Road Maraton - Orzesze - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 417
KAMIL BIAŁOŃCZYK Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 205
BARTEK BOŁDOWSKI
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 443
JAROSŁAW PYDYCH RGK RACING TEAM
MICHAŁ SZKLANNY Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 279
MATEUSZ TROJANOWSKI RGK RACING TEAM
SZYMON WYROBEK Tak 245
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
EDUARD ALICKUN Tak MIKESZ TEAM 362
RAFAŁ AMBORSKI
TOMASZ BARAN Tak DALEKO JESZCZE? 275
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM 223
ŁUKASZ BOBRYK Tak TRI TEAM PRACUJ.PL 375
PIOTR CEBULA Tak CZARNY LOTOS 999
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 235
MARCIN CUPRYŚ Tak 86
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak 451
MICHAŁ GARUS Tak 127
DAMIAN GŁOWNIA Tak POLART NUTRAXX SMP TEAM 165
JAROSŁAW KOSIŃSKI SCT BIKE ON WAX
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
JAROSŁAW KUŚKA Tak MIKESZ TEAM/KM PSP RYBNIK 48
MATEUSZ KWIATKOWSKI BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO BODYICOACH CYCLING TEAM
PAWEŁ MACIĄCZYK RGK RACING TEAM
WOJCIECH MATLAK Tak POLART NUTRAXX SMP TEAM 230
FILIP MATOSZKO Tak TWOMARK TEAM 666
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 642
TOMASZ MROWIEC FUNDACJA-AKTYWNI
MACIEJ MYTNIK Tak 56
DANIEL NAPIERAŁA
DANIEL OGIŃSKI Tak 130
MARIUSZ OLESEK Tak CCC 20
ADAM OSTOJSKI Tak GATTA BIKE-RS 723
SŁAWOMIR PALA Tak 392
BARTŁOMIEJ PISKORZ
MARTIN POLÁČIK Tak CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 30
MATEUSZ PÓŁROLA XTRI.PL
ADRIAN SEKUŁA Tak RGK RACING TEAM 97
KAMIL SIEDLACZEK TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
PAWEŁ SKORUPA Tak WARSZTAT FORMY 402
MICHAŁ SKORUPA
MICHAŁ SZCZEPARA Tak 368
ANDRZEJ SZCZUŻEWSKI
BARTŁOMIEJ ŚPIEWAK Tak 449
PAWEŁ WIECZOREK Tak 419
ŁUKASZ WOLNY Tak TWOMARK ALVA 1 199
PATRYK WÓJCIK Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 429
SZYMON WRÓBEL Tak GTT CYCLING TEAM 458
IGOR ŻABA BIKE ATELIER TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 43 (Opłaconych: 30)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
IRENEUSZ BAK UKKS IMIELIN TEAM
MAREK BALCAREK
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 457
MICHAL BANERT
MAREK BOBAKOWSKI Tak 445
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak 355
TOMASZ BRZYCHCZY Tak 444
PAWEŁ BUCHWALD
MAREK BUJOK
PAWEŁ BUŁECZKA Tak GATTA BIKE-RS 159
TOMASZ CIOŁEK
JAKUB CISZAK Tak FENIX TYCHY 613
TOMASZ CZECHOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 160
ZBYSZEK CZELNY Tak 336
MAREK CZEPIELIK Tak WARSZTAT FORMY 404
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak 397
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak MTB PRESSING TEAM 412
INAKI DE LA PARRA Tak TWOMARK TEAM 241
KRYSTIAN DĘBEK Tak JAS-KÓŁKA 268
PAWEŁ DOMAGALSKI
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 430
JAROSŁAW DUDA Tak 297
TOMASZ DUDZIAK
MAREK FIKUS Tak TWOMARK TEAM 328
ŁUKASZ FIRLA
GRZEGORZ GADAJ
TOMASZ GORAUS Tak PRO-KAN SUSZEC 136
JAKUB GOSPODARCZYK Tak 193
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 788
TOMEK GRYGLIK
TOMASZ GRZEGORY Tak GATTA BIKE-RS 716
ANDRZEJ GULBA Tak PENTEL 146
JAROSŁAW HAŁAS
TOMASZ HANUSEK Tak TRI TEAM PRACUJ.PL 366
DAWID JAKUBIAK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 396
ADAM JANECKI
MARCIN JASNOCH Tak 22
MARIUSZ KALKOWSKI Tak CYKLOGRU 62
DOMINIK KAPUSTA Tak GATTA BIKE-RS 609
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 768
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 777
JAROSŁAW KOCUR Tak 371
BARTOSZ KOŁODZIEJ Tak 408
MICHAL KOSMOWSKI Tak 274
ADAM KUŚKA Tak 249
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak MMBIKE TEAM 360
MICHAŁ LEWALD
MAREK LORENOWICZ Tak BRANDOVO STUDIO REKLAMY 810
ARTUR LOSA Tak LOST-IT.PL 401
LUCJAN ŁYCZAK
MATEUSZ MALINOWSKI
SEBASTIAN MARCHLEWSKI Tak JAS-KÓŁKA 270
JAKUB MIKA Tak MTB PRESSING TEAM 411
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 763
WOJCIECH OCYLOK Tak 179
