Road Maraton - Góra Św. Anny - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 6
MATEUSZ CHOJNICKI Tak 245
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 181
MARCIN KASIŃSKI Tak LMGKK ZIEMIA BRZESKA 224
ADRIAN KUSZ Tak MMBIKE TEAM 82
KAROL MARCINIAK Tak FENIX TYCHY 654
DAMIAN MICHALSKI Tak OTR INTERKOL 160
PIOTR SUCHECKI Tak OTR INTERKOL 161
MICHAŁ ŻACHOWSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 9 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MATEUSZ ADAMKIEWICZ Tak MEDICYCLING TEAM 139
EDUARD ALICKUN Tak MIKESZ TEAM 56
ADAM BALDY Tak 263
MARCIN BARTOLEWSKI Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 212
MICHAŁ BARTOS Tak 7
MIŁOSZ BIK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 175
ADRIAN BIKSA CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
KRZYSZTOF BROL Tak 95
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak 60
LUKÁŠ BYRTUS Tak 398
PIOTR CEBULA Tak CZARNY LOTOS 999
PIOTR CHODYNIECKI Tak CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 390
TOMASZ DEMBOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI 55
PATRYK DOMAGAŁA Tak 233
SEBASTIAN DURAJ Tak 355
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 96
MARCIN FIOŁKA Tak FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 105
MACIEJ FURCZYK Tak CORRATEC TEAM 376
TOMASZ GAJAK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 172
ARKADIUSZ GLENSK CYKLOFAN OPOLE
ARTUR GOLDMANN Tak 430
MACIEJ GÓRAJ Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA 101
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak 185
BARTOSZ GRUBKA Tak 130
KAMIL HARNOS Tak 427
MICHAL HRADIL Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 246
RAFAŁ JAGIELNICKI Tak 378
TOMASZ JAKUBCZAK Tak FTTR
SŁAWOMIR JANISZEWSKI Tak 10
MATEUSZ JEGIER Tak FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 87
PIOTR JEŻEWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 769
RAFAŁ JONIK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 455
MARTIN JOSEFÍK Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 252
MAREK JURASZEK Tak 254
KRZYSZTOF KLOC Tak LMGKK ZIEMIA BRZESKA 41
KAMIL KOSEK Tak 287
GRZEGORZ KOWALSKI Tak CYKLOOPOLE 171
DARIUSZ KRAUS Tak DAR-BUD TEAM 360
PIOTR KRĘŻEL Tak DGR RACING TEAM
PIOTR KUBICA Tak CICLISMO WROCLAW 340
KRZYSZTOF KUBIK Tak 158
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 19
KAROL KUCIĘBA Tak 234
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
MARIUSZ KUSIDŁO Tak DAR-BUD TEAM 432
MARCIN KUTRA
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 661
JACEK KWIECIEŃ Tak 428
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
KAMIL LUBERDA Tak GTT CYCLING TEAM 240
DAWID ŁABNO Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 150
MICHAŁ MARKOWSKI Tak PM RIDER TEAM 132
ŁUKASZ MATEJA Tak 377
TOMASZ MATOGA Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 153
FILIP MATOSZKO Tak TWOMARK TEAM 666
DAMIAN MIELA Tak PM RIDER TEAM 32
BARTOSZ MOL Tak 123
MATEUSZ MUZYK Tak DAR-BUD TEAM 361
MICHAŁ NABIAŁEK Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 215
DANIEL NAPIERAŁA Tak 178
GRZEGORZ NIECHAJ Tak JAS-KÓŁKA 649
DAMIAN NIŻNIK Tak 419
DOMINIK ORZEŁ Tak MIKESZ TEAM 329
KAROL OWCZAR Tak CYKLOFAN OPOLE 274
SŁAWOMIR PALA
BARTOSZ PIEC Tak OTR INTERKOL 162
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak 126
MARTIN POLÁČIK Tak CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 100
MATEUSZ PORĘBA Tak BIKE-RS 200
