL
PIOTR CEBULA Tak BIKERSHOP RACING TEAM 444
KRZYSZTOF CELARY Tak 438
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak 293
MAREK CZUDEK Tak AT-SPORT 434
TOMASZ DEMBOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI 325
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 241
ARTUR GOLDMANN Tak 255
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak 280
MATEUSZ GRABARSKI Tak 416
DAMIAN GRABOWSKI Tak 475
BARTOSZ GRUBKA PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
WOJCIECH IMIELA Tak CYKLOFAN OPOLE 500
KRZYSZTOF JANAS Tak 372
MATEUSZ JEGIER Tak CYKLOOPOLE 368
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 326
OLEKSII KMETS Tak JAS-KÓŁKA 380
DAMIAN KOTWICA Tak BIKEHEAD 463
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 296
ADRIAN KUSZ SII CYCLING TEAM
KAMIL LASKOWSKI Tak 284
ŁUKASZ ŁASZCZUK Tak 447
DAMIAN MICHALSKI Tak OTR INTERKOL 324
JOACHIM MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM 420
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak FENIX TYCHY 288
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 344
TOMASZ NOWAK Tak BIKEHEAD 459
DAWID PASTUSZKA Tak FENIX TYCHY 290
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak 275
KAROL RUTKOWSKI Tak BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG 383
PRZEMYSŁAW SABADY Tak BLOKBLACH RADOMSKO 476
ADRIAN SEKUŁA Tak 409
PAWEŁ SKORUPA Tak WARSZTAT FORMY 386
SZYMON STAWOWY Tak 457
PIOTR TWARDOSZ SPORTS CAMP
KONRAD WINIARSKI Tak 283
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 432
WOJCIECH WOJTAS Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 271
ANDRZEJ ZAJĄC Tak 232
TOMASZ ZIERNICKI Tak 437
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 44 (Opłaconych: 38)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 260
ADAM BIEŃKOWSKI Tak 231
TOMASZ BŁĄDEK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 336
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak 377
ROMAN BUŁKA Tak 277
JAROSŁAW CHOLEWA Tak 235
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
JAKUB CISZAK Tak FENIX TYCHY 415
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
REMIGIUSZ CIUPEK Tak TAURUS30 CYCLING TEAM 417
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA 295
KRZYSZTOF ENGEL Tak
MICHAŁ FONAŁ Tak XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 244
TOMASZ GLAZER Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 354
MACIEJ GŁOWACKI Tak DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL 435
TOMASZ GRABOWY Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 238
TOMASZ GRUBKA
JAN GRZEMPA Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 378
TOMASZ HERDA Tak 227
PIOTR JASIŃSKI Tak JAS-KÓŁKA 381
PIOTR JENDRZEJ
MARCIN JĘDRZEJCZYK Tak 442
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak 278
JULIAN KAPŁON Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 259
MARIUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 467
TOMASZ KIEŁBASA Tak 423
ŁUKASZ KMIECIK Tak ATOLBIKE.PL PUŁAWY 340
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 496
SZYMON KORNAK Tak 29
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM II 359
KAROL KRAWIEC Tak KM PSP KRAKÓW 396
MACIEJ KRZAK Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 291
JAKUB KUBICKI Tak BIKEHEAD 455
KAMIL MAJ Tak LUBELSKI KLUB KOLARSKI 392
PETR MALIGA Tak 251
TOMASZ MATANIAK Tak 334
PATRYK MAZUREK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 276
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 236
ADAM MIJAKOWSKI Tak MIJAKOWSKI TEAM 465
IRENEUSZ MIKLER Tak SARONI-JAGU TEAM 418
TOMASZ MOGILSKI Tak NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 464
MARCIN MONETA Tak BIKEHEAD 462
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 426
GRZEGORZ PASUTO
PRZEMYSŁAW PAWLIK PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 407
TOMASZ PODCZASZY Tak 245
JAROSŁAW POKORA Tak JAS-KÓŁKA 298
MARCIN RESZKA Tak BIKEHEAD 491
MATEUSZ ROMANEK Tak 387
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak KM PSP KRAKÓW 306
JACEK RUSZKIEWICZ Tak HUZAR BIKE ACADEMY 228
DAWID RUTKOWSKI FTI RACING TEAM
TOMASZ RYBKA Tak 446
MATEUSZ SARAPATA Tak 234
MARIUSZ SCHNELLA Tak CYKLOOPOLE 314
MICHAŁ SITARZ Tak 292
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak FENIX TYCHY 412
MARIUSZ STADNICKI Tak
MACIEJ STANO Tak 312
MARCIN STEFANIAK Tak JAS-KÓŁKA 472
PIOTR STĘPNIK Tak GATTA BIKE-RS 376
SEBASTIAN SURMACZ Tak BIKE ATELIER TEAM 399
PAWEŁ SZATKOWSKI JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak ROGELLI TEAM 439
TOMASZ SZULC
ŁUKASZ TOMALA Tak BIKEHEAD 388
PATRYCJUSZ URBANEK Tak BIKE U UP 427
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 498
RADOSŁAW WASILEWSKI Tak 239
MICHAŁ WATOŁA Tak 195
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak KP PSP ŻYWIEC 424
MICHAŁ WINIARCZYK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak 473
ADRIAN WOŹNICA Tak GRUPA NOMAX 360
GRZEGORZ ZIEBRO Tak BIKEHEAD 474
IGOR ŻABA Tak BIKE ATELIER TEAM 402
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 79 (Opłaconych: 69)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 321
