Road Maraton - Suszec - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 358
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak KKS SOKÓŁ KĘTY 303
DOMINIK ŁUCKI Tak 315
KAROL MARCINIAK Tak FENIX TYCHY 310
SZYMON WYROBEK
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
EDUARD ALICKUN Tak LITPOL-TRANS KULOK MIKESZ TEAM 361
MICHAŁ BARTOS Tak ERGOKANTOR.PL 350
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM 321
PIOTR CEBULA Tak CZARNY LOTOS 375
ARTUR GOLDMANN
WOJCIECH IMIELA CYKLOFAN OPOLE
MAREK JURASZEK Tak 334
MATEUSZ KĄDZIELA Tak RGK RADZIONKÓW 329
ADAM KRĄŻYŃSKI Tak 305
MICHAŁ KUCEWICZ Tak 345
MATEUSZ KWIATKOWSKI BIKE ATELIER TEAM
MICHAŁ LEŚNIEWSKI BIKE ATELIER TEAM
GRZEGORZ NIECHAJ Tak JAS-KÓŁKA 325
FILIP PIAŚCIK CZARNY LOTOS
SERHII PRYSIAZHNYI
MICHAŁ ROGOSZ Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 369
ADRIAN SEKUŁA RGK RACING TEAM
KRZYSZTOF STELMACH OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DAWID TÓRZ Tak 306
PAWEŁ URA
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 20 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
REMIGIUSZ BANACH
JAKUB BOŻEK Tak 385
TOMASZ BRZYCHCZY
DOMINIK BUŁAJ Tak WEBIT.PL 381
SEBASTIAN CIENIECKI Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 339
JAKUB CISZAK FENIX TYCHY
ŁUKASZ CISZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
KRYSTIAN DĘBEK Tak JAS-KÓŁKA 324
JAROSŁAW DUDA Tak 337
TOMASZ GLAZER AGREGATY EPS SYSTEM
TOMASZ GORAUS Tak PRO-KAN SUSZEC 373
KAMIL HAJDA Tak RGK RADZIONKÓW 333
JAROSŁAW HAŁAS Tak BIKEBOARD
DAWID JAKUBIAK GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
DAWID JANKOWSKI
ARTUR JUSZCZAK
MICHAŁ KASINA Tak 327
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM
MAREK KŁAPTOCZ Tak ERGOKANTOR.PL 302
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM
SZYMON KORNAK Tak 393
DAWID KRZEPINA Tak ROGELLI TEAM
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak ZVL KREIDLER SPORTIVA
MARCIN KWIECIEŃ
ROMAN LABOCHA
ADAM MALINOWSKI Tak ERGOKANTOR.PL 349
SEBASTIAN MARCHLEWSKI Tak JAS-KÓŁKA 323
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 365
FILIP OWCZAREK MAYDAY TEAM LUBLIN
PRZEMYSŁAW PAWLIK OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 347
ŁUKASZ PIETRYJA
PAWEŁ PIETRZAK Tak PRO-KAN SUSZEC 371
KRZYSZTOF PIOTROWSKI AGREGATY EPS SYSTEM
ADRIAN PIWKO Tak 319
PIOTR POGORZELSKI Tak
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PRO-KAN SUSZEC 354
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 351
DAMIAN RYBARCZYK Tak TWOMARK ALVA 1 326
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 376
TOMASZ SŁUPIK Tak 335
MICHAŁ SOBALA Tak 398
PIOTR SURMA Tak PRO-KAN SUSZEC 387
MAREK SZATANIK GRUPA MARAT
OSKAR SZYWALSKI Tak
ŁUKASZ ŚLEZIAK ROGELLI TEAM
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 308
WOJTEK WARDZIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 395
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak 311
MICHAŁ WATOŁA Tak 397
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak 316
LESZEK WLOKA Tak 346
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 379
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 317
RAFAŁ ZAPAŚNIK
MARCIN ŻURAWIK Tak MMBIKE TEAM 348
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 56 (Opłaconych: 39)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 359
MARCIN ADAMCZYK Tak WELTOUR 368
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 360
TOMASZ BARCHAŃSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 396
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 352
SŁAWOMIR BRANDT Tak 367
PIOTR CZOPEK PRO-KAN SUSZEC
ANDRZEJ FIJAK Tak 340
ŁUKASZ FRYDEL ROAD MARATON TEAM
MACIEJ GIEŁZAK Tak 389
MAREK GOC FENIX TYCHY
PIOTR GÓRNIAK Tak ESKA TEAM 386
ADAM GÓRNIAK Tak
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA Tak 372
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
MIESZKO KASTELNIK Tak LITWIN TRIATHLON TEAM
PIOTR KĘDZIOR Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 328
TOMASZ KUBALA Tak MTB PRESSING TEAM 383
ADAM LEBIODA Tak 366
JAROSŁAW LIBERACKI GRUPA MARAT
TOMASZ MACIAŚ Tak ESKA TEAM 390
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 364
MARCIN MAĆKOWSKI Tak 341
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF MATULA Tak TWOMARK TEAM 378
WOJCIECH NALEPA
BOGDAN PAŁCZYK Tak KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 301
TOMASZ PAWLIK Tak BIKE ATELIER TEAM 355
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 342
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 343
MAREK SZYMAŃSKI
MARCIN TOMECKI
MAREK ULUDOWSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 370
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 384
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 34 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 336
ZBIGNIEW CZACHURA TWOJA MERIDA IMIELIN
PIOTR CZECH Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ROMAN CZEPA Tak 380
ZBIGNIEW FAL Tak 394
MAREK KAMIŃSKI Tak TWOMARK TEAM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 318
ANDRZEJ KRAWCZYK DOBRE SKLEPY ROWEROWE
MAREK KUBUSZOK BIKE ATELIER TEAM
RYSZARD LEŚNIAK Tak AGREGATY EPS SYSTEM
DARIUSZ ŁAWICKI CZERNICA MASTERS
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 322
ZDZISŁAW PROCHOŃ
JERZY ROSA BIKE ATELIER TEAM
JACEK SZARY TWOJA MERIDA IMIELIN
STANISLAW SZCZESNY
LESZEK TRACZYK Tak 382
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 391
ROBERT WYPARŁO Tak 313
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 11)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI
STEFAN BLUSZCZ Tak SAFRATA BOGUMIN 314
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 353
JAN CEGLAREK FENIX TYCHY
JANUSZ CZAJKA PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
EDWARD JURZYCA Tak PRO-KAN SUSZEC 377
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 304
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 388
HENRYK ZAPAŚNIK
MAREK ZDANOWICZ Tak CZERNICA MATERS 312
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 10 (Opłaconych: 6)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 309
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 356
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 307
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM
IZABELA WŁOSEK ROGELLI TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 392
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 150 (Opłaconych: 101)