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 205
KAMIL PUCHAŁKA Tak 166
KAMIL RAFA Tak 235
MICHAŁ ROGOSZ Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 149
PRZEMYSŁAW SABADY BLOKBLACH RADOMSKO
ADRIAN SEKUŁA RGK RACING TEAM
KAMIL SIEDLACZEK TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI Tak RAWEX ENERGY SAVING 297
PAWEŁ SZLĘK Tak PM RIDER TEAM 128
PAWEŁ SZYKTANC Tak GTW PABIANICE 38
KRYSTIAN TOPOROWSKI Tak 68
ROBERT TROSZOK
BARTŁOMIEJ WIDZYK Tak CORRATEC TEAM 195
BARTŁOMIEJ WOJTANEK Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA 59
ADRIAN WOŹNICA MMBIKE TEAM
IGOR ŻABA Tak BIKE ATELIER TEAM 188
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 85 (Opłaconych: 76)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 421
BARTOSZ BOLEWSKI BODYICOACH CYCLING TEAM 634
ROMAN BOLLO Tak YOGI RACING OSTRAVA 1 93
FILIP BRODZIŃSKI Tak JWK LUBLINIEC 210
TOMASZ BRZYCHCZY Tak 104
PAWEŁ BURY Tak SZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COM 259
PRZEMYSŁAW BYSKO
JAROSŁAW CHOLEWA Tak 226
JAN CHUDY Tak TJ TŽ TŘINEC 396
MARCIN CIELUCH Tak CORRATEC TEAM 236
MICHAŁ CIERPIK Tak WKK WIERUSZÓW 114
JAKUB CISZAK Tak FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak 248
DARIUSZ CZECHOWSKI Tak 187
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak 424
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak 464
ADAM DOBOSZ Tak 375
RYSZARD DOBOSZ Tak CICLISMO WROCLAW 446
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak 112
JAROSŁAW DUDA Tak 228
JOSEF DUŽÍK Tak 416
MICHAŁ FONAŁ Tak LKK WULKAN LEGNICA 447
ARTUR GACEK Tak 180
MARIAN GADZIMORA OPOLSKIE CENTRUM ROWEROWE
KONRAD GAŁĄZKA Tak
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 696
IRENEUSZ GŁOWNIA Tak 103
TOMASZ GORAUS PRO-KAN SUSZEC
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PM RIDER TEAM 138
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 788
DARIUSZ GRELOWSKI Tak 272
BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK NIESTOWARZYSZONY
JAROSŁAW HAŁAS Tak BIKEBOARD 219
BARTOSZ IWASZEK ATAKSPORT C67 RACING TEAM
DAWID JAKUBIAK Tak 422
PAWEŁ JAMRO BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA
MATEUSZ JAMROZIK Tak ŻARY CYCLING TEAM 441
ADAM JANECKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 147
PIOTR JARZĄBEK Tak 403
RADOSŁAW JASION Tak 347
JULIAN KAPŁON Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 145
FILIP KASIŃSKI Tak 222
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PM RIDER TEAM 135
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 768
PAWEŁ KILIAN Tak 439
KRZYSZTOF KŁODNICKI Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 397
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 777
ALEKSANDER KONOWALIK Tak VERGE 21
MARCIN KOPYTKO
SZYMON KORNAK Tak 336
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA 118
DAWID KRZEPINA Tak ROGELLI TEAM 167
JAKUB KUBICKI BIKEHEAD
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak ZVL KREIDLER SPORTIVA 318
JACEK KUDAŚ Tak SCT BIKE ON WAX 70
RAFAŁ KULIG Tak 6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY 125
KRZYSZTOF KURPIS Tak
MARCIN KWIECIEŃ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 15
ROMAN LABOCHA Tak 227
JAKUB LATAJKA Tak OTR INTERKOL 156
MARCIN LATOSZEK LKK WULKAN LEGNICA
MICHAŁ LEWALD Tak CYKLOOPOLE 115
KAROL LIGĘZA Tak VERGE 43
PAWEŁ MAJEWSKI Tak
MICHAŁ MAKOWSKI Tak QUEST ACT 223
ADAM MALINOWSKI Tak 22
PAWEŁ MAŁY Tak CYKLOFAN OPOLE 395
ADAM MARKIEWICZ Tak WŁOCHATE GIRY 368
