Road Maraton - Wisła - JAZDA NA CZAS: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 490
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 310
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 459
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 654
DAMIAN MICHALSKI Tak PL 509
MATEUSZ SZCZOTKA PL TEAM BIEGOWKI24
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 125
MATEUSZ BRZOZOWSKI Tak PL 545
MAREK CZUDEK PL
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 117
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 35
WOJCIECH IMIELA PL
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 155
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL RSC BIKE RAWICZ 56
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 988
KRZYSZTOF STELMACH PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ BRZYCHCZY PL
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 466
MICHAŁ FONAŁ PL LKK WULKAN LEGNICA
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
DAWID JAKUBIAK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 777
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 328
PATRYK MAZUREK PL
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
JAROSŁAW POKORA Tak PL 543
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
TOMASZ SOLECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 635
MICHAŁ SZYMANIAK PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 210
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 149
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 363
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 764
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 701
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
MACIEJ ZIELONKA PL WWW.TEAM.ASE.COM.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 28 (Opłaconych: 14)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 488
MARCIN ADAMCZYK Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 668
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 65
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
SŁAWOMIR CHALCIŃSKI PL
MAREK CIEŚLAK Tak PL
JAROSŁAW FILUS PL
ADAM FRON PL 337
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 180
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 102
JACEK GRALIK Tak PL 52
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 559
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 190
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 157
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 428
MIROSŁAW KARWOWSKI Tak PL RETRO DUDA ROWERY TEAM 555
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 121
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
ANDRZEJ LIWIŃSKI PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJEWSKI Tak PL 185
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
MAREK POKORSKI Tak PL 203
PAWEŁ PRZĘCZEK PL
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 188
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 272
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 106
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 26
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 137
MARCIN TOMECKI PL
PAWEL ULMANIEC PL
WITOLD WALCZAK Tak PL AND.NOVA 181
PRZEMYSŁAW WEGNER PL
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 657
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 43 (Opłaconych: 31)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL 32
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI
MAREK MARZEC Tak PL 513
KRZYSZTOF PAWLAK Tak PL 77
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 13
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 36
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 100
STANISLAW SZCZESNY PL
JERZY ŚWIDA PL 878
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
DAREK ZIETEK PL
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 11)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 515
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 108
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 39
ZBIGNIEW GRZESICA PL 787
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 558
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 656
ROMAN PĄCZKA Tak PL 224
JERZY WIŚNIEWSKI PL
JERZY ŻUBER Tak PL 511
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 7)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 374
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 989
KINGA ZGORZELSKA PL KK CYKLON WARSZAWA
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET RACING TEAM
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 143
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 360
AGNIESZKA ZYCH Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 78
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 487
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 164
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 83
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 393
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 134 (Opłaconych: 91)