Road Maraton - Orzesze - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 417
KAMIL BIAŁOŃCZYK Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 205
BARTEK BOŁDOWSKI PL
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 443
JAROSŁAW PYDYCH PL RGK RACING TEAM
MICHAŁ SZKLANNY Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 279
MATEUSZ TROJANOWSKI PL RGK RACING TEAM
SZYMON WYROBEK Tak PL 245
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
EDUARD ALICKUN Tak LT MIKESZ TEAM 362
RAFAŁ AMBORSKI PL
TOMASZ BARAN Tak PL DALEKO JESZCZE? 275
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 223
ŁUKASZ BOBRYK Tak PL TRI TEAM PRACUJ.PL 375
PIOTR CEBULA Tak PL CZARNY LOTOS 999
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 235
MARCIN CUPRYŚ Tak PL 86
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak PL 451
MICHAŁ GARUS Tak PL 127
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 165
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT BIKE ON WAX
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
JAROSŁAW KUŚKA Tak PL MIKESZ TEAM/KM PSP RYBNIK 48
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PAWEŁ MACIĄCZYK PL RGK RACING TEAM
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 230
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK TEAM 666
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
TOMASZ MROWIEC PL FUNDACJA-AKTYWNI
DANIEL NAPIERAŁA PL
DANIEL OGIŃSKI Tak PL 130
MARIUSZ OLESEK Tak PL CCC 20
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 723
SŁAWOMIR PALA Tak PL 392
BARTŁOMIEJ PISKORZ PL
MARTIN POLÁČIK Tak SK CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 30
MATEUSZ PÓŁROLA PL XTRI.PL
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 97
KAMIL SIEDLACZEK PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
PAWEŁ SKORUPA Tak PL WARSZTAT FORMY 402
MICHAŁ SKORUPA PL
MICHAŁ SZCZEPARA Tak PL 368
ANDRZEJ SZCZUŻEWSKI PL
BARTŁOMIEJ ŚPIEWAK Tak PL 449
PAWEŁ WIECZOREK Tak PL 419
ŁUKASZ WOLNY Tak PL TWOMARK ALVA 1 199
PATRYK WÓJCIK Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 429
SZYMON WRÓBEL Tak PL GTT CYCLING TEAM 458
IGOR ŻABA PL BIKE ATELIER TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 42 (Opłaconych: 29)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
IRENEUSZ BAK PL UKKS IMIELIN TEAM
MAREK BALCAREK PL
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 457
MICHAL BANERT PL
MAREK BOBAKOWSKI Tak PL 445
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL 355
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 444
PAWEŁ BUCHWALD PL
MAREK BUJOK PL
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 159
TOMASZ CIOŁEK PL
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 160
ZBYSZEK CZELNY Tak PL 336
MAREK CZEPIELIK Tak PL WARSZTAT FORMY 404
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 397
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL MTB PRESSING TEAM 412
INAKI DE LA PARRA Tak PL TWOMARK TEAM 241
KRYSTIAN DĘBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 268
PAWEŁ DOMAGALSKI PL
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 430
JAROSŁAW DUDA Tak PL 297
TOMASZ DUDZIAK PL
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK TEAM 328
ŁUKASZ FIRLA PL
GRZEGORZ GADAJ PL
TOMASZ GORAUS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 136
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 193
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
TOMEK GRYGLIK PL
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 716
ANDRZEJ GULBA Tak PL PENTEL 146
JAROSŁAW HAŁAS PL
TOMASZ HANUSEK Tak PL TRI TEAM PRACUJ.PL 366
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 396
ADAM JANECKI PL
MARCIN JASNOCH Tak PL 22
MARIUSZ KALKOWSKI Tak PL CYKLOGRU 62
DOMINIK KAPUSTA Tak PL GATTA BIKE-RS 609
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 777
JAROSŁAW KOCUR Tak PL 371
BARTOSZ KOŁODZIEJ Tak PL 408
MICHAL KOSMOWSKI Tak PL 274
ADAM KUŚKA Tak PL 249
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL MMBIKE TEAM 360
MICHAŁ LEWALD PL
MAREK LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 810
ARTUR LOSA Tak PL LOST-IT.PL 401
LUCJAN ŁYCZAK PL
MATEUSZ MALINOWSKI PL
SEBASTIAN MARCHLEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 270
JAKUB MIKA Tak PL MTB PRESSING TEAM 411
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
WOJCIECH OCYLOK Tak PL 179
KORNEL OLSZEWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 622
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 428
TOMASZ PAJAK PL
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
DAMIAN PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 334
CEZARY PIETRASZKO PL TOLKI I LOLKI
ŁUKASZ PIETRYJA PL
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 135
PIOTR PIONTEK Tak PL 258
ADRIAN PIWKO Tak PL STAJNIA LIPOWIEC 218
MARIUSZ POLOK Tak PL 255
MACIEJ RADECKI Tak PL GVT 263
PRZEMYSŁAW RUSIN PL UKS SOKÓŁ KĘTY
WOJCIECH RUSNAK Tak PL 39
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK TEAM 667
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
KRZYSZTOF SKIBA Tak PL 139
TOMASZ SŁUPIK Tak PL 365
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 655
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM
GRZEGORZ STABIK PL
MIŁOSZ SUDOŁ PL
PIOTR SURMA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 142
MICHAŁ SZAREK Tak PL 93
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 221
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak PL CYKLOGRU 447
MARCIN TABOŁA Tak PL 96
MATEUSZ TADEUSZ Tak PL 420
PAWEŁ WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 422
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 701
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 94
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
MARCIN WRÓBEL Tak PL MTB PRESSING TEAM 354
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 91 (Opłaconych: 65)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 416
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 762
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 238
JACEK BAZAK Tak PL 427
LESZEK BŁAŻYCA Tak PL USNB 439
SLAWOMIR BOGUSZ PL SCT BIKE ON WAX
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak PL 194
MAREK CZECH Tak PL 14
PIOTR CZOPEK Tak PL 153
JAROSŁAW FILUS Tak PL 231
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 418
GRZEGORZ GABRYSIAK Tak PL 100
MACIEJ GIEŁZAK PL
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 614
