Road Maraton - Rajcza - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 203
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI KKS SOKÓŁ KĘTY
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak 73
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
KAROL MARCINIAK Tak FENIX TYCHY 654
DAMIAN MICHALSKI Tak OTR INTERKOL 85
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MARCIN BARTOLEWSKI Tak SCOUT.BIKE 122
MIŁOSZ BIK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 158
KRZYSZTOF CELARY Tak 89
MACIEJ DUDZIK Tak NIESTOWARZYSZONY 153
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 108
TOMASZ GAJAK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 94
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak 196
JAN GRZEMPA Tak TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 274
GRZEGORZ JAKSENDER Tak 36
RAFAŁ JONIK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 638
MAREK JURASZEK Tak 16
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 116
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 127
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ RAWEX ENERGY SAVING
MACIEJ MENTEL POLANA LACHOWICKA BT
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 642
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 97
GRZEGORZ NIECHAJ Tak JAS-KÓŁKA 649
DOMINIK OMIOTEK Tak GATTA BIKE-RS 65
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS 723
PIOTR PIWOŃSKI Tak JAS-KÓŁKA 75
KRZYSZTOF SIKORA Tak BIKE-RS 145
MARCIN SŁOWAKIEWICZ Tak 139
KRZYSZTOF STELMACH Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 44
BARTOSZ SZATAN Tak SOKÓŁ KĘTY 15
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 63
ROBERT TROSZOK
PIOTR TWARDOSZ Tak SPORTS CAMP 134
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 70
KRZYSZTOF ZIEBA Tak 133
TOMASZ ZIERNICKI Tak 77
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 33 (Opłaconych: 29)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MIKOŁAJ ALBRYCHT Tak KK CYKLON WARSZAWA 46
IRENEUSZ BAK UKKS IMIELIN TEAM
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 171
BARTOSZ BOLEWSKI BODYICOACH CYCLING TEAM 634
KAROL BORECZEK Tak 117
TOMASZ BRZYCHCZY
JĘDRZEJ BULAS Tak 93
PAWEŁ BUŁECZKA GATTA BIKE-RS
ROMAN BUŁKA Tak 186
JAROSŁAW CHOLEWA Tak 111
SEBASTIAN CIENIECKI Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 132
JAKUB CISZAK Tak FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 163
JANUSZ CZAPNIK Tak PSP KRAKOW 55
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak 105
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak SOKÓŁ KĘTY 87
JAROSŁAW DUDA Tak 49
ARTUR GACEK Tak LKK WULKAN LEGNICA 123
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 696
IRENEUSZ GŁOWNIA Tak 154
TOMASZ GRABOWY AGREGATY EPS SYSTEM 788
DARIUSZ GRELOWSKI Tak 142
DAWID JAKUBIAK Tak 107
PIOTR JANUSZ Tak PANIAGUA PROTAGONISTAS 198
JULIAN KAPŁON Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 96
IGOR KAŹMIERCZAK PM RIDER TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 768
ANDRZEJ KLIMCZYK
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOPYTKO
SZYMON KORNAK Tak 125
ADAM KOWALSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 6
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA 61
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 83
KAROL KRAWIEC Tak KM PSP KRAKÓW 27
MACIEJ KRZAK Tak 143
DAWID KRZEPINA Tak ROGELLI TEAM 183
JAKUB KUBICKI Tak BIKEHEAD
MARCIN KWIECIEŃ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 113
MARCIN LIRSKI Tak 57
ŁUKASZ ŁYJAK Tak KK CYKLON WARSZAWA 35
PAWEŁ MAJEWSKI Tak 43
ADAM MAŁEK Tak VELOART CYCLING CLUB 131
MARCIN MATEJKO Tak 197
PATRYK MAZUREK Tak 104
MARCIN MONETA Tak BIKEHEAD 156
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 763
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 622
BARTŁOMIEJ PALA JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 129
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 765
PAWEŁ PERCZYŃSKI Tak KK CYKLON WARSZAWA 52
JAROSŁAW POKORA Tak 24
MICHAŁ ROJEK Tak 149
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak KM PSP KRAKÓW 29
PRZEMYSŁAW RUSIN Tak UKS SOKÓŁ KĘTY 14
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 761
TOMASZ SOLECKI GOMOLA TRANS AIRCO
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD 148
PAWEŁ STASIAK Tak OTR INTERKOL 71
ŁUKASZ STASIKOWSKI Tak 56
MARCIN STEFANIAK Tak JAS-KÓŁKA 172
TOMASZ STRZELCZYK Tak 150
KRZYSZTOF SZARY Tak BIKE ATELIER TEAM 100
MAREK SZATANIK Tak GRUPA MARAT 604
PAWEŁ SZATKOWSKI JAS-KÓŁKA
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 635
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak ROGELLI TEAM 32
KRZYSZTOF SZUDER Tak MOVISTAR 157
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 174
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak KM PSP KRAKÓW 161
ŁUKASZ TOMALA Tak BIKEHEAD 411
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 254
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak 141
PAWEŁ WOLNY Tak WOLNY 11
MARCIN WOŹNICA Tak 272
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak 170
ARTUR ŻYWCZAK Tak KM PSP KRAKÓW 26
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 80 (Opłaconych: 69)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 214
