Road Maraton - Wisła - MARATON: Lista zgłoszeń

96 km: Dystans PRO

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
MICHAŁ BRYŁA Tak PL RGK RADZIONKÓW 484
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 459
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 139
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 654
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak PL CORRATEC TEAM 259
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 114
MICHAŁ BARTOS Tak PL ERGOKANTOR.PL 110
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 486
KRZYSZTOF BROL Tak PL 212
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 35
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
ARTUR GOLDMANN Tak PL 430
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 638
MAREK JURASZEK Tak PL 441
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL RGK RADZIONKÓW 240
JACEK KOSEWSKI Tak PL 31
ŁUKASZ KOTUCHNA Tak PL SPORT PASSION 434
ŁUKASZ KRAJEWSKI Tak PL WE RIDE 47
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 368
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
ŁUKASZ KUNC Tak PL THULE - JMP 523
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 661
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 81
MATEUSZ LASZCZYK Tak PL AGROCHESTTEAM 420
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 155
PRZEMYSŁAW MALECKI PL
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 416
MACIEJ MENTEL Tak PL POLANA LACHOWICKA BT 414
JOACHIM MIKLER Tak PL 358
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 554
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI PL
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL RSC BIKE RAWICZ 56
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 153
PAWEŁ SKORUPA Tak PL WARSZTAT FORMY 101
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 103
MICHAŁ TURSKI PL SERWIS JURAJSKI MTB TEAM
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL RGK RADZIONKÓW 439
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 34 (Opłaconych: 30)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MACIEJ ADAMCZYK PL FTI RACING TEAM
PATRYK BADURA Tak PL MICHELIN TEAM 72
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 134
TOMASZ BARTNIK Tak PL OŚKA WARSZAWA 70
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 173
KRYSTIAN BŁASZCZAK PL ZGRUPKA TEAM
JAKUB BUDA Tak PL OŚKA WARSZAWA 222
DAWID BUDZIŃSKI Tak PL PĘTLA KOPERNIKA
PRZEMYSŁAW BYSKO PL
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 507
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 89
DARIUSZ CZECHOWSKI Tak PL 252
MICHAL CZESULA Tak PL 118
MARCIN DZIARSKI Tak PL 146
RAFAŁ DZIEWIOR Tak PL 472
MAREK FIKUS PL TWOMARK TEAM
MICHAŁ FONAŁ PL LKK WULKAN LEGNICA
PAWEŁ GAWROŃSKI Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD 9
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM
KAMIL HAJDA Tak PL RGK RADZIONKÓW 485
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL BIKEBOARD 339
ADAM JANECKI PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
MICHAŁ JASIŃSKI Tak PL 127
KAMIL KALAMARZ Tak PL 402
MICHAŁ KALINOWSKI Tak PL
MICHAŁ KAŁASKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 69
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 104
TOMASZ KARWATOWICZ Tak PL 417
BOLESŁAW KASPEREK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 458
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
MICHAŁ KLUSKA PL
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL 443
MARCIN KOBIAŁKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 14
MARCIN KOPYTKO Tak PL 329
SZYMON KORNAK Tak PL 520
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ KRAKÓW 172
MACIEJ KRZAK Tak PL BBRIDERZ.PL 480
MARCIN KWIECIEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 436
MARCIN LIRSKI Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 508
ŁUKASZ ŁYJAK Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 524
ADAM MALINOWSKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 197
PATRYK MAZUREK Tak PL 113
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 96
IRENEUSZ MIKLER Tak PL 394
ŁUKASZ NIR Tak PL WARSZTAT FORMY 147
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
FILIP OWCZAREK Tak PL 447
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 476
MATEUSZ PAJĄK Tak PL 429
GRZEGORZ PASUTO PL IRONS TRIATHLON TEAM
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 59
DAMIAN PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 421
PAWEŁ PIETRZAK PL PRO-KAN SUSZEC
TOMASZ PODCZASZY PL
JAROSŁAW POKORA Tak PL 543
RAFAŁ RAKOCZY Tak PL 196
PIOTR RUTKOWSKI Tak PL 148
ADAM SALOSTOWICZ PL RGK RADZIONKÓW
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
SZYMON SELIGA Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 49
PAWEŁ SITKO Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 154
ŁUKASZ STASIKOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 152
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL 635
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 149
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 412
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PL PM RIDER TEAM 518
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 340
MARCIN WOJTAL Tak PL HOTEL KRASICKI MSBIKES OLSZTYN 66
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 455
MATEUSZ ZOŃ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 361
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 75 (Opłaconych: 60)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROMAN BARANOWSKI Tak PL
MAREK BASAK Tak PL 38
SEBASTIAN BASAŁYGA PL