PATRYK MAZUREK Tak 258
DARIUSZ MIROSŁAW Tak ZKS STAL RZESZÓW
PETR MITRENGA Tak SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 393
PATRIK MOTYKA Tak KILPI RACING TEAM 417
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 51
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 763
SEWERYN NOWOK Tak 436
WOJCIECH OCYLOK Tak 31
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 622
GRZEGORZ PASUTO
PRZEMYSŁAW PAWLIK PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 765
DAMIAN PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 230
ROMAN PIETRUSZKA Tak PODIA.CC TEAM 64
PAWEŁ PIETRZAK PRO-KAN SUSZEC
JAROSŁAW POKORA Tak 141
LUKAS POLACZEK Tak 470
MARCIN PORĘBA Tak BIKE-RS 201
PAWEŁ PRZELIORZ PRO-KAN SUSZEC
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak POLART NUTRAXX SMP TEAM 220
DANIEL SADOWSKI Tak AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 170
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 761
SEBASTIAN SIWIAK
KRZYSZTOF SKIBA PRO-KAN SUSZEC
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak WAVEAMIGOS 412
JIŘÍ SLAVÍK Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 255
TOMASZ SLEDZIONA Tak 404
ROMAN SMOLEŃSKI Tak 218
ADRIAN SOBCZAK Tak 39
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak FENIX TYCHY 655
TOMASZ SOLECKI GOMOLA TRANS AIRCO
TOMASZ SORBIAN Tak PM RIDER TEAM 137
GRZEGORZ STABIK
ŁUKASZ STASIKOWSKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 349
MARCIN STEFANIAK Tak JAS-KÓŁKA 409
TOMASZ STELMASZYŃSKI Tak STELMASZYNSKI.PL 350
PIOTR SUŁEK Tak BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 334
MAREK SZATANIK Tak GRUPA MARAT 604
PAWEŁ SZATKOWSKI Tak JAS-KÓŁKA 129
MARCIN SZENDERSKI Tak FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 106
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 635
JAROSŁAW SZKUĆ Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 143
OSKAR SZYWALSKI Tak 3
PIOTR ŚLASKI Tak SCS OSOZ RACING TEAM 142
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 165
BARTŁOMIEJ TKACZYK Tak 197
ŁUKASZ TOMALA BIKEHEAD
PIOTR TOMANA Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA 24
ŁUKASZ TREPKA CCC
MIROSŁAW URGACZ MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
PAWEŁ WAGNER Tak GRUPA MARAT 207
WOJTEK WARDZIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 764
PAWEŁ WIKTOR Tak DOBRA STRONA MOCY 440
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak 35
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 636
TOMASZ ZABAWCZUK Tak CYKLOFAN OPOLE 466
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak 211
KLAUDIUSZ ZIĘBA Tak 300
BARTOSZ ZIMNICKI Tak 79
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 129 (Opłaconych: 108)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 89
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 762
WIT BENSARI Tak HBA
MICHAŁ BIŃCZAK Tak 203
ROBERT BOBKA Tak ART-BOB CARPETS 213
RAFAŁ BOGACKI Tak BIKE ATELIER TEAM 626
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ OTR INTERKOL
WOJCIECH BORAL Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 8
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 620
ARTUR BUCKI Tak ZVL KREIDLER SPORTIVA 339
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
TADEUSZ BYCZKOWSKI Tak
ROBERT BYRSKI Tak 443
SEBASTIAN CEBULA Tak 238
MAREK CHLIPAŁA Tak 444
DARIUSZ CIELUCH Tak CORRATEC TEAM 431
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak STOWARZYSZENIE ROWEROWY BYTOM 198
