Road Maraton - Zduńska Wola - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK KOLMARKA
KONRAD MAJEWSKI Tak ZSP KŁODAWA 87
DAMIAN MICHALSKI Tak OTR INTERKOL 45
DOMINIK TRELLER Tak ZTC ZDUŃSKA WOLA 188
FRANCISZEK WRÓBEL Tak LUKS 2 STRYKÓW 89
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
EDUARD ALICKUN Tak LITPOL-TRANS KULOK MIKESZ TEAM
MICHAŁ BARTŁOMIEJCZAK Tak KOŁO CYCLING TEAM 27
MICHAŁ BESTWINA Tak ROGELLI TEAM 523
MAREK BEŚKA Tak 138
PIOTR CIOŁEK CICLISMO WROCŁAW
MARCIN DUSZA Tak 181
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak 5
RAFAŁ JAGIELNICKI
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 625
KAMIL LEWANDOWSKI Tak 111
DAWID ŁABNO Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 96
PIOTR MACHNIK Tak CYKLOMANIACY 134
DAMIAN MIELA Tak PM RIDER TEAM 165
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 78
OSKAR MROWIŃSKI WKK WIERUSZÓW
DOMINIK NYKLEWICZ Tak 152
ADAM OSTOJSKI Tak GATTA BIKE-RS 723
SZYMON OSTRYSZ Tak FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 142
DOMINIK PŁÓCIENNIK Tak 71
TOMASZ ROMAŃSKI Tak GAPMONT RUNNING TEAM 31
PRZEMYSŁAW SABADY BLOKBLACH RADOMSKO
MICHAŁ SKORUPA
TOMASZ SŁOWIŃSKI SGR RACING TEAM
MATEUSZ SZCZEPARA Tak 246
PAWEŁ SZYKTANC GTW PABIANICE
ARKADIUSZ TECŁAW Tak 61
PAWEŁ URA
WOJCIECH WALASZEK WKK WIERUSZÓW
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 83
MARCIN WOJTOWICZ CYKLOMANIACY.PL
ŁUKASZ WOŹNICA Tak TRW CLOUDWER 244
IGOR ŻABA Tak BIKE ATELIER TEAM 29
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 33 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MAREK BOGUSIAK Tak CYKLOMANIACY 233
BALTAZAR BRUKALSKI Tak ŻOLIBER 194
TOMASZ BRZYCHCZY
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PAWEŁ CZARNECKI Tak ŻOLIBER 115
TOMASZ CZECHOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 149
ADAM DOBOSZ Tak DEICHMANN KM PSP WROCŁAW 125
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak 178
PIOTR GABARA Tak 82
TOMASZ GLAZER Tak AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak AGREGATY EPS SYSTEM 788
TOMASZ GRYNIEWICZ
TOMASZ GRZEGORY Tak GATTA BIKE-RS 716
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ GATTA BIKE-RS
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PM RIDER TEAM 155
HIERONIM KLIMCZAK Tak 24
ŁUKASZ KRYSIAK Tak PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 137
SEBASTIAN KULESZA Tak 66
MARCIN KWIECIEŃ
MICHAŁ LEWALD Tak CYKLOOPOLE 28
ALEKSANDER LISOWSKI Tak 215
MARIUSZ MICHALSKI Tak 249
PIOTR MŁYNARSKI
MICHAŁ MORKA Tak 22
KORNEL OLSZEWSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 622
PIOTR ORNAF Tak 73
ŁUKASZ PAWLAK Tak CYKLOMANIACY.PL 160
SEBASTIAN RUBIN Tak 234
TOMASZ SORBIAN PM RIDER TEAM
PAWEŁ STASIAK Tak OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 123
ŁUKASZ SZYMCZAK
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak ROGELLI TEAM 100
MICHAŁ TRYBUCHOWSKI Tak 85
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 25
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PM RIDER TEAM 118
KRZYSZTOF WEBERBAUER SUPREME STYLE MATES 701
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak MAXXBIKE TEAM 207
KRZYSZTOF WOLSKI Tak WOLMAX OZORKÓW 108
JĘDRZEJ ZAORSKI Tak GTW PABIANICE 32
JAN ZIMOWICZ Tak WE RIDE 110
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 40 (Opłaconych: 31)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK KOLMARKA
ROMAN BADURA ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
MICHAŁ BIŃCZAK
ARTUR BORATYN Tak BIKE ATELIER TEAM 620
ŁUKASZ FRYDEL ROAD MARATON TEAM 891
MARCIN GĄSZCZAK
MACIEJ GIEŁZAK Tak 175
PIOTR GÓRNIAK Tak ESKA TEAM 880
SŁAWOMIR GRZESIAK ISPORT.PL TEAM
MIROSŁAW KARWOWSKI Tak RETRO DUDA ROWERY TEAM 122