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 65
MAREK BĄK Tak PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 270
WIT BENSARI Tak PL HBA 112
MACIEJ BERNOLAK Tak PL OŚKA WARSZAWA 471
ROBERT BOBKA Tak PL ART-BOB CARPETS 542
LESZEK BRUNKE PL OPONEO
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 521
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 440
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 318
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 396
LESZEK DUTCZAK Tak PL 107
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 63
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL VACC 418
ADAM FRON Tak PL 337
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 891
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL PKP CARGO 28
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 180
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 102
RAFAŁ GÓRAK Tak PL TWÓJ TRENER SPORTOWY 470
ADAM GÓRNIAK Tak PL 415
JACEK GRALIK Tak PL 52
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 457
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 190
MARCIN JEKEL Tak PL 432
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 157
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 428
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL THULE TEAM 541
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
ARTUR KORC PL
KRYSTIAN KOTARBA Tak PL 130
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 602
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 91
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 884
TOMASZ MAJEWSKI Tak PL 185
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 601
PIOTR MAŁECKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ
PAWEŁ MURAK Tak PL WE RIDE 99
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL MOVISTAR 537
ANDRZEJ NIENAŁTOWSKI Tak PL 158
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 191
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 444
KRZYSZTOF PAWLAK Tak PL TAPPOL MTB TEAM 40
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 473
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 169
PAWEŁ PYZIK Tak PL 187
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 122
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 188
DAREK ROMANSKI PL
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 272
MIROSŁAW SOBÓL Tak PL THULE - JMP 539
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 106
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 467
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 137
PAWEL ULMANIEC Tak PL 75
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 808
MICHAŁ WACŁAWEK Tak PL 514
WITOLD WALCZAK Tak PL AND.NOVA 181
IRENEUSZ WALUGA Tak PL TEAM360.PL 464
PRZEMYSŁAW WEGNER PL
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 178
ROBERT WRÓBLEWSKI Tak PL 186
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 57)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 411
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT.BIKE 184
MIETEK BEREZIK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
JACEK BRZÓZKA Tak PL 119
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 409
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MIROSŁAW KALINOWSKI PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK TEAM 475
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 670
CZESŁAW KĘDROŃ PL
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 445
WITOLD KWIECIEŃ Tak PL 74
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 355
WOJCIECH MUZYK Tak PL 171
KRZYSZTOF PAWLAK Tak PL 77
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 343
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 36
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 660
JERZY ROSIK PL KLUB SPORTOWY MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
STANISLAW RUMINSKI PL
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 392
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 100
DAREK ZIETEK Tak PL 300
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 26 (Opłaconych: 19)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 108
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 401
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 365
EDWARD JURZYCA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 232
PIOTR KOPERNIK Tak PL 145
JÓZEF KOSIEC PL
TADEUSZ LESZCZYŃSKI PL
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 656
PIOTR MISZCZAK PL
ROMAN PĄCZKA Tak PL 224
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL
JERZY WIŚNIEWSKI PL
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 54
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 8)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
ALEKSANDRA DREJ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 109
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 374
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 419
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL SILESIABIKES.PL 220
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 989
KINGA ZGORZELSKA Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 528
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
JOANNA KURZAWIŃSKA Tak PL THULE - JMP 540
JOANNA PASZEK PL
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
AGNIESZKA ZYCH Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 78
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 487
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 393
GRAŻYNA ŻYDEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0