MAREK BĄK Tak TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 253
ZBIGNIEW BIERYT Tak JAS-KÓŁKA 484
MICHAŁ BIŃCZAK Tak
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ OTR INTERKOL
JAKUB BOŻEK Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 256
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak 265
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 267
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 406
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 307
MAREK CIEŚLAK Tak 369
JANUSZ CZAPNIK KM PSP KRAKÓW
DANIEL DUŚKO BIKEHEAD
BOGUSŁAW FABIAN Tak LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 461
MICHAŁ FABISIAK Tak BURCAK TEAM
STANISLAW FIDELUS Tak 384
ANDRZEJ FIJAK Tak 389
JAROSŁAW FILUS
MACIEJ GIEŁZAK Tak 375
ROMAN GODLEWSKI Tak 393
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 333
MARCIN HUBCZAK Tak WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 391
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 385
MICHAL JANIKOWSKI Tak BURCAK TEAM 365
WOJCIECH JAWOREK Tak JAS-KÓŁKA 469
ADAM KACZMAREK Tak 397
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak MMBIKE TEAM 425
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 453
MAREK KŁAPTOCZ Tak ERGOKANTOR.PL 282
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA 348
TOMASZ KUBALA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 373
ROBERT KUPIEC Tak BIKEHEAD 485
ADAM LEBIODA Tak 242
TOMASZ MAJCHER Tak FENIX TYCHY 268
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 370
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 309
SEBASTIAN MATUSZAK Tak JAS-KÓŁKA 458
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 343
ROBERT OŚLIZŁO Tak 287
MATEUSZ PAJĄK
PAWEŁ PALUS
BOGDAN PAŁCZYK Tak KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 289
ROBERT PETERCZUK Tak POLART MOSER SMP TEAM 441
RAFAŁ PILICHIEWICZ Tak
RAFAŁ POLAK Tak 382
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 335
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 285
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 471
PAWEŁ PYZIK Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 466
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 448
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 303
GRZEGORZ SITEK Tak TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 252
ADAM SOMERLIK
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS 488
BŁAŻEJ STACHOWIAK Tak BURCAK TEAM 366
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD 490
JAROSŁAW STAWIARZ Tak 483
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak 390
RAFAŁ STOLARCZYK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 452
TOMASZ STRZELCZYK Tak VIVABICI 433
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak 240
MAREK SZYMAŃSKI Tak 440
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 371
MARCIN TOMECKI Tak
PIOTR TROJAN Tak SRIT 243
MICHAŁ WACŁAWEK Tak 261
SEBASTIAN WINNICKI Tak ERGOKANTOR.PL 281
GRZEGORZ WITKOWSKI BIKEHEAD
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 341
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak 443
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 70 (Opłaconych: 62)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 379
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak 489
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN 450
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 311
PIOTR CZECH GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM 403
WITOLD GLONEK Tak 422
JACEK JANKOWSKI Tak 347
ANDRZEJ KASPRZYK TWOMARK TEAM
SZYMON KOGUT
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 445
RYSZARD LEŚNIAK Tak UNIMETAL RECYCLING TEAM 237
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak JAS-KÓŁKA 317
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 361
STANISŁAW OKOŃSKI Tak 315
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 495
JACEK PIĄTEK Tak TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 497
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM 411
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM 342
TOMASZ RADZKI Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 294
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 398
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 349
PIOTR SIEDLAK Tak 350
STANISLAW SZCZESNY
JACEK SZCZYGIEŁ Tak ROAD MARATON TEAM 355
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 352
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 301
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 28 (Opłaconych: 23)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak 316
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 479
JANUSZ CZAJKA Tak 305
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak OTR INTERKOL 428
EDWARD JURZYCA Tak 308
TADEUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 487
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 304
JÓZEF ROKOSZ Tak SARONI-JAGU TEAM 421
RYSZARD ŚMIGLEWICZ NYSA CYCLING TEAM
JERZY ŚWIDA
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 250 (Opłaconych: 218)