MAREK CIEŚLAK Tak 63
PIOTR CZOPEK Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 17
PIOTR DEJA Tak 86
DANIEL DUŚKO Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 92
PIOTR DZIAŁOWY Tak LA BICICLETTA RESTAURANT & CAFE 110
JAROSŁAW FILUS Tak 36
ADAM FRON Tak 2
ŁUKASZ FRYDEL Tak ROAD MARATON TEAM 891
MICHAŁ FYDRYCH Tak RAWSKA GRUPA KOLARSKA 102
TOMÁŠ GALUŠKA Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 190
ANDRZEJ GAWAŁEK Tak 290
MARCIN GĄSZCZAK Tak 402
MARCIN GEMBICZ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 177
MACIEJ GIEŁZAK
MAREK GOC FENIX TYCHY 614
ROMAN GODLEWSKI Tak
RAFAŁ GÓRAK TWÓJ TRENER SPORTOWY
PIOTR GÓRNIAK Tak ESKA TEAM 880
ADAM GÓRNIAK Tak 229
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA Tak 78
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK JAS-KÓŁKA 651
DAMIAN GULKA
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 107
TOMASZ HOLINEJ
MARCIN HUBCZAK Tak WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 116
MAREK HULKIEWICZ Tak CYKLOOPOLE 399
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 652
PIOTR JANCZURA Tak DAR-BUD TEAM 352
MARCIN JEKEL Tak 434
GRZEGORZ JUSZCZYSZYN Tak DOBRA STRONA MOCY 268
RAFAŁ KAMPKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 117
RAFAŁ KAMPKA BODYICOACH CYCLING TEAM
MARCIN KANIOWSKI Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 174
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 186
KRZYSZTOF KĘPA Tak THULE - JMP 216
TOMASZ KĘPCZYŃSKI
ROBERT KIERZEK Tak 159
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 176
ARTUR KOŁECKI CYKLOOPOLE
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 12
TOMASZ KOWALSKI Tak BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 335
GRZEGORZ KRĘŻEL SCT BIKE ON WAX
JERZY KUŚNIERCZYK Tak 221
KRZYSZTOF LENIEC Tak DOBRA STRONA MOCY 244
MAREK LENIEC Tak DOBRA STRONA MOCY 267
TOMASZ LESIECKI Tak ROAD MARATON TEAM 889
KRZYSZTOF MACHAŁA Tak 279
TOMASZ MACIAŚ ESKA TEAM 884
TOMASZ MAJCHER Tak FENIX TYCHY 653
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak GRUPA MARAT 601
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1 669
PATRYK MICHALAK Tak
ALBERT MICNAS Tak 193
TOMASZ MIELEWCZYK Tak VERGE 81
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
WOJCIECH NALEPA
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak 475
ADRIAN NAWROCKI Tak 225
ROBERT NOCOŃ Tak 445
KRZYSZTOF NOWAKOWSKI Tak DOBRA STRONA MOCY
IVO ODVÁRKA Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 261
MARCIN OLEJNICZAK
RADOSŁAW OPERACZ Tak CYKLOFAN OPOLE 458
DARIUSZ OSTROWSKI Tak TWOMARK ALVA 1 600
ROBERT PETERCZUK POLART NUTRAXX SMP TEAM
MARIUSZ PIASECKI Tak GATTA BIKE-RS 722
MAREK PIERÓG Tak GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 196
ROBERT PILCH Tak GATTA BIKE-RS 720
KRZYSZTOF PODOLSKI MTB TEAM RMF FM
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 189
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak BIKE ATELIER TEAM 621
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
PAWEŁ PYZIK Tak ZIEMIA OPOLSKA 414
TOMASZ RADZKI Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 136
DAMIAN REINERT Tak 179
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 173
PIOTR RUCZKA
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 645
MAREK SAMIEC Tak 449
JANUSZ SIEDLAK Tak 48
GRZEGORZ SOWA Tak DOBRA STRONA MOCY 241
MIROSŁAW SÓLNICA Tak SUPREME STYLE MATES 11
JAROSŁAW STAWIARZ Tak 411
JAROSŁAW STOKŁOSA