ADAM GÓRNIAK Tak PL 285
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA Tak PL 55
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 290
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 152
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TRENUJTRIATHLON.PL 455
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 120
MARCIN HUBCZAK Tak PL 272
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
MARCIN JEKEL Tak PL 15
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 1
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 7
TOMASZ KASPRZAK Tak PL 409
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 186
TOMASZ KUBALA Tak PL MTB PRESSING TEAM 352
ZBIGNIEW KUBICKI PL MASTERS GRYFICE
MAREK KURLETO Tak PL 99
HENRYK LAZAR Tak PL TFF 121
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
JANUSZ LEW-MIRSKI Tak PL AKS POLONIA WARSZAWA 434
NORBERT LEWANDOWSKI PL
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 602
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 254
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 653
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 162
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 601
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 240
TOMASZ MATUSIK PL
RAFAŁ MAZIARZ PL
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
WOJCIECH NALEPA Tak PL 31
TOMASZ NALEPA Tak PL JASTEF TEAM RUDY 117
TOMASZ NIEDZIELA Tak PL AB-MICRO TEAM 343
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 474
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 308
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 393
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 722
MAREK PIERÓG Tak PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 329
ADAM POSTULKA Tak PL 431
RADOSŁAW PROKOPIUK Tak PL R-PRO ALD-STUDIO TEAM 363
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 432
PIOTR RUCZKA PL
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
KRZYSZTOF SALA PL
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 12
JANUSZ SZMIDT Tak PL 356
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 398
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 166
DAMIAN TWARDZIK PL GRUPA MARAT 603
DARIUSZ TYSZKA PL AKS POLONIA WARSZAWA
MAREK ULUDOWSKI PL 808
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 657
MARCIN WÓJCIK PL
KRZYSZTOF ZAMASZ Tak PL WARSZTAT FORMY 403
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 74 (Opłaconych: 59)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 376
EUGENIUSZ BARON Tak PL USNB 436
STANISŁAW BIELASZKA Tak PL 246
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 627
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 460
PAWEŁ DRAB Tak PL TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH MEDICUM 361
JERZY DZIUB Tak PL TFF 123
ZBIGNIEW FAL Tak PL 310
RYSZARD FAŁEK Tak PL 18
JERZY GOJ Tak PL 399
MIROSŁAW KALINOWSKI PL
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL 27
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 337
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 318
MIROSŁAW KASZUBA Tak PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 252
RYSZARD KOCHMAN Tak PL 300
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 115
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 175
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM 155
DARIUSZ ŁAWICKI Tak PL 184
DAMIAN MAKOWSKI Tak PL 87
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 104
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
JACEK PIĄTEK Tak PL CHEMIK PUSTKOW 339
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 261
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 17
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 605
WIESŁAW RUSIN PL UKS SOKÓŁ KĘTY
PIOTR SIEDLAK Tak PL 10
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 154
JERZY ŚWIDA PL 878
LESZEK TRACZYK Tak PL 259
RYSZARD TROCIŃSKI Tak PL 248
PIOTR WĘGRZYK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 309
PAWEŁ WOCH Tak PL 212
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 232
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 37 (Opłaconych: 33)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 46
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 16
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 909
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JAN CZAPLINSKI PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
FRANCISZEK JOWIK Tak PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 446
JAN KAPUŚCIK PL
KAZIMIERZ KORCALA Tak PL PENTEL 421
WOJCIECH KWIECIEŃ Tak PL 134
TADEUSZ MACIEJCZYK PL
ANDRZEJ OGRODNIK Tak PL 441
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 70
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 617
ZDZISŁAW SEMANYSZYN Tak PL 187
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL 296
STANISŁAW WALASEK Tak PL BTC BUSKO-ZDRÓJ 244
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 282
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MASTERS 374
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 15)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 450
NATALIJA OLIJNYK UA
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 83
JOANNA SZKLANNY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 294
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
EWELINA BASIAK Tak PL 394
MAŁGORZATA BOROWIK Tak PL 178
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 850
JUSTYNA KOGUT Tak PL PENTEL 144
MAGDALENA MIKA-NOWIŃSKA PL
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 224
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 287
DARIA RADCZUK Tak PL 364
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 340
LUCYNA WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 424
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 9)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 415
RENATA GRABIAŃSKA Tak PL 395
DOMINIKA HANKE Tak PL 390
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 131
JOLANTA MIŁKO PL AKS POLONIA WARSZAWA
ANNA ROSZCZYK-OGRODNIK Tak PL 440
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
IZABELA WŁOSEK Tak PL ROGELLI TEAM 228
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM 157
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 9 (Opłaconych: 8)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 296 (Opłaconych: 227)