MARIUSZ KAŹMIERCZAK
ROBERT KIERZEK OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
BOGDAN KITA Tak 99
MICHAŁ KUBISZEWSKI Tak 104
MAREK KWIATKOWSKI Tak 36
PIOTR KWIATKOWSKI Tak 21
TOMASZ MACIAŚ Tak ESKA TEAM 884
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 714
TOMASZ MAJEWSKI Tak 200
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 711
PIOTR MAŁECKI PKK BARYCZANIE MILICZ
MICHAŁ MARCZAK Tak RADOMSKO SĄD 101
KRZYSZTOF MATULA TWOMARK ALVA 1 669
ARKADIUSZ MICHALAK Tak 221
KRZYSZTOF MISZTELA Tak 133
ANDRZEJ NIENAŁTOWSKI Tak 263
MARIUSZ OCHMAŃSKI Tak 9
TOMASZ PAWLIK Tak BIKE ATELIER TEAM 1
KRZYSZTOF PAWLIK Tak GATTA BIKE-RS 144
MARIUSZ PIASECKI Tak GATTA BIKE-RS 90
ROBERT PILCH Tak 109
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak
DARIUSZ SPYCHAŁA Tak DOMATOR 185
RAFAŁ STOLARCZYK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 117
GRZEGORZ STOLAREK Tak JASTRZĘBIE ŁASKIE 227
DANIEL SUMARA Tak GATTA BIKE-RS 189
DARIUSZ SZAFRAŃSKI Tak 112
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak 213
MARCIN TOMECKI
PIOTR UCIŃSKI Tak 157
MAREK ULUDOWSKI Tak 808
JACEK WALCZAK Tak KOŁO CYCLING TEAM 41
MACIEJ WILKOWIECKI Tak GUCWA VELO TRAINER 40
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 657
PIOTR WRÓBEL Tak KK ŁOWICZ 76
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak MILLENNIUM LEASING BIKERS 164
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW CZACHURA Tak TWOJA MERIDA IMIELIN 285
GRZEGORZ CZECHOWICZ Tak 72
ZBIGNIEW FAL Tak 172
LESZEK KRZYWICKI Tak ELMAR TEAM 94
DARIUSZ LEDUCHOWSKI Tak DANIELO SPORTSWER 245
JERZY MARKOWSKI ZSP KŁODAWA
MIROSŁAW MAZUROWSKI Tak 15
RYSZARD NOWAKOWSKI Tak WOLMAX PARZĘCZEW 190
PIOTR OSET Tak 141
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak 13
BOGDAN PSZENICA Tak CYCLO TRENER TEAM 50
JERZY RACHWAŁ ZGRUPKA TEAM
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
STANISLAW SZCZESNY
DARIUSZ SZWEJ Tak CYKLOOPOLE 163
LESZEK TRACZYK Tak 248
JAROSŁAW WÓJCIK Tak 16
PIOTR WRONA Tak ESKA TEAM 881
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ADAM BARCICKI Tak 77
JERZY BYLICKI Tak WŁÓKNIARZ 219
DARIUSZ CHUDOWSKI 612
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak 14
JANUSZ CZAJKA PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
ANDRZEJ DYMOWSKI SAN BANK
WACŁAW FABIJANOWSKI Tak 65
JERZY JAGIEŁA Tak 26
WALDEMAR KACZMAREK Tak 70
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak GATTA BIKE-RS 116
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak 656
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 93
KAZIMIERZ ROJEK Tak ESKA TEAM 204
WŁODZIMIERZ SKOPINSKI
MACIEK SZTENDEL Tak 229
MAREK ZDANOWICZ Tak KOLMARKA 224
JAN ZIĘCIAK INTEROWER OPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 12)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
IZABELA BLOK Tak 143
SYLWIA GAJDKA Tak GTW PABIANICE 55
PATRYCJA KAŁUŻA Tak 30
OKSANA KRYSIUK PIUPIU POŻYWNY CATERING
JULIA KWIATKOWSKA Tak 39
AGATA MADEJ
OLIWIA MAJEWSKA Tak SMS COPERNICUS 226
MONIKA OWCZAREK Tak 7
MALWINA PILARSKA Tak LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 69
KATARZYNA RZEPECKA Tak GVT 37
JUSTYNA ZAWISTOWSKA Tak RETRO DUDA ROWERY TEAM 205
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 11 (Opłaconych: 9)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KRYSTYNA SABAJ Tak ESKA TEAM 608
LUCYNA WAGNER Tak KOLMARKA 75
EWA WONKO
MAGDALENA ZIMOWICZ Tak WE RIDE 170
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK KOLMARKA
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 275
MARZENA RATAJCZYK Tak 10
MAŁGORZATA SUCHA Tak 105
IZABELA WŁOSEK Tak ROGELLI TEAM 102
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 182 (Opłaconych: 137)