Road Maraton - Wilczyce - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak KOLMARKA 55
MICHAŁ BŁAŻUK Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 125
WOJCIECH CIŹLA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 142
PATRYK DĄBEK Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
SYLWESTER KACZOR Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 69
MARCIN KASIŃSKI Tak LMGKK ZIEMIA BRZESKA 39
JAKUB OBITKO Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MICHAŁ PARUCH
JAN ŚMIETANA Tak POC DIVISION POLAND 167
MATEUSZ TRELA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 143
EMANUEL WOLSZCZAK Tak 58
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 11 (Opłaconych: 10)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM 48
ADRIAN BRALEWSKI Tak SGSP 188
MACIEJ CHRAPCZYŃSKI Tak 1
JAROSŁAW DERĘGOWSKI Tak FLORIAN BYDGOSZCZ 156
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 159
JAROSŁAW JASIŃSKI Tak 173
RAFAŁ JONIK Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 638
PIOTR KRUPA Tak 121
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 648
JAROSŁAW KUŚKA Tak KM PSP RYBNIK/MIKESZ TEAM 16
MATEUSZ KUŹMIK
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 40
TOMASZ MATOGA TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 642
DAWID PAŚKO Tak KP PSP ZŁOTORYJA 81
KRZYSZTOF PAZDAN Tak KK SPARTACUS DĘBICA 146
WOJCIECH PIRÓG Tak R.A.S. SUPERIOR SOWASPORT.PL 108
MATEUSZ PÓŁROLA Tak XTRI.PL 14
PAWEŁ PUKAS Tak 96
MICHAŁ ROGOSZ Tak KM PSP GLIWICE / ATAKSPORT C67 RACING TEAM 37
TOMASZ ROMAŃSKI Tak 137
PAWEŁ RYDZEWSKI Tak 47
KRZYSZTOF SIKORA Tak BIKE-RS 988
BARTOSZ SZATKOWSKI Tak KM PSP TORUŃ 4
KAMIL TANIKOWSKI Tak 35
KAROL WOJTCZAK Tak PSP LUBUSKIE 70
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 27 (Opłaconych: 25)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ BŁĄDEK Tak 187
NIKITA BOLDIN Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 127
TOMASZ BRZYCHCZY
MICHAŁ BUJAK Tak LUBELSKI KLUB KOLARSKI 66
TOMASZ BURY Tak 114
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MARIUSZ CUKIERSKI Tak 171
JANUSZ CZAPNIK Tak KM PSP KRAKÓW 191
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 788
BARTOSZ IWASZEK Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 82
MACIEJ IWKO Tak PSP LUBUSKIE 36
DARIUSZ KACZMARSKI Tak 92
JULIAN KAPŁON Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 46
FILIP KASIŃSKI Tak 177
MARCIN KASPRZYK Tak KW PSP KRAKÓW 181
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 113
WOJCIECH KLUK Tak 184
RAFAŁ KOCOŃ ROAD MARATON TEAM 777
ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM
KAROL KRAWIEC Tak KW PSP KRAKÓW 189
PIOTR KUCZKOWSKI Tak KP PSP TRZEBNICA 150
LESZEK KUSIOWSKI Tak KM PSP TORUŃ 29
ŁUKASZ ŁYJAK Tak KK CYKLON WARSZAWA 158
KAMIL MAJ
MARCIN MICKA Tak KP PSP TRZEBNICA 185
PIOTR MŁYNARSKI Tak 49
MAREK MURZYN Tak KW PSP KRAKÓW 162
ŁUKASZ NEUBAUER Tak GK STG 22
SZCZEPAN PIETRUSZKA Tak ZORZA TARNOBRZEG 102
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak LKK LUBLIN 110
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak KW PSP KRAKÓW 190
MARCIN ROZPONDEK Tak KM PSP CZĘSTOCHOWA 103
WALEMAR SADOWSKI Tak PSP BIAŁYSTOK RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 65
MARCIN SIEŃKO Tak BSK MIÓD KOZACKI 74
MICHAŁ SKIBA Tak 24
JAKUB SOBIEŃ Tak KP PSP PRZEWORSK 97
PIOTR STANISZEWSKI BIKEHEAD
EMIL STAŃCZYKOWSKI Tak 122
DARIUSZ SUCHOWIERSKI Tak PSP BIAŁYSTOK RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 10
PIOTR SUGIER Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 164
PRZEMYSŁAW SZLAGOR ROGELLI TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 89
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak KW PSP KRAKÓW 27
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak 165
ARKADIUSZ TRACIAK Tak 12
ADRIAN TRYCH Tak KM PSP SZCZECIN/ BDC BIKE TEAM 193
GRZEGORZ URBANIAK
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 157
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak SUPREME STYLE MATES 701
GRZEGORZ WORWA Tak KP PSP ZAKOPANE 72
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ARTUR ŻYWCZAK Tak KW PSP KRAKÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 52 (Opłaconych: 43)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak KOLMARKA 25