156 km: Dystans MARATON

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 490
MAKSYMILIAN BŁOŃSKI PL
ADRIAN KUSZ Tak PL MMBIKE TEAM 141
ŁUKASZ ŁASZCZUK PL
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 165
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
ŁUKASZ BARTKOWIAK Tak PL 4
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 125
PIOTR CUDNY Tak PL 151
MAREK CZUDEK Tak PL 61
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 62
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 117
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 254
MICHAŁ GRZYB Tak PL NIEZRZESZONY 399
JACEK JAKUBOWSKI PL PĘTLA KOPERNIKA
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 769
MATEUSZ MILANOWSKI PL
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 395
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 649
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 159
SERHII PRYSIAZHNYI UA
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 6
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 450
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 988
KRYSTIAN SZYMCZAK Tak PL ZGRUPKA TEAM 5
ŁUKASZ WIŚNIEWSKI PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT)
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 37
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 21 (Opłaconych: 17)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
BARTOSZ BAL Tak PL ZGRUPKA TEAM 71
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL 111
JAN BOCHNIAK PL
MIROSŁAW BOŁDYS Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 144
TOMASZ BRZYCHCZY PL
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 27
ROMAN BUŁKA Tak PL 403
PIOTR CIESIELSKI Tak PL 116
PAWEŁ CZESULA Tak PL 12
ADAM CZORNIEJ Tak PL OŚKA WARSZAWA 482
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 466
JAKUB DANIELSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 22
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL 58
MARCIN FORAJTER Tak PL 297
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 97
MATEUSZ HAJTO Tak PL 483
DAWID JAKUBIAK Tak PL 404
EMIL JOŃSKI Tak PL BARAN CYCLING TEAM 30
ADRIAN JUREK Tak PL 46
ADAM KACZMAREK Tak PL KS IMAGE TEAM STARE MIASTO 7
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 131
ADAM KOWALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 390
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 478
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 328
SZYMON KUCZYK Tak PL 55
MAREK KULIK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 15
TOMASZ LESIAK Tak PL 142
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL MMBIKE TEAM 76
TOMASZ ŁACIAK Tak PL 170
KRYSTIAN MAKLES Tak PL 223
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL 133
TOMASZ MATANIAK Tak PL BBRIDERZ 364
STANISŁAW MICHALSKI Tak PL 198
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 422
PIOTR NOWACKI Tak PL 16
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
BARTŁOMIEJ PALA Tak PL JAS-KÓŁKA 362
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 230
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL 160
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 474
DAREK SEREMET PL
TOMASZ SOLECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO
PAWEŁ STASIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 48
DAMIAN STUSEK Tak PL 238
PAWEŁ SZATKOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 350
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 194
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 67
KACPER ŚWIĘTKOWSKI Tak PL PĘTLA KOPERNIKA 193
PIOTR TELENDA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 176
ŁUKASZ TOMALA Tak PL 225
MARCIN TRACZYK Tak PL 44
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 363
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 764
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 56 (Opłaconych: 52)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
LUKASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 34
TOMASZ BACZKOWSKI Tak PL 449
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 218
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 668
GRZEGORZ BEDŁA Tak PL 334
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 60
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 231
PAWEŁ CZECHOLIŃSKI Tak PL 162
JAROSŁAW DRELUCH PL
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL KS STARE MIASTO 92
JAROSŁAW FILUS Tak PL 336
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 468
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 614
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 214
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
MARCIN HUBCZAK Tak PL ARTECH - WÓZKI WIDŁOWE 175
MARCIN JĘDRASZEK Tak PL MIKSPEC.PL 138
ANDRZEJ KALEMBA Tak PL 45
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 121
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 85
DAMIAN MANIOS Tak PL 335
WOJCIECH NALEPA PL
MACIEJ NOWACZYK PL FTI RACING TEAM
MAREK POKORSKI Tak PL 203
MARIUSZ SOKOŁOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 26
MARCIN TOMECKI PL
PIOTR TROJAN Tak PL SRIT 451
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 657
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 73
JACEK ŻYDEK Tak PL 235
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 34 (Opłaconych: 27)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
MIROSŁAW BACZYŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 50
MARCIN BZYMEK Tak PL 398
ZBIGNIEW FAL Tak PL NIEZRZESZONY 32
ANDRZEJ GRABOWICZ PL
JACEK JANKOWSKI Tak PL 1
MAREK KNOPIK Tak PL 94
SZYMON KOGUT Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 87
ANDRZEJ KOMINEK Tak PL 29
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 290
ADAM MYSZCZYSZYN PL
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 13
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 105
MARTYN SPENCER Tak GB 115
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 93
STANISLAW SZCZESNY PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 16)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 98
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 39
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 82
ZBIGNIEW GRZESICA PL 787
HENDRYK HRYNOWIECKI PL
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 132
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 5)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
BEATA KALEMBA Tak PL B\\\'TWIN RACING TEAM 163
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT PL ROMET RACING TEAM
ELŻBIETA KACA Tak PL 123
MAŁGORZATA MAJEWSKA Tak PL 189
SYLWIA OBRYCKA Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 25
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 143
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 360
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 164
ANNA MADEJ Tak PL 83
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0

230 km: Dystans GIGA

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 269
JAN KOZDĘBA Tak PL 354
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 258
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 4 (Opłaconych: 4)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MACIEJ HOP Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 10
TOMASZ KAMECKI PL OPONY-SERAFINOWSKI
MACIEJ KAMIŃSKI Tak PL 150
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 216
DAWID KRZEPINA Tak PL ROGELLI TEAM 375
LEOPOLD LASKOWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 21
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 308
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 604
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 228
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 210
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak PL 267
ADAM WALCZAK PL
KAMIL WRÓBEL PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 14 (Opłaconych: 11)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 488
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 255
SŁAWOMIR CHALCIŃSKI Tak PL CLUB DE CINGLES DU MONT VENTOUX 95
MAREK CIEŚLAK Tak PL 177
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 652
SZYMON KOZIATEK Tak PL 274
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
WOJCIECH SZCZYPKOWSKI Tak PL 24
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 12 (Opłaconych: 12)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 352
JAN LIPCZYŃSKI Tak PL 41
WOJCIECH SŁUP Tak PL SOKÓŁ KĘTY 287
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 3 (Opłaconych: 3)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 0 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 421 (Opłaconych: 349)