Road Maraton - Nowy Sącz - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 70
SYLWESTER KACZOR Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 340
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 233
DOMINIK LECH Tak 538
DAMIAN MICHALSKI OTR INTERKOL
WOJCIECH PIEKŁO Tak ZKS STAL RZESZÓW 473
JAKUB SIWY Tak ZKS STAL RZESZÓW 414
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BARTOS Tak ERGOKANTOR.PL 39
MIŁOSZ BIK FALCON CZĘSTOCHOWA
BARTOSZ CHLEBANOWSKI Tak 99
TOMASZ DEMBOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI 232
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 163
TOMASZ GAJAK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 35
MAREK JURASZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 65
JAN KOZDĘBA
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
ŁUKASZ KUNC THULE - JMP
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
DOMINIK LIS Tak ZKS STAL RZESZÓW 402
TOMASZ MATOGA Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 409
MACIEJ MENTEL POLANA LACHOWICKA BT
MIKOŁAJ MIZERA Tak BRZYTWA 189
GRZEGORZ PAŁKA Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 105
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak 28
PIOTR PIWOŃSKI Tak JAS-KÓŁKA 393
MACIEJ POŁYS PROMED CYCLING TEAM
PAWEŁ PUKAS Tak 334
PAWEŁ ZACZYK Tak 365
MATEUSZ ZAJĄC Tak B\'TWIN RACING TEAM 471
MARCIN ZIEMIANEK Tak RASO 37
IGOR ŻABA Tak BIKE ATELIER TEAM 178
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 25 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 364
KAROL BORECZEK Tak 10
TOMASZ BRZYCHCZY
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ROBERT DYDO Tak 15
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 696
MATEUSZ HAJTO Tak 69
ERNEST HOROSZKO Tak 255
KRZYSZTOF KAMIŃSKI
IGOR KAŹMIERCZAK PM RIDER TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 768
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 13
SZYMON KORNAK Tak 9
MARCIN KORZENIOWSKI MAX-FLIZ KRAKÓW
MACIEJ KOWALIK
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA 55
ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
ŁUKASZ LECHOWICZ Tak LECH-POL 4X4 TEAM 44
ADAM MALINOWSKI Tak ERGOKANTOR.PL 102
MICHAŁ MAŁYSZA Tak 152
PATRYK MAZUREK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 77
MARCIN MILIK Tak EPO 487
DARIUSZ MIROSŁAW Tak ZKS STAL RZESZÓW
MARCIN MONETA Tak BIKEHEAD 159
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 622
MATEUSZ PAJĄK
JAROSŁAW POKORA Tak 476
KRZYSZTOF PORĘBA Tak 560
MARCIN RESZKA Tak BIKEHEAD 165
MATEUSZ SARAPATA Tak 25
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 761
MARCIN SIEŃKO Tak BSK MIÓD KOZACKI 362
ŁUKASZ SOLECKI Tak 457
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD 96
MICHAŁ STRUG Tak MBR TEAM 22
KRZYSZTOF SZARY Tak BIKE ATELIER TEAM 484
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 259
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak 411
PIOTR TOMANA Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 72
JAKUB WACH
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 468
WOJTEK WARDZIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 764
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak 279
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 46 (Opłaconych: 36)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 268
SZYMON BATKOWSKI Tak BIŁGORAJ 392
MARCIN BINIEK Tak NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 263
MICHAŁ BIŃCZAK
SŁAWOMIR BUĆ Tak 138
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
CYPRIAN CZARNIECKI Tak 328
GRZEGORZ DUMAŃSKI
BOGUSŁAW FABIAN Tak LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 215
ŁUKASZ FRYDEL ROAD MARATON TEAM 891
MARCIN GEMBICZ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 175
MACIEJ GIEŁZAK Tak 110
HENRYK GOLIŃSKI Tak 170
JACEK GROŃ
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
JAROSŁAW HERMAN Tak 26
MARCIN JEKEL
RAFAL JURECZKO
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 144
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 32
KRYSTIAN KOTARBA Tak
ROBERT KUPIEC Tak BIKEHEAD 285
ANTONI LIGĘZA Tak 519
JANUSZ ŁODEJ Tak ZKS STAL RZESZÓW 412
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 641
STANISŁAW NIEWIADOMY Tak 24
MICHAŁ PAWŁOWSKI
RAFAŁ PORĘBSKI Tak ISPORT.PL TEAM 200
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 216
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 141
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK Tak 363
KRZYSZTOF SMOLA Tak BICI SPORT OSPEDALETTI IT 205
MIROSŁAW SÓLNICA Tak SUPREME STYLE MATES 523
JAROSŁAW STAWIARZ Tak
PIOTR SZAFRANIEC Tak BIKE ATELIER TEAM 202
MAREK SZYMAŃSKI Tak 355
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 261
MARCIN TOMECKI
BOGDAN TRZÓPEK Tak 82
PAWEL ULMANIEC
SEBASTIAN WINNICKI Tak ERGOKANTOR.PL 229
MICHAŁ WOŹNIAK Tak BIKE ATELIER TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak 30
ANTONI BRZUSKI BRZUSKI ROWERY-NARTY
ZBIGNIEW CZACHURA TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW FAL Tak 415
JACEK JĘDRZEJCZYK SAJ-POL TEAM
SZYMON KOGUT
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 75
DARIUSZ LECHOWICZ Tak LECH-POL 4X4 TEAM 403
RYSZARD LEŚNIAK Tak AGREGATY EPS SYSTEM 246
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 290
ADAM PAMUŁA Tak ADIMET 374
JAN PILCH Tak 472
ZDZISŁAW PROCHOŃ
ADAM PRZEJCZOWSKI BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 660
JERZY ROSIK Tak 249
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM
MAREK SMOŁKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 143
JACEK SZARY Tak UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 203
JACEK SZCZYGIEŁ Tak 631
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PTC PRZEMYSL 210
JERZY ŚWIDA 878
LESZEK TRACZYK Tak 282
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 26 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 50
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak 155
ZBIGNIEW GRZESICA 787
EDWARD JURZYCA Tak 36
ADAM KŁĘBCZYK Tak 490
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak 1
ROMAN PĄCZKA Tak 422
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 223
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 157
WACŁAW SUŁOWSKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 458
JERZY ŻUBER Tak ROWEROMANIA 226
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak JAS-KÓŁKA 272
MAGDA HORABIK Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 467
PAULA LOTA Tak BRZYTWA 244
KAJA RYSZ Tak 269
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT ROMET RACING TEAM
AGNIESZKA FEĆ Tak XC 80 KRAKÓW 117
SYLWIA OBRZUD Tak BIKE ATELIER TEAM 208
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 361
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak ROMET RACING TEAM 93
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 401
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PTC PRZEMYSL 211
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 21
JOANNA DUMAŃSKA Tak 485
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 40
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 177 (Opłaconych: 139)