Road Maraton - Ustroń - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 246
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 35
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak KKS SOKÓŁ KĘTY 255
SZYMON HAŁADUS Tak CPV KRNOV 160
ADRIAN KUSZ Tak MMBIKE TEAM 177
KAROL MARCINIAK Tak FENIX TYCHY 654
PAWEŁ UCHAŃSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MIŁOSZ BIK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 46
KRZYSZTOF BROL Tak 202
LUKÁŠ BYRTUS Tak TJ TŽ TŘINEC 203
MAREK CZUDEK Tak 16
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 95
MARCIN FIOŁKA Tak FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM
DAMIAN GRABOWSKI Tak 238
JAN GRZEMPA Tak TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 66
KAMIL HARNOS
MICHAL HRADIL Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 149
GRZEGORZ JAKSENDER Tak 31
MARTIN JOSEFÍK Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 155
MAREK JURASZEK Tak 216
ROBERT KAŁUŻA Tak 187
DALIBOR KONEČNÝ Tak KILPI RACING TEAM 186
JAKUB KUJAWA Tak PHYTOPHARM TEAM 22
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 661
MATEUSZ LASZCZYK Tak AGROCHESTTEAM 231
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 103
JĘDRZEJ MAKOWSKI Tak 55
TOMASZ MATOGA TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
MACIEJ MENTEL Tak POLANA LACHOWICKA BT 226
JOACHIM MIKLER Tak 194
GRZEGORZ NIECHAJ Tak JAS-KÓŁKA 649
ROBERT NOGA
TOMASZ NOWAK Tak 54
PIOTR PIWOŃSKI JAS-KÓŁKA
KAMIL PUCHAŁKA Tak
MICHAŁ ROGOSZ ATAKSPORT C67 RACING TEAM
ADRIAN SEKUŁA RGK RACING TEAM
KRZYSZTOF SIKORA Tak BIKE-RS 988
KRZYSZTOF STELMACH Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 252
TOMASZ SZRAJBER FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM
ROBERT TROSZOK Tak DAR-BUD TEAM 10
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 218
LUKASZ WOJCIUCH Tak
WOJCIECH WOJTAS
PAWEŁ ZACZYK
TOMASZ ZIERNICKI Tak 259
IGOR ŻABA Tak BIKE ATELIER TEAM 96
MACIEJ ŻABSKI Tak 28
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 43 (Opłaconych: 34)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 162
DAMIAN BARTOSZEK Tak CORRATEC TEAM 118
ADAM BIEŃKOWSKI Tak 241
ROMAN BOLLO Tak YOGI RACING OSTRAVA 1 73
TOMASZ BRZYCHCZY
DOMINIK BUŁAJ WEBIT.PL
PRZEMYSŁAW BYSKO Tak 175
JIŘÍ CHAMRÁD
JAROSŁAW CHOLEWA Tak 173
JAN CHUDY Tak TJ TŽ TŘINEC 198
SEBASTIAN CIENIECKI Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 110
JAKUB CISZAK FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 214
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak 233
ŁUKASZ CZYŻ Tak 34
JAROSŁAW DUDA
JOSEF DUŽÍK
MAREK FIKUS TWOMARK TEAM
ŁUKASZ FIRLA Tak 59
MICHAŁ FONAŁ Tak LKK WULKAN LEGNICA
ANDRZEJ GAJ Tak SOKÓŁ KĘTY 169
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 788
MACIEJ HABRAT Tak KTC KROSNO 225
MATEUSZ HAJTO
JAROSŁAW HAŁAS BIKEBOARD
DAWID JAKUBIAK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 232
PIOTR JENDRZEJ
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak 147
MARIUSZ KASTELIK Tak WALECZNI GÓRALE 145
IGOR KAŹMIERCZAK PM RIDER TEAM
MAREK KŁAPTOCZ Tak ERGOKANTOR.PL
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 61
MARCIN KOPYTKO
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA 85
ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
GRZEGORZ KRUPA Tak BIKEHOLICY TINES 234
MACIEJ KRZAK Tak BBRIDERZ 221
DAWID KRZEPINA Tak ROGELLI TEAM 204
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak 134
MARCIN KWIECIEŃ
PIOTR MARSZAŁEK Tak 151
PATRYK MAZUREK Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 185
ADAM MIJAKOWSKI Tak MIJAKOWSKI TEAM 27
IRENEUSZ MIKLER Tak 190
MARCIN MIROCHA Tak 227
PETR MITRENGA Tak SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 223
PATRIK MOTYKA Tak KILPI RACING TEAM 189
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 176
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak 161
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 763
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 622
ŁUKASZ ORZYSZEK Tak 168
SŁAWOMIR PABIAN Tak 208
MATEUSZ PAJĄK
BARTŁOMIEJ PALA JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 254
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 765
ŁUKASZ PIETRYJA
JAROSŁAW POKORA Tak 122
KRZYSZTOF ROGOWSKI POLART NUTRAXX TEAM
MACIEJ ROMAŃSKI Tak 139
RAFAŁ SEKTA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 761
JIŘÍ SLAVÍK Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 152
PIOTR SWACZYNA Tak CK FESO PETŘVALD 220
MAREK SZATANIK GRUPA MARAT 604
KRZYSZTOF SZUDER Tak MOVISTAR 29
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 70
ŁUKASZ ŚMIETANKA
PIOTR TOMANA Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 89
PATRYCJUSZ URBANEK Tak 15
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 106
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak 50
MICHAŁ WATOŁA Tak 240
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak 98
MAREK WOJNAROWSKI Tak VELOART CYCLING CLUB 224
KRZYSZTOF WRÓBEL
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak 188
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 80 (Opłaconych: 58)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK KOLMARKA
ZBIGNIEW BIERYT Tak JAS-KÓŁKA 131
MICHAŁ BIŃCZAK
RAFAŁ BOGACKI BIKE ATELIER TEAM 626