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 762
JANUSZ BANASIAK Tak TWOMARK TEAM 668
SZYMON BATKOWSKI Tak
ZBIGNIEW BIERYT Tak JAS-KÓŁKA 7
MICHAŁ BIŃCZAK Tak 267
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak TWOMARK SPECIALIZED TEAM 126
MAREK CIEŚLAK Tak 34
PIOTR CZOPEK Tak A
KAZIMIERZ DUBIEL Tak KM PSP KRAKÓW 28
DARIUSZ DUDA Tak
DANIEL DUŚKO Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
JAROSŁAW FILUS Tak 38
PIOTR FRANKOWICZ Tak AAC WIDO-PROFIL VACC 95
ADAM FRON Tak 12
ŁUKASZ FRYDEL Tak ROAD MARATON TEAM 891
MARCIN GĄSZCZAK Tak 37
MARCIN GEMBICZ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 66
MACIEJ GIEŁZAK Tak 102
MAREK GOC FENIX TYCHY 614
ROMAN GODLEWSKI Tak 91
RAFAŁ GÓRAK Tak TWÓJ TRENER SPORTOWY 184
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 30
MARCIN HUBCZAK Tak WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 167
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 652
RYSZARD JURASZEK Tak 103
RAFAŁ KAMPKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 101
MARCIN KANIOWSKI Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 40
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 59
MAREK KILARSKI Tak 80
RAFAŁ KLAMA Tak 5
KRYSTIAN KOTARBA
ROBERT KUPIEC Tak BIKEHEAD 152
JERZY KWAŚNY Tak MGM 130
ROBERT LENIART Tak BIKEHEAD 151
JAROSŁAW LIBERACKI Tak GRUPA MARAT 602
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 714
PAWEŁ MADZULA Tak MSZANA DOLNA NIESTOWARZYSZONY 169
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1 669
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
WOJCIECH NALEPA
ROBERT NOCOŃ Tak 21
RADOSŁAW OPERACZ CYKLOFAN OPOLE
MAREK PIERÓG GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 109
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 47
JANUSZ SIEDLAK Tak AMATOR 228
JAROSŁAW STAWIARZ Tak 155
JAROSŁAW STOKŁOSA
RAFAŁ STOLARCZYK FALCON CZĘSTOCHOWA
PIOTR SZAFRANIEC BIKE ATELIER TEAM 658
PIOTR SZAJTER Tak JAS-KÓŁKA 1
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak 110
MAREK SZYMAŃSKI Tak 92
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 48
JAROSLAW TOMASZEK Tak EL_POM_JAR@OP.PL 147
MARCIN TOMECKI Tak 159
MICHAŁ WACŁAWEK Tak 185
WITOLD WALCZAK Tak AND.NOVA
MACIEJ ZAWIERACZ Tak 165
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 56)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 146
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak SCOUT.BIKE 121
JACEK BRZÓZKA Tak JBG-2 TEAM 119
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN 137
PIOTR CZECH GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak 160
JACEK JANKOWSKI Tak 436
GRZEGORZ KAMPA Tak 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 136
SZYMON KOGUT
ANDRZEJ KOMINEK Tak
ANDRZEJ KRAWCZYK Tak 210
RYSZARD LEŚNIAK Tak AGREGATY EPS SYSTEM 225
ZBIGNIEW LISIAK Tak 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 166
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 3
ANDRZEJ PIĄTEK Tak ROAD MARATON TEAM 892
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak 13
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 624
BOGDAN PSZENICA Tak CYCLO TRENER TEAM 25
JÓZEF ROKOSZ Tak BIKE ATELIER TEAM 222
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 605
STANISŁAW RUMIŃSKI Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE 232
WIESŁAW RUSIN Tak UKS SOKÓŁ KĘTY 81
PIOTR SIEDLAK Tak GVT 258
ANDRZEJ SŁOWAKIEWICZ
MAREK SMOŁKA
JACEK SZARY Tak UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 216
STANISLAW SZCZESNY Tak 69
JACEK SZCZYGIEŁ Tak 631
RYSZARD ŚMIGLEWICZ
JERZY ŚWIDA Tak 878
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 33 (Opłaconych: 28)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
JÓZEF BUŁKA Tak OLDBOJE RAJCZA 72
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 429
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 86
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak 78
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak OTR INTERKOL 62
GRZEGORZ GRZEMPA Tak TC ORZEŁ SPYTKOWICE 404
ZBIGNIEW GRZESICA 787
TADEUSZ MACIEJCZYK 656
PIOTR MISZCZAK
MAREK MUSIAŁ Tak FORTEPIANY 17
ROMAN PĄCZKA Tak 10
ALEKSANDER PIECZKA Tak 74
ANDRZEJ WAPIŃSKI TEAM TOSZEK
JAN ZIĘCIAK
JERZY ŻUBER Tak ROWEROMANIA 98
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
DENISA BARTOSOVA
ALEKSANDRA DREJ Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 114
ANGELIKA GRABIEC Tak JAS-KÓŁKA 235
BEATA KALEMBA Tak B\'TWIN RACING TEAM 195
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak SCS OSOZ RACING TEAM 168
OKSANA KRYSIUK Tak PIUPIU POŻYWNY CATERING 54
IZABELA SIKORA Tak BIKE-RS 144
KINGA ZGORZELSKA Tak KK CYKLON WARSZAWA 67
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak ROMET RACING TEAM 112
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 22
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 255
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 231
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 218
ANNA MADEJ Tak 58
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA Tak 76
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 251 (Opłaconych: 212)