RAFAŁ STOLARCZYK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 28
ADAM SYNOWSKI Tak FENIX TYCHY 616
JAROSŁAW SZABLA
PIOTR SZAFRANIEC Tak BIKE ATELIER TEAM 365
PIOTR SZAJTER Tak JAS-KÓŁKA 127
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak 354
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 71
MAREK SZULCZEWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 83
MAREK SZYMAŃSKI Tak 113
ARTUR SZYMBORSKI Tak 4
MARCIN TOMECKI
MAREK ULUDOWSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 808
SEBASTIAN WINNICKI Tak 73
GRZEGORZ WITKOWSKI
TOMASZ WOŁODŹKO Tak ESKA TEAM 296
ŁUKASZ ZAGAŁA
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak MILLENNIUM LEASING BIKERS 27
MAREK ŻELAZNY Tak IRON 34
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 123 (Opłaconych: 98)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak JAS-KÓŁKA 74
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 16
PETR BARAN SK
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 208
JANUSZ BERDZIK Tak 76
PETR CEJKA CYKLO TEAM KOLARNA
DAMIAN CYRAN Tak 294
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN 151
DARIUSZ CZARNIECKI Tak ŚRODA ŚLĄSKA 44
PIOTR CZECH Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 249
MOJMIR DANHEL Tak 379
MAREK DOBROWOLSKI BIKE ATELIER TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak 131
OSKAR FILIPOWICZ Tak 122
JIRI JAKL Tak TRIATLON KLUB OSTRAVA 191
JACEK JANKOWSKI Tak 40
JAROSŁAW JĘDRZEJEWSKI Tak JWK LUBLINIEC 214
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 146
GRZEGORZ KAMPA 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
SZYMON KOGUT Tak STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 202
ANDRZEJ KOMINEK Tak 232
MACIEJ KOZIEŁ Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 155
ANDRZEJ KRAWCZYK Tak CZERNICA MATERS 97
WITOLD KWIECIEŃ Tak 429
MAREK LECHOWSKI Tak ESKA TEAM 308
RYSZARD LEŚNIAK Tak AGREGATY EPS SYSTEM 121
DARIUSZ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 49
WOJCIECH ŁABĘDZKI CYKLOFAN OPOLE
DARIUSZ ŁAWICKI Tak CZERNICA MASTERS 415
DARIUSZ ŁUKOWSKI Tak 75
JERZY MAĆKÓW Tak JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM 164
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 168
ROBERT MISZTAL Tak FENIKSJET 192
TOMÁŠ MOTYKA Tak KILPI RACING TEAM 418
MARIUSZ MUSIAŁOWSKI Tak NIESTOWARZYSZONY 451
ADAM PAMUŁA Tak ADIMET 85
KONEČNÝ PAVEL Tak 148
LADISLAV PELC Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 364
MILOSLAV PEZDA SILNY TEAM UNICOV
ANDRZEJ PIĄTEK Tak ROAD MARATON TEAM 892
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM 109
JAN PILCH Tak 275
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM 13
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 624
PIOTR RADOŃ Tak CYKLOOPOLE 134
JÓZEF ROKOSZ Tak BIKE ATELIER TEAM 157
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 660
JERZY ROSIK Tak 45
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 605
BOGUSŁAW ROZUMKIEWICZ Tak NIESTOWARZYSZONY 457
STANISLAW RUMINSKI Tak CZERNICA MASTERS 99
WIESŁAW RUSIN Tak UKS SOKÓŁ KĘTY 459
ALEXANDR SATINSKY Tak YOGI RACING OSTRAVA 1 94
PIOTR SIEDLAK Tak GVT 67
MAREK SMOŁKA Tak 231
JACEK SZARY Tak UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 98
JACEK SZCZYGIEŁ Tak 631
JERZY ŚWIDA Tak 878
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE 111
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak 14
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak CERAMA2OPOLE 119