KORNEL OLSZEWSKI BIKE ATELIER TEAM 622
SŁAWOMIR PABIAN Tak 428
TOMASZ PAJAK
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 765
DAMIAN PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 334
CEZARY PIETRASZKO TOLKI I LOLKI
ŁUKASZ PIETRYJA
PAWEŁ PIETRZAK Tak PRO-KAN SUSZEC 135
PIOTR PIONTEK Tak 258
ADRIAN PIWKO Tak STAJNIA LIPOWIEC 218
MARIUSZ POLOK Tak 255
MACIEJ RADECKI Tak GVT 263
PRZEMYSŁAW RUSIN UKS SOKÓŁ KĘTY
WOJCIECH RUSNAK Tak 39
DAMIAN RYBARCZYK Tak TWOMARK TEAM 667
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 761
KRZYSZTOF SKIBA Tak 139
TOMASZ SŁUPIK Tak 365
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak FENIX TYCHY 655
TOMASZ SORBIAN PM RIDER TEAM
GRZEGORZ STABIK
MIŁOSZ SUDOŁ
PIOTR SURMA Tak PRO-KAN SUSZEC 142
MICHAŁ SZAREK Tak 93
PAWEŁ SZATKOWSKI JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 221
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak CYKLOGRU 447
MARCIN TABOŁA Tak 96
MATEUSZ TADEUSZ Tak 420
PAWEŁ WAGNER Tak GRUPA MARAT 422
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak SUPREME STYLE MATES 701
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak 94
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 767
MARCIN WRÓBEL Tak MTB PRESSING TEAM 354
RAFAŁ ZAPAŚNIK
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 91 (Opłaconych: 65)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 416
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 762
JANUSZ BANASIAK Tak TWOMARK TEAM 238
JACEK BAZAK Tak 427
LESZEK BŁAŻYCA Tak USNB 439
SLAWOMIR BOGUSZ SCT BIKE ON WAX
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 620
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak 194
MAREK CZECH Tak 14
PIOTR CZOPEK Tak 153
JAROSŁAW FILUS Tak 231
DARIUSZ FLORCZAK Tak FENIX TYCHY 418
GRZEGORZ GABRYSIAK Tak 100
MACIEJ GIEŁZAK
MAREK GOC FENIX TYCHY 614
ADAM GÓRNIAK Tak 285
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA Tak 55
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak ISPORT.PL TEAM 290
KRZYSZTOF GULBA Tak PENTEL 152
TOMASZ HAJEWSKI Tak TRENUJTRIATHLON.PL 455
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 120
MARCIN HUBCZAK Tak 272
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 652
MARCIN JEKEL Tak 15
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak 1
RAFAŁ KAMPKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 7
TOMASZ KASPRZAK Tak 409
ROBERT KIERZEK OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
PAWEŁ KIMBORT TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
ARTUR KUBA Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 186
TOMASZ KUBALA Tak MTB PRESSING TEAM 352
ZBIGNIEW KUBICKI MASTERS GRYFICE
MAREK KURLETO Tak 99
HENRYK LAZAR Tak TFF 121
TOMASZ LESIECKI Tak ROAD MARATON TEAM 889
JANUSZ LEW-MIRSKI Tak AKS POLONIA WARSZAWA 434
NORBERT LEWANDOWSKI
JAROSŁAW LIBERACKI Tak GRUPA MARAT 602
TOMASZ MACIAŚ Tak ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 714
MARCIN MAĆKOWSKI Tak 254
TOMASZ MAJCHER Tak FENIX TYCHY 653
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 162
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak GRUPA MARAT 601
KRZYSZTOF MATULA Tak TWOMARK ALVA 1 240
TOMASZ MATUSIK
RAFAŁ MAZIARZ
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
WOJCIECH NALEPA Tak 31
TOMASZ NALEPA Tak JASTEF TEAM RUDY 117
TOMASZ NIEDZIELA Tak AB-MICRO TEAM 343
DARIUSZ OSTROWSKI Tak TWOMARK ALVA 1 474
BOGDAN PAŁCZYK Tak KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 308
ROBERT PETERCZUK Tak POLART MOSER SMP TEAM 393
MARIUSZ PIASECKI Tak GATTA BIKE-RS 722
MAREK PIERÓG Tak GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 329
ADAM POSTULKA Tak 431
RADOSŁAW PROKOPIUK Tak R-PRO ALD-STUDIO TEAM 363
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
REMIGIUSZ ROLSKI Tak TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 432
PIOTR RUCZKA
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 645
KRZYSZTOF SALA
JANUSZ SIEDLAK Tak AMATOR 12
JANUSZ SZMIDT Tak 356