MICHAŁ BIŃCZAK
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 620
MIROSŁAW BORTEL Tak 85
GRZEGORZ BOŻEK Tak 83
PIOTR CHMIELEWSKI Tak KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 180
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak STC STARGARD /KP PSP STARGARD 67
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak KM PSP WROCŁAW 151
CYPRIAN CZARNIECKI Tak 91
ROBERT DĘBICKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 59
PAWEŁ DROBEK Tak 93
KAZIMIERZ DUBIEL KM PSP KRAKÓW
DANIEL DUŚKO PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
ŁUKASZ FRYDEL ROAD MARATON TEAM 891
MACIEJ GIEŁZAK
PIOTR GÓRNIAK Tak ESKA TEAM 880
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 651
PIOTR GUTEK Tak 131
MARIUSZ HOPEK Tak 99
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PSP LUBUSKIE 28
ARTUR KUBA Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 176
TOMASZ MACIAŚ Tak ESKA TEAM 884
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 711
ARTUR MAZUR Tak STC STARGARD /KP PSP STARGARD 115
ANDRZEJ MISZCZUK Tak 100
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 640
WŁADYSŁAW PACZKOWSKI Tak 163
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 647
MAREK PROCAJŁO Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 98
PIOTR PROSZOWSKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 197
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 644
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 645
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak 105
IRENEUSZ STAFIEJ Tak KP PSP NISKO 75
WALDEMAR STEMPIN KP PSP WOLSZTYN
ROBERT SUSZCZYŃSKI Tak PSP LUBUSKIE 87
PIOTR SZCZEPANIK Tak 138
MAREK SZYMAŃSKI
TOMASZ ŚMIETANA Tak 129
GRZEGORZ TOMASIAK Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 132
DARIUSZ TUŁAZIŃSKI Tak KP PSP AUGUSTÓW RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 57
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 657
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 9
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 44 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
MILO CIMBALA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 76
PIOTR CZECH GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak 31
JACEK JANKOWSKI Tak 54
ADAM KANIA Tak 155
SZYMON KOGUT Tak 194
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 21
ROBERT KRAWCZYK Tak MAYDAY TEAM LUBLIN
ROBERT KWIATKOWSKI Tak 175
MAREK MARZEC Tak ROGELLI TEAM 56
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak ROGELLI TEAM 13
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 605
RYSZARD SIERANT Tak 198
JACEK SZARY UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PTC PRZEMYSL FREDRY 5 133
LESZEK TRACZYK Tak 73
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
JANUSZ CZAJKA PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
ADAM GERMAN Tak
TADEUSZ MACIEJCZYK 656
TADEUSZ MYCEK Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 15
ROMAN PĄCZKA Tak LKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA 32
ADAM PINDUR Tak 107
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 123
JERZY ŻUBER Tak ROWEROMANIA 30
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 6)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
MAGDA HORABIK TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
KATARZYNA ORDON Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 109
IZABELA SIKORA Tak BIKE-RS 989
AGATA WRÓBEL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
MARTA BALCERZAK 62
KATARZYNA CELEWICZ Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 38
ELIZA JUSYP Tak PTC PRZEMYSL FREDRY 5 117
AGNIESZKA ROLA Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 26
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 148
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PTC PRZEMYSL FREDRY 5 116
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak KOLMARKA 178
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PSP LUBUSKIE 50
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 175 (Opłaconych: 145)