DAREK ZIĘTEK Tak 471
RADOMÍR ZVONÍČEK Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 270
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak 217
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 66 (Opłaconych: 60)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI
STEFAN BLUSZCZ Tak SAFRATA BOGUMIN 52
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak 61
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak FENIX TYCHY 612
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 72
JAN CZAPLINSKI Tak RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 50
PAVEL DANĚČEK Tak 401
ADAM GERMAN Tak 25
MAREK GIERACZ Tak 66
ZBIGNIEW GRZESICA Tak 787
JANUSZ JANCZEWSKI Tak ZWAKA GLASS 468
WIESŁAW JANISZEWSKI Tak 80
ALEKSANDER JANKOWSKI Tak STARA WIEŚ 69
EDWARD JURZYCA Tak 91
JAN KAPUŚCIK Tak 169
STANISŁAW KOŁODZIEJ Tak 163
KAZIMIERZ KORCALA Tak PENTEL 1
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak 29
BERNARD KRETEK
JÓZEF LEPPICH Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 337
GRZEGORZ LUBOCH Tak CYKLOFAN OPOLE 394
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak 58
ANDRZEJ MISINA Tak ACK STARA VES 77
ZYGMUNT PFEIFER Tak 42
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 65
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 328
ADAM SASIN Tak FENIX TYCHY 617
HELMUT SZEWCZYK Tak 152
ROMAN SZYPUŁA Tak CYKLOOPOLE 108
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak TEAM TOSZEK 9
JERZY WIŚNIEWSKI
MAREK ZDANOWICZ Tak CZERNICA MASTERS 362
LUBOMÍR ZEMÁNEK Tak 2K-BIKE CLUB ODRY 62
ADAM ZMURCZYŃSKI Tak 47
JERZY ŻUBER Tak ROWEROMANIA 57
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 36 (Opłaconych: 33)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
DENISA BARTOSOVA Tak CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 184
PAULINA BIKSA CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
IZABELA BLOK Tak 26
NATALIA CZERWONKA Tak 420
ALEKSANDRA DREJ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 88
ANGELIKA GRABIEC Tak 37
MAGDA HORABIK Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 154
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak SCS OSOZ RACING TEAM 144
OKSANA KRYSIUK Tak 183
ROMANA LANTOVÁ CPV KRNOV
MARIA PIETRUSZKA Tak DAMSKIE TRENINGI NA SZOSIE 345
KATARZYNA RZEPECKA Tak GVT 282
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 12 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak ROMET RACING TEAM 343
MAŁGORZATA BOROWIK Tak 46
JUSTYNA KOGUT Tak PENTEL 30
AGATA MONASTERSKA Tak CICLISMO WROCLAW 374
AGNIESZKA ROLA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 450
KRYSTYNA SABAJ Tak ESKA TEAM 608
SYLWIA SZAFRANIEC Tak BIKE ATELIER TEAM 363
LUCIE TUCKOVA CYKLO TEAM KOLARNA
LUCYNA WAGNER Tak GRUPA MARAT 204
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 9 (Opłaconych: 8)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 5
JOANNA AUGUSTYN Tak BRT WROCŁAW 392
MARTA BIKSA CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
JAROSLAVA DOHNALOVA Tak CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 366
ROMANA LANTOVÁ Tak CPV KRNOV 310
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 133
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
JOANNA WOŁODŹKO Tak ESKA TEAM 285
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
IVANA JAKLOVA Tak LOWELL PRO ŠAFRATA TEAM BOHUMÍN 194
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 479 (Opłaconych: 410)