Road Maraton - Lubelska Vuelta - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 36
MARCELI CIURAJ Tak PL 73
NITAJ FUŚNIK Tak PL GORANGA TEAM 97
DAWID KUROPKA Tak PL GORANGA TEAM 98
JAKUB OMIOTEK Tak PL 60
CEZARY TKACZUK Tak PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 99
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 77
BARTŁOMIEJ BRODA PL BARAN CYCLING TEAM 46
RAFAŁ CHMIEL PL
ADAM GIL Tak PL GORANGA TEAM 95
PAWEŁ KAZANOWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 67
ŁUKASZ KRASIŃSKI Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 62
ADRIAN KRUPA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 63
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
WOJCIECH PARUK Tak PL GORANGA TEAM 96
KRZYSZTOF PAZDAN Tak PL KK SPARTACUS DĘBICA 3
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 91
PAWEŁ ROMAŃCZUK Tak PL 100
JAROSŁAW STACHYRA PL
MIKOŁAJ SZYMONEK PL ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE \"POD BARTKIEM\
ADRIAN TYPKIEWICZ Tak PL GORANGA TEAM 94
JAKUB URBAŃSKI PL IHR BAECKER SCHUEREN TEAM
ADRIAN WOŹNICA PL MMBIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
KAMIL ADAMIUK Tak PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 49
KRZYSZTOF ARSENIUK Tak PL 32
KONRAD BADUROWICZ Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 41
BALTAZAR BRUKALSKI Tak PL ŻOLIBER
TOMASZ BRZYCHCZY PL
MICHAŁ BUJAK Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 59
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL ŻOLIBER
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
BARTOSZ IWASZEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 89
MATEUSZ KANIECKI PL
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak UA MAYDAY TEAM LUBLIN 52
MARCIN KWIECIEŃ PL
TOMASZ NOWOSAD Tak PL 69
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LKK LUBLIN 57
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM 667
MICHAŁ SKIBA Tak PL
MICHAL SZLEZAK PL KK ŻOLIBER
ŁUKASZ SZYMENDERSKI PL GORANGA TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 78
KRZYSZTOF TUTAJ PL
PAWEŁ WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 85
MICHAŁ WETOSZKA Tak PL 51
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 23 (Opłaconych: 16)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 37
ANDRZEJ BILEWICZ Tak PL GORANGA TEAM 93
JACEK BILEWICZ Tak PL GORANGA TEAM 92
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL
JACEK CHODOŃ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 58
PIOTR CZACHOR PL
DANIEL DUŚKO Tak PL 2
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 64
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 61
PIOTR GUTEK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 65
MARCIN HUBCZAK PL
MACIEJ KACZMAREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 43
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 75
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
MIROSŁAW MAŚLANKA Tak PL SARPSBORG SK 9
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 66
ADAM OLEKSIEWICZ Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 6
ŁUKASZ OLSZEWSKI Tak PL 38
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 90
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 34
ROBERT SIEROCIUK Tak PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 48
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 263
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 8
TOMASZ WALESZKIEWICZ Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 50
ZENON WITKOWSKI Tak PL 42
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 657
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY
KRZYSZTOF ŻUREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 16
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 30 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA
ZBIGNIEW FAL Tak PL 56
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL 10
ROBERT KRAWCZYK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 40
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 13
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JAROSŁAW SOSNOWSKI Tak PL 29
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL 47
LESZEK TRACZYK Tak PL 44
MAREK WIERZCHOŃ Tak PL LTC LUBLIN 76
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JACEK DZIEWIELA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 74
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL GATTA BIKE-RS 5
PIOTR LATAWIEC PL
ROMAN PĄCZKA Tak PL AZALIA BRZOZA KROLEWSKA 71
STANISŁAW PŁONOWSKI Tak PL 87
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 70
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 54
ZBIGNIEW ROMAŃSKI Tak PL 72
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 7)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA SKROBAS Tak PL 88
LUCYNA WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 86
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 35
MAGDA GORZKOWSKA Tak PL 30
DOMINIKA HANKE Tak PL 83
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 55
IZABELA WŁOSEK Tak PL ROGELLI TEAM 81
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 104 (Opłaconych: 82)