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 117
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak 230
ARTUR BUCKI Tak ZVL KREIDLER SPORTIVA 228
ADAM BUJAK
GRZEGORZ BURZAWA Tak FENIX TYCHY 610
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak TWOMARK SPECIALIZED 200
MAREK CIEŚLAK Tak 148
DANIEL DUŚKO Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 137
ANDRZEJ FIJAK
JAROSŁAW FILUS
PIOTR FRANKOWICZ Tak AAC WIDO-PROFIL VACC
BOHDAN FRYC Tak KILPI RACING TEAM 191
ŁUKASZ FRYDEL Tak ROAD MARATON TEAM 891
TOMÁŠ GALUŠKA Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 222
MARCIN GEMBICZ Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 141
MACIEJ GIEŁZAK Tak 83
MAREK GOC FENIX TYCHY 614
ADAM GÓRNIAK
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 651
JAROSŁAW HERMAN Tak TFF 207
MARCIN HUBCZAK Tak WÓZKI WIDŁOWE ARTECH J.W.M.HUBCZAK SP.J 72
MARCIN JEKEL
RAFAŁ KAMPKA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 142
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 48
JANUSZ KUBALA Tak CYKLOSERVIS MB 235
ADAM LEBIODA Tak 219
TOMASZ LESIECKI Tak ROAD MARATON TEAM 889
KAREL MACHOTKA Tak 112
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS 714
MARCIN MAĆKOWSKI Tak 164
TOMASZ MAJCHER Tak FENIX TYCHY 653
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak GRUPA MARAT 601
MAREK MARSZAŁEK Tak JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK TEAM 669
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
IVO ODVÁRKA Tak FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 154
MILAN ONDERKA Tak YOGI RACING OSTRAVA 1 116
MARTIN PECHA Tak KILPI RACING TEAM 165
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 49
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak BIKE ATELIER TEAM 621
TOMASZ RADZKI Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 132
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 645
MARTIN SCHNERCH SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A
JANUSZ SIEDLAK
MIROSŁAW SÓLNICA Tak SUPREME STYLE MATES 87
ADAM STARZYŃSKI STARZYNSKI.COACH
JAROSŁAW STAWIARZ
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak 100
PATRYK SWACZYNA Tak CK FESO PETŘVALD 215
PIOTR SZAJTER Tak JAS-KÓŁKA 92
PIOTR SZAMROWSKI Tak
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak 197
MAREK SZYMAŃSKI Tak 94
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak HARDIX LUBLIN 14
MARCIN TOMECKI
MAREK ULUDOWSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 808
MIROSŁAW WÓJCIAK BIKE ATELIER TEAM 657
JACEK ŻYDEK
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 46)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 76
PETR BARAN Tak SK 111
MAREK CIASTOŃ Tak BIKE ATELIER TEAM 627
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN 125
PIOTR CZECH Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 213
MOJMIR DANHEL Tak CPV KRNOV 158
ZBIGNIEW FAL Tak 4
MIROSŁAW KALINOWSKI ATAKSPORT C67 RACING TEAM
GRZEGORZ KAMPA 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 7
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 205
RYSZARD LEŚNIAK Tak AGREGATY EPS SYSTEM 212
ZBIGNIEW LISIAK 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
DARIUSZ ŁAWICKI Tak CZERNICA MASTERS 211
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 146
MILAN NOVÁK Tak YOGI RACING OSTRAVA 1 99
ANDRZEJ PIĄTEK ROAD MARATON TEAM 892
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM 91
ZDZISŁAW PROCHOŃ
ADAM PRZEJCZOWSKI BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak BIKE ATELIER TEAM 24
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 605
ALEXANDR SATINSKY Tak YOGI RACING OSTRAVA 1 81
PIOTR SIEDLAK GVT
JACEK SZARY Tak UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 123
STANISLAW SZCZESNY Tak 62
JERZY ŚWIDA 878
LESZEK TRACZYK Tak 138
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 31 (Opłaconych: 23)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI
JÓZEF BUŁKA OLDBOJE RAJCZA
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 63
JAN CEGLAREK Tak FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 32
PAVEL DANĚČEK Tak CPV KRNOV 159
GRZEGORZ GRZEMPA Tak TC ORZEŁ SPYTKOWICE 65
ZBIGNIEW GRZESICA 787
EDWARD JURZYCA Tak 67
TADEUSZ KASTELIK Tak 143
PIOTR KOPERNIK
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak
PIOTR MISZCZAK
BOHUMIR MOTTL
MILAN PĚGŘIMEK CK ORLÍK ORLOVÁ
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 12
TOMÁŠ TEŠNAR Tak YOGI RACING OSTRAVA 1 130
ANDRZEJ WAPIŃSKI TEAM TOSZEK
MAREK ZDANOWICZ Tak CZERNICA MATERS 109
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
IZABELA SIKORA Tak BIKE-RS 989
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak ROMET MTB TEAM 258
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 71
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 105
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 245
JAROSLAVA DOHNALOVÁ Tak CPV KRNOV 178
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 108
ROMANA LANTOVÁ Tak CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 184
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA Tak 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 6)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 258 (Opłaconych: 189)