Road Maraton - Rajcza - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 203
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 138
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak KKS SOKÓŁ KĘTY
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 73
KAROL MARCINIAK Tak FENIX TYCHY 654
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MIŁOSZ BIK FALCON CZĘSTOCHOWA
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 108
TOMASZ GAJAK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 94
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak
WOJCIECH IMIELA
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
MATEUSZ KWIATKOWSKI BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 127
WOJCIECH MATLAK Tak POLART NUTRAXX TEAM
MACIEJ MENTEL POLANA LACHOWICKA BT
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 642
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS 723
KRZYSZTOF SIKORA Tak BIKE-RS 145
KRZYSZTOF STELMACH OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 9)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
IRENEUSZ BAK UKKS IMIELIN TEAM
SZYMON BANACH ATAKSPORT C67 RACING TEAM
BARTOSZ BOLEWSKI BODYICOACH CYCLING TEAM 634
TOMASZ BRZYCHCZY
JAKUB CISZAK FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 696
DAWID JAKUBIAK
IGOR KAŹMIERCZAK PM RIDER TEAM
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 777
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 83
DAWID KRZEPINA ROGELLI TEAM
PRZEMEK LECHOWICZ Tak LEHOWITZ
PAWEŁ MAJEWSKI
PATRYK MAZUREK Tak 104
PRZEMYSŁAW PAWLIK OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM 765
JAROSŁAW POKORA Tak 24
MICHAŁ ROJEK Tak 149
RAFAŁ SEKTA JAFI SPORT BIKE TEAM 761
TOMASZ SOLECKI GOMOLA TRANS AIRCO
MAREK SZATANIK Tak GRUPA MARAT 604
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 635
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 174
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 254
RAFAŁ WROŻYNA JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC BIKE ATELIER TEAM 623
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 29 (Opłaconych: 12)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 214
MARCIN ADAMCZYK PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
JANUSZ BANASIAK Tak TWOMARK TEAM 668
SZYMON BATKOWSKI Tak
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak 34
PIOTR CZOPEK PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
JAROSŁAW FILUS
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
MARCIN HUBCZAK WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 652
RAFAŁ KAMPKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 101
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 59
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 641
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
WOJCIECH NALEPA
ROBERT NOCOŃ Tak
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 109
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
JANUSZ SIEDLAK Tak AMATOR 228
MAREK SZYMAŃSKI Tak 92
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 48
MARCIN TOMECKI
WITOLD WALCZAK Tak AND.NOVA
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 28 (Opłaconych: 20)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
JACEK BRZÓZKA Tak JBG-2 TEAM 119
ZBIGNIEW FAL Tak 160
SZYMON KOGUT
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 3
ROBERT MISZTAL FENIKSJET
ANDRZEJ PIĄTEK Tak ROAD MARATON TEAM 892
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak 13
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak BIKE ATELIER TEAM 222
JERZY ROSA BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
JERZY ŚWIDA 878
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 15 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
JÓZEF BUŁKA Tak OLDBOJE RAJCZA 72
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak 429
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 86
TADEUSZ MACIEJCZYK 656
PIOTR MISZCZAK STC NOWY SĄCZ
MAREK MUSIAŁ Tak FORTEPIANY 17
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 5)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC JAS-KÓŁKA
IZABELA SIKORA Tak BIKE-RS 144
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak ROMET RACING TEAM
LUDWINA MACHAŁA Tak
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 22
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 255
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 231
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 218
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 58
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 111 (Opłaconych: 71)