Road Maraton - Ustroń - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 246
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 35
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 285
KAROL MARCINIAK Tak FENIX TYCHY 654
ADRIAN ROMIK Tak UKS SOKÓŁ KĘTY 261
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MIŁOSZ BIK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 46
MAREK CZUDEK
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 95
OLEKSII KMETS Tak JAS-KÓŁKA 114
JAROSŁAW KOSIŃSKI SCT BIKE ON WAX
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 103
JĘDRZEJ MAKOWSKI Tak 55
TOMASZ MATOGA TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
JOACHIM MIKLER Tak 194
TOMASZ NOWAK Tak 54
PIOTR PIWOŃSKI JAS-KÓŁKA
KAMIL PUCHAŁKA
KRZYSZTOF SIKORA Tak BIKE-RS 988
KRZYSZTOF STELMACH OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 218
LUKASZ WOJCIUCH
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 12)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 310
DAMIAN BARTOSZEK Tak CORRATEC TEAM 294
TOMASZ BRZYCHCZY
ROMAN BUŁKA Tak 308
JAKUB CISZAK FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA
ŁUKASZ CZYŻ Tak 34
JOSEF DUŽÍK
ŁUKASZ FIRLA
MICHAŁ FONAŁ Tak LKK WULKAN LEGNICA
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 788
MATEUSZ HAJTO
DAWID JAKUBIAK GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
PIOTR JASIŃSKI Tak 113
TOMASZ KAMECKI OPONY-SERAFINOWSKI
IGOR KAŹMIERCZAK PM RIDER TEAM
MAREK KŁAPTOCZ Tak ERGOKANTOR.PL
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 61
SŁAWOMIR KOHUT Tak SOKÓŁ KĘTY 30
ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
PIOTR ŁUPIEŻOWIEC Tak MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 263
KAROL MALEC
IRENEUSZ MIKLER Tak 190
MICHAŁ NOWOK Tak 763
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 622
PRZEMYSŁAW PAWLIK OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 765
ŁUKASZ PIETRYJA
JAROSŁAW POKORA Tak 122
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 761
MICHAŁ SZYMANIAK Tak 58
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 70
PIOTR TOMANA Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 89
PATRYCJUSZ URBANEK Tak 15
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 106
WOJCIECH WARZYŃSKI
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI
MAREK WOJNAROWSKI Tak VELOART CYCLING CLUB 224
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 297
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 623
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 43 (Opłaconych: 26)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 249
MARCIN ADAMCZYK
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 762
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 117
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak 148
JAROSŁAW FILUS
MACIEJ GIEŁZAK Tak 83
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak 275
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 207
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak 290
RAFAŁ KAMPKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 142
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 48
HENRYK LAZAR Tak TFF 210
ADAM LEBIODA Tak 219
TOMASZ LESIECKI Tak ROAD MARATON TEAM 889
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 711
ROMAN MARCINIAK Tak FENIX TYCHY 38
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1 669
SEBASTIAN MATUSZAK Tak JAS-KÓŁKA 93
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 49
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak BIKE ATELIER TEAM 621
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK
MIROSŁAW SÓLNICA Tak SUPREME STYLE MATES 87
ADAM STARZYŃSKI STARZYNSKI.COACH
PIOTR SZAFRANIEC Tak BIKE ATELIER TEAM 268
ARKADIUSZ SZCZOTKA Tak TEAM BIEGOWKI24 269
MAREK SZYMAŃSKI Tak 94
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 14
MARCIN TOMECKI
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 657
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 29)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW DOMŻALSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL Tak 4
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 7
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 146
ANDRZEJ PIĄTEK Tak ROAD MARATON TEAM 892
ZDZISŁAW PROCHOŃ
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak BIKE ATELIER TEAM 24
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 605
PIOTR SIEDLAK Tak GVT 78
JACEK SZARY Tak UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 123
JACEK SZCZYGIEŁ Tak 631
JERZY ŚWIDA 878
LESZEK TRACZYK Tak 138
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 14)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ROMAN BRODA Tak 272
JÓZEF BUŁKA OLDBOJE RAJCZA
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 63
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 32
GRZEGORZ GRZEMPA Tak 65
ZBIGNIEW GRZESICA 787
CZESŁAW HUBA Tak FAN-SPORT MTB RACING TEAM 5
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 279
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 12
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 274
MAREK ZDANOWICZ Tak CZERNICA MATERS 109
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak 26
EMILIA PLUTA Tak 282
IZABELA SIKORA Tak BIKE-RS 989
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak ROMET MTB TEAM 258
RENATA GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 21
SYLWIA OBRZUD Tak BIKE ATELIER TEAM 267
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 71
DOROTA SZCZOTKA Tak TEAM BIEGOWKI24 270
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 105
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK KOLMARKA
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 108
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA Tak 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 149 (Opłaconych: 110)