Road Maraton - Zduńska Wola - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK PL KOLMARKA
KONRAD MAJEWSKI Tak PL ZSP KŁODAWA 87
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 45
DOMINIK TRELLER Tak PL ZTC ZDUŃSKA WOLA 188
FRANCISZEK WRÓBEL Tak PL LUKS 2 STRYKÓW 89
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
EDUARD ALICKUN Tak LT LITPOL-TRANS KULOK MIKESZ TEAM
MICHAŁ BARTŁOMIEJCZAK Tak PL KOŁO CYCLING TEAM 27
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 523
MAREK BEŚKA Tak PL 138
PIOTR CIOŁEK PL CICLISMO WROCŁAW
MARCIN DUSZA Tak PL 181
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 5
RAFAŁ JAGIELNICKI PL
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
KAMIL LEWANDOWSKI Tak PL 111
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 96
PIOTR MACHNIK Tak PL CYKLOMANIACY 134
DAMIAN MIELA Tak PL PM RIDER TEAM 165
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 78
OSKAR MROWIŃSKI PL WKK WIERUSZÓW
DOMINIK NYKLEWICZ Tak PL 152
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 723
SZYMON OSTRYSZ Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 142
DOMINIK PŁÓCIENNIK Tak PL 71
TOMASZ ROMAŃSKI Tak PL GAPMONT RUNNING TEAM 31
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO
MICHAŁ SKORUPA PL
TOMASZ SŁOWIŃSKI PL SGR RACING TEAM
MATEUSZ SZCZEPARA Tak PL 246
PAWEŁ SZYKTANC PL GTW PABIANICE
ARKADIUSZ TECŁAW Tak PL 61
PAWEŁ URA PL
WOJCIECH WALASZEK PL WKK WIERUSZÓW
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 83
MARCIN WOJTOWICZ PL CYKLOMANIACY.PL
ŁUKASZ WOŹNICA Tak PL TRW CLOUDWER 244
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 29
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 33 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MAREK BOGUSIAK Tak PL CYKLOMANIACY 233
BALTAZAR BRUKALSKI Tak PL ŻOLIBER 194
TOMASZ BRZYCHCZY PL
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL ŻOLIBER 115
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 149
ADAM DOBOSZ Tak PL DEICHMANN KM PSP WROCŁAW 125
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL 178
PIOTR GABARA Tak PL 82
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
TOMASZ GRYNIEWICZ PL
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 716
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PL PM RIDER TEAM 155
HIERONIM KLIMCZAK Tak PL 24
ŁUKASZ KRYSIAK Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 137
SEBASTIAN KULESZA Tak PL 66
MARCIN KWIECIEŃ PL
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 28
ALEKSANDER LISOWSKI Tak PL 215
MARIUSZ MICHALSKI Tak PL 249
PIOTR MŁYNARSKI PL
MICHAŁ MORKA Tak PL 22
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
PIOTR ORNAF Tak PL 73
ŁUKASZ PAWLAK Tak PL CYKLOMANIACY.PL 160
SEBASTIAN RUBIN Tak PL 234
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM
PAWEŁ STASIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 123
ŁUKASZ SZYMCZAK PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 100
MICHAŁ TRYBUCHOWSKI Tak PL 85
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 25
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PL PM RIDER TEAM 118
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 701
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 207
KRZYSZTOF WOLSKI Tak PL WOLMAX OZORKÓW 108
JĘDRZEJ ZAORSKI Tak PL GTW PABIANICE 32
JAN ZIMOWICZ Tak PL WE RIDE 110
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 40 (Opłaconych: 31)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA
ROMAN BADURA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
MICHAŁ BIŃCZAK PL
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 620
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 891
MARCIN GĄSZCZAK PL
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 175
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 880
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
MIROSŁAW KARWOWSKI Tak PL RETRO DUDA ROWERY TEAM 122
MARIUSZ KAŹMIERCZAK PL
