Road Maraton - Wilczyce - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 55
MICHAŁ BŁAŻUK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 125
WOJCIECH CIŹLA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 142
PATRYK DĄBEK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
SYLWESTER KACZOR Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 69
MARCIN KASIŃSKI Tak PL LMGKK ZIEMIA BRZESKA 39
JAKUB OBITKO Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MICHAŁ PARUCH PL
JAN ŚMIETANA Tak PL POC DIVISION POLAND 167
MATEUSZ TRELA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 143
EMANUEL WOLSZCZAK Tak PL 58
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 11 (Opłaconych: 10)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 48
ADRIAN BRALEWSKI Tak PL SGSP 188
MACIEJ CHRAPCZYŃSKI Tak PL 1
JAROSŁAW DERĘGOWSKI Tak PL FLORIAN BYDGOSZCZ 156
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 159
JAROSŁAW JASIŃSKI Tak PL 173
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 638
PIOTR KRUPA Tak PL 121
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
JAROSŁAW KUŚKA Tak PL KM PSP RYBNIK/MIKESZ TEAM 16
MATEUSZ KUŹMIK PL
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 40
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
DAWID PAŚKO Tak PL KP PSP ZŁOTORYJA 81
KRZYSZTOF PAZDAN Tak PL KK SPARTACUS DĘBICA 146
WOJCIECH PIRÓG Tak PL R.A.S. SUPERIOR SOWASPORT.PL 108
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL XTRI.PL 14
PAWEŁ PUKAS Tak PL 96
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE / ATAKSPORT C67 RACING TEAM 37
TOMASZ ROMAŃSKI Tak PL 137
PAWEŁ RYDZEWSKI Tak PL 47
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 988
BARTOSZ SZATKOWSKI Tak PL KM PSP TORUŃ 4
KAMIL TANIKOWSKI Tak PL 35
KAROL WOJTCZAK Tak PL PSP LUBUSKIE 70
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 27 (Opłaconych: 25)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL 187
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 127
TOMASZ BRZYCHCZY PL
MICHAŁ BUJAK Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 66
TOMASZ BURY Tak PL 114
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MARIUSZ CUKIERSKI Tak PL 171
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 191
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
BARTOSZ IWASZEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 82
MACIEJ IWKO Tak PL PSP LUBUSKIE 36
DARIUSZ KACZMARSKI Tak PL 92
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 46
FILIP KASIŃSKI Tak PL 177
MARCIN KASPRZYK Tak PL KW PSP KRAKÓW 181
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak UA MAYDAY TEAM LUBLIN 113
WOJCIECH KLUK Tak PL 184
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
KAROL KRAWIEC Tak PL KW PSP KRAKÓW 189
PIOTR KUCZKOWSKI Tak PL KP PSP TRZEBNICA 150
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL KM PSP TORUŃ 29
ŁUKASZ ŁYJAK Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 158
KAMIL MAJ PL
MARCIN MICKA Tak PL KP PSP TRZEBNICA 185
PIOTR MŁYNARSKI Tak PL 49
MAREK MURZYN Tak PL KW PSP KRAKÓW 162
ŁUKASZ NEUBAUER Tak PL GK STG 22
SZCZEPAN PIETRUSZKA Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 102
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LKK LUBLIN 110
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KW PSP KRAKÓW 190
MARCIN ROZPONDEK Tak PL KM PSP CZĘSTOCHOWA 103
WALEMAR SADOWSKI Tak PL PSP BIAŁYSTOK RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 65
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 74
MICHAŁ SKIBA Tak PL 24
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK 97
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
EMIL STAŃCZYKOWSKI Tak PL 122
DARIUSZ SUCHOWIERSKI Tak PL PSP BIAŁYSTOK RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 10
PIOTR SUGIER Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 164
PRZEMYSŁAW SZLAGOR PL ROGELLI TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 89
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL KW PSP KRAKÓW 27
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL 165
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL 12
ADRIAN TRYCH Tak PL KM PSP SZCZECIN/ BDC BIKE TEAM 193
GRZEGORZ URBANIAK PL
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 157
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 701
GRZEGORZ WORWA Tak PL KP PSP ZAKOPANE 72
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ARTUR ŻYWCZAK Tak PL KW PSP KRAKÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 52 (Opłaconych: 43)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 25
MICHAŁ BIŃCZAK PL
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
MIROSŁAW BORTEL Tak PL 85
GRZEGORZ BOŻEK Tak PL 83
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 180
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 67
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW 151
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 91
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 59
PAWEŁ DROBEK Tak PL 93
KAZIMIERZ DUBIEL PL KM PSP KRAKÓW
DANIEL DUŚKO PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 891
MACIEJ GIEŁZAK PL
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 880
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
PIOTR GUTEK Tak PL 131
MARIUSZ HOPEK Tak PL 99
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PL PSP LUBUSKIE 28
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 176
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
ARTUR MAZUR Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 115
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 100
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
WŁADYSŁAW PACZKOWSKI Tak PL 163
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 98
PIOTR PROSZOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 197
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak PL 105
IRENEUSZ STAFIEJ Tak PL KP PSP NISKO 75
WALDEMAR STEMPIN PL KP PSP WOLSZTYN
ROBERT SUSZCZYŃSKI Tak PL PSP LUBUSKIE 87
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 138
MAREK SZYMAŃSKI PL
TOMASZ ŚMIETANA Tak PL 129
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 132
DARIUSZ TUŁAZIŃSKI Tak PL KP PSP AUGUSTÓW RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 57
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 657
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 9
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 44 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
MILO CIMBALA Tak SK SPORT SERWIS SANDOMIERZ 76
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak PL 31
JACEK JANKOWSKI Tak PL 54
ADAM KANIA Tak PL 155
SZYMON KOGUT Tak PL 194
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 21
ROBERT KRAWCZYK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN
ROBERT KWIATKOWSKI Tak PL 175
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 56
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 13
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 605
RYSZARD SIERANT Tak PL 198
JACEK SZARY PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 133
LESZEK TRACZYK Tak PL 73
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 656
TADEUSZ MYCEK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 15
ROMAN PĄCZKA Tak PL LKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA 32
ADAM PINDUR Tak PL 107
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 123
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 30
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 5)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
MAGDA HORABIK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
KATARZYNA ORDON Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 109
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 989
AGATA WRÓBEL PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
MARTA BALCERZAK PL 62
KATARZYNA CELEWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 38
ELIZA JUSYP Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 117
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 26
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 148
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 116
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 178
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PL PSP LUBUSKIE 50
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 174 (Opłaconych: 144)