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak 398
ROBERT SZYMAŃSKI Tak BIKEHEAD 166
DAMIAN TWARDZIK GRUPA MARAT 603
DARIUSZ TYSZKA AKS POLONIA WARSZAWA
MAREK ULUDOWSKI 808
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 657
MARCIN WÓJCIK
KRZYSZTOF ZAMASZ Tak WARSZTAT FORMY 403
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 74 (Opłaconych: 59)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak JAS-KÓŁKA 376
EUGENIUSZ BARON Tak USNB 436
STANISŁAW BIELASZKA Tak 246
MAREK CIASTOŃ Tak BIKE ATELIER TEAM 627
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 460
PAWEŁ DRAB Tak TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH MEDICUM 361
JERZY DZIUB Tak TFF 123
ZBIGNIEW FAL Tak 310
RYSZARD FAŁEK Tak 18
JERZY GOJ Tak 399
MIROSŁAW KALINOWSKI
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak 27
MAREK KAMIŃSKI Tak TWOMARK ALVA 1 337
ANDRZEJ KASPRZYK Tak TWOMARK TEAM 318
MIROSŁAW KASZUBA Tak CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 252
RYSZARD KOCHMAN Tak 300
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 115
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 175
MAREK LECHOWSKI Tak ESKA TEAM 155
DARIUSZ ŁAWICKI Tak 184
DAMIAN MAKOWSKI Tak 87
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 104
ANDRZEJ PIĄTEK Tak ROAD MARATON TEAM 892
JACEK PIĄTEK Tak CHEMIK PUSTKOW 339
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM 261
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM 17
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 605
WIESŁAW RUSIN UKS SOKÓŁ KĘTY
PIOTR SIEDLAK Tak 10
DARIUSZ SZWEJ Tak CYKLOOPOLE 154
JERZY ŚWIDA 878
LESZEK TRACZYK Tak 259
RYSZARD TROCIŃSKI Tak 248
PIOTR WĘGRZYK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 309
PAWEŁ WOCH Tak 212
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak 232
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 37 (Opłaconych: 33)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak 46
JÓZEF BUŁKA OLDBOJE RAJCZA
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 16
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak 909
JANUSZ CZAJKA PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JAN CZAPLINSKI RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA
FRANCISZEK JOWIK Tak DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 446
JAN KAPUŚCIK
KAZIMIERZ KORCALA Tak PENTEL 421
WOJCIECH KWIECIEŃ Tak 134
TADEUSZ MACIEJCZYK
ANDRZEJ OGRODNIK Tak 441
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 70
ADAM SASIN Tak FENIX TYCHY 617
ZDZISŁAW SEMANYSZYN Tak 187
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak 296
STANISŁAW WALASEK Tak BTC BUSKO-ZDRÓJ 244
HENRYK ZAPAŚNIK Tak 282
MAREK ZDANOWICZ Tak CZERNICA MASTERS 374
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 15)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
NATALIA KOŁODZIEJ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 450
NATALIJA OLIJNYK
KAMILA SOJKA Tak GOMOLA TRANS AIRCO 83
JOANNA SZKLANNY Tak UKKS IMIELIN TEAM 294
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
EWELINA BASIAK Tak 394
MAŁGORZATA BOROWIK Tak 178
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ Tak BRANDOVO STUDIO REKLAMY 850
JUSTYNA KOGUT Tak PENTEL 144
MAGDALENA MIKA-NOWIŃSKA
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 224
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak ROMET RACING TEAM 287
DARIA RADCZUK Tak 364
KRYSTYNA SABAJ Tak ESKA TEAM 340
LUCYNA WAGNER Tak GRUPA MARAT 424
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 9)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 415
RENATA GRABIAŃSKA Tak 395
DOMINIKA HANKE Tak 390
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 131
JOLANTA MIŁKO AKS POLONIA WARSZAWA
ANNA ROSZCZYK-OGRODNIK Tak 440
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
IZABELA WŁOSEK Tak ROGELLI TEAM 228
JOANNA WOŁODŹKO Tak BGŻ ESKA TEAM 157
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 9 (Opłaconych: 8)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 297 (Opłaconych: 228)