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
BOGDAN KITA Tak PL 99
MICHAŁ KUBISZEWSKI Tak PL 104
MAREK KWIATKOWSKI Tak PL 36
PIOTR KWIATKOWSKI Tak PL 21
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJEWSKI Tak PL 200
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
PIOTR MAŁECKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ
MICHAŁ MARCZAK Tak PL RADOMSKO SĄD 101
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 669
ARKADIUSZ MICHALAK Tak PL 221
KRZYSZTOF MISZTELA Tak PL 133
ANDRZEJ NIENAŁTOWSKI Tak PL 263
MARIUSZ OCHMAŃSKI Tak PL 9
TOMASZ PAWLIK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1
KRZYSZTOF PAWLIK Tak PL GATTA BIKE-RS 144
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 90
ROBERT PILCH Tak PL 109
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak PL
DARIUSZ SPYCHAŁA Tak PL DOMATOR 185
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 117
GRZEGORZ STOLAREK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 227
DANIEL SUMARA Tak PL GATTA BIKE-RS 189
DARIUSZ SZAFRAŃSKI Tak PL 112
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak PL 213
MARCIN TOMECKI PL
PIOTR UCIŃSKI Tak PL 157
MAREK ULUDOWSKI Tak PL 808
JACEK WALCZAK Tak PL KOŁO CYCLING TEAM 41
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL GUCWA VELO TRAINER 40
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 657
PIOTR WRÓBEL Tak PL KK ŁOWICZ 76
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL MILLENNIUM LEASING BIKERS 164
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 285
GRZEGORZ CZECHOWICZ Tak PL 72
ZBIGNIEW FAL Tak PL 172
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 94
DARIUSZ LEDUCHOWSKI Tak PL DANIELO SPORTSWER 245
JERZY MARKOWSKI PL ZSP KŁODAWA
MIROSŁAW MAZUROWSKI Tak PL 15
RYSZARD NOWAKOWSKI Tak PL WOLMAX PARZĘCZEW 190
PIOTR OSET Tak PL 141
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 13
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 50
JERZY RACHWAŁ PL ZGRUPKA TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
STANISLAW SZCZESNY PL
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 163
LESZEK TRACZYK Tak PL 248
JAROSŁAW WÓJCIK Tak PL 16
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ADAM BARCICKI Tak PL 77
JERZY BYLICKI Tak PL WŁÓKNIARZ 219
DARIUSZ CHUDOWSKI PL 612
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak PL 14
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
ANDRZEJ DYMOWSKI PL SAN BANK
WACŁAW FABIJANOWSKI Tak PL 65
JERZY JAGIEŁA Tak PL 26
WALDEMAR KACZMAREK Tak PL 70
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL GATTA BIKE-RS 116
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL 656
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 93
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 204
WŁODZIMIERZ SKOPINSKI PL
MACIEK SZTENDEL Tak PL 229
MAREK ZDANOWICZ Tak PL KOLMARKA 224
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 12)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
IZABELA BLOK Tak PL 143
SYLWIA GAJDKA Tak PL GTW PABIANICE 55
PATRYCJA KAŁUŻA Tak PL 30
OKSANA KRYSIUK PL PIUPIU POŻYWNY CATERING
JULIA KWIATKOWSKA Tak PL 39
AGATA MADEJ PL
OLIWIA MAJEWSKA Tak PL SMS COPERNICUS 226
MONIKA OWCZAREK Tak PL 7
MALWINA PILARSKA Tak PL LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 69
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL GVT 37
JUSTYNA ZAWISTOWSKA Tak PL RETRO DUDA ROWERY TEAM 205
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 11 (Opłaconych: 9)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 608
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 75
EWA WONKO PL
MAGDALENA ZIMOWICZ Tak PL WE RIDE 170
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL KOLMARKA
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 275
MARZENA RATAJCZYK Tak PL 10
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 105
IZABELA WŁOSEK Tak PL ROGELLI TEAM 102
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 182 (Opłaconych: 137)