Road Maraton - Sieroszewice - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 4
DAWID BUDA Tak PL 29
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 74
PIOTR SUCHECKI Tak PL OTR INTERKOL
GRZEGORZ SZYMANKIEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 54
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 35
JAROSŁAW KOSIŃSKI Tak PL SCT BIKE ON WAX 97
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 55
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 32
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 723
KAMIL POCZTA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 36
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 69
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 8 (Opłaconych: 7)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
ROBERT ADAMSKI Tak PL STRAŻAK TEAM TRZCINICA 98
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL
TOMASZ BRZYCHCZY PL
MACIEJ BUKOWY Tak PL 26
TOMASZ CZACHOWSKI Tak PL 25
JAROSŁAW CZARNECKI PL KALISZ
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK TEAM 1
JAKUB GOSPODARCZYK PL
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL 6
MICHAŁ IWAN PL BRT WROCŁAW
ADRIAN JUREK Tak PL 66
BARTOSZ KACZMARKIEWICZ PL
MICHAŁ KOŁACIŃSKI Tak PL SZUKAM SPONSORA:) 34
ADAM KOWALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 49
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 73
KONRAD PAWLAK Tak PL 30
MATEUSZ ROZMIAREK Tak PL DRUŻYNA SZPIKU
JACEK SWĘDROWSKI Tak PL 61
TOMASZ SZEWCZYK Tak PL TIME2RUN.PL 62
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 89
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 58
RAFAŁ WASIELEWSKI Tak PL OTR INTERKOL
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 701
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 24 (Opłaconych: 18)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 82
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 668
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 80
SLAWOMIR BOGUSZ PL SCT RIDERS
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
MIROSŁAW BORTEL Tak PL 85
MACIEJ CHUCHLA Tak PL 22
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
KRZYSZTOF JUST Tak PL 27
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL 93
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 99
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 67
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 16
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 90
KAROL PŁOKARZ Tak PL 9
MARCIN SZCZEPANIK Tak PL 39
TOMASZ ŚMIETANA PL POC DIVISION POLAND
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL GUCWA VELO TRAINER 75
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 96
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 657
MACIEJ ZAWIERACZ PL CYCLOPAROVECZKI
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 19)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW FAL Tak PL 70
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 670
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 81
PIOTR KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 28
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 12
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 63
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 13
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 38
LESZEK TRACZYK Tak PL 52
ADAM URBAN Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 59
PAWEŁ WOCH Tak PL SCT BIKE ON WAX 47
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
DARIUSZ WYLĘŻEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 14 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 5
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL 909
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak PL 14
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 46
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL COPERNICUS TORUŃ 65
JERZY GIEREJ Tak PL 15
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 94
ZBIGNIEW KAJSER Tak PL 72
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 656
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 37
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 92
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 10
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 78
MAREK ZDANOWICZ Tak PL KOLMARKA 40
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 12)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA JOCHER PL
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
JUSTYNA TOMECZEK Tak PL 87
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 76
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 31
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 57
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 98 (Opłaconych: 80)