Road Maraton - Road Trophy - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 50
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 116
DZIAMBOR KAROL Tak 138
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 91
KAROL MARCINIAK Tak FENIX TYCHY 654
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MARCIN BARTOLEWSKI Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 30
MIŁOSZ BIK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 14
JANISZ BORCZYK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 24
MATEUSZ BRZOZOWSKI NEW AGE FITNESS SKLEPROWEROWY.PL
KRZYSZTOF CELARY Tak 194
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 105
TOMASZ GAJAK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 96
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak 122
WOJCIECH GRECZKA Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 41
MACIEJ KUBIAK Tak 16
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
ŁUKASZ KUNC THULE - JMP
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 117
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak SCS OSOZ RACING TEAM 142
TOMASZ MATOGA Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 92
JOACHIM MIKLER Tak 72
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 642
MICHAŁ NABIAŁEK Tak 55
PIOTR PIWOŃSKI Tak JAS-KÓŁKA 148
MARTIN POLÁČIK Tak CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 164
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 159
KRZYSZTOF SIKORA Tak BIKE-RS 988
KRZYSZTOF STELMACH OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 81
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 26 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 83
TOMASZ BRZYCHCZY
ANDRZEJ CHMIELEWSKI OCR BG FIT OPOLE
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak
MATEUSZ DAŁEK Tak FUJITSU ŁÓDŹ TEAM 36
TOMASZ DĄBEK Tak 95
MARCIN DZIUB SEVEN - PERCEPTUS TEAM
MICHAŁ FONAŁ Tak LKK WULKAN LEGNICA 109
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 788
MATEUSZ HAJTO
GODY JACOBS Tak PAXX GLOBAL CYCLING 73
MINDAUGAS KASIETA
BOLESŁAW KASPEREK Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 59
IGOR KAŹMIERCZAK PM RIDER TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 768
KRZYSZTOF KŁODNICKI CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA 111
ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
DAWID KRZEPINA ROGELLI TEAM
ŁUKASZ ŁYJAK KK CYKLON WARSZAWA
PATRYK MAZUREK Tak 31
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI SEVEN - PERCEPTUS TEAM
IRENEUSZ MIKLER Tak 54
DARIUSZ MIROSŁAW Tak ZKS STAL RZESZÓW 75
JANUSZ MULLER Tak SCS OSOZ RACING TEAM 29
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 763
CHRISTOPHE OLISLAGERS PAXX GLOBAL CYCLING
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 622
PRZEMYSŁAW PAWLIK OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 765
JAROSŁAW POKORA Tak 160
KRZYSZTOF ROGOWSKI POLART NUTRAXX SMP TEAM
ADAM SAJ Tak SAJ-POL TEAM 6
SZYMON SAPETA Tak 82
MATEUSZ SARAPATA Tak 137
RAFAŁ SEKTA Tak 761
MARCIN STEFANIAK Tak JAS-KÓŁKA 162
MAREK SZATANIK GRUPA MARAT 604
PAWEŁ SZATKOWSKI JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ SZŁAPA Tak EC-ENGINEERING 190
WOJTEK SZTAFA
PIOTR ŚLASKI Tak SCS OSOZ RACING TEAM 45
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 175
PAWEŁ ŚWIATLAK SEVEN - PERCEPTUS TEAM
ARTURAS TISKUS
PIOTR TOMANA Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 106
PATRYCJUSZ URBANEK Tak
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 125
WOJTEK WARDZIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 764
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 623
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 53 (Opłaconych: 33)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 110
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 762
ZBIGNIEW BIERYT Tak JAS-KÓŁKA 62
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak 4
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak 87
JAROSŁAW DRELUCH BIKESTACJA.PL/KCNC
WOJCIECH DWORCZYK Tak 85
BOGUSŁAW FABIAN Tak LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 189
ŁUKASZ FRYDEL ROAD MARATON TEAM 891
TOMASZ GAWROŃSKI PKP CARGO
MARCIN GĄSZCZAK
MARCIN GEMBICZ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 10
MACIEJ GIEŁZAK Tak 28
ROMAN GODLEWSKI Tak 48
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak 123
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 651
ANDRZEJ JANIK Tak ONNINEN AND-NOVA TEAM 12
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 32
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak 63
ADAM LEBIODA Tak 78
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA Tak TWOMARK ALVA 1 149
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
FILIP NEESEN Tak PAXX GLOBAL CYCLING 66
MARIUSZ PIASECKI Tak GATTA BIKE-RS 90
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak MTB TEAM RMF FM 34
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 647
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak BIKE ATELIER TEAM 621
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 26
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 645
KRZYSZTOF SMOLA Tak BICI SPORT OSPEDALETTI IT 99
MIROSŁAW SÓLNICA Tak SUPREME STYLE MATES 188
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak 46
PIOTR SZAJTER Tak JAS-KÓŁKA 49
MAREK SZYMAŃSKI Tak 141
ARTUR SZYMBORSKI Tak 70
SEBASTIAN ŚLEDZIK DRUŻYNA SZPIKU
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 47
MARCIN TOMECKI
MAREK ULUDOWSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 808
GRZEGORZ WITKOWSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 45 (Opłaconych: 37)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak 61
DARIUSZ CZARNIECKI Tak ŚRODA ŚLĄSKA 94
ZBIGNIEW FAL Tak 5
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 112
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 104
ADAM PAMUŁA ADIMET
ANDRZEJ PIĄTEK Tak ROAD MARATON TEAM 892
JAN PILCH Tak 21
ZDZISŁAW PROCHOŃ
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY Tak UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 58
STANISLAW SZCZESNY
JACEK SZCZYGIEŁ Tak 631
JERZY ŚWIDA Tak 878
LESZEK TRACZYK Tak 118
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 18)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ BINKOWSKI BARLINECKA GRUPA KOLARSKA
JÓZEF BUŁKA Tak OLDBOJE RAJCZA 134
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 67
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 65
WIESŁAW GASZYŃSKI
ZBIGNIEW GRZESICA 787
ZYGMUNT KRAWCZYK GATTA BIKE-RS
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak 93
ROMAN PĄCZKA
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 22
MIROSŁAW ŻABKIEWICZ Tak 76
JERZY ŻUBER Tak ROWEROMANIA 27
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 8)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
TAISA GAWROŃSKA Tak 7
ANGELIKA GRABIEC Tak JAS-KÓŁKA 108
MAGDA HORABIK Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak SCS OSOZ RACING TEAM 100
IZABELA SIKORA Tak BIKE-RS 989
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak ROMET RACING TEAM 152
KAROLINA MACIEJEWSKA
AGNIESZKA ROLA BODYICOACH CYCLING TEAM
KRYSTYNA SABAJ ESKA TEAM 608
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 98
KAMILA ŻABKIEWICZ Tak 89
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 155
MAGDA GORZKOWSKA Tak 144
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 71
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 40
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA Tak 15
IZABELA WŁOSEK Tak ROGELLI TEAM 35
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 182 (Opłaconych: 139)